Pantamera Pojkar Röd Övriga (2023/24)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Röd 10
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-03 17:30 072720001 Onsala IBK P 11 - Åsa IF P 11 1 3 - 4 Noah Fogelqvist, Arvid Hohense Rydets Idrottshall
2023-10-08 12:15 072720002 Sandö IBK P11 - Viskadalen IBK P/F 10/11 20 - 3 Alfred Andersson, Arvid Hohense Vallda Idrottshall
2023-10-08 12:30 072720003 Tvååkers IBK P10/12 - Warberg IBF P11 Svart 1 - 15 Tvååkers Idrottshall
2023-10-14 15:30 072720004 Viskadalen IBK P/F 10/11 - Onsala IBK P 11 1 - 17 Ludwig Hallberg, Daniel Ståhl Horredshallen
2023-10-14 15:30 072720006 Tvååkers IBK P10/12 - Sandö IBK P11 1 - 11 , Peter Öhman Tvååkers Idrottshall
2023-10-15 12:30 072720005 Warberg IBF P11 Svart - Åsa IF P 11 1 1 - 6 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2023-10-21 13:00 072720007 Onsala IBK P 11 - Warberg IBF P11 Svart 5 - 2 Gustav Johansson, Viktor Dahl Presse Idrottshall
2023-10-22 15:00 072720008 Viskadalen IBK P/F 10/11 - Tvååkers IBK P10/12 6 - 5 Ludwig Hallberg, Daniel Ståhl Horredshallen
2023-10-22 16:30 072720009 Åsa IF P 11 1 - Sandö IBK P11 4 - 5 Marcus Johansson, Kalle Borgen Åsa Gårdsskola Idrottshall
2023-10-29 14:00 072720010 Tvååkers IBK P10/12 - Onsala IBK P 11 0 - 17 Tvååkers Idrottshall
2023-10-29 16:30 072720012 Åsa IF P 11 1 - Viskadalen IBK P/F 10/11 6 - 1 Kalle Borgen, Marcus Johansson Åsa Gårdsskola Idrottshall
2023-11-25 13:45 072720011 Warberg IBF P11 Svart - Sandö IBK P11 3 - 5 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-10-28 14:00 072720013 Onsala IBK P 11 - Sandö IBK P11 3 - 8 Viktor Dahl, Noah Fogelqvist Rydets Idrottshall
2023-11-04 13:30 072720014 Tvååkers IBK P10/12 - Åsa IF P 11 1 2 - 11 Tvååkers Idrottshall
2023-11-19 09:45 072720015 Warberg IBF P11 Svart - Viskadalen IBK P/F 10/11 10 - 3 Albin Persson, Jan Svensson Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-11-12 14:00 072720018 Warberg IBF P11 Svart - Tvååkers IBK P10/12 14 - 4 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2023-11-12 15:00 072720017 Viskadalen IBK P/F 10/11 - Sandö IBK P11 3 - 10 Ludwig Hallberg, Daniel Ståhl Horredshallen
2023-11-12 16:30 072720016 Åsa IF P 11 1 - Onsala IBK P 11 2 - 4 Kalle Borgen, Marcus Johansson Åsa Gårdsskola Idrottshall
2023-11-14 18:30 072720021 Sandö IBK P11 - Tvååkers IBK P10/12 5 - 1 William Mcgillivray, Christopher McGillivray Vallda Idrottshall
2023-11-14 20:00 072720019 Onsala IBK P 11 - Viskadalen IBK P/F 10/11 10 - 1 William Forsberg, Melker Kron Rydets Idrottshall
2023-11-15 18:30 072720020 Åsa IF P 11 1 - Warberg IBF P11 Svart 4 - 0 Marcus Johansson, Alice Haeggman Åsa Gårdsskola Idrottshall
2023-11-26 10:45 072720022 Warberg IBF P11 Svart - Onsala IBK P 11 2 - 5 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-11-26 15:00 072720024 Sandö IBK P11 - Åsa IF P 11 1 5 - 4 Christopher McGillivray, William Mcgillivray Vallda Idrottshall
2023-11-26 17:15 072720023 Tvååkers IBK P10/12 - Viskadalen IBK P/F 10/11 6 - 5 Tvååkers Idrottshall
2023-12-02 15:30 072720026 Warberg IBF P11 Svart - Sandö IBK P11 5 - 7 Esaias Ivarsson, Filip Andersson Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-12-03 14:00 072720027 Viskadalen IBK P/F 10/11 - Åsa IF P 11 1 1 - 10 Ludwig Hallberg, Daniel Ståhl Horredshallen
2023-12-03 14:30 072720025 Onsala IBK P 11 - Tvååkers IBK P10/12 18 - 2 William Forsberg, Noah Fogelqvist Rydets Idrottshall
2023-12-09 16:00 072720028 Sandö IBK P11 - Onsala IBK P 11 3 - 6 Axel Backlund, Jonathan Johansson Vallda Idrottshall
2023-12-10 13:00 072720030 Viskadalen IBK P/F 10/11 - Warberg IBF P11 Svart 3 - 7 Ludwig Hallberg, Daniel Ståhl Horredshallen
2023-12-10 16:30 072720029 Åsa IF P 11 1 - Tvååkers IBK P10/12 9 - 1 Alfred Andersson, Marcus Johansson Åsa Gårdsskola Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Sandö IBK P11 10 9 0 1 79-33 46 27
2. Onsala IBK P 11 10 8 0 2 88-25 63 24
3. Åsa IF P 11 1 10 7 0 3 60-23 37 21
4. Warberg IBF P11 Svart 10 4 0 6 59-43 16 12
5. Viskadalen IBK P/ F 10/ 11 10 1 0 9 27-101 -74 3
6. Tvååkers IBK P10/ 12 10 1 0 9 23-111 -88 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 11
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-16 17:45 079090001 Onsala IBK P11/12 - Varla IBK P11 Svart 7 - 8 Elioth Ryttinger, Noah Fogelqvist Presse Idrottshall
2023-12-17 13:45 079090003 Tofta GIF P11 - Varla IBK P11 Lila 7 - 9 Zella Palm, Moa Niklasson Väröbacka Idrottshall
079090005 Varla IBK P11 Lila - Varla IBK P11 Svart WW (-5 - -5)
2023-12-05 18:00 079090006 Tofta GIF P11 - Särö IBK P11 3 - 1 Sofia Hecktor, Emmy Frie Väröbacka Idrottshall
2023-10-21 14:45 079090007 Onsala IBK P11/12 - Varla IBK P11 Lila 0 - 10 Axel Backlund, Melker Kron Presse Idrottshall
2023-10-22 11:30 079090009 Varla IBK P11 Svart - Särö IBK P11 1 - 6 John Floberg, Emil Höglund Lindälvshallen
2023-10-25 18:45 079090011 Särö IBK P11 - Varla IBK P11 Lila 1 - 3 Gabriel Larsson, Erik Strandborg Särö Idrottshall B-hallen
2023-10-29 10:00 079090010 Tofta GIF P11 - Onsala IBK P11/12 8 - 4 , Johan Norrby Väröbacka Idrottshall
2023-11-05 10:30 079090014 Tofta GIF P11 - Varla IBK P11 Svart 6 - 4 Kalle Borgen, Esaias Ivarsson Väröbacka Idrottshall
2023-11-06 17:45 079090013 Onsala IBK P11/12 - Särö IBK P11 4 - 5 Axel Backlund, Alfred Andersson Presse Idrottshall
2023-11-12 11:50 079090018 Varla IBK P11 Lila - Tofta GIF P11 8 - 5 Malte Edenström, Felix Sandblom Fjärås Idrottshall
2023-11-12 14:40 079090016 Varla IBK P11 Svart - Onsala IBK P11/12 13 - 3 Harry Forsén, Axel Kläth Lindälvshallen
079090020 Varla IBK P11 Svart - Varla IBK P11 Lila
2023-11-15 19:00 079090021 Särö IBK P11 - Tofta GIF P11 1 - 5 Oskar Dunör, Erik Strandborg Särö Idrottshall B-hallen
2023-11-22 18:50 079090024 Särö IBK P11 - Varla IBK P11 Svart 2 - 4 Wilma Setterstig, Erik Strandborg Särö Idrottshall B-hallen
2023-11-25 13:50 079090022 Varla IBK P11 Lila - Onsala IBK P11/12 9 - 5 Viktor Stoppenbach, Malte Edenström Fjärås Idrottshall
2023-12-03 14:00 079090025 Onsala IBK P11/12 - Tofta GIF P11 5 - 7 Axel Backlund, Elioth Ryttinger Presse Idrottshall
2023-12-03 14:50 079090026 Varla IBK P11 Lila - Särö IBK P11 10 - 0 Oliver Cullberg, Malte Edenström Fjärås Idrottshall
2023-12-09 16:00 079090029 Varla IBK P11 Svart - Tofta GIF P11 1 - 2 Malte Edenström, Harry Forsén Lindälvshallen
2023-12-10 15:45 079090028 Särö IBK P11 - Onsala IBK P11/12 2 - 8 Marcus Olsson, Erik Strandborg Kullavikshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Varla IBK P11 Lila 7 6 0 1 49-23 26 18
2. Tofta GIF P11 8 6 0 2 43-33 10 18
3. Varla IBK P11 Svart 7 3 0 4 31-31 0 9
4. Särö IBK P11 8 2 0 6 18-38 -20 6
5. Onsala IBK P11/ 12 8 1 0 7 36-62 -26 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 4
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-01 11:00 072500002 Vinbergs IBS P 08/09* - Varla IBK P09 Lila 2 3 - 3 Jacob Käki, Erik Jönsson Vinbergs Idrottshall
2023-10-06 19:30 072500003 Veddige IBK P 07/09* - Varla IBK P 09 Svart 2 1 - 3 Vidhögehallen
2023-10-07 11:00 072500001 Onsala IBK P 09 Rosa - Glommens IF Röd 08/09* 2 - 6 Anton F Wideström, Axel Backlund Presse Idrottshall
2023-10-13 18:30 072500006 Veddige IBK P 07/09* - Vinbergs IBS P 08/09* 5 - 2 , Marcus Johansson Vidhögehallen
2023-10-15 13:00 072500004 Varla IBK P09 Lila 2 - Onsala IBK P 09 Rosa 3 - 1 Kevin Hägerstrand, Oskar Hägerstrand Fjärås Idrottshall
2023-10-17 19:45 072500005 Varla IBK P 09 Svart 2 - Glommens IF Röd 08/09* 5 - 3 Viktor Stoppenbach, Oskar Hägerstrand Lindälvshallen
2023-10-21 16:15 072500007 Onsala IBK P 09 Rosa - Varla IBK P 09 Svart 2 3 - 4 Viktor Dahl, Elin Idéhn Presse Idrottshall
2023-10-25 19:00 072500009 Glommens IF Röd 08/09* - Vinbergs IBS P 08/09* 6 - 4 Glommenhallen
2023-10-28 14:00 072500008 Varla IBK P09 Lila 2 - Veddige IBK P 07/09* 0 - 5 Oskar Hägerstrand, Viktor Stoppenbach Fjärås Idrottshall
2023-10-27 18:30 072500010 Veddige IBK P 07/09* - Onsala IBK P 09 Rosa 0 - 3 Vidhögehallen
2023-10-29 16:00 072500011 Vinbergs IBS P 08/09* - Varla IBK P 09 Svart 2 2 - 8 Jacob Käki, Oskar Johansson Vinbergs Idrottshall
2023-11-25 11:00 072500012 Glommens IF Röd 08/09* - Varla IBK P09 Lila 2 7 - 1 Glommenhallen
072500015 Varla IBK P 09 Svart 2 - Varla IBK P09 Lila 2 0 - 0 Lindälvshallen
2023-11-05 15:30 072500013 Onsala IBK P 09 Rosa - Vinbergs IBS P 08/09* 6 - 4 Linus Möller, Arvid Hohense Presse Idrottshall
2023-11-10 18:00 072500014 Veddige IBK P 07/09* - Glommens IF Röd 08/09* 0 - 3 , Alice Haeggman Vidhögehallen
2023-11-11 14:00 072500018 Varla IBK P 09 Svart 2 - Veddige IBK P 07/09* 3 - 5 Felix Sandblom, Malte Edenström Lindälvshallen
2023-11-12 11:00 072500016 Glommens IF Röd 08/09* - Onsala IBK P 09 Rosa 5 - 2 Glommenhallen
2023-11-12 14:45 072500017 Varla IBK P09 Lila 2 - Vinbergs IBS P 08/09* 6 - 2 Abbe Edenström, Felix Sandblom Fjärås Idrottshall
2023-11-13 18:00 072500019 Onsala IBK P 09 Rosa - Varla IBK P09 Lila 2 4 - 2 Elin Idéhn, Linus Möller Presse Idrottshall
2023-11-15 19:00 072500020 Glommens IF Röd 08/09* - Varla IBK P 09 Svart 2 2 - 6 Glommenhallen
2023-11-16 18:00 072500021 Vinbergs IBS P 08/09* - Veddige IBK P 07/09* 2 - 3 Jacob Käki, Björn Ekberg Vinbergs Idrottshall
2023-11-24 18:30 072500023 Veddige IBK P 07/09* - Varla IBK P09 Lila 2 3 - 1 Marcus Johansson, Jan Svensson Vidhögehallen
2023-11-25 15:00 072500022 Varla IBK P 09 Svart 2 - Onsala IBK P 09 Rosa 13 - 1 Oskar Hägerstrand, Kevin Hägerstrand Lindälvshallen
2023-11-26 16:30 072500024 Vinbergs IBS P 08/09* - Glommens IF Röd 08/09* 2 - 3 Jacob Käki, Erik Jönsson Vinbergs Idrottshall
2023-12-02 14:00 072500026 Varla IBK P 09 Svart 2 - Vinbergs IBS P 08/09* 8 - 6 Kevin Hägerstrand, Oskar Hägerstrand Lindälvshallen
2023-12-03 13:30 072500027 Varla IBK P09 Lila 2 - Glommens IF Röd 08/09* 3 - 5 Abbe Edenström, Malte Edenström Fjärås Idrottshall
2023-12-03 15:30 072500025 Onsala IBK P 09 Rosa - Veddige IBK P 07/09* 0 - 0 Anton F Wideström, Gustav Johansson Presse Idrottshall
072500030 Varla IBK P09 Lila 2 - Varla IBK P 09 Svart 2 -1 - -1 Fjärås Idrottshall
2023-12-09 14:00 072500029 Glommens IF Röd 08/09* - Veddige IBK P 07/09* 1 - 1 Glommenhallen
2023-12-10 10:30 072500028 Vinbergs IBS P 08/09* - Onsala IBK P 09 Rosa 4 - 2 Alexander Kennertsson, Isac Jeppsson Vinbergs Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Varla IBK P 09 Svart 2 10 7 2 1 49-22 27 23
2. Glommens IF Röd 08/ 09* 10 7 1 2 41-26 15 22
3. Veddige IBK P 07/ 09* 10 5 2 3 23-18 5 17
4. Onsala IBK P 09 Rosa 10 3 1 6 24-41 -17 10
5. Varla IBK P09 Lila 2 10 2 3 5 18-29 -11 9
6. Vinbergs IBS P 08/ 09* 10 1 1 8 31-50 -19 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 4 VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2024-01-12 19:00 072503031 Sandö IBK P10 Gul - Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09* 9 - 4 Jonathan Johansson, Mats Lian Vallda Idrottshall
2024-01-14 10:15 072503002 Warberg IBF P10 - Varla IBK P 10 Lila 1 3 - 2 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2024-01-19 19:00 072503006 Sandö IBK P10 Gul - Warberg IBF P10 2 - 2 Elioth Ryttinger, Jonathan Johansson Vallda Idrottshall
2024-01-20 12:30 072503032 Varla IBK P 10 Lila 1 - Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09* 7 - 3 Linus Bruhn, Felix Sandblom Fjärås Idrottshall
2024-01-28 12:00 072503008 Varla IBK P 10 Lila 1 - Sandö IBK P10 Gul 2 - 2 Malte Edenström, Harry Forsén Fjärås Idrottshall
2024-01-28 16:30 072503009 Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09* - Warberg IBF P10 1 - 4 Jonas Olsson, Daniel Ståhl Horredshallen
2024-02-04 15:30 072503012 Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09* - Varla IBK P 10 Lila 1 3 - 5 Axel Sagdahl, Albin Persson Horredshallen
2024-02-04 16:15 072503033 Warberg IBF P10 - Sandö IBK P10 Gul 5 - 5 Kent Svensson, Johan Norrby Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2024-02-09 19:30 072503014 Sandö IBK P10 Gul - Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09* 5 - 5 Jonathan Johansson, Christopher McGillivray Vallda Idrottshall
2024-02-10 11:45 072503034 Warberg IBF P10 - Varla IBK P 10 Lila 1 9 - 1 Johan Norrby, Jan Svensson Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2024-02-24 16:00 072503036 Sandö IBK P10 Gul - Varla IBK P 10 Lila 1 3 - 5 Jonathan Johansson, Christopher McGillivray Vallda Idrottshall
2024-02-25 12:00 072503017 Varla IBK P 10 Lila 1 - Warberg IBF P10 5 - 4 Malte Edenström, Felix Sandblom Fjärås Idrottshall
2024-03-03 15:00 072503035 Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09* - Warberg IBF P10 3 - 5 Linus Andersson, Daniel Ståhl Horredshallen
2024-03-17 16:00 072503021 Warberg IBF P10 - Sandö IBK P10 Gul 9 - 5 Sven-Gunnar Niklasson, Esaias Ivarsson Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2024-03-10 12:30 072503023 Sandö IBK P10 Gul - Varla IBK P 10 Lila 1 5 - 7 Mats Lian, Christopher McGillivray Vallda Idrottshall
2024-03-23 17:00 072503024 Warberg IBF P10 - Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09* 1 - 1 Daniel Ståhl, Oskar Johansson Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2024-03-16 12:30 072503027 Varla IBK P 10 Lila 1 - Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09* 6 - 1 Linus Bruhn, Oliver Cullberg Fjärås Idrottshall
2024-03-24 15:00 072503029 Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09* - Sandö IBK P10 Gul 3 - 1 Daniel Ståhl, Oskar Johansson Horredshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Varla IBK P 10 Lila 1 9 6 1 2 40-33 7 19
2. Warberg IBF P10 9 5 3 1 42-25 17 18
3. Sandö IBK P10 Gul 9 1 4 4 37-42 -5 7
4. Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/ 09* 9 1 2 6 24-43 -19 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 5
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-12-01 19:15 072600001 Frillesås FF P 08/09 Grön - Varla IBK P 09 Svart/Lila 3 - 5 Marcus Johansson, Anton Höök Frillesåshallen
2023-12-17 15:00 072600003 Särö IBK P08/10* - Tvååkers IBK P 08/09 9 - 0 Oliver Larsson, Joel Oscarsson Kullavikshallen
2023-10-14 14:00 072600005 Tvååkers IBK P 08/09 - Varla IBK P 09 Svart/Lila 2 - 4 , Christoffer Söderström Tvååkers Idrottshall
2023-10-15 15:15 072600006 Särö IBK P08/10* - Warberg IBF P10 5 - 2 Erik Strandborg, Oliver Larsson Kullavikshallen
2023-10-22 13:00 072600009 Varla IBK P 09 Svart/Lila - Warberg IBF P10 5 - 3 Oskar Hägerstrand, Kevin Hägerstrand Lindälvshallen
2023-11-10 18:30 072600007 Frillesås FF P 08/09 Grön - Tvååkers IBK P 08/09 9 - 3 Arvid Hohense, Alfred Andersson Frillesåshallen
2023-10-29 11:15 072600011 Warberg IBF P10 - Tvååkers IBK P 08/09 2 - 3 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-11-21 18:45 072600010 Särö IBK P08/10* - Frillesås FF P 08/09 Grön 2 - 2 Oliver Larsson, Erik Strandborg Kullavikshallen
2023-11-05 17:30 072600014 Särö IBK P08/10* - Varla IBK P 09 Svart/Lila 3 - 1 Oskar Dunör, Joel Oscarsson Kullavikshallen
2023-12-15 19:15 072600013 Frillesås FF P 08/09 Grön - Warberg IBF P10 8 - 0 Benjamin Olsen, Anton Höök Frillesåshallen
2023-11-11 15:30 072600018 Tvååkers IBK P 08/09 - Särö IBK P08/10* 6 - 6 Jonas Söderberg, Dennis Jelse Tvååkers Idrottshall
2023-11-12 16:00 072600016 Varla IBK P 09 Svart/Lila - Frillesås FF P 08/09 Grön 4 - 5 Kevin Hägerstrand, Oskar Hägerstrand Skårbyhallen
2023-11-15 19:30 072600021 Warberg IBF P10 - Särö IBK P08/10* 3 - 4 Filip Andersson, Jan Svensson Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-11-16 18:30 072600020 Varla IBK P 09 Svart/Lila - Tvååkers IBK P 08/09 1 - 3 Viktor Stoppenbach, Oskar Hägerstrand Lindälvshallen
2023-11-24 19:00 072600024 Warberg IBF P10 - Varla IBK P 09 Svart/Lila 5 - 6 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2023-11-25 15:30 072600022 Tvååkers IBK P 08/09 - Frillesås FF P 08/09 Grön 7 - 2 Tvååkers Idrottshall
2023-12-02 13:30 072600026 Tvååkers IBK P 08/09 - Warberg IBF P10 2 - 4 Marcus Johansson, Kalle Borgen Tvååkers Idrottshall
2023-12-03 16:30 072600025 Frillesås FF P 08/09 Grön - Särö IBK P08/10* 3 - 3 Axel Backlund, Anton Höök Frillesåshallen
2023-12-09 12:30 072600028 Warberg IBF P10 - Frillesås FF P 08/09 Grön 7 - 5 Zella Palm, Nemi Pierresdotter Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2023-12-10 14:30 072600029 Varla IBK P 09 Svart/Lila - Särö IBK P08/10* 4 - 5 Kevin Hägerstrand, Oskar Hägerstrand Lindälvshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Särö IBK P08/ 10* 8 5 3 0 37-21 16 18
2. Varla IBK P 09 Svart/ Lila 8 4 0 4 30-29 1 12
3. Frillesås FF P 08/ 09 Grön 8 3 2 3 37-31 6 11
4. Tvååkers IBK P 08/ 09 8 3 1 4 26-37 -11 10
5. Warberg IBF P10 8 2 0 6 26-38 -12 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 5 VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2024-01-13 13:45 072601002 Bua IF Pojkar 08/11* - Skottorps IF P09/10 2 - 4 Bua Idrottshall
2024-01-13 14:00 072601003 Varla IBK P10 Svart - Träslövsläge IF P 10 Blå 5 - 8 Felix Sandblom, Viktor Stoppenbach Lindälvshallen
2024-01-14 11:00 072601001 Kinna IBK P10 - Halmstads IBK P10 4 - 6 Kajus Baronas, Linus Andersson Lyckehallen, Kinna
2024-01-19 20:00 072601006 Varla IBK P10 Svart - Bua IF Pojkar 08/11* 4 - 3 Axel Kläth, Viktor Stoppenbach Lindälvshallen
2024-01-21 14:00 072601004 Skottorps IF P09/10 - Kinna IBK P10 4 - 6 Björn Grahn, Jürgen Neuenhofen Mellbystrandshallen
2024-01-21 16:00 072601005 Träslövsläge IF P 10 Blå - Halmstads IBK P10 12 - 4 Filip Sehlin, Johan Norrby Ankarhallen
2024-01-27 11:00 072601008 Skottorps IF P09/10 - Varla IBK P10 Svart WO (5 - 0) Jürgen Neuenhofen, Björn Grahn Mellbystrandshallen
2024-01-27 12:30 072601007 Kinna IBK P10 - Träslövsläge IF P 10 Blå 1 - 9 Linus Andersson, Kajus Baronas Lyckehallen, Kinna
2024-01-27 15:30 072601009 Halmstads IBK P10 - Bua IF Pojkar 08/11* 4 - 4 Lucas Nelson, Liam Wijk Hallägrahallen
2024-02-03 12:20 072601010 Varla IBK P10 Svart - Kinna IBK P10 2 - 4 Felix Sandblom, Harry Forsén Skårbyhallen
2024-02-03 15:30 072601012 Halmstads IBK P10 - Skottorps IF P09/10 1 - 10 Björn Ekberg, Liam Wijk Hallägrahallen
2024-02-06 19:00 072601011 Bua IF Pojkar 08/11* - Träslövsläge IF P 10 Blå 3 - 6 Bua Idrottshall
2024-02-10 14:00 072601015 Träslövsläge IF P 10 Blå - Skottorps IF P09/10 6 - 2 Johan Norrby, Victor Svahn Ankarhallen
2024-02-11 13:20 072601014 Varla IBK P10 Svart - Halmstads IBK P10 8 - 2 Kevin Hägerstrand, Oskar Hägerstrand Lindälvshallen
2024-02-12 19:15 072601013 Kinna IBK P10 - Bua IF Pojkar 08/11* 3 - 8 Kajus Baronas, Ej offentliggjord Lyckehallen, Kinna
2024-02-17 15:45 072601016 Halmstads IBK P10 - Kinna IBK P10 2 - 3 Love Johansson Preihs, Julia Rubin Hallägrahallen
2024-02-18 13:00 072601018 Träslövsläge IF P 10 Blå - Varla IBK P10 Svart 6 - 2 Johan Norrby, Esaias Ivarsson Ankarhallen
2024-02-25 14:00 072601017 Skottorps IF P09/10 - Bua IF Pojkar 08/11* 4 - 2 , Jürgen Neuenhofen Mellbystrandshallen
2024-03-02 11:00 072601021 Bua IF Pojkar 08/11* - Varla IBK P10 Svart 4 - 2 , Albin Severinsson Bua Idrottshall
2024-03-02 15:30 072601020 Halmstads IBK P10 - Träslövsläge IF P 10 Blå 2 - 12 Liam Wijk, Gustav Carlviken Hallägrahallen
2024-03-03 11:00 072601019 Kinna IBK P10 - Skottorps IF P09/10 1 - 6 Edwin Svedberg, Dennis Jelse Lyckehallen, Kinna
2024-03-09 12:00 072601024 Bua IF Pojkar 08/11* - Halmstads IBK P10 6 - 3 Bua Idrottshall
2024-03-09 15:15 072601022 Träslövsläge IF P 10 Blå - Kinna IBK P10 13 - 3 Olle Edespong, Esaias Ivarsson Ankarhallen
2024-03-10 16:00 072601023 Varla IBK P10 Svart - Skottorps IF P09/10 4 - 6 Felix Sandblom, Malte Edenström Lindälvshallen
2024-03-17 11:00 072601025 Kinna IBK P10 - Varla IBK P10 Svart 8 - 8 Dennis Jelse, Kajus Baronas Lyckehallen, Kinna
2024-03-17 14:00 072601027 Skottorps IF P09/10 - Halmstads IBK P10 3 - 4 Björn Grahn, Jürgen Neuenhofen Mellbystrandshallen
2024-03-17 17:30 072601026 Träslövsläge IF P 10 Blå - Bua IF Pojkar 08/11* 5 - 4 , Magnus Tornevall Ankarhallen
2024-03-23 14:00 072601028 Bua IF Pojkar 08/11* - Kinna IBK P10 2 - 2 Bua Idrottshall
2024-03-24 14:00 072601030 Skottorps IF P09/10 - Träslövsläge IF P 10 Blå 7 - 2 Björn Grahn, Jürgen Neuenhofen Mellbystrandshallen
2024-03-24 14:30 072601029 Halmstads IBK P10 - Varla IBK P10 Svart 7 - 4 Liam Wijk, Leia Johansson Preihs Hallägrahallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Träslövsläge IF P 10 Blå 10 9 0 1 79-33 46 27
2. Skottorps IF P09/ 10 10 7 0 3 51-28 23 21
3. Bua IF Pojkar 08/ 11* 10 3 2 5 38-37 1 11
4. Kinna IBK P10 10 3 2 5 35-60 -25 11
5. Halmstads IBK P10 10 3 1 6 35-66 -31 10
6. Varla IBK P10 Svart 10 2 1 7 39-53 -14 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 6
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-07 16:00 072700002 Sandö IBK P10 Gul - Bua IF Pojkar 08/11* 5 - 4 William Mcgillivray, Mats Lian Vallda Idrottshall
2023-10-08 11:00 072700003 Kinna IBK P10 - Träslövsläge IF P09/10 0 - 9 Linus Andersson, Ej offentliggjord Lyckehallen, Kinna
2023-10-08 17:00 072700001 Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09* - Varla IBK P 10 Lila 1 2 - 4 Daniel Ståhl, Linus Andersson Horredshallen
2023-10-09 18:30 072700006 Kinna IBK P10 - Sandö IBK P10 Gul 1 - 3 Linus Andersson, Hampus Rylander Lyckehallen, Kinna
2023-10-13 19:00 072700005 Träslövsläge IF P09/10 - Varla IBK P 10 Lila 1 5 - 3 Filip Sehlin, Filip Andersson Ankarhallen
2023-10-14 11:00 072700004 Bua IF Pojkar 08/11* - Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09* 5 - 2 Bua Idrottshall
2023-10-21 13:00 072700008 Bua IF Pojkar 08/11* - Kinna IBK P10 1 - 4 Bua Idrottshall
2023-10-22 17:00 072700007 Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09* - Träslövsläge IF P09/10 2 - 1 Linus Andersson, Daniel Ståhl Horredshallen
2023-10-26 19:30 072700009 Varla IBK P 10 Lila 1 - Sandö IBK P10 Gul 3 - 3 Christer Arntzen, Christopher McGillivray Vallda Idrottshall
2023-10-28 10:00 072700010 Kinna IBK P10 - Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09* 2 - 2 Linus Andersson, Ej offentliggjord Lyckehallen, Kinna
2023-10-29 14:50 072700012 Varla IBK P 10 Lila 1 - Bua IF Pojkar 08/11* 5 - 0 Felix Sandblom, Malte Edenström Fjärås Idrottshall
2023-12-17 18:30 072700011 Sandö IBK P10 Gul - Träslövsläge IF P09/10 6 - 8 William Mcgillivray, Christopher McGillivray Vallda Idrottshall
2023-11-05 11:00 072700014 Kinna IBK P10 - Varla IBK P 10 Lila 1 1 - 5 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Lyckehallen, Kinna
2023-11-05 17:30 072700013 Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09* - Sandö IBK P10 Gul 3 - 7 Joakim Karlsson, Daniel Ståhl Horredshallen
2023-11-23 19:00 072700015 Träslövsläge IF P09/10 - Bua IF Pojkar 08/11* 7 - 4 Elias Ljungberg, Albin Severinsson Ankarhallen
2023-11-11 11:00 072700017 Bua IF Pojkar 08/11* - Sandö IBK P10 Gul 2 - 3 Bua Idrottshall
2023-11-12 13:00 072700018 Träslövsläge IF P09/10 - Kinna IBK P10 8 - 2 Johan Norrby, Filip Sehlin Ankarhallen
2023-11-12 13:20 072700016 Varla IBK P 10 Lila 1 - Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09* 5 - 0 Abbe Edenström, Oliver Cullberg Fjärås Idrottshall
2023-11-15 19:00 072700019 Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09* - Bua IF Pojkar 08/11* 3 - 1 Linus Andersson, Daniel Ståhl Horredshallen
2023-11-15 19:45 072700020 Varla IBK P 10 Lila 1 - Träslövsläge IF P09/10 7 - 3 Abbe Edenström, Malte Edenström Fjärås Idrottshall
2023-11-16 18:45 072700021 Sandö IBK P10 Gul - Kinna IBK P10 4 - 2 Mats Lian, Jonathan Johansson Vallda Idrottshall
2023-11-25 11:00 072700023 Kinna IBK P10 - Bua IF Pojkar 08/11* 0 - 7 Linus Andersson, Dennis Jelse Lyckehallen, Kinna
2023-11-25 14:00 072700022 Träslövsläge IF P09/10 - Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09* 4 - 2 Ankarhallen
2023-11-26 16:45 072700024 Sandö IBK P10 Gul - Varla IBK P 10 Lila 1 1 - 4 Christopher McGillivray, William Mcgillivray Vallda Idrottshall
2023-12-02 13:00 072700027 Bua IF Pojkar 08/11* - Varla IBK P 10 Lila 1 5 - 4 Bua Idrottshall
2023-12-02 16:15 072700026 Träslövsläge IF P09/10 - Sandö IBK P10 Gul 8 - 0 , Johan Norrby Brearedshallen
2023-12-03 15:30 072700025 Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09* - Kinna IBK P10 2 - 0 Linus Andersson, Daniel Ståhl Horredshallen
2023-12-09 11:00 072700030 Bua IF Pojkar 08/11* - Träslövsläge IF P09/10 3 - 4 Peter Öhman, Emma Strömstedt Bua Idrottshall
2023-12-10 11:30 072700029 Varla IBK P 10 Lila 1 - Kinna IBK P10 11 - 2 Felix Sandblom, Viktor Stoppenbach Lindälvshallen
2023-12-10 18:00 072700028 Sandö IBK P10 Gul - Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09* 4 - 2 Ej offentliggjord, Jonathan Johansson Vallda Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Träslövsläge IF P09/ 10 10 8 0 2 57-29 28 24
2. Varla IBK P 10 Lila 1 10 7 1 2 51-22 29 22
3. Sandö IBK P10 Gul 10 6 1 3 36-37 -1 19
4. Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/ 09* 10 3 1 6 20-33 -13 10
5. Bua IF Pojkar 08/ 11* 10 3 0 7 32-37 -5 9
6. Kinna IBK P10 10 1 1 8 14-52 -38 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 6 VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2024-01-14 12:30 072701003 Frillesås FF P 10/P 11 - Träslövsläge IF P10 Vit 1 - 1 Marcus Johansson, Anton Höök Frillesåshallen
2024-01-14 14:30 072701001 Veddige IBK P 11 - Onsala IBK P10 4 - 10 Vidhögehallen
2024-01-14 19:00 072701002 Veddige IBK P 10 - Tofta GIF P09/10 2 - 5 Vidhögehallen
2024-01-19 18:30 072701006 Frillesås FF P 10/P 11 - Veddige IBK P 10 8 - 0 Peter Öhman, Anton Höök Frillesåshallen
2024-01-20 14:00 072701005 Träslövsläge IF P10 Vit - Onsala IBK P10 6 - 5 Olle Edespong, Johan Norrby Ankarhallen
2024-01-21 09:30 072701004 Tofta GIF P09/10 - Veddige IBK P 11 2 - 2 Sven-Gunnar Niklasson, Esaias Ivarsson Tresteget
2024-01-26 18:00 072701007 Veddige IBK P 11 - Träslövsläge IF P10 Vit 4 - 11 Vidhögehallen
2024-01-28 09:30 072701009 Onsala IBK P10 - Veddige IBK P 10 4 - 3 William Forsberg, Viktor Dahl Presse Idrottshall
2024-01-28 12:30 072701008 Tofta GIF P09/10 - Frillesås FF P 10/P 11 5 - 8 Axel Sagdahl, Kent Svensson Väröbacka Idrottshall
2024-02-03 12:15 072701012 Onsala IBK P10 - Tofta GIF P09/10 9 - 1 William Forsberg, Viktor Dahl Rydets Idrottshall
2024-02-03 12:30 072701010 Frillesås FF P 10/P 11 - Veddige IBK P 11 8 - 0 Anton Höök, Marcus Johansson Frillesåshallen
2024-02-03 16:00 072701011 Veddige IBK P 10 - Träslövsläge IF P10 Vit 0 - 5 Vidhögehallen
2024-02-07 19:30 072701014 Frillesås FF P 10/P 11 - Onsala IBK P10 2 - 4 Benjamin Olsen, Anton Höök Frillesåshallen
2024-02-11 14:30 072701015 Träslövsläge IF P10 Vit - Tofta GIF P09/10 10 - 3 Victor Svahn, Johan Norrby Ankarhallen
2024-03-03 19:00 072701013 Veddige IBK P 11 - Veddige IBK P 10 3 - 0 Vidhögehallen
2024-02-17 14:00 072701018 Träslövsläge IF P10 Vit - Frillesås FF P 10/P 11 10 - 9 Magnus Tornevall, Johan Norrby Ankarhallen
2024-02-24 09:30 072701016 Onsala IBK P10 - Veddige IBK P 11 7 - 6 Viktor Dahl, Elioth Ryttinger Presse Idrottshall
2024-02-25 11:30 072701017 Tofta GIF P09/10 - Veddige IBK P 10 4 - 3 Zella Palm, Nemi Pierresdotter Tresteget
2024-03-01 18:30 072701021 Veddige IBK P 10 - Frillesås FF P 10/P 11 1 - 5 , Anton Höök Vidhögehallen
2024-03-03 16:00 072701020 Onsala IBK P10 - Träslövsläge IF P10 Vit 3 - 4 Elin Idéhn, Eric Cato Presse Idrottshall
2024-03-10 19:00 072701019 Veddige IBK P 11 - Tofta GIF P09/10 4 - 3 Vidhögehallen
2024-03-08 18:45 072701022 Träslövsläge IF P10 Vit - Veddige IBK P 11 10 - 1 Magnus Tornevall, Esaias Ivarsson Ankarhallen
2024-03-09 13:00 072701024 Veddige IBK P 10 - Onsala IBK P10 5 - 2 Vidhögehallen
2024-03-13 19:30 072701023 Frillesås FF P 10/P 11 - Tofta GIF P09/10 5 - 1 Anton Höök, Oskar Johansson Frillesåshallen
2024-03-16 13:00 072701026 Träslövsläge IF P10 Vit - Veddige IBK P 10 3 - 3 Olle Edespong, Filip Sehlin Ankarhallen
2024-03-17 13:00 072701027 Tofta GIF P09/10 - Onsala IBK P10 1 - 4 , Esaias Ivarsson Väröbacka Idrottshall
2024-03-17 14:00 072701025 Veddige IBK P 11 - Frillesås FF P 10/P 11 1 - 7 Vidhögehallen
2024-03-20 17:00 072701028 Veddige IBK P 10 - Veddige IBK P 11 3 - 0 , Anton Höök Väröbacka Idrottshall
2024-03-23 11:00 072701029 Onsala IBK P10 - Frillesås FF P 10/P 11 5 - 9 Simon Jellstam, Elin Idéhn Presse Idrottshall
2024-03-23 14:00 072701030 Tofta GIF P09/10 - Träslövsläge IF P10 Vit 3 - 3 Zella Palm, Nemi Pierresdotter Tresteget
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Träslövsläge IF P10 Vit 10 7 3 0 63-32 31 24
2. Frillesås FF P 10/ P 11 10 7 1 2 62-28 34 22
3. Onsala IBK P10 10 6 0 4 53-41 12 18
4. Tofta GIF P09/ 10 10 2 2 6 28-50 -22 8
5. Veddige IBK P 10 10 2 1 7 20-39 -19 7
6. Veddige IBK P 11 10 2 1 7 25-61 -36 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 7
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-15 12:00 072705004 Tofta GIF P09/10 - Träslövsläge IF P 10 Blå 3 - 7 Tresteget
2023-10-15 14:00 072705003 Skottorps IF P09/10 - Varla IBK P10 Svart 10 - 3 Björn Grahn, Jürgen Neuenhofen Mellbystrandshallen
2023-11-04 09:45 072705002 Kustens IF P09/11 - Veddige IBK P 10 0 - 13 Isac Jeppsson, Lucas Pärn Haverdalshallen
2023-10-20 18:30 072705007 Veddige IBK P 10 - Halmstads IBK P10 2 - 6 Vidhögehallen
2023-10-21 17:00 072705005 Träslövsläge IF P 10 Blå - Skottorps IF P09/10 6 - 10 Johan Norrby, Victor Svahn Ankarhallen
2023-10-22 14:30 072705006 Varla IBK P10 Svart - Kustens IF P09/11 15 - 2 Viktor Stoppenbach, Kevin Hägerstrand Lindälvshallen
2023-10-28 13:00 072705010 Kustens IF P09/11 - Träslövsläge IF P 10 Blå 1 - 9 Lucas Pärn, Max Rinaldo Haverdalshallen
2023-10-28 16:30 072705009 Halmstads IBK P10 - Varla IBK P10 Svart 2 - 8 Liam Wijk, Gustav Carlviken Hallägrahallen
2023-10-29 14:00 072705011 Skottorps IF P09/10 - Tofta GIF P09/10 9 - 0 Jürgen Neuenhofen, Björn Grahn Mellbystrandshallen
2023-11-11 12:30 072705015 Varla IBK P10 Svart - Veddige IBK P 10 4 - 3 Viktor Stoppenbach, Felix Sandblom Lindälvshallen
2023-11-11 14:00 072705014 Träslövsläge IF P 10 Blå - Halmstads IBK P10 4 - 6 Johan Norrby, Olle Edespong Ankarhallen
2023-11-12 10:00 072705013 Tofta GIF P09/10 - Kustens IF P09/11 2 - 2 Väröbacka Idrottshall
2023-11-25 16:30 072705017 Halmstads IBK P10 - Tofta GIF P09/10 2 - 2 Gustav Carlviken, Love Johansson Preihs Hallägrahallen
2023-11-26 10:00 072705020 Veddige IBK P 10 - Träslövsläge IF P 10 Blå 1 - 8 Vidhögehallen
2023-11-27 19:00 072705018 Kustens IF P09/11 - Skottorps IF P09/10 1 - 13 Alexander Kennertsson, Daniel Bisseberg Haverdalshallen
2023-12-02 14:00 072705023 Träslövsläge IF P 10 Blå - Varla IBK P10 Svart 4 - 4 , Johan Norrby Ankarhallen
2023-12-03 09:00 072705022 Tofta GIF P09/10 - Veddige IBK P 10 3 - 3 Esaias Ivarsson, Sven-Gunnar Niklasson Tresteget
2023-12-03 13:45 072705021 Skottorps IF P09/10 - Halmstads IBK P10 14 - 2 Björn Grahn, Jürgen Neuenhofen Mellbystrandshallen
2023-12-09 16:00 072705028 Veddige IBK P 10 - Skottorps IF P09/10 0 - 10 Vidhögehallen
2023-12-09 16:30 072705025 Halmstads IBK P10 - Kustens IF P09/11 7 - 2 Buster Wickenbergh, Love Johansson Preihs Hallägrahallen
2023-12-10 13:00 072705027 Varla IBK P10 Svart - Tofta GIF P09/10 5 - 3 Felix Sandblom, Viktor Stoppenbach Lindälvshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Skottorps IF P09/ 10 6 6 0 0 66-12 54 18
2. Varla IBK P10 Svart 6 4 1 1 39-24 15 13
3. Träslövsläge IF P 10 Blå 6 3 1 2 38-25 13 10
4. Halmstads IBK P10 6 3 1 2 25-32 -7 10
5. Veddige IBK P 10 6 1 1 4 22-31 -9 4
6. Tofta GIF P09/ 10 6 0 3 3 13-28 -15 3
7. Kustens IF P09/ 11 6 0 1 5 8-59 -51 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 7 VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2024-01-13 13:00 072706002 IBK Oskarström P/F 10/11 - Warberg IBF P11 Blå 2 - 5 , Ronny Jensen Oskarströmshallen
2024-01-13 14:00 072706001 Fyllinge IBK P10/11 - Vinbergs IBS P 10/11 7 - 1 Alexander Kennertsson, Leia Johansson Preihs Fyllingehallen
2024-02-19 17:30 072706031 Varla IBK P11 - Åsa IF P09/10 Gul 16 - 1 Felix Sandblom, Harry Forsén Fjärås Idrottshall
2024-01-20 12:30 072706004 Warberg IBF P11 Blå - Fyllinge IBK P10/11 3 - 4 Zella Palm, Nemi Pierresdotter Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2024-01-21 15:00 072706006 Varla IBK P11 - IBK Oskarström P/F 10/11 11 - 3 Lindälvshallen
2024-01-21 16:00 072706005 Åsa IF P09/10 Gul - Vinbergs IBS P 10/11 2 - 4 Alice Haeggman, Hugo Rambäck Åsa Gårdsskola Idrottshall
2024-01-25 19:00 072706007 Fyllinge IBK P10/11 - Åsa IF P09/10 Gul 7 - 2 Gustav Carlviken, Alexander Kennertsson Fyllingehallen
2024-01-27 14:00 072706009 IBK Oskarström P/F 10/11 - Vinbergs IBS P 10/11 6 - 4 , Isac Jeppsson Oskarströmshallen
2024-01-27 14:45 072706008 Warberg IBF P11 Blå - Varla IBK P11 5 - 13 Johan Norrby, Kent Svensson Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2024-02-03 11:30 072706011 IBK Oskarström P/F 10/11 - Åsa IF P09/10 Gul 6 - 4 Julia Rubin, Björn Ekberg Oskarströmshallen
2024-02-04 10:00 072706012 Vinbergs IBS P 10/11 - Warberg IBF P11 Blå 2 - 7 Alexander Kennertsson, Jacob Käki Vinbergs Idrottshall
2024-02-08 18:40 072706010 Varla IBK P11 - Fyllinge IBK P10/11 11 - 3 Harry Forsén, Felix Sandblom Fjärås Idrottshall
2024-02-06 19:45 072706015 Åsa IF P09/10 Gul - Warberg IBF P11 Blå 2 - 6 Kalle Borgen, Marcus Johansson Åsa Gårdsskola Idrottshall
2024-02-10 14:00 072706013 IBK Oskarström P/F 10/11 - Fyllinge IBK P10/11 9 - 3 , Ronny Jensen Oskarströmshallen
2024-02-11 13:20 072706014 Varla IBK P11 - Vinbergs IBS P 10/11 14 - 4 Harry Forsén, Felix Sandblom Fjärås Idrottshall
2024-02-17 09:45 072706017 Warberg IBF P11 Blå - IBK Oskarström P/F 10/11 3 - 6 Nemi Pierresdotter, Axel Sagdahl Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2024-02-17 10:00 072706016 Vinbergs IBS P 10/11 - Fyllinge IBK P10/11 1 - 8 Erik Jönsson, Jacob Käki Vinbergs Idrottshall
2024-02-27 19:45 072706018 Åsa IF P09/10 Gul - Varla IBK P11 1 - 7 Hugo Rambäck, William Strand Åsa Gårdsskola Idrottshall
2024-02-28 19:30 072706021 IBK Oskarström P/F 10/11 - Varla IBK P11 5 - 5 Björn Ekberg, Alexander Kennertsson Oskarströmshallen
2024-03-02 09:45 072706020 Vinbergs IBS P 10/11 - Åsa IF P09/10 Gul 5 - 5 Erik Jönsson, Jacob Käki Vinbergs Idrottshall
2024-03-03 15:00 072706019 Fyllinge IBK P10/11 - Warberg IBF P11 Blå 7 - 4 , Alexander Kennertsson Fyllingehallen
2024-03-09 10:00 072706024 Vinbergs IBS P 10/11 - IBK Oskarström P/F 10/11 3 - 5 Jacob Käki, Benjamin Olsen Vinbergs Idrottshall
2024-03-09 13:00 072706023 Varla IBK P11 - Warberg IBF P11 Blå 16 - 2 Viktor Stoppenbach, Emil Höglund Lindälvshallen
2024-03-09 17:00 072706022 Åsa IF P09/10 Gul - Fyllinge IBK P10/11 3 - 7 Kalle Borgen, Marcus Johansson Åsa Gårdsskola Idrottshall
2024-03-15 19:00 072706026 Åsa IF P09/10 Gul - IBK Oskarström P/F 10/11 1 - 5 Kalle Borgen, Anton Höök Åsa Gårdsskola Idrottshall
2024-03-16 16:00 072706027 Warberg IBF P11 Blå - Vinbergs IBS P 10/11 6 - 5 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2024-03-17 15:00 072706025 Fyllinge IBK P10/11 - Varla IBK P11 2 - 6 Leia Johansson Preihs, Alexander Kennertsson Fyllingehallen
2024-03-21 19:00 072706028 Fyllinge IBK P10/11 - IBK Oskarström P/F 10/11 5 - 5 Alexander Kennertsson, Julia Rubin Fyllingehallen
2024-03-23 10:00 072706029 Vinbergs IBS P 10/11 - Varla IBK P11 1 - 9 Jacob Käki, Isac Jeppsson Vinbergs Idrottshall
2024-03-23 15:00 072706030 Warberg IBF P11 Blå - Åsa IF P09/10 Gul 2 - 1 Daniel Ståhl, Oskar Johansson Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Varla IBK P11 10 9 1 0 108-27 81 28
2. IBK Oskarström P/ F 10/ 11 10 6 2 2 52-44 8 20
3. Fyllinge IBK P10/ 11 10 6 1 3 53-45 8 19
4. Warberg IBF P11 Blå 10 5 0 5 43-58 -15 15
5. Vinbergs IBS P 10/ 11 10 1 1 8 30-69 -39 4
6. Åsa IF P09/ 10 Gul 10 0 1 9 22-65 -43 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 8
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-03 18:45 072707003 Onsala IBK P10 - Frillesås FF P 10/P 11 6 - 2 Noah Fogelqvist, Arvid Hohense Presse Idrottshall
2023-10-06 18:00 072707002 Veddige IBK P 11 - Glommens IF Röd 10/11 6 - 5 Vidhögehallen
2023-10-08 13:00 072707001 Träslövsläge IF P10 Vit - Åsa IF P09/10 Gul 6 - 7 Ankarhallen
2023-10-12 20:00 072707004 Glommens IF Röd 10/11 - Träslövsläge IF P10 Vit 1 - 14 Glommenhallen
2023-10-14 14:00 072707006 Onsala IBK P10 - Veddige IBK P 11 6 - 3 Axel Backlund, Gustav Johansson Rydets Idrottshall
2023-10-15 16:30 072707005 Frillesås FF P 10/P 11 - Åsa IF P09/10 Gul 9 - 1 Anton Höök, Kalle Borgen Frillesåshallen
2023-10-19 17:45 072707007 Träslövsläge IF P10 Vit - Frillesås FF P 10/P 11 2 - 5 Johan Norrby, Filip Sehlin Ankarhallen
2023-10-19 20:00 072707008 Glommens IF Röd 10/11 - Onsala IBK P10 2 - 15 Glommenhallen
2023-10-22 14:30 072707009 Åsa IF P09/10 Gul - Veddige IBK P 11 5 - 4 Kalle Borgen, Marcus Johansson Åsa Gårdsskola Idrottshall
2023-10-24 18:45 072707010 Onsala IBK P10 - Träslövsläge IF P10 Vit 10 - 0 Alfred Andersson, Melker Kron Presse Idrottshall
2023-10-28 12:30 072707011 Veddige IBK P 11 - Frillesås FF P 10/P 11 5 - 6 Vidhögehallen
2023-10-29 14:30 072707012 Åsa IF P09/10 Gul - Glommens IF Röd 10/11 7 - 7 Kalle Borgen, Marcus Johansson Åsa Gårdsskola Idrottshall
2023-11-04 14:00 072707013 Träslövsläge IF P10 Vit - Veddige IBK P 11 3 - 5 Johan Norrby, Olle Edespong Ankarhallen
2023-11-08 19:15 072707015 Frillesås FF P 10/P 11 - Glommens IF Röd 10/11 17 - 0 Marcus Johansson, Anton Höök Frillesåshallen
2023-11-09 19:15 072707014 Onsala IBK P10 - Åsa IF P09/10 Gul 13 - 3 Elin Idéhn, William Forsberg Kaparehallen
2023-11-09 20:00 072707017 Glommens IF Röd 10/11 - Veddige IBK P 11 3 - 4 Glommenhallen
2023-11-11 12:30 072707018 Frillesås FF P 10/P 11 - Onsala IBK P10 5 - 4 Alice Haeggman, Kalle Borgen Frillesåshallen
2023-11-21 19:40 072707016 Åsa IF P09/10 Gul - Träslövsläge IF P10 Vit 2 - 14 Benjamin Olsen, Elin Idéhn Åsa Gårdsskola Idrottshall
2023-11-15 18:00 072707021 Veddige IBK P 11 - Onsala IBK P10 3 - 3 , Albin Persson Vidhögehallen
2023-11-16 17:45 072707019 Träslövsläge IF P10 Vit - Glommens IF Röd 10/11 9 - 7 Johan Norrby, Victor Svahn Ankarhallen
2023-11-28 19:40 072707020 Åsa IF P09/10 Gul - Frillesås FF P 10/P 11 1 - 12 Marcus Johansson, Elin Idéhn Åsa Gårdsskola Idrottshall
2023-11-25 12:30 072707024 Veddige IBK P 11 - Åsa IF P09/10 Gul 6 - 2 Vidhögehallen
2023-11-26 16:30 072707022 Frillesås FF P 10/P 11 - Träslövsläge IF P10 Vit 10 - 2 Alfred Andersson, Axel Backlund Frillesåshallen
2023-12-15 19:30 072707023 Onsala IBK P10 - Glommens IF Röd 10/11 12 - 6 Elin Idéhn, Melker Kron Presse Idrottshall
2023-11-30 20:00 072707027 Glommens IF Röd 10/11 - Åsa IF P09/10 Gul 9 - 7 Glommenhallen
2023-12-03 13:00 072707025 Träslövsläge IF P10 Vit - Onsala IBK P10 3 - 3 Johan Norrby, Filip Andersson Ankarhallen
2023-12-03 14:30 072707026 Frillesås FF P 10/P 11 - Veddige IBK P 11 7 - 1 Marcus Johansson, Anton Höök Frillesåshallen
2023-12-07 20:00 072707030 Glommens IF Röd 10/11 - Frillesås FF P 10/P 11 3 - 7 Glommenhallen
2023-12-10 09:30 072707028 Veddige IBK P 11 - Träslövsläge IF P10 Vit 7 - 2 Esaias Ivarsson, Axel Sagdahl Vidhögehallen
2023-12-10 14:30 072707029 Åsa IF P09/10 Gul - Onsala IBK P10 2 - 8 Marcus Johansson, Alfred Andersson Åsa Gårdsskola Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Frillesås FF P 10/ P 11 10 9 0 1 80-25 55 27
2. Onsala IBK P10 10 7 2 1 80-29 51 23
3. Veddige IBK P 11 10 5 1 4 44-42 2 16
4. Träslövsläge IF P10 Vit 10 3 1 6 55-57 -2 10
5. Åsa IF P09/ 10 Gul 10 2 1 7 37-88 -51 7
6. Glommens IF Röd 10/ 11 10 1 1 8 43-98 -55 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 8 VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2024-01-10 18:30 072708003 IBK Nissan PF09/11 - Kustens IF P09/11 3 - 4 Örnahallen
2024-01-14 10:45 072708002 Onsala IBK P 11 - Sandö IBK P11 1 - 5 Axel Backlund, William Forsberg Presse Idrottshall
2024-01-14 14:30 072708001 Åsa IF P 11 1 - Halmstads IBK HIBK 11 11 - 1 Kalle Borgen, Marcus Johansson Åsa Gårdsskola Idrottshall
2024-01-20 12:45 072708005 Kustens IF P09/11 - Halmstads IBK HIBK 11 6 - 5 Ella Pullinen, Simon Brekell Haverdalshallen
2024-01-20 13:00 072708006 IBK Nissan PF09/11 - Onsala IBK P 11 4 - 18 Örnahallen
2024-02-09 18:00 072708004 Sandö IBK P11 - Åsa IF P 11 1 4 - 1 Christopher McGillivray, Jonathan Johansson Vallda Idrottshall
2024-01-24 19:30 072708007 Åsa IF P 11 1 - Kustens IF P09/11 10 - 2 Kalle Borgen, Alice Haeggman Åsa Gårdsskola Idrottshall
2024-01-28 12:15 072708008 Sandö IBK P11 - IBK Nissan PF09/11 18 - 1 Christopher McGillivray, Mats Lian Vallda Idrottshall
2024-01-28 12:45 072708009 Halmstads IBK HIBK 11 - Onsala IBK P 11 1 - 4 Björn Ekberg, Love Johansson Preihs Halmstad Arena B 1
2024-02-03 13:45 072708011 Onsala IBK P 11 - Kustens IF P09/11 3 - 0 Alfred Andersson, Axel Backlund Presse Idrottshall
2024-02-04 11:15 072708012 Halmstads IBK HIBK 11 - Sandö IBK P11 2 - 15 Liam Wijk, Björn Ekberg Halmstad Arena B 1
2024-02-04 13:00 072708010 IBK Nissan PF09/11 - Åsa IF P 11 1 0 - 12 Örnahallen
2024-02-11 11:45 072708015 Kustens IF P09/11 - Sandö IBK P11 7 - 2 Simon Brekell, Daniel Bisseberg Haverdalshallen
2024-02-11 13:00 072708014 IBK Nissan PF09/11 - Halmstads IBK HIBK 11 8 - 5 Örnahallen
2024-02-21 19:30 072708013 Åsa IF P 11 1 - Onsala IBK P 11 4 - 2 William Strand, Gustav Lif Åsa Gårdsskola Idrottshall
2024-02-18 15:00 072708016 Halmstads IBK HIBK 11 - Åsa IF P 11 1 1 - 6 Björn Ekberg, Love Johansson Preihs Hallägrahallen
2024-02-25 12:15 072708017 Sandö IBK P11 - Onsala IBK P 11 5 - 4 Jonathan Johansson, Alfred Andersson Vallda Idrottshall
2024-02-25 12:45 072708018 Kustens IF P09/11 - IBK Nissan PF09/11 8 - 5 Simon Brekell, Max Rinaldo Haverdalshallen
2024-03-02 13:00 072708021 Onsala IBK P 11 - IBK Nissan PF09/11 7 - 1 Edvin Gårlin, Melker Kron Presse Idrottshall
2024-03-02 15:00 072708019 Åsa IF P 11 1 - Sandö IBK P11 0 - 1 Marcus Johansson, Anton Höök Åsa Gårdsskola Idrottshall
2024-03-03 14:00 072708020 Halmstads IBK HIBK 11 - Kustens IF P09/11 5 - 5 Love Johansson Preihs, Gustav Carlviken Örjanshallen
2024-03-10 11:15 072708024 Onsala IBK P 11 - Halmstads IBK HIBK 11 14 - 0 Melker Kron, Erik Ahlström Presse Idrottshall
2024-03-10 13:00 072708022 Kustens IF P09/11 - Åsa IF P 11 1 3 - 5 Simon Brekell, Alexander Kennertsson Haverdalshallen
2024-03-10 13:00 072708023 IBK Nissan PF09/11 - Sandö IBK P11 5 - 13 Örnahallen
2024-03-16 16:30 072708027 Sandö IBK P11 - Halmstads IBK HIBK 11 10 - 1 Mats Lian, Anton Höök Vallda Idrottshall
2024-03-17 11:45 072708025 Åsa IF P 11 1 - IBK Nissan PF09/11 12 - 0 Anton Höök, William Strand Åsa Gårdsskola Idrottshall
2024-03-17 13:00 072708026 Kustens IF P09/11 - Onsala IBK P 11 3 - 7 Daniel Bisseberg, Lucas Pärn Haverdalshallen
2024-03-23 09:30 072708028 Onsala IBK P 11 - Åsa IF P 11 1 2 - 3 Elin Idéhn, Arvid Nylander Presse Idrottshall
2024-03-23 16:30 072708030 Sandö IBK P11 - Kustens IF P09/11 4 - 3 Jonathan Johansson, Christopher McGillivray Vallda Idrottshall
2024-03-24 12:00 072708029 Halmstads IBK HIBK 11 - IBK Nissan PF09/11 8 - 4 Ronny Jensen, Mikael Wiklund Halmstad Arena B 1
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Sandö IBK P11 10 9 0 1 77-25 52 27
2. Åsa IF P 11 1 10 8 0 2 64-16 48 24
3. Onsala IBK P 11 10 6 0 4 62-26 36 18
4. Kustens IF P09/ 11 10 4 1 5 41-49 -8 13
5. Halmstads IBK HIBK 11 10 1 1 8 29-83 -54 4
6. IBK Nissan PF09/ 11 10 1 0 9 31-105 -74 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 9
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-07 16:00 072715001 Halmstads IBK HIBK 11 - Vinbergs IBS P 10/11 3 - 9 Gustav Carlviken, Love Johansson Preihs Hallägrahallen
2023-10-08 18:00 072715003 Fyllinge IBK P10/11 - Warberg IBF P11 Blå 6 - 4 Lucas Pärn, Alexander Kennertsson Fyllingehallen
2023-10-11 18:15 072715002 IBK Nissan PF09/11 - IBK Oskarström P/F 10/11 1 - 14 Örnahallen
2023-10-12 18:00 072715006 Fyllinge IBK P10/11 - IBK Nissan PF09/11 17 - 2 Alexander Kennertsson, Leia Johansson Preihs Fyllingehallen
2023-10-14 09:15 072715005 Warberg IBF P11 Blå - Vinbergs IBS P 10/11 6 - 6 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-10-18 19:30 072715004 IBK Oskarström P/F 10/11 - Halmstads IBK HIBK 11 8 - 2 Love Johansson Preihs, Alexander Kennertsson Oskarströmshallen
2023-10-21 14:00 072715008 IBK Oskarström P/F 10/11 - Fyllinge IBK P10/11 5 - 5 Björn Ekberg, Alexander Kennertsson Oskarströmshallen
2023-10-21 16:00 072715007 Halmstads IBK HIBK 11 - Warberg IBF P11 Blå 2 - 19 Liam Wijk, Gustav Carlviken Hallägrahallen
2023-10-22 14:15 072715009 Vinbergs IBS P 10/11 - IBK Nissan PF09/11 8 - 3 Jacob Käki, Erik Jönsson Vinbergs Idrottshall
2023-10-26 18:00 072715010 Fyllinge IBK P10/11 - Halmstads IBK HIBK 11 6 - 1 Leia Johansson Preihs, Alexander Kennertsson Fyllingehallen
2023-10-28 14:15 072715012 Vinbergs IBS P 10/11 - IBK Oskarström P/F 10/11 6 - 6 Erik Jönsson, Jacob Käki Vinbergs Idrottshall
2023-11-19 10:00 072715011 IBK Nissan PF09/11 - Warberg IBF P11 Blå 0 - 20 Unnarydshallen
2023-11-04 16:00 072715013 Halmstads IBK HIBK 11 - IBK Nissan PF09/11 6 - 5 Lucas Nelson, Liam Wijk Hallägrahallen
2023-11-05 11:45 072715015 Warberg IBF P11 Blå - IBK Oskarström P/F 10/11 5 - 2 Albin Persson, Jan Svensson Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-11-05 18:00 072715014 Fyllinge IBK P10/11 - Vinbergs IBS P 10/11 5 - 2 Ida Essung, Leia Johansson Preihs Fyllingehallen
2023-11-11 14:00 072715017 IBK Oskarström P/F 10/11 - IBK Nissan PF09/11 13 - 2 Oskarströmshallen
2023-11-11 15:30 072715018 Warberg IBF P11 Blå - Fyllinge IBK P10/11 10 - 2 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2023-11-12 12:00 072715016 Vinbergs IBS P 10/11 - Halmstads IBK HIBK 11 6 - 3 Noah Fogelqvist, Jacob Käki Vinbergs Idrottshall
2023-11-15 18:30 072715020 Vinbergs IBS P 10/11 - Warberg IBF P11 Blå 3 - 10 Jacob Käki, Erik Jönsson Vinbergs Idrottshall
2023-11-15 18:30 072715021 IBK Nissan PF09/11 - Fyllinge IBK P10/11 8 - 9 Örnahallen
2023-12-16 15:00 072715019 Halmstads IBK HIBK 11 - IBK Oskarström P/F 10/11 5 - 14 Buster Wickenbergh, Lucas Nelson Halmstad Arena B 1
2023-11-23 18:30 072715023 Fyllinge IBK P10/11 - IBK Oskarström P/F 10/11 5 - 4 Leia Johansson Preihs, Julia Rubin Fyllingehallen
2023-11-25 11:00 072715024 IBK Nissan PF09/11 - Vinbergs IBS P 10/11 4 - 4 Örnahallen
2023-11-25 12:30 072715022 Warberg IBF P11 Blå - Halmstads IBK HIBK 11 9 - 5 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2023-12-02 14:00 072715027 IBK Oskarström P/F 10/11 - Vinbergs IBS P 10/11 3 - 1 Björn Ekberg, Alexander Kennertsson Oskarströmshallen
2023-12-03 12:30 072715026 Warberg IBF P11 Blå - IBK Nissan PF09/11 14 - 5 Sven-Gunnar Niklasson, Jan Svensson Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2023-12-03 15:00 072715025 Halmstads IBK HIBK 11 - Fyllinge IBK P10/11 1 - 17 Lucas Nelson, Love Johansson Preihs Hallägrahallen
2023-12-09 11:00 072715028 IBK Nissan PF09/11 - Halmstads IBK HIBK 11 10 - 8 Örnahallen
2023-12-09 14:00 072715030 IBK Oskarström P/F 10/11 - Warberg IBF P11 Blå 3 - 5 Alexander Kennertsson, Max Rinaldo Oskarströmshallen
2023-12-10 09:00 072715029 Vinbergs IBS P 10/11 - Fyllinge IBK P10/11 0 - 8 Alexander Kennertsson, Isac Jeppsson Vinbergs Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Warberg IBF P11 Blå 10 8 1 1 102-34 68 25
2. Fyllinge IBK P10/ 11 10 8 1 1 80-37 43 25
3. IBK Oskarström P/ F 10/ 11 10 5 2 3 72-37 35 17
4. Vinbergs IBS P 10/ 11 10 3 3 4 45-51 -6 12
5. IBK Nissan PF09/ 11 10 1 1 8 40-113 -73 4
6. Halmstads IBK HIBK 11 10 1 0 9 36-103 -67 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 9 VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2024-01-20 14:00 072716005 IBK Puma P10-12 - Frillesås FF P10/P11 Vit 1 - 9 Våxtorpshallen
2024-01-20 15:30 072716001 Tvååkers IBK P10/12 - Varla IBK P11 2 2 - 15 Tvååkers Idrottshall
2024-01-20 16:00 072716004 Tofta GIF P11 - Särö IBK P11 2 - 2 Moa Niklasson, Sven-Gunnar Niklasson Tresteget
2024-01-21 10:45 072716003 Warberg IBF P11 Svart - Viskadalen IBK P/F 10/11 17 - 4 Kalle Borgen, Kent Svensson Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2024-01-22 18:00 072716002 Onsala IBK P11/12 - Glommens IF Röd 10/11 9 - 4 Alfred Andersson, Elioth Ryttinger Presse Idrottshall
2024-01-26 18:30 072716009 Frillesås FF P10/P11 Vit - Warberg IBF P11 Svart 5 - 3 Elin Idéhn, Oskar Johansson Frillesåshallen
2024-01-28 14:00 072716010 Tofta GIF P11 - IBK Puma P10-12 12 - 1 Axel Sagdahl, Kent Svensson Väröbacka Idrottshall
2024-01-28 15:00 072716007 Viskadalen IBK P/F 10/11 - Varla IBK P11 2 2 - 15 Ludwig Hallberg, Daniel Ståhl Horredshallen
2024-01-28 15:00 072716008 Särö IBK P11 - Onsala IBK P11/12 8 - 6 Wilma Setterstig, Gabriel Larsson Kullavikshallen
2024-02-01 20:00 072716006 Glommens IF Röd 10/11 - Tvååkers IBK P10/12 11 - 5 Glommenhallen
2024-02-03 12:30 072716014 Onsala IBK P11/12 - IBK Puma P10-12 5 - 3 Gustav Johansson, Elin Idéhn Presse Idrottshall
2024-02-03 14:00 072716015 Warberg IBF P11 Svart - Tofta GIF P11 1 - 4 Filip Andersson, Esaias Ivarsson Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2024-02-03 15:00 072716013 Varla IBK P11 2 - Frillesås FF P10/P11 Vit 3 - 3 Kevin Hägerstrand, Alfred Jönsson Lindälvshallen
2024-02-03 15:30 072716011 Tvååkers IBK P10/12 - Viskadalen IBK P/F 10/11 8 - 0 , Hampus Abrahamsson Tvååkers Idrottshall
2024-02-08 20:00 072716012 Glommens IF Röd 10/11 - Särö IBK P11 3 - 4 Glommenhallen
2024-02-07 18:50 072716016 Särö IBK P11 - Tvååkers IBK P10/12 11 - 3 Oskar Dunör, Erik Strandborg Särö Idrottshall B-hallen
2024-02-10 12:30 072716017 Frillesås FF P10/P11 Vit - Viskadalen IBK P/F 10/11 8 - 1 William Strand, Oskar Johansson Frillesåshallen
2024-02-11 12:30 072716018 IBK Puma P10-12 - Glommens IF Röd 10/11 9 - 5 Våxtorpshallen
2024-02-13 18:15 072716019 Tofta GIF P11 - Varla IBK P11 2 5 - 3 Jan Svensson, Johan Norrby Väröbacka Idrottshall
2024-02-26 18:00 072716020 Onsala IBK P11/12 - Warberg IBF P11 Svart 2 - 10 Noah Fogelqvist, Elioth Ryttinger Presse Idrottshall
2024-02-14 18:15 072716021 Tvååkers IBK P10/12 - Frillesås FF P10/P11 Vit 2 - 14 Tvååkers Idrottshall
2024-02-18 17:30 072716025 Varla IBK P11 2 - Onsala IBK P11/12 5 - 8 Harry Forsén, Emil Höglund Skårbyhallen
2024-02-22 20:00 072716024 Glommens IF Röd 10/11 - Warberg IBF P11 Svart 8 - 9 Glommenhallen
2024-02-25 14:15 072716022 Särö IBK P11 - IBK Puma P10-12 8 - 4 Joel Oscarsson, Wilma Setterstig Kullavikshallen
2024-02-25 15:30 072716023 Viskadalen IBK P/F 10/11 - Tofta GIF P11 2 - 10 Ludwig Hallberg, Daniel Ståhl Horredshallen
2024-03-02 11:00 072716026 IBK Puma P10-12 - Tvååkers IBK P10/12 4 - 4 Våxtorpshallen
2024-03-02 16:30 072716030 Varla IBK P11 2 - Glommens IF Röd 10/11 7 - 6 Oliver Cullberg, Noah Dellenborg Skårbyhallen
2024-03-03 12:30 072716028 Warberg IBF P11 Svart - Särö IBK P11 3 - 2 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2024-03-03 14:30 072716029 Onsala IBK P11/12 - Viskadalen IBK P/F 10/11 13 - 1 Elin Idéhn, Elin Friman Presse Idrottshall
2024-03-05 18:30 072716027 Tofta GIF P11 - Frillesås FF P10/P11 Vit 6 - 5 Marcus Johansson, Hugo Rambäck Väröbacka Idrottshall
2024-03-08 19:00 072716032 IBK Puma P10-12 - Warberg IBF P11 Svart 5 - 10 Pelle Lundqvist Björn, Lucas Pärn Våxtorpshallen
2024-03-10 13:30 072716034 Särö IBK P11 - Varla IBK P11 2 1 - 6 Agnes Skoglund, Marcus Olsson Kullavikshallen
2024-03-10 15:00 072716035 Viskadalen IBK P/F 10/11 - Glommens IF Röd 10/11 6 - 4 Ludwig Hallberg, Daniel Ståhl Horredshallen
2024-03-10 18:45 072716031 Tvååkers IBK P10/12 - Tofta GIF P11 3 - 11 Tvååkers Idrottshall
2024-03-21 18:15 072716033 Frillesås FF P10/P11 Vit - Onsala IBK P11/12 8 - 2 Anton Höök, Marcus Johansson Frillesåshallen
2024-03-14 20:00 072716039 Glommens IF Röd 10/11 - Frillesås FF P10/P11 Vit 4 - 4 Glommenhallen
2024-03-17 09:15 072716036 Warberg IBF P11 Svart - Tvååkers IBK P10/12 7 - 1 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2024-03-17 14:30 072716038 Varla IBK P11 2 - IBK Puma P10-12 6 - 3 Malte Edenström, Felix Sandblom Fjärås Idrottshall
2024-03-17 15:00 072716040 Viskadalen IBK P/F 10/11 - Särö IBK P11 1 - 8 Daniel Ståhl, Ludwig Hallberg Horredshallen
2024-03-17 17:30 072716037 Onsala IBK P11/12 - Tofta GIF P11 5 - 8 Elin Idéhn, Erik Ahlström Rydets Idrottshall
2024-03-23 12:30 072716041 Tvååkers IBK P10/12 - Onsala IBK P11/12 6 - 9 Tvååkers Idrottshall
2024-03-24 09:30 072716043 Tofta GIF P11 - Glommens IF Röd 10/11 10 - 2 Moa Niklasson, Sven-Gunnar Niklasson Tresteget
2024-03-24 09:45 072716042 Warberg IBF P11 Svart - Varla IBK P11 2 15 - 1 Filip Andersson, Jan Svensson Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2024-03-24 16:00 072716044 IBK Puma P10-12 - Viskadalen IBK P/F 10/11 12 - 0 Våxtorpshallen
2024-03-24 17:30 072716045 Frillesås FF P10/P11 Vit - Särö IBK P11 5 - 4 Kalle Borgen, Anton Höök Frillesåshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Tofta GIF P11 9 8 1 0 68-24 44 25
2. Warberg IBF P11 Svart 9 7 0 2 75-32 43 21
3. Frillesås FF P10/ P11 Vit 9 6 2 1 61-26 35 20
4. Varla IBK P11 2 9 5 1 3 61-45 16 16
5. Särö IBK P11 9 5 1 3 48-33 15 16
6. Onsala IBK P11/ 12 9 5 0 4 59-53 6 15
7. IBK Puma P10-12 9 2 1 6 42-59 -17 7
8. Glommens IF Röd 10/ 11 9 1 1 7 47-63 -16 4
9. Tvååkers IBK P10/ 12 9 1 1 7 34-82 -48 4
10. Viskadalen IBK P/ F 10/ 11 9 1 0 8 17-95 -78 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis