Spelprogram - Pantamera P V Blå Gr 1 (-07)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alvesta IBK P06-07 Lisbeth Johansson lisbeth.johansson@smalandsidrotten.se 070-4505429 röd, svart, svart
Braås GoIF P06-08 Tania Åkesson orellana-24@hotmail.com 0731416993 Röd, Röd, Röd
Carlshamns IBK P06-07/2 Klas Eriksson eriksson@goedecke-logistik.se 0709-852295 Röd-svart, Svart, Svart
Forsheda IF P06 Christian Dahlstedt christian.dahlstedt@boxon.com +46733038741
Ljungby IB P06-07 Patrik Estberg p0607@ljungbyinnebandy.se 0706618391 Vinröd, Svart, Vinröda
Väckelsångs IK P05-06 Mikael Jonsson micke@mixmovie.se 0733-449575 Grön/Svart randig, Svart, Svart
Växjö IBK Utveckling P07/2 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Älmhults IBK P07 Roger Fransson rogerf71@hotmail.com 0733-428956 Svart, Svart, Svart
Öjaby Sport IBK P06-07/2 Vit, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-10 19:00 1 Öjaby Sport IBK P06-07/2 - Braås GoIF P06-08 Pär Lagerkvistskolan
2019-10-12 13:00 1 Älmhults IBK P07 - Alvesta IBK P06-07 Linnéhallen
2019-10-13 12:00 1 Ljungby IB P06-07 - Forsheda IF P06 Innebandyhallen
2019-10-13 16:00 1 Växjö IBK Utveckling P07/2 - Carlshamns IBK P06-07/2 Fortnox Arena B-hall
Omgång 2
2019-10-19 10:00 2 Carlshamns IBK P06-07/2 - Ljungby IB P06-07 AAK-Hallen
2019-10-19 11:00 2 Forsheda IF P06 - Älmhults IBK P07 Forsheda Sporthall
2019-10-20 12:00 2 Alvesta IBK P06-07 - Väckelsångs IK P05-06 Alvesta Sporthall
2019-10-20 17:00 2 Braås GoIF P06-08 - Växjö IBK Utveckling P07/2 Braås Sporthall
Omgång 3
2019-10-25 18:30 3 Öjaby Sport IBK P06-07/2 - Växjö IBK Utveckling P07/2 Pär Lagerkvistskolan
2019-10-26 10:00 3 Älmhults IBK P07 - Carlshamns IBK P06-07/2 Haganäshallen
2019-10-26 14:30 3 Väckelsångs IK P05-06 - Forsheda IF P06 Väckelsångs Idrottshall
2019-10-27 12:00 3 Ljungby IB P06-07 - Braås GoIF P06-08 Innebandyhallen
Omgång 4
2019-11-09 14:00 4 Ljungby IB P06-07 - Väckelsångs IK P05-06 Innebandyhallen
2019-11-10 11:00 4 Växjö IBK Utveckling P07/2 - Alvesta IBK P06-07 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-11-10 11:00 4 Öjaby Sport IBK P06-07/2 - Forsheda IF P06 Pär Lagerkvistskolan
2019-11-10 13:30 4 Braås GoIF P06-08 - Carlshamns IBK P06-07/2 Braås Sporthall
Omgång 5
2019-11-16 11:00 5 Forsheda IF P06 - Växjö IBK Utveckling P07/2 Forsheda Sporthall
2019-11-16 11:45 5 Carlshamns IBK P06-07/2 - Öjaby Sport IBK P06-07/2 AAK-Hallen
2019-11-16 14:30 5 Väckelsångs IK P05-06 - Älmhults IBK P07 Väckelsångs Idrottshall
2019-11-17 10:00 5 Alvesta IBK P06-07 - Ljungby IB P06-07 Alvesta Sporthall
Omgång 6
2019-11-23 12:00 6 Carlshamns IBK P06-07/2 - Forsheda IF P06 AAK-Hallen
2019-11-24 11:00 6 Öjaby Sport IBK P06-07/2 - Väckelsångs IK P05-06 Pär Lagerkvistskolan
2019-11-24 13:30 6 Braås GoIF P06-08 - Alvesta IBK P06-07 Braås Sporthall
2019-11-24 15:00 6 Växjö IBK Utveckling P07/2 - Älmhults IBK P07 Fortnox Arena B-hall
Omgång 7
2019-11-30 11:00 7 Forsheda IF P06 - Braås GoIF P06-08 Forsheda Sporthall
2019-11-30 14:30 7 Väckelsångs IK P05-06 - Växjö IBK Utveckling P07/2 Väckelsångs Idrottshall
2019-12-01 09:00 7 Alvesta IBK P06-07 - Öjaby Sport IBK P06-07/2 Alvesta Sporthall
2019-12-01 11:00 7 Älmhults IBK P07 - Ljungby IB P06-07 Haganäshallen
Omgång 8
2019-12-07 11:00 8 Forsheda IF P06 - Alvesta IBK P06-07 Forsheda Sporthall
2019-12-08 11:00 8 Öjaby Sport IBK P06-07/2 - Ljungby IB P06-07 Pär Lagerkvistskolan
2019-12-08 13:30 8 Braås GoIF P06-08 - Älmhults IBK P07 Braås Sporthall
2019-12-08 18:15 8 Carlshamns IBK P06-07/2 - Väckelsångs IK P05-06 AAK-Hallen
Omgång 9
2019-12-14 12:00 9 Ljungby IB P06-07 - Växjö IBK Utveckling P07/2 Innebandyhallen
2019-12-14 14:00 9 Alvesta IBK P06-07 - Carlshamns IBK P06-07/2 Alvesta Sporthall
2019-12-14 14:30 9 Väckelsångs IK P05-06 - Braås GoIF P06-08 Väckelsångs Idrottshall
2019-12-15 13:30 9 Älmhults IBK P07 - Öjaby Sport IBK P06-07/2 Haganäshallen
Omgång 10
2019-12-19 18:00 10 Forsheda IF P06 - Ljungby IB P06-07 Forsheda Sporthall
2019-12-21 10:00 10 Carlshamns IBK P06-07/2 - Växjö IBK Utveckling P07/2 AAK-Hallen
2019-12-21 15:00 10 Braås GoIF P06-08 - Öjaby Sport IBK P06-07/2 Braås Sporthall
2019-12-22 12:00 10 Alvesta IBK P06-07 - Älmhults IBK P07 Alvesta Sporthall
Omgång 11
2020-01-11 13:00 11 Älmhults IBK P07 - Forsheda IF P06 Haganäshallen
2020-01-11 14:30 11 Väckelsångs IK P05-06 - Alvesta IBK P06-07 Väckelsångs Idrottshall
2020-01-11 16:00 11 Växjö IBK Utveckling P07/2 - Braås GoIF P06-08 Fortnox Arena B-hall
2020-01-12 10:30 11 Ljungby IB P06-07 - Carlshamns IBK P06-07/2 Innebandyhallen
Omgång 12
2020-01-18 10:00 12 Carlshamns IBK P06-07/2 - Älmhults IBK P07 AAK-Hallen
2020-01-18 11:00 12 Forsheda IF P06 - Väckelsångs IK P05-06 Forsheda Sporthall
2020-01-19 09:00 12 Växjö IBK Utveckling P07/2 - Öjaby Sport IBK P06-07/2 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-01-19 17:00 12 Braås GoIF P06-08 - Ljungby IB P06-07 Braås Sporthall
Omgång 13
2020-01-25 10:00 13 Alvesta IBK P06-07 - Växjö IBK Utveckling P07/2 Alvesta Sporthall
2020-01-25 11:00 13 Forsheda IF P06 - Öjaby Sport IBK P06-07/2 Forsheda Sporthall
2020-01-25 11:45 13 Carlshamns IBK P06-07/2 - Braås GoIF P06-08 AAK-Hallen
2020-01-25 14:30 13 Väckelsångs IK P05-06 - Ljungby IB P06-07 Väckelsångs Idrottshall
Omgång 14
2020-02-01 14:00 14 Älmhults IBK P07 - Väckelsångs IK P05-06 Haganäshallen
2020-02-01 14:00 14 Ljungby IB P06-07 - Alvesta IBK P06-07 Innebandyhallen
2020-02-02 11:00 14 Öjaby Sport IBK P06-07/2 - Carlshamns IBK P06-07/2 Pär Lagerkvistskolan
2020-02-02 13:30 14 Växjö IBK Utveckling P07/2 - Forsheda IF P06 Fortnox Arena Nivika hallen
Omgång 15
2020-02-08 11:00 15 Forsheda IF P06 - Carlshamns IBK P06-07/2 Forsheda Sporthall
2020-02-08 14:30 15 Väckelsångs IK P05-06 - Öjaby Sport IBK P06-07/2 Väckelsångs Idrottshall
2020-02-08 15:00 15 Alvesta IBK P06-07 - Braås GoIF P06-08 Alvesta Sporthall
2020-02-09 11:30 15 Älmhults IBK P07 - Växjö IBK Utveckling P07/2 Haganäshallen
Omgång 16
2020-02-15 09:30 16 Växjö IBK Utveckling P07/2 - Väckelsångs IK P05-06 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-02-23 13:30 16 Braås GoIF P06-08 - Forsheda IF P06 Braås Sporthall
2020-02-23 15:30 16 Ljungby IB P06-07 - Älmhults IBK P07 Innebandyhallen
2020-02-23 18:00 16 Öjaby Sport IBK P06-07/2 - Alvesta IBK P06-07 Pär Lagerkvistskolan
Omgång 17
2020-02-28 19:00 17 Ljungby IB P06-07 - Öjaby Sport IBK P06-07/2 Innebandyhallen
2020-02-28 19:25 17 Väckelsångs IK P05-06 - Carlshamns IBK P06-07/2 Väckelsångs Idrottshall
2020-02-29 10:00 17 Alvesta IBK P06-07 - Forsheda IF P06 Alvesta Sporthall
2020-03-01 13:30 17 Älmhults IBK P07 - Braås GoIF P06-08 Haganäshallen
Omgång 18
2020-03-07 12:30 18 Växjö IBK Utveckling P07/2 - Ljungby IB P06-07 Fortnox Arena B-hall
2020-03-08 11:00 18 Öjaby Sport IBK P06-07/2 - Älmhults IBK P07 Pär Lagerkvistskolan
2020-03-08 13:30 18 Braås GoIF P06-08 - Väckelsångs IK P05-06 Braås Sporthall
2020-03-08 18:15 18 Carlshamns IBK P06-07/2 - Alvesta IBK P06-07 AAK-Hallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis