Oktober |
2023-10-08 13:30 |
Pantamera Pojkar C (P09) Mellan Södra |
Gantofta IBK P09/10 - Hofterups IBF P09 |
5 - 3 |
Gantoftahallen |
2023-10-20 19:00 |
Pantamera Pojkar C (P09) Mellan Södra |
IBK Landskrona P09 - Hofterups IBF P09 |
5 - 4 |
Landskrona Idrottshall |
November |
2023-11-09 19:30 |
Pantamera Pojkar C (P09) Mellan Södra |
Hofterups IBF P09 - IBK Lund P2009 L-A |
2 - 5 |
Tolvåkershallen A |
2023-11-18 14:30 |
Pantamera Pojkar C (P09) Mellan Södra |
Malmö FBC P09-10 - Hofterups IBF P09 |
2 - 2 |
Kirsebergs Sporthall |
2023-11-25 11:30 |
Pantamera Pojkar C (P09) Mellan Södra |
Hofterups IBF P09 - Åstorp/Kvidinge IBS P09/10 |
1 - 1 |
Tolvåkershallen A |
December |
2023-12-10 16:00 |
Pantamera Pojkar C (P09) Mellan Norra |
Röke IBK P09 - Hofterups IBF P09 |
4 - 2 |
Qpoolen |
2023-12-17 17:30 |
Pantamera Pojkar C (P09) Mellan Norra |
Munka-Ljungby IBK P10/11 - Hofterups IBF P09 |
8 - 3 |
Munkahallen |
Januari |
2024-01-13 12:00 |
Pantamera Pojkar C (P09) Mellan Södra |
Hofterups IBF P09 - IBK Osby P09/10 |
4 - 3 |
Tolvåkershallen B |
2024-01-21 10:00 |
Pantamera Pojkar C (P09) Mellan Norra |
Förslövs IF P/F 09-11 - Hofterups IBF P09 |
4 - 3 |
Förslövs Idrottshall |
Februari |
2024-02-03 13:30 |
Pantamera Pojkar C (P09) Mellan Södra |
Hofterups IBF P09 - Gantofta IBK P09/10 |
5 - 3 |
Tolvåkershallen B |
Mars |
2024-03-10 13:00 |
Pantamera Pojkar C (P09) Mellan Södra |
IBK Lund P2009 L-A - Hofterups IBF P09 |
6 - 3 |
Vipeholmshallen |
2024-03-12 19:00 |
Pantamera Pojkar C (P09) Mellan Södra |
Hofterups IBF P09 - IBK Landskrona P09 |
4 - 7 |
Tolvåkershallen A |
2024-03-16 15:00 |
Pantamera Pojkar C (P09) Mellan Södra |
Hofterups IBF P09 - Malmö FBC P09-10 |
2 - 3 |
Tolvåkershallen A |
April |
2024-04-06 09:45 |
Skånemästerskapen Pojkar C Grupp A |
Hofterups IBF P09-10 - IBK Genarp PF09-11 |
3 - 3 |
Höörs Idrottshall |
2024-04-06 12:00 |
Skånemästerskapen Pojkar C Grupp A |
IBS Svedala P09 - Hofterups IBF P09-10 |
9 - 0 |
Höörs Idrottshall |
2024-04-06 14:30 |
Skånemästerskapen Pojkar C Grupp A |
Röke IBK P09 - Hofterups IBF P09-10 |
6 - 2 |
Höörs Idrottshall |
2024-04-06 16:15 |
Skånemästerskapen Pojkar C Grupp A |
Hofterups IBF P09-10 - Frosta IBF P08-10 |
4 - 0 |
Höörs Idrottshall |
2024-04-07 13:15 |
Skånemästerskapen Pojkar C Slutspel B |
Åstorp/Kvidinge IBS P09/10 - Hofterups IBF P09-10 |
2 - 3 |
Slättängshallen |
2024-04-07 15:45 |
Skånemästerskapen Pojkar C Slutspel B |
Hofterups IBF P09-10 - Willands IBK P09-11 |
2 - 3 |
Slättängshallen |