Spelprogram - Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 1

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Hovslätts IK F10-11/1 Jonatan Vincent jonatan.vincent@gmail.com 070-3790112 Röd, Vit, Vit
Hovslätts IK F10-11/2 Jonatan Vincent jonatan.vincent@gmail.com 070-3790112 Röd, Vit, Vit
Husqvarna IK F10/1 Per Edén Per.eden@smalandsidrotten.se 0705089114 Svart, Svart, Svart
Husqvarna IK F10/2 Per Edén Per.eden@smalandsidrotten.se 0705089114 Svart, Svart, Svart
IBF Tranås F10-11/2 Johan Koskiranta johan.koskiranta@atria.se 070-5810868 SVART, SVART, SVART
Jönköpings IK U F10 Johanna Alfredsson johannaalfredsson86@outlook.com 0735-016980 Röd, Röd, Röd
Jönköpings IK U F11/2 Marie Harlin marie.harlin@jonkoping.se 073-6401143 Röd, Röd, Röd
Skillingaryds IK F09 Bobby Sandahl info@bobbysab.se 0704-254019 Röd/svart, Svart, Svart
Sävsjö IBK F10-11 Eric Ahnstedt Erikahn@hotmail.com 0739396706 Röd-svart/svart/vit
Sävsjö IBK F10-11/2 Röd, Svart, Vit
Vimmerby IBK F10-11 Vit, Svart, Vit
Växjö IBK U F10/1 Emma-Lis Briggsjö emma-lis@hotmail.se 0702-452828 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Ölmstads IS F09-10 Blå, Vit, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-13 10:00 1 Vimmerby IBK F10-11 - Sävsjö IBK F10-11 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2019-10-13 10:00 1 Hovslätts IK F10-11/1 - IBF Tranås F10-11/2 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2019-10-13 11:00 1 IBF Tranås F10-11/2 - Vimmerby IBK F10-11 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2019-10-13 11:00 1 Sävsjö IBK F10-11 - Hovslätts IK F10-11/1 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2019-10-13 12:00 1 IBF Tranås F10-11/2 - Sävsjö IBK F10-11 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2019-10-13 12:00 1 Hovslätts IK F10-11/1 - Vimmerby IBK F10-11 Vimmerby Idrottshall 3-manna
Omgång 2
2019-10-13 11:00 2 Ölmstads IS F09-10 - Jönköpings IK U F10 Ribbahallen A-hall 3-manna
2019-10-13 11:00 2 Växjö IBK U F10/1 - Jönköpings IK U F11/2 Ribbahallen A-hall 3-manna
2019-10-13 12:00 2 Jönköpings IK U F11/2 - Ölmstads IS F09-10 Ribbahallen A-hall 3-manna
2019-10-13 12:00 2 Jönköpings IK U F10 - Växjö IBK U F10/1 Ribbahallen A-hall 3-manna
2019-10-13 13:00 2 Jönköpings IK U F11/2 - Jönköpings IK U F10 Ribbahallen A-hall 3-manna
2019-10-13 13:00 2 Växjö IBK U F10/1 - Ölmstads IS F09-10 Ribbahallen A-hall 3-manna
Omgång 3
2019-10-13 09:00 3 Husqvarna IK F10/1 - Hovslätts IK F10-11/2 Huskvarna Sporthall A
2019-10-13 09:00 3 Husqvarna IK F10/2 - Skillingaryds IK F09 Huskvarna Sporthall 3-manna
2019-10-13 09:45 3 Skillingaryds IK F09 - Husqvarna IK F10/1 Huskvarna Sporthall A
2019-10-13 09:45 3 Hovslätts IK F10-11/2 - Husqvarna IK F10/2 Huskvarna Sporthall 3-manna
2019-10-13 10:30 3 Skillingaryds IK F09 - Hovslätts IK F10-11/2 Huskvarna Sporthall A
2019-10-13 10:30 3 Husqvarna IK F10/2 - Husqvarna IK F10/1 Huskvarna Sporthall 3-manna
Omgång 4
2019-11-09 13:30 4 Sävsjö IBK F10-11 - Ölmstads IS F09-10 Sävsjö Sporthall 3-manna
2019-11-09 13:30 4 Husqvarna IK F10/1 - Vimmerby IBK F10-11 Sävsjö Sporthall 3-manna
2019-11-09 14:20 4 Vimmerby IBK F10-11 - Sävsjö IBK F10-11 Sävsjö Sporthall 3-manna
2019-11-09 14:20 4 Ölmstads IS F09-10 - Husqvarna IK F10/1 Sävsjö Sporthall 3-manna
2019-11-09 15:10 4 Vimmerby IBK F10-11 - Ölmstads IS F09-10 Sävsjö Sporthall 3-manna
2019-11-09 15:10 4 Husqvarna IK F10/1 - Sävsjö IBK F10-11 Sävsjö Sporthall 3-manna
Omgång 5
2019-11-10 10:30 5 Hovslätts IK F10-11/1 - Jönköpings IK U F10 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2019-11-10 10:30 5 Hovslätts IK F10-11/2 - Husqvarna IK F10/2 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2019-11-10 11:15 5 Husqvarna IK F10/2 - Hovslätts IK F10-11/1 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2019-11-10 11:15 5 Jönköpings IK U F10 - Hovslätts IK F10-11/2 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2019-11-10 12:00 5 Husqvarna IK F10/2 - Jönköpings IK U F10 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2019-11-10 12:00 5 Hovslätts IK F10-11/2 - Hovslätts IK F10-11/1 Stadsgården, Råslätt 3-manna
Omgång 6
2019-11-16 10:00 6 Jönköpings IK U F11/2 - IBF Tranås F10-11/2 Tranås Idrottshall
2019-11-16 10:50 6 Växjö IBK U F10/1 - Skillingaryds IK F09 Tranås Idrottshall
2019-11-16 11:40 6 IBF Tranås F10-11/2 - Växjö IBK U F10/1 Tranås Idrottshall
2019-11-16 12:30 6 Skillingaryds IK F09 - Jönköpings IK U F11/2 Tranås Idrottshall
2019-11-16 13:20 6 Jönköpings IK U F11/2 - Växjö IBK U F10/1 Tranås Idrottshall
2019-11-16 14:10 6 Skillingaryds IK F09 - IBF Tranås F10-11/2 Tranås Idrottshall
Omgång 7
2019-12-07 12:30 7 Jönköpings IK U F10 - Vimmerby IBK F10-11 Jönköpings Idrottshus B-hall 3-manna
2019-12-07 12:30 7 Skillingaryds IK F09 - Hovslätts IK F10-11/2 Jönköpings Idrottshus B-hall 3-manna
2019-12-07 13:30 7 Hovslätts IK F10-11/2 - Jönköpings IK U F10 Jönköpings Idrottshus B-hall 3-manna
2019-12-07 13:30 7 Vimmerby IBK F10-11 - Skillingaryds IK F09 Jönköpings Idrottshus B-hall 3-manna
2019-12-07 14:30 7 Hovslätts IK F10-11/2 - Vimmerby IBK F10-11 Jönköpings Idrottshus B-hall 3-manna
2019-12-07 14:30 7 Skillingaryds IK F09 - Jönköpings IK U F10 Jönköpings Idrottshus B-hall 3-manna
Omgång 8
2019-12-15 10:45 8 Växjö IBK U F10/1 - Husqvarna IK F10/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-12-15 10:45 8 Hovslätts IK F10-11/1 - IBF Tranås F10-11/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-12-15 11:30 8 IBF Tranås F10-11/2 - Växjö IBK U F10/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-12-15 11:30 8 Husqvarna IK F10/1 - Hovslätts IK F10-11/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-12-15 12:15 8 IBF Tranås F10-11/2 - Husqvarna IK F10/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-12-15 12:15 8 Hovslätts IK F10-11/1 - Växjö IBK U F10/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 9
2019-12-07 09:00 9 Jönköpings IK U F11/2 - Sävsjö IBK F10-11 Jönköpings Idrottshus B-hall 3-manna
2019-12-07 09:00 9 Husqvarna IK F10/2 - Ölmstads IS F09-10 Arenan - Jönköpings Idrottshus 3-manna
2019-12-07 09:45 9 Ölmstads IS F09-10 - Jönköpings IK U F11/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus 3-manna
2019-12-07 09:45 9 Sävsjö IBK F10-11 - Husqvarna IK F10/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus 3-manna
2019-12-07 10:30 9 Ölmstads IS F09-10 - Sävsjö IBK F10-11 Arenan - Jönköpings Idrottshus 3-manna
2019-12-07 10:30 9 Husqvarna IK F10/2 - Jönköpings IK U F11/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus 3-manna
Omgång 10
2020-01-12 13:45 10 Hovslätts IK F10-11/2 - Ölmstads IS F09-10 Emelie Landin Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-01-12 13:45 10 IBF Tranås F10-11/2 - Hovslätts IK F10-11/1 Hilma Göth Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-01-12 14:30 10 Hovslätts IK F10-11/1 - Hovslätts IK F10-11/2 Emelie Landin Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-01-12 14:30 10 Ölmstads IS F09-10 - IBF Tranås F10-11/2 Hilma Göth Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-01-12 15:15 10 Hovslätts IK F10-11/1 - Ölmstads IS F09-10 Emelie Landin Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-01-12 15:15 10 IBF Tranås F10-11/2 - Hovslätts IK F10-11/2 Hilma Göth Stadsgården, Råslätt 3-manna
Omgång 11
2020-01-19 11:20 11 Husqvarna IK F10/2 - Vimmerby IBK F10-11 Huskvarna Sporthall A
2020-01-19 11:20 11 Växjö IBK U F10/1 - Jönköpings IK U F11/2 Huskvarna Sporthall 3-manna
2020-01-19 12:10 11 Jönköpings IK U F11/2 - Husqvarna IK F10/2 Huskvarna Sporthall A
2020-01-19 12:10 11 Vimmerby IBK F10-11 - Växjö IBK U F10/1 Huskvarna Sporthall 3-manna
2020-01-19 13:00 11 Jönköpings IK U F11/2 - Vimmerby IBK F10-11 Huskvarna Sporthall A
2020-01-19 13:00 11 Växjö IBK U F10/1 - Husqvarna IK F10/2 Huskvarna Sporthall 3-manna
Omgång 12
2020-01-25 10:00 12 Skillingaryds IK F09 - Sävsjö IBK F10-11 Julia Larsen Skillingaryds Arena 3-manna
2020-01-25 10:00 12 Jönköpings IK U F10 - Husqvarna IK F10/1 Jonas Larsen Skillingaryds Arena 3-manna
2020-01-25 10:45 12 Husqvarna IK F10/1 - Sävsjö IBK F10-11 Janice-Esther Rugira Skillingaryds Arena 3-manna
2020-01-25 10:45 12 Jönköpings IK U F10 - Skillingaryds IK F09 Julia Larsen Skillingaryds Arena 3-manna
2020-01-25 11:30 12 Husqvarna IK F10/1 - Skillingaryds IK F09 Julia Larsen Skillingaryds Arena 3-manna
2020-01-25 11:30 12 Sävsjö IBK F10-11 - Jönköpings IK U F10 Janice-Esther Rugira Skillingaryds Arena 3-manna
Omgång 13
2020-02-02 12:00 13 Vimmerby IBK F10-11 - Hovslätts IK F10-11/1 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2020-02-02 12:00 13 Jönköpings IK U F11/2 - Skillingaryds IK F09 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2020-02-02 13:00 13 Skillingaryds IK F09 - Vimmerby IBK F10-11 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2020-02-02 13:00 13 Hovslätts IK F10-11/1 - Jönköpings IK U F11/2 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2020-02-02 14:00 13 Skillingaryds IK F09 - Hovslätts IK F10-11/1 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2020-02-02 14:00 13 Jönköpings IK U F11/2 - Vimmerby IBK F10-11 Vimmerby Idrottshall 3-manna
Omgång 14
2020-02-02 10:00 14 Ölmstads IS F09-10 - IBF Tranås F10-11/2 Ribbahallen A-hall 3-manna
2020-02-02 10:00 14 Jönköpings IK U F10 - Husqvarna IK F10/2 Ribbahallen A-hall 3-manna
2020-02-02 11:00 14 Husqvarna IK F10/2 - Ölmstads IS F09-10 Ribbahallen A-hall 3-manna
2020-02-02 11:00 14 IBF Tranås F10-11/2 - Jönköpings IK U F10 Ribbahallen A-hall 3-manna
2020-02-02 12:00 14 Husqvarna IK F10/2 - IBF Tranås F10-11/2 Ribbahallen A-hall 3-manna
2020-02-02 12:00 14 Jönköpings IK U F10 - Ölmstads IS F09-10 Ribbahallen A-hall 3-manna
Omgång 15
2020-02-02 12:00 15 Husqvarna IK F10/1 - Växjö IBK U F10/1 Huskvarna Sporthall A
2020-02-02 12:00 15 Hovslätts IK F10-11/2 - Sävsjö IBK F10-11 Huskvarna Sporthall 3-manna
2020-02-02 12:50 15 Sävsjö IBK F10-11 - Husqvarna IK F10/1 Huskvarna Sporthall A
2020-02-02 12:50 15 Växjö IBK U F10/1 - Hovslätts IK F10-11/2 Huskvarna Sporthall 3-manna
2020-02-02 13:40 15 Sävsjö IBK F10-11 - Växjö IBK U F10/1 Huskvarna Sporthall A
2020-02-02 13:40 15 Hovslätts IK F10-11/2 - Husqvarna IK F10/1 Huskvarna Sporthall 3-manna
Omgång 16
2020-03-07 10:00 16 Sävsjö IBK F10-11 - Sävsjö IBK F10-11/2 Sävsjö Sporthall 3-manna
2020-03-07 10:00 16 Växjö IBK U F10/1 - Vimmerby IBK F10-11 Sävsjö Sporthall 3-manna
2020-03-07 10:50 16 Vimmerby IBK F10-11 - Sävsjö IBK F10-11 Sävsjö Sporthall 3-manna
2020-03-07 10:50 16 Sävsjö IBK F10-11/2 - Växjö IBK U F10/1 Sävsjö Sporthall 3-manna
2020-03-07 11:40 16 Vimmerby IBK F10-11 - Sävsjö IBK F10-11/2 Sävsjö Sporthall 3-manna
2020-03-07 11:40 16 Växjö IBK U F10/1 - Sävsjö IBK F10-11 Sävsjö Sporthall 3-manna
Omgång 17
2020-02-23 10:30 17 Hovslätts IK F10-11/1 - Ölmstads IS F09-10 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-02-23 10:30 17 Skillingaryds IK F09 - Husqvarna IK F10/1 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-02-23 11:15 17 Husqvarna IK F10/1 - Hovslätts IK F10-11/1 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-02-23 11:15 17 Ölmstads IS F09-10 - Skillingaryds IK F09 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-02-23 12:00 17 Husqvarna IK F10/1 - Ölmstads IS F09-10 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-02-23 12:00 17 Skillingaryds IK F09 - Hovslätts IK F10-11/1 Stadsgården, Råslätt 3-manna
Omgång 18
2020-03-07 09:00 18 IBF Tranås F10-11/2 - Jönköpings IK U F11/2 Tranås Idrottshall
2020-03-07 09:50 18 Hovslätts IK F10-11/2 - Husqvarna IK F10/2 Tranås Idrottshall
2020-03-07 10:40 18 Husqvarna IK F10/2 - IBF Tranås F10-11/2 Tranås Idrottshall
2020-03-07 11:30 18 Jönköpings IK U F11/2 - Hovslätts IK F10-11/2 Tranås Idrottshall
2020-03-07 12:20 18 Husqvarna IK F10/2 - Jönköpings IK U F11/2 Tranås Idrottshall
2020-03-07 13:10 18 Hovslätts IK F10-11/2 - IBF Tranås F10-11/2 Tranås Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis