Spelprogram - Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 3

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Karlskrona P10/1 Orange, Svart, Svart
FBC Karlskrona P10/3 Orange, Svart, Svart
IFK Lammhult P09-10 Sven Björnberg Lindhult7@hotmail.com Blå, Blå, Blå
Rottne IF P09-10/1 Blå, Blå, Blå
Rottne IF P09-10/2 Blå, Blå, Blå
Väckelsångs IK P10 Niklas Knutzén niklas.knutzen@gmail.com 073 - 350 09 97 Grön/Svart randig, Svart, Svart
Växjö IBK U P10/3 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK U P10/5 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Öjaby Sport IBK P10/2 Vit, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-19 10:30 1 Väckelsångs IK P10 - IFK Lammhult P09-10 Väckelsångs Idrottshall 3-manna
2019-10-19 10:30 1 Rottne IF P09-10/1 - FBC Karlskrona P10/1 Väckelsångs Idrottshall 3-manna
2019-10-19 11:15 1 FBC Karlskrona P10/1 - Väckelsångs IK P10 Väckelsångs Idrottshall 3-manna
2019-10-19 11:15 1 IFK Lammhult P09-10 - Rottne IF P09-10/1 Väckelsångs Idrottshall
2019-10-19 12:00 1 FBC Karlskrona P10/1 - IFK Lammhult P09-10 Väckelsångs Idrottshall 3-manna
2019-10-19 12:00 1 Rottne IF P09-10/1 - Väckelsångs IK P10 Väckelsångs Idrottshall 3-manna
Omgång 2
2019-10-26 13:00 2 Öjaby Sport IBK P10/2 - Växjö IBK U P10/5 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2019-10-26 13:00 2 FBC Karlskrona P10/3 - Rottne IF P09-10/2 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2019-10-26 14:00 2 Rottne IF P09-10/2 - Öjaby Sport IBK P10/2 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2019-10-26 14:00 2 Växjö IBK U P10/5 - FBC Karlskrona P10/3 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2019-10-26 15:00 2 Rottne IF P09-10/2 - Växjö IBK U P10/5 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2019-10-26 15:00 2 FBC Karlskrona P10/3 - Öjaby Sport IBK P10/2 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
Omgång 3
2019-11-09 12:00 3 IFK Lammhult P09-10 - Öjaby Sport IBK P10/2 Lammhults Sporthall 3-manna
2019-11-09 12:00 3 Växjö IBK U P10/5 - Väckelsångs IK P10 Lammhults Sporthall 3-manna
2019-11-09 12:45 3 Väckelsångs IK P10 - IFK Lammhult P09-10 Lammhults Sporthall
2019-11-09 12:45 3 Öjaby Sport IBK P10/2 - Växjö IBK U P10/5 Lammhults Sporthall 3-manna
2019-11-09 13:30 3 Väckelsångs IK P10 - Öjaby Sport IBK P10/2 Lammhults Sporthall 3-manna
2019-11-09 13:30 3 Växjö IBK U P10/5 - IFK Lammhult P09-10 Lammhults Sporthall 3-manna
Omgång 4
2019-11-17 10:00 4 Rottne IF P09-10/1 - Växjö IBK U P10/3 Rottne Sporthall
2019-11-17 10:00 4 FBC Karlskrona P10/1 - FBC Karlskrona P10/3 Rottne Sporthall 3-manna
2019-11-17 10:45 4 FBC Karlskrona P10/3 - Rottne IF P09-10/1 Rottne Sporthall
2019-11-17 10:45 4 Växjö IBK U P10/3 - FBC Karlskrona P10/1 Rottne Sporthall 3-manna
2019-11-17 11:30 4 FBC Karlskrona P10/3 - Växjö IBK U P10/3 Rottne Sporthall
2019-11-17 11:30 4 FBC Karlskrona P10/1 - Rottne IF P09-10/1 Rottne Sporthall 3-manna
Omgång 5
2019-11-23 10:00 5 FBC Karlskrona P10/1 - Växjö IBK U P10/5 Vedeby Sporthall B 3-manna
2019-11-23 10:00 5 Rottne IF P09-10/1 - Rottne IF P09-10/2 Vedeby Sporthall B 3-manna
2019-11-23 11:00 5 Rottne IF P09-10/2 - FBC Karlskrona P10/1 Vedeby Sporthall B 3-manna
2019-11-23 11:00 5 Växjö IBK U P10/5 - Rottne IF P09-10/1 Vedeby Sporthall B 3-manna
2019-11-23 12:00 5 Rottne IF P09-10/2 - Växjö IBK U P10/5 Vedeby Sporthall B 3-manna
2019-11-23 12:00 5 Rottne IF P09-10/1 - FBC Karlskrona P10/1 Vedeby Sporthall B 3-manna
Omgång 6
2019-11-24 09:45 6 Växjö IBK U P10/3 - Väckelsångs IK P10 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-11-24 09:45 6 Öjaby Sport IBK P10/2 - IFK Lammhult P09-10 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-11-24 10:30 6 IFK Lammhult P09-10 - Växjö IBK U P10/3 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-11-24 10:30 6 Väckelsångs IK P10 - Öjaby Sport IBK P10/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-11-24 11:15 6 IFK Lammhult P09-10 - Väckelsångs IK P10 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-11-24 11:15 6 Öjaby Sport IBK P10/2 - Växjö IBK U P10/3 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 7
2019-12-08 10:00 7 FBC Karlskrona P10/3 - Väckelsångs IK P10 Vedeby Sporthall B 3-manna
2019-12-08 10:00 7 Öjaby Sport IBK P10/2 - FBC Karlskrona P10/1 Vedeby Sporthall B 3-manna
2019-12-08 11:00 7 FBC Karlskrona P10/1 - FBC Karlskrona P10/3 Vedeby Sporthall B 3-manna
2019-12-08 11:00 7 Väckelsångs IK P10 - Öjaby Sport IBK P10/2 Vedeby Sporthall B 3-manna
2019-12-08 12:00 7 FBC Karlskrona P10/1 - Väckelsångs IK P10 Vedeby Sporthall B 3-manna
2019-12-08 12:00 7 Öjaby Sport IBK P10/2 - FBC Karlskrona P10/3 Vedeby Sporthall B 3-manna
Omgång 8
2019-12-08 10:00 8 Rottne IF P09-10/2 - IFK Lammhult P09-10 Rottne Sporthall
2019-12-08 10:00 8 Växjö IBK U P10/3 - Växjö IBK U P10/5 Rottne Sporthall 3-manna
2019-12-08 10:45 8 Växjö IBK U P10/5 - Rottne IF P09-10/2 Rottne Sporthall
2019-12-08 10:45 8 IFK Lammhult P09-10 - Växjö IBK U P10/3 Rottne Sporthall 3-manna
2019-12-08 11:30 8 Växjö IBK U P10/5 - IFK Lammhult P09-10 Rottne Sporthall
2019-12-08 11:30 8 Växjö IBK U P10/3 - Rottne IF P09-10/2 Rottne Sporthall 3-manna
Omgång 9
2020-01-19 09:45 9 Växjö IBK U P10/5 - Rottne IF P09-10/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-01-19 09:45 9 FBC Karlskrona P10/3 - Rottne IF P09-10/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-01-19 10:30 9 Rottne IF P09-10/2 - Växjö IBK U P10/5 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-01-19 10:30 9 Rottne IF P09-10/1 - FBC Karlskrona P10/3 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-01-19 11:15 9 Rottne IF P09-10/2 - Rottne IF P09-10/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-01-19 11:15 9 FBC Karlskrona P10/3 - Växjö IBK U P10/5 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 10
2020-01-25 10:30 10 Väckelsångs IK P10 - Växjö IBK U P10/3 Väckelsångs Idrottshall 3-manna
2020-01-25 10:30 10 Öjaby Sport IBK P10/2 - FBC Karlskrona P10/1 Väckelsångs Idrottshall 3-manna
2020-01-25 11:15 10 FBC Karlskrona P10/1 - Väckelsångs IK P10 Väckelsångs Idrottshall 3-manna
2020-01-25 11:15 10 Växjö IBK U P10/3 - Öjaby Sport IBK P10/2 Väckelsångs Idrottshall 3-manna
2020-01-25 12:00 10 FBC Karlskrona P10/1 - Växjö IBK U P10/3 Väckelsångs Idrottshall 3-manna
2020-01-25 12:00 10 Öjaby Sport IBK P10/2 - Väckelsångs IK P10 Väckelsångs Idrottshall 3-manna
Omgång 11
2020-02-09 10:00 11 Öjaby Sport IBK P10/2 - Rottne IF P09-10/1 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2020-02-09 10:00 11 Växjö IBK U P10/5 - Växjö IBK U P10/3 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2020-02-09 11:00 11 Växjö IBK U P10/3 - Öjaby Sport IBK P10/2 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2020-02-09 11:00 11 Rottne IF P09-10/1 - Växjö IBK U P10/5 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2020-02-09 12:00 11 Växjö IBK U P10/3 - Rottne IF P09-10/1 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2020-02-09 12:00 11 Växjö IBK U P10/5 - Öjaby Sport IBK P10/2 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
Omgång 12
2020-02-01 13:00 12 IFK Lammhult P09-10 - FBC Karlskrona P10/3 Lammhults Sporthall 3-manna
2020-02-01 13:00 12 FBC Karlskrona P10/1 - Rottne IF P09-10/2 Lammhults Sporthall
2020-02-01 13:45 12 Rottne IF P09-10/2 - IFK Lammhult P09-10 Lammhults Sporthall 3-manna
2020-02-01 13:45 12 FBC Karlskrona P10/3 - FBC Karlskrona P10/1 Lammhults Sporthall 3-manna
2020-02-01 14:30 12 Rottne IF P09-10/2 - FBC Karlskrona P10/3 Lammhults Sporthall 3-manna
2020-02-01 14:30 12 FBC Karlskrona P10/1 - IFK Lammhult P09-10 Lammhults Sporthall
Omgång 13
13 Rottne IF P09-10/1 - Väckelsångs IK P10 Rottne Sporthall
13 Rottne IF P09-10/2 - FBC Karlskrona P10/3 Rottne Sporthall
13 FBC Karlskrona P10/3 - Rottne IF P09-10/1 Rottne Sporthall
13 Väckelsångs IK P10 - Rottne IF P09-10/2 Rottne Sporthall
13 FBC Karlskrona P10/3 - Väckelsångs IK P10 Rottne Sporthall
13 Rottne IF P09-10/2 - Rottne IF P09-10/1 Rottne Sporthall
Omgång 14
2020-03-08 13:00 14 FBC Karlskrona P10/1 - IFK Lammhult P09-10 Vedeby Sporthall B 3-manna
2020-03-08 13:00 14 Öjaby Sport IBK P10/2 - Växjö IBK U P10/3 Vedeby Sporthall B 3-manna
2020-03-08 14:00 14 Växjö IBK U P10/3 - FBC Karlskrona P10/1 Vedeby Sporthall B 3-manna
2020-03-08 14:00 14 IFK Lammhult P09-10 - Öjaby Sport IBK P10/2 Vedeby Sporthall B 3-manna
2020-03-08 15:00 14 Växjö IBK U P10/3 - IFK Lammhult P09-10 Vedeby Sporthall B 3-manna
2020-03-08 15:00 14 Öjaby Sport IBK P10/2 - FBC Karlskrona P10/1 Vedeby Sporthall B 3-manna

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis