Pantamera Röd (2018/19)

Gruppspel
Pantamera Ljusröd
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 11:30 041100001 Endre IF F-04 - Wisby City SK 2 - 12 Sara Gustafsson, Robert Lyander Södervärnshallen
2018-10-13 12:40 041100002 Visby IBK P 05 - Roma IF 8 - 2 Liz Lyander, Sara Gustafsson Södervärnshallen
2018-10-13 13:50 041100003 Visby IBK P 06 - Klintehamns IK 1 - 9 Robert Lyander, Sara Gustafsson Södervärnshallen
2018-10-25 19:00 041100004 Roma IF - Endre IF F-04 9 - 5 Liz Lyander, Robert Lyander Wisbygymnasiet
2018-11-04 16:50 041100006 Visby IBK P 06 - Visby IBK P 05 2 - 4 Anton Thulin, Emil Karlsson Innebandycenter
2019-02-16 11:20 041100005 Klintehamns IK - Wisby City SK 6 - 9 Lars Pedersén, Sara Gustafsson Innebandycenter
2018-11-11 11:00 041100007 Endre IF F-04 - Klintehamns IK 4 - 3 Emil Karlsson, Magnus Pettersson ICA Maxi Arena
2018-11-11 12:10 041100008 Roma IF - Visby IBK P 06 22 - 1 Magnus Pettersson, Emil Karlsson ICA Maxi Arena
2018-11-11 13:20 041100009 Wisby City SK - Visby IBK P 05 0 - 2 Magnus Pettersson, Emil Karlsson ICA Maxi Arena
2018-12-02 14:40 041100010 Visby IBK P 06 - Endre IF F-04 2 - 3 Anton Thulin, Emil Karlsson Klintehallen
2018-12-02 15:50 041100011 Visby IBK P 05 - Klintehamns IK 5 - 1 Anton Thulin, Emil Karlsson Klintehallen
2018-12-02 17:00 041100012 Wisby City SK - Roma IF 4 - 6 Anton Thulin, Emil Karlsson Klintehallen
2018-11-25 09:00 041100013 Endre IF F-04 - Visby IBK P 05 3 - 4 Anton Thulin, Sara Gustafsson Södervärnshallen
2018-11-25 10:10 041100014 Visby IBK P 06 - Wisby City SK 3 - 7 Anton Thulin, Sara Gustafsson Södervärnshallen
2018-11-25 11:20 041100015 Klintehamns IK - Roma IF 5 - 10 Anton Thulin, Sara Gustafsson Södervärnshallen
2018-12-09 09:00 041100016 Wisby City SK - Endre IF F-04 8 - 2 Lars Pedersén, Emil Karlsson Wisbygymnasiet
2018-12-09 10:10 041100017 Roma IF - Visby IBK P 05 2 - 7 Emil Karlsson, Lars Pedersén Wisbygymnasiet
2018-12-09 11:20 041100018 Klintehamns IK - Visby IBK P 06 9 - 2 Lars Pedersén, Emil Karlsson Wisbygymnasiet
2018-12-16 13:20 041100019 Endre IF F-04 - Roma IF 3 - 9 Anton Thulin, Magnus Pettersson ICA Maxi Arena
2018-12-16 14:30 041100020 Wisby City SK - Klintehamns IK 1 - 2 Anton Thulin, Emil Karlsson ICA Maxi Arena
2018-12-16 15:40 041100021 Visby IBK P 05 - Visby IBK P 06 10 - 2 Magnus Pettersson, Emil Karlsson ICA Maxi Arena
2019-01-12 10:40 041100022 Klintehamns IK - Endre IF F-04 5 - 2 Anton Thulin, Magnus Pettersson Innebandycenter
2019-01-12 11:50 041100023 Visby IBK P 06 - Roma IF 8 - 7 Anton Thulin, Magnus Pettersson Innebandycenter
2019-02-07 18:00 041100024 Visby IBK P 05 - Wisby City SK 4 - 1 Anton Thulin, Magnus Pettersson Innebandycenter
2019-01-20 10:10 041100026 Klintehamns IK - Visby IBK P 05 2 - 7 Sara Gustafsson, Magnus Pettersson Wisbygymnasiet
2019-01-20 11:20 041100027 Roma IF - Wisby City SK 3 - 6 Magnus Pettersson, Sara Gustafsson Wisbygymnasiet
2019-01-22 16:45 041100025 Endre IF F-04 - Visby IBK P 06 6 - 6 Sara Gustafsson, Magnus Pettersson Innebandycenter
2019-02-03 17:00 041100028 Visby IBK P 05 - Endre IF F-04 9 - 0 Anton Thulin, Lars Pedersén Södervärnshallen
2019-02-03 18:10 041100029 Wisby City SK - Visby IBK P 06 7 - 1 Anton Thulin, Lars Pedersén Södervärnshallen
2019-02-03 19:20 041100030 Roma IF - Klintehamns IK 5 - 6 Anton Thulin, Lars Pedersén Södervärnshallen
2019-02-10 09:40 041100031 Endre IF F-04 - Wisby City SK 1 - 11 Magnus Pettersson, Sara Gustafsson ICA Maxi Arena
2019-02-10 10:50 041100033 Visby IBK P 06 - Klintehamns IK 2 - 5 Sara Gustafsson, Magnus Pettersson ICA Maxi Arena
2019-02-21 18:00 041100032 Visby IBK P 05 - Roma IF 4 - 4 Magnus Pettersson, Sara Gustafsson Innebandycenter
2019-02-14 19:10 041100034 Roma IF - Endre IF F-04 5 - 3 Emil Karlsson, Magnus Pettersson Wisbygymnasiet
2019-02-17 10:10 041100035 Klintehamns IK - Wisby City SK 5 - 8 Magnus Pettersson, Emil Karlsson Södervärnshallen
2019-02-17 11:20 041100036 Visby IBK P 06 - Visby IBK P 05 2 - 11 Emil Karlsson, Magnus Pettersson Södervärnshallen
2019-03-09 10:40 041100038 Roma IF - Visby IBK P 06 9 - 2 Sara Gustafsson, Lars Pedersén Innebandycenter
2019-03-09 11:50 041100039 Wisby City SK - Visby IBK P 05 2 - 6 Lars Pedersén, Sara Gustafsson Innebandycenter
2019-03-27 18:40 041100037 Endre IF F-04 - Klintehamns IK 2 - 5 Sara Gustafsson, Lars Pedersén Klintehallen
2019-03-17 09:20 041100041 Visby IBK P 05 - Klintehamns IK 4 - 4 Anton Thulin, Sara Gustafsson Klintehallen
2019-03-17 10:30 041100040 Visby IBK P 06 - Endre IF F-04 4 - 4 Anton Thulin, Sara Gustafsson Klintehallen
2019-03-21 19:10 041100042 Wisby City SK - Roma IF 7 - 6 Frida Bengtsson, Sara Gustafsson Wisbygymnasiet
2019-03-31 13:30 041100043 Endre IF F-04 - Visby IBK P 05 1 - 4 Anton Thulin, Emil Karlsson Södervärnshallen
2019-03-31 14:40 041100044 Visby IBK P 06 - Wisby City SK 3 - 9 Anton Thulin, Emil Karlsson Södervärnshallen
2019-03-31 15:50 041100045 Klintehamns IK - Roma IF 6 - 1 Anton Thulin, Emil Karlsson Södervärnshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Visby IBK P 05 15 13 2 0 89-28 61 41
2. Wisby City SK 15 10 0 5 92-52 40 30
3. Klintehamns IK 15 8 1 6 73-63 10 25
4. Roma IF 15 7 1 7 100-75 25 22
5. Endre IF F-04 15 2 2 11 41-96 -55 8
6. Visby IBK P 06 15 1 2 12 41-122 -81 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Mörkröd
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
041101003 Visby IBK P-03 - Lärbro IF Inst.
2018-10-13 09:00 041101001 Visby IBK P-04 - Endre IF Akademi 3 - 3 Liz Lyander, Robert Lyander Södervärnshallen
2018-10-13 10:10 041101002 Östergarns IK - IF Hansa-Hoburg 9 - 4 Liz Lyander, Robert Lyander Södervärnshallen
2018-10-21 12:10 041101004 IF Hansa-Hoburg - Visby IBK P-04 1 - 10 Eskil Simonsen, Alexander Potapeiko ICA Maxi Arena
2018-10-21 13:20 041101005 Lärbro IF - Endre IF Akademi 5 - 1 Alexander Potapeiko, Eskil Simonsen ICA Maxi Arena
2018-10-21 14:30 041101006 Visby IBK P-03 - Östergarns IK 7 - 7 Anton Thulin, Sara Gustafsson ICA Maxi Arena
2018-11-11 15:30 041101007 Visby IBK P-04 - Lärbro IF 7 - 1 Liz Lyander, Emil Karlsson ICA MAXI ARENA
2018-11-11 16:40 041101008 IF Hansa-Hoburg - Visby IBK P-03 0 - 8 Liz Lyander, Emil Karlsson ICA MAXI ARENA
2018-11-11 17:50 041101009 Endre IF Akademi - Östergarns IK 0 - 18 Robert Lyander, Emil Karlsson ICA MAXI ARENA
041101010 Visby IBK P-03 - Visby IBK P-04 Inst.
2018-11-25 16:00 041101011 Östergarns IK - Lärbro IF 8 - 4 Anton Thulin, Emil Karlsson Södervärnshallen
2018-11-25 17:10 041101012 Endre IF Akademi - IF Hansa-Hoburg 1 - 8 Anton Thulin, Emil Karlsson Södervärnshallen
041101014 Visby IBK P-03 - Endre IF Akademi Inst.
2018-12-02 13:20 041101013 Visby IBK P-04 - Östergarns IK 5 - 6 Anton Thulin, Emil Karlsson Klintehallen
2018-12-04 18:30 041101015 Lärbro IF - IF Hansa-Hoburg 1 - 4 , Adam Hallenbring Hemsehallen
2018-12-09 12:30 041101016 Endre IF Akademi - Visby IBK P-04 1 - 14 Adam Hallenbring, Robert Lyander Hemsehallen
2018-12-09 13:40 041101017 IF Hansa-Hoburg - Östergarns IK 1 - 6 Robert Lyander, Adam Hallenbring Hemsehallen
2018-12-09 14:50 041101018 Lärbro IF - Visby IBK P-03 2 - 17 Adam Hallenbring, Robert Lyander Hemsehallen
041101021 Östergarns IK - Visby IBK P-03 Inst.
2019-01-12 14:10 041101019 Visby IBK P-04 - IF Hansa-Hoburg 2 - 3 Liz Lyander, Robert Lyander Innebandycenter
2019-01-12 15:20 041101020 Endre IF Akademi - Lärbro IF 2 - 7 Liz Lyander, Robert Lyander Innebandycenter
041101023 Visby IBK P-03 - IF Hansa-Hoburg Inst.
2019-01-20 15:50 041101022 Lärbro IF - Visby IBK P-04 2 - 5 Anton Thulin, Emil Karlsson Södervärnshallen
2019-01-20 17:00 041101024 Östergarns IK - Endre IF Akademi 8 - 1 Anton Thulin, Emil Karlsson Södervärnshallen
2019-02-02 11:20 041101025 Visby IBK P-04 - Visby IBK P-03 6 - 4 Adam Hallenbring, Sara Gustafsson Solklintshallen
2019-02-02 12:30 041101026 Lärbro IF - Östergarns IK 5 - 9 Adam Hallenbring, Sara Gustafsson Solklintshallen
2019-02-02 13:40 041101027 IF Hansa-Hoburg - Endre IF Akademi 6 - 2 Sara Gustafsson, Adam Hallenbring Solklintshallen
2018-12-16 17:00 041101030 IF Hansa-Hoburg - Lärbro IF 4 - 2 Anton Thulin, Magnus Pettersson ICA Maxi Arena
2018-12-16 18:10 041101028 Östergarns IK - Visby IBK P-04 2 - 1 Anton Thulin, Emil Karlsson ICA Maxi Arena
2018-12-16 19:20 041101029 Endre IF Akademi - Visby IBK P-03 0 - 13 Anton Thulin, Emil Karlsson ICA Maxi Arena
2019-02-10 15:50 041101031 Visby IBK P-04 - Endre IF Akademi 5 - 2 Anton Thulin, Emil Karlsson Södervärnshallen
2019-02-10 17:00 041101032 Östergarns IK - IF Hansa-Hoburg 4 - 2 Emil Karlsson, Anton Thulin Södervärnshallen
2019-02-10 18:10 041101033 Visby IBK P-03 - Lärbro IF 12 - 2 Anton Thulin, Emil Karlsson Södervärnshallen
2019-02-17 16:00 041101034 IF Hansa-Hoburg - Visby IBK P-04 4 - 5 Liz Lyander, Robert Lyander Södervärnshallen
2019-02-17 17:10 041101035 Lärbro IF - Endre IF Akademi 7 - 5 Liz Lyander, Robert Lyander Södervärnshallen
2019-02-17 18:20 041101036 Visby IBK P-03 - Östergarns IK 5 - 2 Liz Lyander, Robert Lyander Södervärnshallen
2019-03-09 13:00 041101039 Endre IF Akademi - Östergarns IK 2 - 15 David Othberg, Lars Pedersén Innebandycenter
2019-03-09 14:10 041101038 IF Hansa-Hoburg - Visby IBK P-03 1 - 12 Lars Pedersén, David Othberg Innebandycenter
2019-03-09 15:20 041101037 Visby IBK P-04 - Lärbro IF 2 - 2 David Othberg, Sara Gustafsson Innebandycenter
2019-02-20 19:30 041101040 Visby IBK P-03 - Visby IBK P-04 6 - 2 Emil Karlsson, Magnus Pettersson Innebandycenter
2019-03-23 11:10 041101041 Östergarns IK - Lärbro IF 14 - 4 Magnus Pettersson, Emil Karlsson ICA Maxi Arena
2019-03-23 12:20 041101042 Endre IF Akademi - IF Hansa-Hoburg Emil Karlsson, Magnus Pettersson ICA Maxi Arena
2019-03-31 17:00 041101045 Lärbro IF - IF Hansa-Hoburg 1 - 4 Liz Lyander, Robert Lyander Södervärnshallen
2019-03-31 18:10 041101043 Visby IBK P-04 - Östergarns IK 1 - 3 Liz Lyander, Robert Lyander Södervärnshallen
2019-03-31 19:20 041101044 Visby IBK P-03 - Endre IF Akademi Liz Lyander, Robert Lyander Södervärnshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Östergarns IK 14 12 1 1 111-42 69 37
2. Visby IBK P-04 14 7 2 5 68-40 28 23
3. Visby IBK P-03 9 7 1 1 84-22 62 22
4. IF Hansa-Hoburg 13 6 0 7 42-63 -21 18
5. Lärbro IF 14 3 1 10 45-94 -49 10
6. Endre IF Akademi 12 0 1 11 20-109 -89 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis