Oktober |
2023-10-03 18:45 |
Träningsmatcher Ungdom |
Malmhaug IBF/Tygelsjö IK - Palmstaden IK P11-13 |
12 - 4 |
Gottorpshallen |
2023-10-15 10:40 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
Höllvikens IBF P12 - Palmstaden IK P11-13 |
|
Brogårdaskolan |
2023-10-15 11:15 |
Pantamera Pojkar E (P11) Södra Höst |
Palmstaden IK P11-13 - Bjärreds IBK P11 |
2 - 13 |
Söderslättshallen B |
2023-10-15 11:20 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
Palmstaden IK P11-13 - VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 |
|
Brogårdaskolan |
2023-10-15 12:40 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
Palmstaden IK P11-13 - Gårdarike IBK P/F11-12 |
|
Brogårdaskolan |
2023-10-21 11:15 |
Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel |
Palmstaden IK P12-13 - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden |
|
Söderslättshallen B |
2023-10-21 12:45 |
Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel |
IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - Palmstaden IK P12-13 |
|
Söderslättshallen B |
2023-10-21 14:15 |
Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel |
Palmstaden IK P12-13 - IK Stanstad P13 |
|
Söderslättshallen B |
2023-10-22 12:30 |
Pantamera Pojkar E (P11) Södra Höst |
IK Stanstad P11/12 - Palmstaden IK P11-13 |
4 - 2 |
Bråhögshallen |
November |
2023-11-11 09:00 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
Lomma FBC P12 - Palmstaden IK P11-13 |
|
Slättängshallen |
2023-11-11 11:00 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
Palmstaden IK P11-13 - IBS Svedala P12/13 |
|
Slättängshallen |
2023-11-11 11:40 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
Munka-Ljungby IBK P12-13 - Palmstaden IK P11-13 |
|
Slättängshallen |
2023-11-12 13:00 |
Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel |
IBS Svedala P12/13 - Palmstaden IK P12-13 |
|
Aggarpshallen |
2023-11-12 14:00 |
Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel |
Palmstaden IK P12-13 - Tygelsjö IK P13 |
|
Aggarpshallen |
2023-11-12 16:30 |
Pantamera Pojkar E (P11) Södra Höst |
Palmstaden IK P11-13 - Malmö FBC P10-12 Husie |
4 - 9 |
Söderslättshallen B |
2023-11-25 13:00 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
IBK Lund P2011 SÖ - Palmstaden IK P11-13 |
|
Herrestorpshallen |
2023-11-25 14:00 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
Palmstaden IK P11-13 - Gårdarike IBK P/F11-12 |
|
Herrestorpshallen |
2023-11-30 18:45 |
Pantamera Pojkar E (P11) Södra Höst |
Palmstaden IK P11-13 - Höllvikens IBF P11 |
4 - 9 |
Serresjöskolan |
December |
2023-12-02 11:15 |
Pantamera Pojkar E (P11) Södra Höst |
Palmstaden IK P11-13 - IBK Lund P2011 Dalby |
2 - 14 |
Söderslättshallen B |
2023-12-03 10:00 |
Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel |
IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - Palmstaden IK P12-13 |
|
Killebäckshallen |
2023-12-03 11:00 |
Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel |
Palmstaden IK P12-13 - IBK Lund P2013 Sandby |
|
Killebäckshallen |
2023-12-10 16:15 |
Pantamera Pojkar E (P11) Södra Höst |
Malmhaug IBF P2011 - Palmstaden IK P11-13 |
10 - 4 |
Kulladals Sporthall |
2023-12-17 09:45 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
Palmstaden IK P11-13 - Bjärreds IBK P12 Svart |
|
Liljeskolan |
2023-12-17 11:30 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
Höllvikens IBF P12 - Palmstaden IK P11-13 |
|
Liljeskolan |
2023-12-17 14:00 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
Palmstaden IK P11-13 - Gårdarike IBK P/F11-12 |
|
Liljeskolan |
2023-12-20 18:30 |
Pantamera Pojkar E (P11) Södra Höst |
Lomma FBC P11 - Palmstaden IK P11-13 |
9 - 4 |
Slättängshallen |
Januari |
2024-01-13 10:00 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
Palmstaden IK P11-13 - Bjärreds IBK P12 Gul |
|
Liljeskolan |
2024-01-13 12:00 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
IBK Lund P2011 Sandby - Palmstaden IK P11-13 |
|
Liljeskolan |
2024-01-13 16:45 |
Pantamera Pojkar E (P11) Vår |
IK Stanstad P11/12 - Palmstaden IK P11-13 |
4 - 6 |
Bråhögshallen |
2024-01-21 12:00 |
Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel |
IBK Genarp PF15/16 - Palmstaden IK P12-13 |
|
Genarps Idrottshall |
2024-01-21 13:00 |
Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel |
Palmstaden IK P12-13 - IK Stanstad P13 |
|
Genarps Idrottshall |
2024-01-27 10:00 |
Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel |
Palmstaden IK P12-13 - FC Cimrishamn P/F 12-14 |
|
Liljeskolan |
2024-01-27 12:00 |
Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel |
IBK Genarp PF15/16 - Palmstaden IK P12-13 |
|
Liljeskolan |
2024-01-27 16:40 |
Pantamera Pojkar E (P11) Vår |
Palmstaden IK P11-13 - Malmö FBC P11-12 Husie |
7 - 0 |
Söderslättshallen B |
Februari |
2024-02-02 19:30 |
Pantamera Pojkar E (P11) Vår |
IBK Lund P2011 Dalby 2 - Palmstaden IK P11-13 |
7 - 3 |
Nyvångsskolan |
2024-02-03 12:40 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
Palmstaden IK P11-13 - Tygelsjö IK P12 |
|
Herrestorpshallen |
2024-02-03 14:00 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
IBK Landskrona P12 - Palmstaden IK P11-13 |
|
Herrestorpshallen |
2024-02-03 15:20 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
Gårdarike IBK P/F11-12 - Palmstaden IK P11-13 |
|
Herrestorpshallen |
2024-02-04 11:00 |
Pantamera Pojkar E (P11) Vår |
Röke IBK P11-12 - Palmstaden IK P11-13 |
9 - 2 |
T4 Sporthall |
2024-02-10 10:20 |
Pantamera Pojkar E (P11) Vår |
Palmstaden IK P11-13 - VV-84 SK Bjuv P11-12 |
WO (5 - 0) |
Söderslättshallen B |
Mars |
2024-03-02 13:00 |
Pantamera Pojkar E (P11) Vår |
Eslövs IBF FP10/11 - Palmstaden IK P11-13 |
15 - 5 |
Sallerupshallen |
2024-03-03 12:45 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
Palmstaden IK P11-13 - Bjärreds IBK P12 Gul |
|
Killebäckshallen |
2024-03-03 14:15 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
IBK Landskrona P12 - Palmstaden IK P11-13 |
|
Killebäckshallen |
2024-03-03 15:45 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
IBK Lund P2011 Sandby - Palmstaden IK P11-13 |
|
Killebäckshallen |
2024-03-09 09:40 |
Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel |
Palmstaden IK P12-13 - Skurups IBK PF12-13 |
|
Bråhögshallen |
2024-03-09 11:00 |
Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel |
IBK Lund P2013 Sandby - Palmstaden IK P12-13 |
|
Bråhögshallen |
2024-03-09 12:20 |
Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel |
IK Stanstad P13 - Palmstaden IK P12-13 |
|
Bråhögshallen |
2024-03-11 18:45 |
Pantamera Pojkar E (P11) Vår |
Palmstaden IK P11-13 - Malmhaug IBF P11-13 |
4 - 2 |
Serresjöskolan |
2024-03-16 10:45 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12 - Palmstaden IK P11-13 |
|
Lerbäckshallen A |
2024-03-16 11:30 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
Palmstaden IK P11-13 - IBK Lund P2011 SÖ |
|
Lerbäckshallen A |
2024-03-16 13:00 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
Palmstaden IK P11-13 - VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 |
|
Lerbäckshallen A |
2024-03-26 18:20 |
Träningsmatcher blå nivå |
Palmstaden IK P11-13 - IK Stanstad P12 |
|
Serresjöskolan |
2024-03-26 19:10 |
Träningsmatcher blå nivå |
Palmstaden IK P11-13 - IK Stanstad P12 |
|
Serresjöskolan |
April |
2024-04-09 18:45 |
Träningsmatcher Ungdom |
Palmstaden IK P11-13 - Tygelsjö IK P12 |
2 - 3 |
Serresjöskolan |
2024-04-16 18:45 |
Träningsmatcher Ungdom |
Palmstaden IK P11-13 - IBS Svedala P12/13 |
11 - 0 |
Serresjöskolan |
2024-04-20 08:45 |
Skånemästerskapen Pojkar E Grupp C |
FBC Engelholm P11 - Palmstaden IK P11-13 |
19 - 1 |
Halörhallen |
2024-04-20 11:00 |
Skånemästerskapen Pojkar E Grupp C |
Palmstaden IK P11-13 - Höllvikens IBF P11 |
0 - 12 |
Halörhallen |
2024-04-20 14:15 |
Skånemästerskapen Pojkar E Grupp C |
Palmstaden IK P11-13 - Tygelsjö IK P12/13 |
3 - 6 |
Halörhallen |
2024-04-21 09:00 |
Skånemästerskapen Pojkar E Slutspel B |
Palmstaden IK P11-13 - Hofterups IBF P11/12 |
2 - 8 |
Kulladals Sporthall |