Pojkar Röd Serie 3 (2020/21)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Röd Serie 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-10-04 09:00 183402004 Kristinehamns IBF - Karlstad IBF 1 9 - 5 Erik Nordenhäll, Maja Holmquist Brogårdshallen
2020-10-04 09:45 183402003 Karlstad IBF 2 - Dotteviks IF/Dotteviks IF Ungdom 4 - 5 Johan Friman, Erik Lenhult AllOffice Arena
2020-10-04 10:30 183402001 Åmåls IBK - Hultsberg/Björkås IBF 1 - 3 Edwin Sundström, Richard Hjertén Karlbergshallen Åmål
2020-10-04 11:30 183402002 Hagfors IBS/Edebäck IBF - Säffle SK 3 - 4 Ali Husseini, Ahmad Alzain Uddeholm Arena
2020-10-04 16:30 183402006 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Karlstad IBF 3 6 - 1 Gabriel Blomquist, Melker Falkenström Hammarö Arena B
2020-10-10 11:15 183402008 Karlstad IBF 1 - Hagfors IBS/Edebäck IBF 1 - 1 Gabriel Blomquist, Melker Falkenström ASP Byggmaskiner Arena
2020-10-10 13:00 183402012 Säffle SK - Skoghalls IBK Utveckling 2 7 - 8 Elin Säily-Jonsson, Elicia Vehkajärvi Tegnérhallen
2020-10-11 10:00 183402009 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Karlstad IBF 2 9 - 4 Anders Leander, Mats Andersson Hammarö Arena
2020-10-11 16:30 183402010 Karlstad IBF 3 - Kristinehamns IBF 4 - 5 Oscar Krantz, Andrea Mizser ASP Byggmaskiner Arena
2020-10-16 19:30 183402018 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Skoghalls IBK Utveckling 1 5 - 2 Simon Lindqvist, Marcus Lindqvist Hammarö Arena B
2020-10-17 11:30 183402014 Hagfors IBS/Edebäck IBF - Karlstad IBF 3 3 - 2 Ali Husseini, Ahmad Alzain Uddeholm Arena
2020-10-18 14:30 183402013 Åmåls IBK - Säffle SK 3 - 3 Alicia Frankert, Moa Svensson Karlbergshallen Åmål
2020-10-18 17:15 183402015 Karlstad IBF 2 - Hultsberg/Björkås IBF 3 - 7 Jonathan Tollin, Albin Lämmel ASP Byggmaskiner Arena
2020-10-20 18:30 183402016 Kristinehamns IBF - Dotteviks IF/Dotteviks IF Ungdom 4 - 3 Maja Holmquist, Andrea Mizser Brogårdshallen
2020-10-24 09:30 183402021 Hultsberg/Björkås IBF - Karlstad IBF 2 3 - 1 Johan Friman, Andrea Mizser ASP Byggmaskiner Arena
2020-10-24 12:30 183402020 Karlstad IBF 3 - Hagfors IBS/Edebäck IBF 3 - 1 Rasmus Adolfsson-Dahl, Johan Friman ASP Byggmaskiner Arena
2020-10-25 13:00 183402019 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Åmåls IBK 6 - 3 Jozefine Westin, Simon Lindqvist Hammarö Arena B
2020-10-25 13:00 183402022 Säffle SK - Kristinehamns IBF 7 - 5 Edwin Sundström, Adina Jansson Tegnérhallen
2020-11-01 18:45 183402024 Karlstad IBF 1 - Skoghalls IBK Utveckling 2 2 - 7 Albin Ronge, Jonathan Tollin ASP Byggmaskiner Arena
2020-11-07 11:10 183402026 Hagfors IBS/Edebäck IBF - Skoghalls IBK Utveckling 1 1 - 1 William Gustafsson, Albin Äng Uddeholm Arena
2020-11-07 11:30 183402027 Karlstad IBF 2 - Säffle SK 2 - 10 Johan Friman, Mats Andersson Klubbhuset Arena
2020-11-07 11:30 183402030 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Dotteviks IF/Dotteviks IF Ungdom 4 - 5 Albin Lämmel, Jonathan Tollin Hammarö Arena B
2020-11-08 13:30 183402028 Kristinehamns IBF - Hultsberg/Björkås IBF 4 - 2 Maja Holmquist, Andrea Mizser Brogårdshallen
183402036 Hultsberg/Björkås IBF - Skoghalls IBK Utveckling 2 Uppskj. AllOffice Arena
2020-11-07 14:00 183402032 Karlstad IBF 3 - Karlstad IBF 2 1 - 1 Erik Nordenhäll, Erik Lenhult ASP Byggmaskiner Arena
2021-02-14 09:30 183402108 Karlstad IBF 3 - Karlstad IBF 1 4 - 5 Albin Lämmel, Elicia Vehkajärvi ASP Byggmaskiner Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis