Spelprogram - Pantamera P V Blå Gr 2 (-07)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Hovshaga AIF P07/1 Blå, Blå, Blå
IFK Lammhult P06-07 Johan Hagelvik hagelvik@gmail.com 0723395757 Blå/Blå/Blå
Ingelstad IBK P07 Röd, Svart, Röd
Lessebo GoIF P07 Gul, Blå, Gul
Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 Vinröd, Svart, Vinröda
Sandbäckshults IBK P06-08 Erika Hitchin erikahitchin@hotmail.com 0704218819 Gul/svart/svart
Vetlanda IBF P06 Mikaela Schön mikka_strandberg@hotmail.com 073-5346197 BLÅ
Växjö IBK Utveckling P07/3 Camilla Af Trampe c.arkhag@hotmail.com Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK Utveckling P07/4 Camilla Af Trampe c.arkhag@hotmail.com Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-12 12:30 1 Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 - Ingelstad IBK P07 5 - 12 Oskar Winqvist, August Ahl Innebandyhallen
2019-10-13 11:00 1 Vetlanda IBF P06 - Hovshaga AIF P07/1 4 - 3 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-10-13 16:00 1 IFK Lammhult P06-07 - Lessebo GoIF P07 5 - 13 Lammhults Sporthall
2019-11-29 19:00 1 Växjö IBK Utveckling P07/3 - Sandbäckshults IBK P06-08 7 - 4 Fortnox Arena Nivika hallen
Omgång 2
2019-10-18 18:30 2 Växjö IBK Utveckling P07/4 - Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 9 - 3 Fortnox Arena B-hall
2019-10-19 11:30 2 Ingelstad IBK P07 - Vetlanda IBF P06 10 - 5 Ingelstads Sporthall
2019-10-20 16:00 2 Hovshaga AIF P07/1 - IFK Lammhult P06-07 8 - 4 Hovshaga Sporthall
2019-10-20 16:00 2 Lessebo GoIF P07 - Växjö IBK Utveckling P07/3 7 - 27 Lessebo Sporthall
Omgång 3
2019-10-26 09:00 3 Växjö IBK Utveckling P07/3 - Hovshaga AIF P07/1 12 - 4 Fortnox Arena Nivika hallen 38
2019-10-26 11:00 3 Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 - Sandbäckshults IBK P06-08 15 - 2 August Ahl, Linus Modig Innebandyhallen
2019-10-26 13:30 3 Ingelstad IBK P07 - Växjö IBK Utveckling P07/4 6 - 4 Ingelstads Sporthall
2019-10-26 16:30 3 Vetlanda IBF P06 - IFK Lammhult P06-07 16 - 9 ISCAR Arena LF, Vetlanda
Omgång 4
2019-11-09 10:30 4 IFK Lammhult P06-07 - Växjö IBK Utveckling P07/4 4 - 12 Lammhults Sporthall
2019-11-09 14:30 4 Växjö IBK Utveckling P07/3 - Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 11 - 7 Fortnox Arena B-hall 36
2019-11-10 14:00 4 Hovshaga AIF P07/1 - Lessebo GoIF P07 11 - 5 Hovshaga Sporthall
2019-11-10 15:30 4 Vetlanda IBF P06 - Sandbäckshults IBK P06-08 19 - 4 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
Omgång 5
2019-11-17 10:00 5 Växjö IBK Utveckling P07/4 - Växjö IBK Utveckling P07/3 3 - 3 Fortnox Arena B-hall
2019-11-17 11:00 5 Ingelstad IBK P07 - Hovshaga AIF P07/1 15 - 7 Ingelstads Sporthall
2019-11-17 13:30 5 Sandbäckshults IBK P06-08 - IFK Lammhult P06-07 3 - 1 Torbjörn Klasson, Muhidin Bahtanovic Krungårdshallen
2019-11-17 16:00 5 Lessebo GoIF P07 - Vetlanda IBF P06 5 - 18 Lessebo Sporthall
Omgång 6
2019-11-23 11:00 6 Vetlanda IBF P06 - Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 13 - 5 ISCAR Arena LF, Vetlanda
2019-11-23 12:30 6 Växjö IBK Utveckling P07/3 - Ingelstad IBK P07 6 - 0 Fortnox Arena Nivika hallen 73
2019-11-24 12:00 6 Hovshaga AIF P07/1 - Växjö IBK Utveckling P07/4 3 - 14 Hovshaga Sporthall
2019-11-24 16:00 6 Lessebo GoIF P07 - Sandbäckshults IBK P06-08 5 - 10 Lessebo Sporthall
Omgång 7
2019-11-30 10:00 7 Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 - IFK Lammhult P06-07 13 - 1 Linus Modig, August Ahl Innebandyhallen
2019-11-30 12:00 7 Sandbäckshults IBK P06-08 - Hovshaga AIF P07/1 4 - 4 Krungårdshallen
2019-12-01 11:30 7 Ingelstad IBK P07 - Lessebo GoIF P07 29 - 4 Ingelstads Sporthall
2019-12-01 17:30 7 Växjö IBK Utveckling P07/4 - Vetlanda IBF P06 10 - 5 Fortnox Arena Nivika hallen
Omgång 8
2019-12-07 10:30 8 IFK Lammhult P06-07 - Ingelstad IBK P07 1 - 17 Lammhults Sporthall
2019-12-07 16:30 8 Vetlanda IBF P06 - Växjö IBK Utveckling P07/3 10 - 10 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-12-08 14:30 8 Sandbäckshults IBK P06-08 - Växjö IBK Utveckling P07/4 3 - 5 Muhidin Bahtanovic, Mikael Fransson Krungårdshallen
2019-12-08 16:00 8 Lessebo GoIF P07 - Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 11 - 5 Lessebo Sporthall
Omgång 9
2019-12-14 10:00 9 Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 - Hovshaga AIF P07/1 2 - 5 Oskar Winqvist, Linus Modig Innebandyhallen
2019-12-14 12:00 9 Växjö IBK Utveckling P07/3 - IFK Lammhult P06-07 17 - 3 Fortnox Arena B-hall
2019-12-14 18:00 9 Växjö IBK Utveckling P07/4 - Lessebo GoIF P07 20 - 4 Fortnox Arena B-hall
2019-12-15 13:00 9 Ingelstad IBK P07 - Sandbäckshults IBK P06-08 11 - 1 Ingelstads Sporthall
Omgång 10
2019-11-03 15:00 10 Sandbäckshults IBK P06-08 - Växjö IBK Utveckling P07/3 2 - 3 Mönsterås Sporthall A-hall
2019-12-21 11:30 10 Ingelstad IBK P07 - Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 9 - 8 Ingelstads Sporthall
2019-12-22 14:00 10 Hovshaga AIF P07/1 - Vetlanda IBF P06 4 - 7 Hovshaga Sporthall
2019-12-22 16:00 10 Lessebo GoIF P07 - IFK Lammhult P06-07 8 - 11 Lessebo Sporthall
Omgång 11
2020-01-10 18:00 11 Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 - Växjö IBK Utveckling P07/4 0 - 13 Oskar Winqvist Innebandyhallen
2020-01-11 16:00 11 Vetlanda IBF P06 - Ingelstad IBK P07 2 - 10 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2020-01-12 15:00 11 Växjö IBK Utveckling P07/3 - Lessebo GoIF P07 16 - 12 Fagrabäcksskolan
2020-03-15 16:00 11 IFK Lammhult P06-07 - Hovshaga AIF P07/1 Lammhults Sporthall
Omgång 12
2020-01-18 15:30 12 Växjö IBK Utveckling P07/4 - Ingelstad IBK P07 5 - 5 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-01-19 12:00 12 Hovshaga AIF P07/1 - Växjö IBK Utveckling P07/3 3 - 8 Hovshaga Sporthall
2020-01-19 12:00 12 Sandbäckshults IBK P06-08 - Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 12 - 4 Mathias Linde, Johan Palm Krungårdshallen
2020-02-16 16:00 12 IFK Lammhult P06-07 - Vetlanda IBF P06 5 - 12 Lammhults Sporthall
Omgång 13
2020-01-25 16:00 13 Sandbäckshults IBK P06-08 - Vetlanda IBF P06 2 - 8 Mönsterås Sporthall B-hall
2020-01-25 16:00 13 Växjö IBK Utveckling P07/4 - IFK Lammhult P06-07 12 - 1 Fortnox Arena B-hall
2020-01-26 12:30 13 Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 - Växjö IBK Utveckling P07/3 8 - 2 Tilda Ivarsson, Oskar Winqvist Innebandyhallen
2020-01-26 16:00 13 Lessebo GoIF P07 - Hovshaga AIF P07/1 3 - 12 Lessebo Sporthall
Omgång 14
2020-02-01 11:30 14 IFK Lammhult P06-07 - Sandbäckshults IBK P06-08 5 - 5 Lammhults Sporthall
2020-02-01 12:00 14 Vetlanda IBF P06 - Lessebo GoIF P07 WO (5 - 0) ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2020-02-01 15:30 14 Växjö IBK Utveckling P07/3 - Växjö IBK Utveckling P07/4 7 - 5 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-02-02 14:00 14 Hovshaga AIF P07/1 - Ingelstad IBK P07 3 - 7 Hovshaga Sporthall
Omgång 15
2020-02-08 08:30 15 Växjö IBK Utveckling P07/4 - Hovshaga AIF P07/1 4 - 5 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-02-08 15:30 15 Sandbäckshults IBK P06-08 - Lessebo GoIF P07 13 - 2 Krungårdshallen
2020-02-09 13:00 15 Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 - Vetlanda IBF P06 6 - 4 Oskar Winqvist, Thea Karlsson Innebandyhallen
2020-03-14 11:30 15 Ingelstad IBK P07 - Växjö IBK Utveckling P07/3 WW (-5 - -5) Ingelstads Sporthall
Omgång 16
2020-02-15 10:30 16 IFK Lammhult P06-07 - Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 9 - 14 Lammhults Sporthall
2020-02-22 11:00 16 Lessebo GoIF P07 - Ingelstad IBK P07 3 - 16 Lessebo Sporthall
2020-02-23 14:00 16 Hovshaga AIF P07/1 - Sandbäckshults IBK P06-08 3 - 1 Hovshaga Sporthall
2020-02-24 19:30 16 Vetlanda IBF P06 - Växjö IBK Utveckling P07/4 6 - 5 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
Omgång 17
2020-02-29 11:00 17 Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 - Lessebo GoIF P07 12 - 8 Tyra Lindström, Julia Kali Innebandyhallen
2020-02-29 12:00 17 Ingelstad IBK P07 - IFK Lammhult P06-07 18 - 2 Ingelstads Sporthall
2020-02-29 14:30 17 Växjö IBK Utveckling P07/4 - Sandbäckshults IBK P06-08 4 - 2 Fortnox Arena B-hall
2020-03-01 11:30 17 Växjö IBK Utveckling P07/3 - Vetlanda IBF P06 11 - 8 Fortnox Arena B-hall
Omgång 18
2020-03-07 10:30 18 IFK Lammhult P06-07 - Växjö IBK Utveckling P07/3 5 - 18 Lammhults Sporthall
2020-03-07 14:00 18 Hovshaga AIF P07/1 - Ljungby IB/Lagan IBK P06-07/2 5 - 8 Hovshaga Sporthall
2020-03-08 12:00 18 Sandbäckshults IBK P06-08 - Ingelstad IBK P07 2 - 8 Krungårdshallen
2020-03-08 16:00 18 Lessebo GoIF P07 - Växjö IBK Utveckling P07/4 2 - 20 Lessebo Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis