Spelprogram - Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Craftstadens IBK Oskarshamn P09 Magnus Jonneryd magnus.jonneryd@gmail.com 070-2585779 Röd, Röd, Vit
Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 Conny Karlsson conny.karlsson@klt.se 076-8516002 Röd/svart/svart
FBC Drag P09 Svart, Röd, Svart
FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 Mikael Johansson mikael.Johansson@skola.morbylanga.se 070-3314144 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
Fliseryds IBK P09-11 Blå, Svart, Blå
Hjältevad Mariannelund IS P09-10 Jennie Edvardsson Jennieedvardsson@Hotmail.com 070-52 71 203 Blå, Blå, Blå
IBK Svala P08 gul, blå, Gul
Ljungbyholms GOIF P09-10 Gul, Röd, Röd
Slätafly/SK IBK P09-P10 Fredrik Nyström fredrikn_flygt@hotmail.com Blå, Blå, Vit
Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 Andreas Kessen andreas.kessen@gmail.com 0735175537 Röd, Blå, Röd
Westerviks IBK P09 Mattias Liedberg Hambosvangen15@gmail.com 073-065 32 86 Svart, Svart, Svart
Vimmerby IBK P09-10 Teres Åberg teres.aberg@hotmail.com 0706014431 Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-27 11:00 1 Westerviks IBK P09 - FBC Drag P09 Adrian Eklöv, Elias Swärd Bökensved Sporthall
2019-10-27 12:00 1 FBC Drag P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 Adrian Eklöv, Elias Swärd Bökensved Sporthall
2019-10-27 13:00 1 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - Westerviks IBK P09 Adrian Eklöv, Elias Swärd Bökensved Sporthall
Omgång 2
2019-10-13 14:00 2 Vimmerby IBK P09-10 - Slätafly/SK IBK P09-P10 Vimmerby Idrottshall
2019-10-13 15:15 2 Slätafly/SK IBK P09-P10 - Ljungbyholms GOIF P09-10 Vimmerby Idrottshall
2019-10-13 16:30 2 Ljungbyholms GOIF P09-10 - Vimmerby IBK P09-10 Vimmerby Idrottshall
Omgång 3
2019-10-26 13:00 3 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 - IBK Svala P08 Gårdby Sporthall
2019-10-26 14:00 3 IBK Svala P08 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 Gårdby Sporthall
2019-10-26 15:00 3 FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 Gårdby Sporthall
Omgång 4
2019-10-19 12:00 4 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P09 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-10-19 13:00 4 Craftstadens IBK Oskarshamn P09 - Hjältevad Mariannelund IS P09-10 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-10-19 14:00 4 Hjältevad Mariannelund IS P09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 Oskarshamns Sporthall B-hall
Omgång 5
2019-11-16 09:00 5 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 - FBC Drag P09 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-11-16 10:00 5 Vimmerby IBK P09-10 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-11-16 11:00 5 FBC Drag P09 - Vimmerby IBK P09-10 Allaktivitetshuset, Rockneby
Omgång 6
2019-11-09 12:30 6 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 Färjehallen
2019-11-09 13:30 6 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 - IBK Svala P08 Färjehallen
2019-11-09 14:30 6 IBK Svala P08 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 Färjehallen
Omgång 7
2019-11-09 13:00 7 Slätafly/SK IBK P09-P10 - Westerviks IBK P09 Torsås Sporthall
2019-11-09 14:00 7 Westerviks IBK P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 Torsås Sporthall
2019-11-09 15:00 7 FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 - Slätafly/SK IBK P09-P10 Torsås Sporthall
Omgång 8
2019-11-17 10:30 8 Ljungbyholms GOIF P09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P09 Ljungbyholms Sporthall
2019-11-17 11:30 8 Craftstadens IBK Oskarshamn P09 - Fliseryds IBK P09-11 Ljungbyholms Sporthall
2019-11-17 12:30 8 Fliseryds IBK P09-11 - Ljungbyholms GOIF P09-10 Ljungbyholms Sporthall
Omgång 9
2019-12-01 12:00 9 Vimmerby IBK P09-10 - IBK Svala P08 Mörlunda Sporthall
2019-12-01 13:00 9 Westerviks IBK P09 - Vimmerby IBK P09-10 Mörlunda Sporthall
2019-12-01 14:00 9 IBK Svala P08 - Westerviks IBK P09 Mörlunda Sporthall
Omgång 10
2019-11-23 12:30 10 FBC Drag P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 Färjehallen
2019-11-23 13:30 10 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 - FBC Drag P09 Färjehallen
2019-11-23 14:30 10 FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 Färjehallen
Omgång 11
2019-11-24 11:00 11 Craftstadens IBK Oskarshamn P09 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-11-24 12:00 11 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-11-24 13:00 11 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P09 Oskarshamns Sporthall B-hall
Omgång 12
2019-12-01 11:00 12 Hjältevad Mariannelund IS P09-10 - Slätafly/SK IBK P09-P10 Furulundshallen
2019-12-01 12:00 12 Slätafly/SK IBK P09-P10 - Fliseryds IBK P09-11 Furulundshallen
2019-12-01 13:00 12 Fliseryds IBK P09-11 - Hjältevad Mariannelund IS P09-10 Furulundshallen
Omgång 13
2019-12-14 13:00 13 Fliseryds IBK P09-11 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 Fliseryds Sporthall
2019-12-14 14:00 13 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 - Ljungbyholms GOIF P09-10 Fliseryds Sporthall
2019-12-14 15:00 13 Ljungbyholms GOIF P09-10 - Fliseryds IBK P09-11 Fliseryds Sporthall
Omgång 14
2019-12-15 11:00 14 Westerviks IBK P09 - Craftstadens IBK Oskarshamn P09 Lars-Ove Ohlsson, August Johansson Skogshaga Sporthall
2019-12-15 12:00 14 Craftstadens IBK Oskarshamn P09 - FBC Drag P09 Lars-Ove Ohlsson, August Johansson Skogshaga Sporthall
2019-12-15 13:00 14 FBC Drag P09 - Westerviks IBK P09 Lars-Ove Ohlsson, August Johansson Skogshaga Sporthall
Omgång 15
2019-12-08 15:30 15 Vimmerby IBK P09-10 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 Vimmerby Idrottshall
2019-12-08 16:45 15 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 Vimmerby Idrottshall
2019-12-08 18:00 15 FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 - Vimmerby IBK P09-10 Vimmerby Idrottshall
Omgång 16
2020-02-01 13:00 16 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 - Hjältevad Mariannelund IS P09-10 Gårdby Sporthall
2020-02-01 14:00 16 Hjältevad Mariannelund IS P09-10 - IBK Svala P08 Gårdby Sporthall
2020-02-01 15:00 16 IBK Svala P08 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 Gårdby Sporthall
Omgång 17
2020-01-26 11:00 17 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 - Westerviks IBK P09 Oskarshamns Sporthall B-hall
2020-01-26 12:00 17 Westerviks IBK P09 - Ljungbyholms GOIF P09-10 Oskarshamns Sporthall B-hall
2020-01-26 13:00 17 Ljungbyholms GOIF P09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 Oskarshamns Sporthall B-hall
Omgång 18
2020-01-25 14:00 18 FBC Drag P09 - IBK Svala P08 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-01-25 15:00 18 IBK Svala P08 - Fliseryds IBK P09-11 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-01-25 16:00 18 Fliseryds IBK P09-11 - FBC Drag P09 Allaktivitetshuset, Rockneby
Omgång 19
2020-01-18 12:30 19 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - Hjältevad Mariannelund IS P09-10 Färjehallen
2020-01-18 13:30 19 Hjältevad Mariannelund IS P09-10 - Vimmerby IBK P09-10 Färjehallen
2020-01-18 14:30 19 Vimmerby IBK P09-10 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 Färjehallen
Omgång 20
2020-01-25 12:00 20 Slätafly/SK IBK P09-P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P09 Torsås Sporthall
2020-01-25 13:00 20 Craftstadens IBK Oskarshamn P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 Torsås Sporthall
2020-01-25 14:00 20 FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 - Slätafly/SK IBK P09-P10 Torsås Sporthall
Omgång 21
2020-02-15 10:30 21 Ljungbyholms GOIF P09-10 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 Ljungbyholms Sporthall
2020-02-15 11:30 21 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 - Westerviks IBK P09 Ljungbyholms Sporthall
2020-02-15 12:30 21 Westerviks IBK P09 - Ljungbyholms GOIF P09-10 Ljungbyholms Sporthall
Omgång 22
2020-02-08 12:00 22 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 - IBK Svala P08 Mörlunda Sporthall
2020-02-08 13:00 22 Slätafly/SK IBK P09-P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 Mörlunda Sporthall
2020-02-08 14:00 22 IBK Svala P08 - Slätafly/SK IBK P09-P10 Mörlunda Sporthall
Omgång 23
2020-02-09 12:30 23 FBC Drag P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 Färjehallen
2020-02-09 13:30 23 Hjältevad Mariannelund IS P09-10 - FBC Drag P09 Färjehallen
2020-02-09 14:30 23 FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 - Hjältevad Mariannelund IS P09-10 Färjehallen
Omgång 24
2020-02-16 11:00 24 Craftstadens IBK Oskarshamn P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 Oskarshamns Sporthall A-hall
2020-02-16 12:00 24 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - Fliseryds IBK P09-11 Oskarshamns Sporthall A-hall
2020-02-16 13:00 24 Fliseryds IBK P09-11 - Craftstadens IBK Oskarshamn P09 Oskarshamns Sporthall A-hall
Omgång 25
2020-03-08 11:00 25 Hjältevad Mariannelund IS P09-10 - Ljungbyholms GOIF P09-10 Furulundshallen
2020-03-08 12:00 25 Ljungbyholms GOIF P09-10 - FBC Drag P09 Furulundshallen
2020-03-08 13:00 25 FBC Drag P09 - Hjältevad Mariannelund IS P09-10 Furulundshallen
Omgång 26
2020-02-29 13:00 26 Fliseryds IBK P09-11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 Fliseryds Sporthall
2020-02-29 14:00 26 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 Fliseryds Sporthall
2020-02-29 15:00 26 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 - Fliseryds IBK P09-11 Fliseryds Sporthall
Omgång 27
2020-02-22 11:00 27 Westerviks IBK P09 - Vimmerby IBK P09-10 Simon Johansson, Wille Hansson Skogshaga Sporthall
2020-02-22 12:00 27 Vimmerby IBK P09-10 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 Simon Johansson, Wille Hansson Skogshaga Sporthall
2020-02-22 13:00 27 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - Westerviks IBK P09 Simon Johansson, Wille Hansson Skogshaga Sporthall
Omgång 28
2020-03-07 10:00 28 Vimmerby IBK P09-10 - IBK Svala P08 Vimmerby Idrottshall
2020-03-07 11:15 28 IBK Svala P08 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 Vimmerby Idrottshall
2020-03-07 12:30 28 FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 - Vimmerby IBK P09-10 Vimmerby Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis