Pojkar klass 6 (04) norra (2014/15)

Gruppspel
Pojkar klass 6 (04) Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-11 09:30 031800002 IBF Falun Ungdom - Samuelsdals IF 6 - 3 Minda Helders, Nathalie Jansson Guide Arena 1
2014-10-11 10:30 031800003 KAIS Mora UIF Röd - Hälsinggårdens AIK 7 - 9 Victor Westerberg, Roger Pernling Idre Fjäll Arena B
2014-10-11 12:00 031800004 KAIS Mora UIF Svart - KFUM Falun 7 - 5 Victor Westerberg, Roger Pernling Idre Fjäll Arena B
2014-10-25 11:00 031800005 Samuelsdals IF - Bjursås IK 4 - 6 Daniel Pettersson Gruvrisskolan
2014-10-25 14:30 031800008 KAIS Mora UIF Svart - KAIS Mora UIF Röd 3 - 3 Idre Fjäll Arena B
2014-10-25 16:30 031800007 KFUM Falun - IBF Falun Ungdom 2 - 13 Leo Holmström, Linus Isberg Lugnet D
2014-11-01 11:00 031800012 IBF Falun Ungdom - KAIS Mora UIF Röd 4 - 2 Albin Andréasson, Filip Jansson Guide Arena 1
2014-11-02 14:15 031800010 Samuelsdals IF - KFUM Falun 1 - 0 Linus Isberg, Leo Holmström Gruvrisskolan
2014-11-08 14:00 031800009 Bjursås IK - Hälsinggårdens AIK 5 - 2 Daniel Pettersson Bjursåsskolans gymnastiksal
2014-11-16 12:30 031800014 KAIS Mora UIF Svart - Hälsinggårdens AIK 11 - 2 Nicolas Saldias, Gustaf Hallin Idre Fjäll Arena B
2014-11-16 13:45 031800013 KFUM Falun - Bjursås IK 3 - 5 Filip Jansson, Albin Andréasson Slätta Sporthall
2014-11-16 14:00 031800015 KAIS Mora UIF Röd - Samuelsdals IF 4 - 8 , Roger Pernling Idre Fjäll Arena B
2014-11-22 15:15 031800017 Bjursås IK - KAIS Mora UIF Svart 6 - 5 Petra Pettersson, Emma Bichis Bjursåsskolans gymnastiksal
2014-11-23 10:45 031800019 Hälsinggårdens AIK - IBF Falun Ungdom 3 - 8 Diako Sido, Linus Isberg Haraldsbo Sporthall
2014-11-23 14:45 031800018 KFUM Falun - KAIS Mora UIF Röd 5 - 7 Amir Zilic Lugnet D
2014-11-29 11:00 031800021 KAIS Mora UIF Röd - Bjursås IK 3 - 10 Victor Westerberg, Roger Pernling Idre Fjäll Arena B
2014-11-30 12:00 031800022 IBF Falun Ungdom - KAIS Mora UIF Svart 8 - 2 Sandra Boman, Minda Helders Guide Arena 1
2014-11-30 12:15 031800024 Samuelsdals IF - Hälsinggårdens AIK 6 - 1 Leo Holmström, Linus Isberg Gruvrisskolan
2015-01-10 13:45 031800025 Bjursås IK - IBF Falun Ungdom 1 - 6 Minda Helders, Frida Garpedal Bjursåsskolans gymnastiksal
2015-01-11 11:00 031800027 KAIS Mora UIF Svart - Samuelsdals IF 6 - 10 Ida Bergman, Marcus Hedlund Idre Fjäll Arena B
2015-01-11 12:15 031800028 KFUM Falun - Hälsinggårdens AIK 3 - 8 Izabel Norell, Sandra Boman Slätta Sporthall
2015-01-24 11:15 031800031 Hälsinggårdens AIK - KAIS Mora UIF Röd 16 - 6 Diako Sido, Leo Holmström Haraldsbo Sporthall
2015-01-25 12:15 031800030 Samuelsdals IF - IBF Falun Ungdom 2 - 5 Anton Pahl Gruvrisskolan
2015-01-25 12:15 031800032 KFUM Falun - KAIS Mora UIF Svart 14 - 15 Gabriel Hällqvist, Sebastian Wattberg Slätta Sporthall
2015-02-07 09:30 031800035 IBF Falun Ungdom - KFUM Falun 7 - 0 Petra Pettersson, Diana Pettersson Guide Arena 1
2015-02-07 12:15 031800033 Bjursås IK - Samuelsdals IF 8 - 11 Anton Pahl, Gabriel Hällqvist Bjursåsskolans gymnastiksal
2015-02-08 12:00 031800036 KAIS Mora UIF Röd - KAIS Mora UIF Svart 4 - 4 Roger Pernling, Victor Westerberg Idre Fjäll Arena B
2015-02-13 17:45 031800037 Hälsinggårdens AIK - Bjursås IK 7 - 3 Emma Bichis, Minda Helders Haraldsbo Sporthall
2015-02-15 12:15 031800038 KFUM Falun - Samuelsdals IF 3 - 3 Berfin Altun, Anton Pahl Slätta Sporthall
2015-02-15 14:00 031800040 KAIS Mora UIF Röd - IBF Falun Ungdom 3 - 9 Roger Pernling, Jesper Jonsson Idre Fjäll Arena B
2015-02-01 12:15 031800042 Hälsinggårdens AIK - KAIS Mora UIF Svart 3 - 2 Emma Bichis, Petra Pettersson Haraldsbo Sporthall
2015-03-07 15:15 031800041 Bjursås IK - KFUM Falun 10 - 3 Albin Andréasson, Filip Jansson Bjursåsskolans gymnastiksal
2015-03-14 12:30 031800043 Samuelsdals IF - KAIS Mora UIF Röd 18 - 9 Diana Pettersson, Petra Pettersson Gruvrisskolan
2015-03-15 09:30 031800047 IBF Falun Ungdom - Hälsinggårdens AIK 5 - 4 Amanda Yakoub, Izabel Norell Guide Arena 1
2015-03-15 10:00 031800046 KAIS Mora UIF Röd - KFUM Falun 9 - 2 , Gustaf Hallin Idre Fjäll Arena B
2015-03-15 12:30 031800045 KAIS Mora UIF Svart - Bjursås IK 4 - 6 August Sundquist, Jesper Jonsson Idre Fjäll Arena B
2015-03-21 13:00 031800050 KAIS Mora UIF Svart - IBF Falun Ungdom 2 - 11 Nicolas Saldias, Gustaf Hallin Idre Fjäll Arena B
2015-03-21 13:45 031800049 Bjursås IK - KAIS Mora UIF Röd 10 - 7 Emma Bichis, Diana Pettersson Bjursåsskolans gymnastiksal
2015-03-21 15:15 031800052 Hälsinggårdens AIK - Samuelsdals IF 1 - 6 Albin Andréasson, Filip Jansson Haraldsbo Sporthall
2015-03-29 10:45 031800056 Hälsinggårdens AIK - KFUM Falun 5 - 7 Daniel Pettersson, Petra Pettersson Haraldsbo Sporthall
2015-03-29 12:30 031800053 IBF Falun Ungdom - Bjursås IK 7 - 2 Albin Andréasson, Filip Jansson Guide Arena 1
2015-03-29 14:15 031800055 Samuelsdals IF - KAIS Mora UIF Svart 11 - 3 Anton Pahl, Petra Pettersson Gruvrisskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis