Spelprogram - Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Craftstadens IBK Oskarshamn P09 röd, röd, Vit
Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 röd, röd, Vit
FBC Drag P09
FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
Fliseryds IBK P09-11 Blå, Svart, Blå
Hjältevad Mariannelund IS P09-10 Blå, Blå, Blå
IBK Svala P08 gul, blå, Gul
Ljungbyholms GOIF P09-10 Gul, Röd, Röd
Slätafly/SK IBK P09-P10 Blå, Blå, Vit
Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 Andreas Kessen andreas.kessen@gmail.com 0735175537 Röd, Blå, Röd
Westerviks IBK P09 Mattias Liedberg Hambosvangen15@gmail.com 072-550 24 89 Svart, Svart, Svart
Vimmerby IBK P09-10 Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-27 11:00 1 Westerviks IBK P09 - FBC Drag P09 Bökensved Sporthall
2019-10-27 12:00 1 FBC Drag P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 Bökensved Sporthall
2019-10-27 13:00 1 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - Westerviks IBK P09 Bökensved Sporthall
Omgång 2
2019-10-13 14:00 2 Vimmerby IBK P09-10 - Slätafly/SK IBK P09-P10 Vimmerby Sporthall
2019-10-13 15:15 2 Slätafly/SK IBK P09-P10 - Ljungbyholms GOIF P09-10 Vimmerby Sporthall
2019-10-13 16:30 2 Ljungbyholms GOIF P09-10 - Vimmerby IBK P09-10 Vimmerby Sporthall
Omgång 3
3 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 - IBK Svala P08 Torslundahallen
3 IBK Svala P08 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 Torslundahallen
3 FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 Torslundahallen
Omgång 4
2019-10-19 12:00 4 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P09 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-10-19 13:00 4 Craftstadens IBK Oskarshamn P09 - Hjältevad Mariannelund IS P09-10 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-10-19 14:00 4 Hjältevad Mariannelund IS P09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 Oskarshamns Sporthall B-hall
Omgång 5
2019-11-16 09:00 5 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 - FBC Drag P09 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-11-16 10:00 5 Vimmerby IBK P09-10 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-11-16 11:00 5 FBC Drag P09 - Vimmerby IBK P09-10 Allaktivitetshuset, Rockneby
Omgång 6
6 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 Färjehallen
6 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 - IBK Svala P08 Färjehallen
6 IBK Svala P08 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 Färjehallen
Omgång 7
2019-11-09 13:00 7 Slätafly/SK IBK P09-P10 - Westerviks IBK P09 Torsås Sporthall
2019-11-09 14:00 7 Westerviks IBK P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 Torsås Sporthall
2019-11-09 15:00 7 FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 - Slätafly/SK IBK P09-P10 Torsås Sporthall
Omgång 8
8 Ljungbyholms GOIF P09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P09 Ljungbyholms Sporthall
8 Craftstadens IBK Oskarshamn P09 - Fliseryds IBK P09-11 Ljungbyholms Sporthall
8 Fliseryds IBK P09-11 - Ljungbyholms GOIF P09-10 Ljungbyholms Sporthall
Omgång 9
2019-11-24 12:00 9 Vimmerby IBK P09-10 - IBK Svala P08 Mörlunda Sporthall
2019-11-24 13:00 9 Westerviks IBK P09 - Vimmerby IBK P09-10 Mörlunda Sporthall
2019-11-24 14:00 9 IBK Svala P08 - Westerviks IBK P09 Mörlunda Sporthall
Omgång 10
10 FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 Färjehallen
10 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 - FBC Drag P09 Färjehallen
10 FBC Drag P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 Färjehallen
Omgång 11
2019-11-24 11:00 11 Craftstadens IBK Oskarshamn P09 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-11-24 12:00 11 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-11-24 13:00 11 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P09 Oskarshamns Sporthall B-hall
Omgång 12
2019-12-01 11:00 12 Hjältevad Mariannelund IS P09-10 - Slätafly/SK IBK P09-P10 Furulundshallen
2019-12-01 12:00 12 Slätafly/SK IBK P09-P10 - Fliseryds IBK P09-11 Furulundshallen
2019-12-01 13:00 12 Fliseryds IBK P09-11 - Hjältevad Mariannelund IS P09-10 Furulundshallen
Omgång 13
2019-12-14 13:00 13 Fliseryds IBK P09-11 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 Fliseryds Sporthall
2019-12-14 14:00 13 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 - Ljungbyholms GOIF P09-10 Fliseryds Sporthall
2019-12-14 15:00 13 Ljungbyholms GOIF P09-10 - Fliseryds IBK P09-11 Fliseryds Sporthall
Omgång 14
2019-12-15 11:00 14 Westerviks IBK P09 - Craftstadens IBK Oskarshamn P09 Skogshaga Sporthall
2019-12-15 12:00 14 Craftstadens IBK Oskarshamn P09 - FBC Drag P09 Skogshaga Sporthall
2019-12-15 13:00 14 FBC Drag P09 - Westerviks IBK P09 Skogshaga Sporthall
Omgång 15
2019-12-08 15:30 15 Vimmerby IBK P09-10 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 Vimmerby Sporthall
2019-12-08 16:45 15 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 Vimmerby Sporthall
2019-12-08 18:00 15 FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 - Vimmerby IBK P09-10 Vimmerby Sporthall
Omgång 16
16 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 - Hjältevad Mariannelund IS P09-10 Torslundahallen
16 Hjältevad Mariannelund IS P09-10 - IBK Svala P08 Torslundahallen
16 IBK Svala P08 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 Torslundahallen
Omgång 17
2020-01-26 11:00 17 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 - Westerviks IBK P09 Oskarshamns Sporthall B-hall
2020-01-26 12:00 17 Westerviks IBK P09 - Ljungbyholms GOIF P09-10 Oskarshamns Sporthall B-hall
2020-01-26 13:00 17 Ljungbyholms GOIF P09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 Oskarshamns Sporthall B-hall
Omgång 18
2020-01-25 12:00 18 FBC Drag P09 - IBK Svala P08 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-01-25 13:00 18 IBK Svala P08 - Fliseryds IBK P09-11 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-01-25 14:00 18 Fliseryds IBK P09-11 - FBC Drag P09 Allaktivitetshuset, Rockneby
Omgång 19
19 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - Hjältevad Mariannelund IS P09-10 Färjehallen
19 Hjältevad Mariannelund IS P09-10 - Vimmerby IBK P09-10 Färjehallen
19 Vimmerby IBK P09-10 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 Färjehallen
Omgång 20
2020-01-25 12:00 20 Slätafly/SK IBK P09-P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P09 Torsås Sporthall
2020-01-25 13:00 20 Craftstadens IBK Oskarshamn P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 Torsås Sporthall
2020-01-25 14:00 20 FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 - Slätafly/SK IBK P09-P10 Torsås Sporthall
Omgång 21
21 Ljungbyholms GOIF P09-10 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 Ljungbyholms Sporthall
21 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 - Westerviks IBK P09 Ljungbyholms Sporthall
21 Westerviks IBK P09 - Ljungbyholms GOIF P09-10 Ljungbyholms Sporthall
Omgång 22
2020-02-09 12:00 22 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 - IBK Svala P08 Mörlunda Sporthall
2020-02-09 13:00 22 Slätafly/SK IBK P09-P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 Mörlunda Sporthall
2020-02-09 14:00 22 IBK Svala P08 - Slätafly/SK IBK P09-P10 Mörlunda Sporthall
Omgång 23
23 FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 - Hjältevad Mariannelund IS P09-10 Färjehallen
23 Hjältevad Mariannelund IS P09-10 - FBC Drag P09 Färjehallen
23 FBC Drag P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 Färjehallen
Omgång 24
2020-02-16 11:00 24 Craftstadens IBK Oskarshamn P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 Oskarshamns Sporthall A-hall
2020-02-16 12:00 24 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - Fliseryds IBK P09-11 Oskarshamns Sporthall A-hall
2020-02-16 13:00 24 Fliseryds IBK P09-11 - Craftstadens IBK Oskarshamn P09 Oskarshamns Sporthall A-hall
Omgång 25
2020-03-08 11:00 25 Hjältevad Mariannelund IS P09-10 - Ljungbyholms GOIF P09-10 Furulundshallen
2020-03-08 12:00 25 Ljungbyholms GOIF P09-10 - FBC Drag P09 Furulundshallen
2020-03-08 13:00 25 FBC Drag P09 - Hjältevad Mariannelund IS P09-10 Furulundshallen
Omgång 26
2020-02-29 13:00 26 Fliseryds IBK P09-11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 Fliseryds Sporthall
2020-02-29 14:00 26 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 Fliseryds Sporthall
2020-02-29 15:00 26 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 - Fliseryds IBK P09-11 Fliseryds Sporthall
Omgång 27
2020-02-22 11:00 27 Westerviks IBK P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 Skogshaga Sporthall
2020-02-22 12:00 27 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - Slätafly/SK IBK P09-P10 Skogshaga Sporthall
2020-02-22 13:00 27 Slätafly/SK IBK P09-P10 - Westerviks IBK P09 Skogshaga Sporthall
Omgång 28
2020-03-07 10:00 28 Vimmerby IBK P09-10 - IBK Svala P08 Vimmerby Sporthall
2020-03-07 11:15 28 IBK Svala P08 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 Vimmerby Sporthall
2020-03-07 12:30 28 FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 - Vimmerby IBK P09-10 Vimmerby Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis