Spelprogram - Pantamera F Ö Röd Gr 2 (-04)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alvesta IBK F04 Henrik Johansson henke.nygard@gmail.com 072-741 00 58 Röd/Svart/Svart
Gransholms IF F04-05/1 Grön, Vit, Grön
Hovmantorps GOIF F03-04 Blå, Blå, Blå
Ljungby IB F04 Andreas Petersson f04@ljungbyinnebandy.se 0702-104094 Vinröd, Svart, Vinröda
Olofströms IBK F04-05 Christoffer Evaldsson stoffan1975@hotmail.com 072-3915419 Vit, svart, vit
Värnamo IK F04 Krister Svensson krister.s68@gmail.com 070-9264876 Vit/Svart/Vit
Växjö IBK Utveckling F05/2 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-09 19:30 1 Hovmantorps GOIF F03-04 - Olofströms IBK F04-05 1 - 6 Annie Nordmark, Linn Dahlin Allhallen, Hovmantorp
2019-10-13 12:00 1 Värnamo IK F04 - Ljungby IB F04 9 - 2 Jan Blohm, Andreas Karlsson Tinas Ö
Omgång 2
2019-10-20 10:30 2 Ljungby IB F04 - Alvesta IBK F04 3 - 2 Suvad Kaltak, Mattias Tokic Innebandyhallen 64
2019-10-20 11:00 2 Olofströms IBK F04-05 - Gransholms IF F04-05/1 1 - 1 Håkan Abrahamsson, Jesper Abrahamsson Olofströms Sporthall
Omgång 3
2019-10-26 12:00 3 Värnamo IK F04 - Alvesta IBK F04 7 - 1 Josef Bard, Emil Lindén Tinas Ö 72
2019-10-26 13:00 3 Hovmantorps GOIF F03-04 - Ljungby IB F04 1 - 4 Ulrika Harrysson, Stefan Karlsson Allhallen, Hovmantorp
2019-10-27 14:00 3 Växjö IBK Utveckling F05/2 - Olofströms IBK F04-05 0 - 0 Johan Oxenmyr, Wilhem Christensen Fortnox Arena B-hall 86
Omgång 4
2019-11-09 11:00 4 Värnamo IK F04 - Olofströms IBK F04-05 4 - 2 Jan Blohm, Suvad Kaltak Värnamo Sporthall
2019-11-10 16:00 4 Hovmantorps GOIF F03-04 - Växjö IBK Utveckling F05/2 3 - 3 Jamiro Liebe, Linn Dahlin Allhallen, Hovmantorp
Omgång 5
2019-11-16 09:00 5 Växjö IBK Utveckling F05/2 - Gransholms IF F04-05/1 5 - 2 Senad Hamula, Linus Sandberg Fortnox Arena Nivika hallen 56
2019-11-17 14:00 5 Olofströms IBK F04-05 - Alvesta IBK F04 1 - 1 Olofströms Sporthall 50
Omgång 6
2019-11-24 12:00 6 Värnamo IK F04 - Växjö IBK Utveckling F05/2 4 - 5 Suvad Kaltak, Mattias Tokic Tinas Ö
2019-11-24 14:00 6 Alvesta IBK F04 - Gransholms IF F04-05/1 3 - 0 Kevin Andersson, Kristian Constantinescu Alvesta Sporthall 120
Omgång 7
2019-11-30 11:00 7 Olofströms IBK F04-05 - Ljungby IB F04 9 - 4 Olofströms Sporthall 52
2019-12-01 08:30 7 Växjö IBK Utveckling F05/2 - Alvesta IBK F04 4 - 1 Kjell Persson, Jamiro Liebe Fortnox Arena B-hall 55
2019-12-01 09:00 7 Gransholms IF F04-05/1 - Hovmantorps GOIF F03-04 7 - 1 Senad Hamula, Linus Sandberg Gemla Sporthall
Omgång 8
2019-12-06 19:00 8 Ljungby IB F04 - Gransholms IF F04-05/1 5 - 3 Jamiro Liebe, Linn Dahlin Innebandyhallen 55
2019-12-07 11:00 8 Värnamo IK F04 - Hovmantorps GOIF F03-04 25 - 1 Anders Perman, Gustav Perman Tinas Ö
Omgång 9
2019-12-14 09:45 9 Växjö IBK Utveckling F05/2 - Ljungby IB F04 3 - 5 Lars Hjelm, Alexander Lagerström Fortnox Arena Nivika hallen 53
2019-12-14 11:00 9 Gransholms IF F04-05/1 - Värnamo IK F04 2 - 7 Leffe Henryson, Rolf Vatvedt Gemla Sporthall
2019-12-15 16:00 9 Hovmantorps GOIF F03-04 - Alvesta IBK F04 2 - 7 Malou Hallström, Oskar Kedmalm Allhallen, Hovmantorp
Omgång 10
2019-12-21 11:00 10 Olofströms IBK F04-05 - Hovmantorps GOIF F03-04 12 - 1 Olofströms Sporthall
2019-12-21 13:00 10 Ljungby IB F04 - Värnamo IK F04 2 - 6 Kevin Andersson, Kristian Constantinescu Innebandyhallen
Omgång 11
2020-01-11 12:00 11 Gransholms IF F04-05/1 - Olofströms IBK F04-05 6 - 4 Jamiro Liebe, Pascal Saalmuller Gemla Sporthall
2020-01-12 14:00 11 Alvesta IBK F04 - Ljungby IB F04 3 - 3 Senad Hamula, Linus Sandberg Alvesta Sporthall
Omgång 12
2020-01-18 10:00 12 Ljungby IB F04 - Hovmantorps GOIF F03-04 12 - 2 Therese Spjut, Filip Karlsson Innebandyhallen 45
2020-01-18 12:00 12 Olofströms IBK F04-05 - Växjö IBK Utveckling F05/2 4 - 2 Olofströms Sporthall 67
2020-02-01 15:00 12 Alvesta IBK F04 - Värnamo IK F04 1 - 7 Johan Oxenmyr, Wilhem Christensen Alvesta Sporthall
Omgång 13
2020-01-25 11:00 13 Olofströms IBK F04-05 - Värnamo IK F04 8 - 6 Olofströms Sporthall 50
2020-01-26 12:30 13 Växjö IBK Utveckling F05/2 - Hovmantorps GOIF F03-04 7 - 1 Kjell Persson, Johan Oxenmyr Fortnox Arena Nivika hallen
Omgång 14
2020-02-02 10:00 14 Gransholms IF F04-05/1 - Växjö IBK Utveckling F05/2 7 - 4 Therese Spjut, Lars Hjelm Gemla Sporthall
2020-02-02 14:00 14 Alvesta IBK F04 - Olofströms IBK F04-05 4 - 3 Suvad Kaltak, Sam Najafizadeh Alvesta Sporthall
Omgång 15
2020-02-08 10:00 15 Gransholms IF F04-05/1 - Alvesta IBK F04 3 - 3 Oskar Lööke, Isak Mörnstål Gemla Sporthall
2020-02-24 19:30 15 Växjö IBK Utveckling F05/2 - Värnamo IK F04 4 - 0 Annie Nordmark, Therese Spjut Fortnox Arena B-hall
Omgång 16
2020-02-13 19:00 16 Alvesta IBK F04 - Växjö IBK Utveckling F05/2 2 - 3 Filip Karlsson, Therese Spjut Alvesta Sporthall
2020-02-15 13:00 16 Hovmantorps GOIF F03-04 - Gransholms IF F04-05/1 3 - 8 Jamiro Liebe, Peter Rosholm Allhallen, Hovmantorp
2020-02-23 11:30 16 Ljungby IB F04 - Olofströms IBK F04-05 3 - 5 Kristian Constantinescu, Filip Karlsson Innebandyhallen 40
Omgång 17
2020-02-28 19:00 17 Gransholms IF F04-05/1 - Ljungby IB F04 1 - 3 Sam Najafizadeh, Linn Dahlin Gemla Sporthall
2020-02-29 13:00 17 Hovmantorps GOIF F03-04 - Värnamo IK F04 1 - 8 Kjell Persson, Filip Sjögren Allhallen, Hovmantorp
Omgång 18
2020-03-07 11:00 18 Ljungby IB F04 - Växjö IBK Utveckling F05/2 6 - 1 Filip Karlsson, Suvad Kaltak Innebandyhallen 53
2020-03-07 15:00 18 Värnamo IK F04 - Gransholms IF F04-05/1 9 - 4 Morgan Strandhamn, Bjarne Olsen Tinas Ö
2020-03-08 18:00 18 Alvesta IBK F04 - Hovmantorps GOIF F03-04 6 - 1 Johan Oxenmyr, Wilhem Christensen Alvesta Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis