Spelprogram - Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alvesta IBK P10-11/1 röd, svart, svart
Alvesta IBK P10-11/2 röd, svart, svart
Forsheda IF P10-11
Hovmantorps GOIF P11 Blå, Blå, Blå
Ingelstad IBK P10-11 Röd, Svart, Röd
Ryds SK P10-12 gul/svart-randig, svart, svart
Vislanda IF P10-11 Röd, Vit, Röd
Växjö IBK U P11/1 Olof Johansson olof.johansson82@hotmail.com 0708-577796 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK U P11/2 Olof Johansson olof.johansson82@hotmail.com 0708-577796 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK U P12/1 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Älmhults IBK P11 Svart, Svart, Svart
Öjaby Sport IBK P11 Vit, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-19 11:00 1 Ryds SK P10-12 - Ingelstad IBK P10-11 Ryds Sporthall
2019-10-19 12:00 1 Växjö IBK U P11/2 - Älmhults IBK P11 Ryds Sporthall
2019-10-19 13:00 1 Älmhults IBK P11 - Ryds SK P10-12 Ryds Sporthall
2019-10-19 14:00 1 Ingelstad IBK P10-11 - Växjö IBK U P11/2 Ryds Sporthall
2019-10-19 15:00 1 Älmhults IBK P11 - Ingelstad IBK P10-11 Ryds Sporthall
2019-10-19 16:00 1 Växjö IBK U P11/2 - Ryds SK P10-12 Ryds Sporthall
Omgång 2
2019-10-19 10:00 2 Vislanda IF P10-11 - Hovmantorps GOIF P11 Vislanda Sporthall 3-manna
2019-10-19 10:00 2 Växjö IBK U P12/1 - Forsheda IF P10-11 Vislanda Sporthall 3-manna
2019-10-19 11:00 2 Forsheda IF P10-11 - Vislanda IF P10-11 Vislanda Sporthall 3-manna
2019-10-19 11:00 2 Hovmantorps GOIF P11 - Växjö IBK U P12/1 Vislanda Sporthall 3-manna
2019-10-19 12:00 2 Forsheda IF P10-11 - Hovmantorps GOIF P11 Vislanda Sporthall 3-manna
2019-10-19 12:00 2 Växjö IBK U P12/1 - Vislanda IF P10-11 Vislanda Sporthall 3-manna
Omgång 3
2019-10-26 10:00 3 Växjö IBK U P11/1 - Öjaby Sport IBK P11 Alvesta Sporthall
2019-10-26 10:40 3 Alvesta IBK P10-11/2 - Växjö IBK U P11/1 Alvesta Sporthall
2019-10-26 11:20 3 Öjaby Sport IBK P11 - Alvesta IBK P10-11/1 Alvesta Sporthall
2019-10-26 12:00 3 Alvesta IBK P10-11/1 - Växjö IBK U P11/1 Alvesta Sporthall
2019-10-26 12:40 3 Öjaby Sport IBK P11 - Alvesta IBK P10-11/2 Alvesta Sporthall
2019-10-26 13:20 3 Alvesta IBK P10-11/2 - Alvesta IBK P10-11/1 Alvesta Sporthall
Omgång 4
2019-11-23 11:30 4 Ingelstad IBK P10-11 - Vislanda IF P10-11 Ingelstads Sporthall 3-manna
2019-11-23 11:30 4 Alvesta IBK P10-11/1 - Ryds SK P10-12 Ingelstads Sporthall 3-manna
2019-11-23 12:25 4 Ryds SK P10-12 - Ingelstad IBK P10-11 Ingelstads Sporthall 3-manna
2019-11-23 12:25 4 Vislanda IF P10-11 - Alvesta IBK P10-11/1 Ingelstads Sporthall 3-manna
2019-11-23 13:20 4 Ryds SK P10-12 - Vislanda IF P10-11 Ingelstads Sporthall 3-manna
2019-11-23 13:20 4 Alvesta IBK P10-11/1 - Ingelstad IBK P10-11 Ingelstads Sporthall 3-manna
Omgång 5
2019-11-16 10:45 5 Växjö IBK U P11/2 - Hovmantorps GOIF P11 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-11-16 10:45 5 Växjö IBK U P11/1 - Öjaby Sport IBK P11 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-11-16 11:30 5 Öjaby Sport IBK P11 - Växjö IBK U P11/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-11-16 11:30 5 Hovmantorps GOIF P11 - Växjö IBK U P11/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-11-16 12:15 5 Öjaby Sport IBK P11 - Hovmantorps GOIF P11 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-11-16 12:15 5 Växjö IBK U P11/1 - Växjö IBK U P11/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 6
6 Älmhults IBK P11 - Växjö IBK U P12/1 Haganäshallen
6 Alvesta IBK P10-11/2 - Forsheda IF P10-11 Haganäshallen
6 Forsheda IF P10-11 - Älmhults IBK P11 Haganäshallen
6 Växjö IBK U P12/1 - Alvesta IBK P10-11/2 Haganäshallen
6 Forsheda IF P10-11 - Växjö IBK U P12/1 Haganäshallen
6 Alvesta IBK P10-11/2 - Älmhults IBK P11 Haganäshallen
Omgång 7
2019-12-08 12:00 7 Hovmantorps GOIF P11 - Ryds SK P10-12 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2019-12-08 12:00 7 Alvesta IBK P10-11/2 - Växjö IBK U P11/1 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2019-12-08 13:00 7 Växjö IBK U P11/1 - Hovmantorps GOIF P11 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2019-12-08 13:00 7 Ryds SK P10-12 - Alvesta IBK P10-11/2 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2019-12-08 14:00 7 Växjö IBK U P11/1 - Ryds SK P10-12 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2019-12-08 14:00 7 Alvesta IBK P10-11/2 - Hovmantorps GOIF P11 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
Omgång 8
2019-11-30 10:45 8 Växjö IBK U P12/1 - Alvesta IBK P10-11/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-11-30 10:45 8 Växjö IBK U P11/2 - Älmhults IBK P11 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-11-30 11:30 8 Älmhults IBK P11 - Växjö IBK U P12/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-11-30 11:30 8 Alvesta IBK P10-11/1 - Växjö IBK U P11/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-11-30 12:15 8 Älmhults IBK P11 - Alvesta IBK P10-11/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-11-30 12:15 8 Växjö IBK U P11/2 - Växjö IBK U P12/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 9
9 Forsheda IF P10-11 - Ingelstad IBK P10-11 Forsheda Sporthall
9 Öjaby Sport IBK P11 - Vislanda IF P10-11 Forsheda Sporthall
9 Vislanda IF P10-11 - Forsheda IF P10-11 Forsheda Sporthall
9 Ingelstad IBK P10-11 - Öjaby Sport IBK P11 Forsheda Sporthall
9 Vislanda IF P10-11 - Ingelstad IBK P10-11 Forsheda Sporthall
9 Öjaby Sport IBK P11 - Forsheda IF P10-11 Forsheda Sporthall
Omgång 10
2020-01-26 09:45 10 Växjö IBK U P11/1 - Vislanda IF P10-11 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-01-26 09:45 10 Älmhults IBK P11 - Växjö IBK U P11/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-01-26 10:30 10 Växjö IBK U P11/2 - Växjö IBK U P11/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-01-26 10:30 10 Vislanda IF P10-11 - Älmhults IBK P11 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-01-26 11:15 10 Växjö IBK U P11/2 - Vislanda IF P10-11 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-01-26 11:15 10 Älmhults IBK P11 - Växjö IBK U P11/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 11
2020-01-19 14:00 11 Öjaby Sport IBK P11 - Ryds SK P10-12 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2020-01-19 14:00 11 Växjö IBK U P12/1 - Forsheda IF P10-11 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2020-01-19 15:00 11 Forsheda IF P10-11 - Öjaby Sport IBK P11 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2020-01-19 15:00 11 Ryds SK P10-12 - Växjö IBK U P12/1 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2020-01-19 16:00 11 Forsheda IF P10-11 - Ryds SK P10-12 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2020-01-19 16:00 11 Växjö IBK U P12/1 - Öjaby Sport IBK P11 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
Omgång 12
12 Alvesta IBK P10-11/2 - Ingelstad IBK P10-11
12 Hovmantorps GOIF P11 - Alvesta IBK P10-11/1
12 Alvesta IBK P10-11/1 - Alvesta IBK P10-11/2
12 Ingelstad IBK P10-11 - Hovmantorps GOIF P11
12 Alvesta IBK P10-11/1 - Ingelstad IBK P10-11
12 Hovmantorps GOIF P11 - Alvesta IBK P10-11/2
Omgång 13
2020-02-02 11:00 13 Ryds SK P10-12 - Växjö IBK U P11/2 Ryds Sporthall
2020-02-02 12:00 13 Forsheda IF P10-11 - Alvesta IBK P10-11/2 Ryds Sporthall
2020-02-02 13:00 13 Alvesta IBK P10-11/2 - Ryds SK P10-12 Ryds Sporthall
2020-02-02 14:00 13 Växjö IBK U P11/2 - Forsheda IF P10-11 Ryds Sporthall
2020-02-02 15:00 13 Alvesta IBK P10-11/2 - Växjö IBK U P11/2 Ryds Sporthall
2020-02-02 16:00 13 Forsheda IF P10-11 - Ryds SK P10-12 Ryds Sporthall
Omgång 14
2020-02-08 10:00 14 Vislanda IF P10-11 - Älmhults IBK P11 Vislanda Sporthall 3-manna
2020-02-08 10:00 14 Hovmantorps GOIF P11 - Öjaby Sport IBK P11 Vislanda Sporthall 3-manna
2020-02-08 11:00 14 Öjaby Sport IBK P11 - Vislanda IF P10-11 Vislanda Sporthall 3-manna
2020-02-08 11:00 14 Älmhults IBK P11 - Hovmantorps GOIF P11 Vislanda Sporthall 3-manna
2020-02-08 12:00 14 Öjaby Sport IBK P11 - Älmhults IBK P11 Vislanda Sporthall 3-manna
2020-02-08 12:00 14 Hovmantorps GOIF P11 - Vislanda IF P10-11 Vislanda Sporthall 3-manna
Omgång 15
2020-02-08 10:00 15 Alvesta IBK P10-11/1 - Växjö IBK U P12/1 Alvesta Sporthall
2020-02-08 10:40 15 Växjö IBK U P11/1 - Ingelstad IBK P10-11 Alvesta Sporthall
2020-02-08 11:20 15 Ingelstad IBK P10-11 - Alvesta IBK P10-11/1 Alvesta Sporthall
2020-02-08 12:40 15 Ingelstad IBK P10-11 - Växjö IBK U P12/1 Alvesta Sporthall
2020-02-08 13:20 15 Växjö IBK U P11/1 - Alvesta IBK P10-11/1 Alvesta Sporthall
2020-08-08 12:00 15 Växjö IBK U P12/1 - Växjö IBK U P11/1 Alvesta Sporthall
Omgång 16
2020-03-07 10:30 16 Ingelstad IBK P10-11 - Hovmantorps GOIF P11 Ingelstads Sporthall 3-manna
2020-03-07 10:30 16 Växjö IBK U P12/1 - Ryds SK P10-12 Ingelstads Sporthall 3-manna
2020-03-07 11:25 16 Ryds SK P10-12 - Ingelstad IBK P10-11 Ingelstads Sporthall 3-manna
2020-03-07 11:25 16 Hovmantorps GOIF P11 - Växjö IBK U P12/1 Ingelstads Sporthall 3-manna
2020-03-07 12:20 16 Ryds SK P10-12 - Hovmantorps GOIF P11 Ingelstads Sporthall 3-manna
2020-03-07 12:20 16 Växjö IBK U P12/1 - Ingelstad IBK P10-11 Ingelstads Sporthall 3-manna
Omgång 17
2020-02-22 10:45 17 Växjö IBK U P11/2 - Vislanda IF P10-11 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-22 10:45 17 Alvesta IBK P10-11/2 - Alvesta IBK P10-11/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-22 11:30 17 Alvesta IBK P10-11/1 - Växjö IBK U P11/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-22 11:30 17 Vislanda IF P10-11 - Alvesta IBK P10-11/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-22 12:15 17 Alvesta IBK P10-11/1 - Vislanda IF P10-11 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-22 12:15 17 Alvesta IBK P10-11/2 - Växjö IBK U P11/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 18
18 Älmhults IBK P11 - Forsheda IF P10-11 Haganäshallen
18 Växjö IBK U P11/1 - Öjaby Sport IBK P11 Haganäshallen
18 Öjaby Sport IBK P11 - Älmhults IBK P11 Haganäshallen
18 Forsheda IF P10-11 - Växjö IBK U P11/1 Haganäshallen
18 Öjaby Sport IBK P11 - Forsheda IF P10-11 Haganäshallen
18 Växjö IBK U P11/1 - Älmhults IBK P11 Haganäshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis