Spelprogram - Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Drag P09/2 Svart, Röd, Svart
FBC Kalmarsund P11/1 Sara Nyström sara@salongmalmen.se 0708-375238 Cyanblå, Marinblå, Marinblå
FBC Kalmarsund U P11/1 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
FBC Kalmarsund U P11/3 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
FBC Kalmarsund Ungdom P09/3 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
Gantesbo IBK P11-12/1 Vit, Svart, Svart
Gantesbo IBK P11-12/2 Vit, Svart, Svart
IBK Svala P11-12 Hilda Lamberg hildalamberg@hotmail.com 0705323747 gul, blå, Gul
IBK Svala P11-12/2 Hilda Lamberg hildalamberg@hotmail.com 0705323747 gul, blå, Gul
IF Ariel P10-12 Sarah Svensson sarah.s.grav@outlook.com 0702047278 Blå/Svart/Blå
Nybro IBK P11-12/2 Röd (Herr Svart), Svart, Röd (Herr Svart)
Sandbäckshults IBK P11 Fredrik Berg fredrik_berg@hotmail.com 0735334203 Svart, Svart, Svart/Gula
Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P10-11 Andreas Kessen andreas.kessen@gmail.com 0735175537 Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-13 12:00 1 Nybro IBK P11-12/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P10-11 OG-Hallen 3-manna 30
2019-10-13 12:00 1 FBC Drag P09/2 - Gantesbo IBK P11-12/1 OG-Hallen 3-manna 30
2019-10-13 13:00 1 Gantesbo IBK P11-12/1 - Nybro IBK P11-12/2 OG-Hallen 3-manna 40
2019-10-13 13:00 1 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P10-11 - FBC Drag P09/2 OG-Hallen 3-manna 40
2019-10-13 14:00 1 Gantesbo IBK P11-12/1 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P10-11 OG-Hallen 3-manna 50
2019-10-13 14:00 1 FBC Drag P09/2 - Nybro IBK P11-12/2 OG-Hallen 3-manna 50
Omgång 2
2019-10-26 10:30 2 Gantesbo IBK P11-12/1 - IF Ariel P10-12 , Lukas Frögren Emmaboda Sporthall
2019-10-26 10:30 2 FBC Kalmarsund P11/1 - Gantesbo IBK P11-12/2 Emmaboda Sporthall
2019-10-26 11:15 2 Gantesbo IBK P11-12/2 - Gantesbo IBK P11-12/1 Emmaboda Sporthall
2019-10-26 11:15 2 IF Ariel P10-12 - FBC Kalmarsund P11/1 Emmaboda Sporthall
2019-10-26 12:00 2 Gantesbo IBK P11-12/2 - IF Ariel P10-12 Emmaboda Sporthall
2019-10-26 12:00 2 FBC Kalmarsund P11/1 - Gantesbo IBK P11-12/1 , Lukas Frögren Emmaboda Sporthall
Omgång 3
2019-10-19 16:00 3 FBC Kalmarsund U P11/3 - IBK Svala P11-12 Färjehallen 3-manna
2019-10-19 16:00 3 FBC Kalmarsund U P11/1 - Sandbäckshults IBK P11 Färjehallen 3-manna
2019-10-19 17:00 3 Sandbäckshults IBK P11 - FBC Kalmarsund U P11/3 Färjehallen 3-manna
2019-10-19 17:00 3 IBK Svala P11-12 - FBC Kalmarsund U P11/1 Färjehallen 3-manna
2019-10-19 18:00 3 Sandbäckshults IBK P11 - IBK Svala P11-12 Färjehallen 3-manna
2019-10-19 18:00 3 FBC Kalmarsund U P11/1 - FBC Kalmarsund U P11/3 Färjehallen 3-manna
Omgång 4
2019-11-16 13:00 4 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P10-11 - Gantesbo IBK P11-12/1 Torslundahallen 3-manna
2019-11-16 13:00 4 FBC Kalmarsund U P11/3 - Nybro IBK P11-12/2 Torslundahallen 3-manna
2019-11-16 14:00 4 Nybro IBK P11-12/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P10-11 Torslundahallen 3-manna
2019-11-16 14:00 4 Gantesbo IBK P11-12/1 - FBC Kalmarsund U P11/3 Torslundahallen 3-manna
2019-11-16 15:00 4 Nybro IBK P11-12/2 - Gantesbo IBK P11-12/1 Torslundahallen 3-manna
2019-11-16 15:00 4 FBC Kalmarsund U P11/3 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P10-11 Torslundahallen 3-manna
Omgång 5
2019-11-17 09:00 5 FBC Drag P09/2 - IF Ariel P10-12 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2019-11-17 09:00 5 IBK Svala P11-12 - FBC Kalmarsund U P11/1 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2019-11-17 10:00 5 FBC Kalmarsund U P11/1 - FBC Drag P09/2 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2019-11-17 10:00 5 IF Ariel P10-12 - IBK Svala P11-12 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2019-11-17 11:00 5 FBC Kalmarsund U P11/1 - IF Ariel P10-12 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2019-11-17 11:00 5 IBK Svala P11-12 - FBC Drag P09/2 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
Omgång 6
2019-11-09 11:00 6 IBK Svala P11-12/2 - FBC Kalmarsund P11/1 Mörlunda Sporthall 3-manna
2019-11-09 11:00 6 Sandbäckshults IBK P11 - IBK Svala P11-12 Mörlunda Sporthall 3-manna
2019-11-09 12:00 6 IBK Svala P11-12 - IBK Svala P11-12/2 Mörlunda Sporthall 3-manna
2019-11-09 12:00 6 FBC Kalmarsund P11/1 - Sandbäckshults IBK P11 Mörlunda Sporthall 3-manna
2019-11-09 13:00 6 IBK Svala P11-12 - FBC Kalmarsund P11/1 Mörlunda Sporthall 3-manna
2019-11-09 13:00 6 Sandbäckshults IBK P11 - IBK Svala P11-12/2 Mörlunda Sporthall 3-manna
Omgång 7
2019-12-01 11:00 7 IF Ariel P10-12 - Nybro IBK P11-12/2 Kristdala Sporthall
2019-12-01 11:45 7 Sandbäckshults IBK P11 - IBK Svala P11-12 Kristdala Sporthall
2019-12-01 12:30 7 IBK Svala P11-12 - IF Ariel P10-12 Kristdala Sporthall
2019-12-01 13:15 7 Nybro IBK P11-12/2 - Sandbäckshults IBK P11 Kristdala Sporthall
2019-12-01 14:00 7 IBK Svala P11-12 - Nybro IBK P11-12/2 Kristdala Sporthall
2019-12-01 14:45 7 Sandbäckshults IBK P11 - IF Ariel P10-12 Kristdala Sporthall
Omgång 8
2019-12-01 10:30 8 FBC Kalmarsund P11/1 - FBC Kalmarsund U P11/3 Kalmar Sporthall A-hall 3-manna
2019-12-01 10:30 8 FBC Drag P09/2 - IBK Svala P11-12/2 Kalmar Sporthall A-hall 3-manna
2019-12-01 11:30 8 IBK Svala P11-12/2 - FBC Kalmarsund P11/1 Kalmar Sporthall A-hall 3-manna
2019-12-01 11:30 8 FBC Kalmarsund U P11/3 - FBC Drag P09/2 Kalmar Sporthall A-hall 3-manna
2019-12-01 12:30 8 IBK Svala P11-12/2 - FBC Kalmarsund U P11/3 Kalmar Sporthall A-hall 3-manna
2019-12-01 12:30 8 FBC Drag P09/2 - FBC Kalmarsund P11/1 Kalmar Sporthall A-hall 3-manna
Omgång 9
2019-11-30 12:30 9 Gantesbo IBK P11-12/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P10-11 Emmaboda Sporthall
2019-11-30 12:30 9 FBC Kalmarsund U P11/1 - Gantesbo IBK P11-12/1 , Niklas Karlsson Emmaboda Sporthall
2019-11-30 13:15 9 Gantesbo IBK P11-12/1 - Gantesbo IBK P11-12/2 , Niklas Karlsson Emmaboda Sporthall
2019-11-30 13:15 9 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P10-11 - FBC Kalmarsund U P11/1 Emmaboda Sporthall
2019-11-30 14:00 9 Gantesbo IBK P11-12/1 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P10-11 , Niklas Karlsson Emmaboda Sporthall
2019-11-30 14:00 9 FBC Kalmarsund U P11/1 - Gantesbo IBK P11-12/2 , Lukas Frögren Emmaboda Sporthall
Omgång 10
2020-01-19 12:00 10 IBK Svala P11-12 - Gantesbo IBK P11-12/1 Mörlunda Sporthall 3-manna
2020-01-19 12:00 10 IBK Svala P11-12/2 - Gantesbo IBK P11-12/2 Mörlunda Sporthall 3-manna
2020-01-19 13:00 10 Gantesbo IBK P11-12/2 - IBK Svala P11-12 Mörlunda Sporthall 3-manna
2020-01-19 13:00 10 Gantesbo IBK P11-12/1 - IBK Svala P11-12/2 Mörlunda Sporthall 3-manna
2020-01-19 14:00 10 Gantesbo IBK P11-12/2 - Gantesbo IBK P11-12/1 Mörlunda Sporthall 3-manna
2020-01-19 14:00 10 IBK Svala P11-12/2 - IBK Svala P11-12 Mörlunda Sporthall 3-manna
Omgång 11
2020-01-18 15:30 11 FBC Kalmarsund U P11/1 - Nybro IBK P11-12/2 Färjehallen 3-manna
2020-01-18 15:30 11 FBC Kalmarsund P11/1 - FBC Kalmarsund U P11/3 Färjehallen 3-manna
2020-01-18 16:30 11 FBC Kalmarsund U P11/3 - FBC Kalmarsund U P11/1 Färjehallen 3-manna
2020-01-18 16:30 11 Nybro IBK P11-12/2 - FBC Kalmarsund P11/1 Färjehallen 3-manna
2020-01-18 17:30 11 FBC Kalmarsund U P11/3 - Nybro IBK P11-12/2 Färjehallen 3-manna
2020-01-18 17:30 11 FBC Kalmarsund P11/1 - FBC Kalmarsund U P11/1 Färjehallen 3-manna
Omgång 12
2020-01-25 10:00 12 FBC Kalmarsund U P11/3 - Sandbäckshults IBK P11 Mönsterås Sporthall A-hall
2020-01-25 10:40 12 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P10-11 - IF Ariel P10-12 Mönsterås Sporthall A-hall
2020-01-25 11:20 12 FBC Kalmarsund U P11/3 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P10-11 Mönsterås Sporthall A-hall
2020-01-25 12:00 12 IF Ariel P10-12 - Sandbäckshults IBK P11 Mönsterås Sporthall A-hall
2020-01-25 12:40 12 IF Ariel P10-12 - FBC Kalmarsund U P11/3 Mönsterås Sporthall A-hall
2020-01-25 13:20 12 Sandbäckshults IBK P11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P10-11 Mönsterås Sporthall A-hall
Omgång 13
2020-02-09 10:00 13 Nybro IBK P11-12/2 - FBC Drag P09/2 OG-Hallen 3-manna 30
2020-02-09 10:00 13 Gantesbo IBK P11-12/2 - Sandbäckshults IBK P11 OG-Hallen 3-manna 30
2020-02-09 11:00 13 Sandbäckshults IBK P11 - Nybro IBK P11-12/2 OG-Hallen 3-manna 30
2020-02-09 11:00 13 FBC Drag P09/2 - Gantesbo IBK P11-12/2 OG-Hallen 3-manna 30
2020-02-09 12:00 13 Sandbäckshults IBK P11 - FBC Drag P09/2 OG-Hallen 3-manna 30
2020-02-09 12:00 13 Gantesbo IBK P11-12/2 - Nybro IBK P11-12/2 OG-Hallen 3-manna 30
Omgång 14
2020-02-15 12:30 14 Gantesbo IBK P11-12/1 - IBK Svala P11-12/2 Emmaboda Sporthall
2020-02-15 12:30 14 IF Ariel P10-12 - FBC Kalmarsund U P11/1 Emmaboda Sporthall
2020-02-15 13:15 14 FBC Kalmarsund U P11/1 - Gantesbo IBK P11-12/1 Emmaboda Sporthall
2020-02-15 13:15 14 IBK Svala P11-12/2 - IF Ariel P10-12 Emmaboda Sporthall
2020-02-15 14:00 14 FBC Kalmarsund U P11/1 - IBK Svala P11-12/2 Emmaboda Sporthall
2020-02-15 14:00 14 IF Ariel P10-12 - Gantesbo IBK P11-12/1 Emmaboda Sporthall
Omgång 15
2020-02-08 12:30 15 FBC Kalmarsund U P11/3 - FBC Kalmarsund P11/1 Färjehallen 3-manna
2020-02-08 12:30 15 IBK Svala P11-12 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P10-11 Färjehallen 3-manna
2020-02-08 13:30 15 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P10-11 - FBC Kalmarsund U P11/3 Färjehallen 3-manna
2020-02-08 13:30 15 FBC Kalmarsund P11/1 - IBK Svala P11-12 Färjehallen 3-manna
2020-02-08 14:30 15 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P10-11 - FBC Kalmarsund P11/1 Färjehallen 3-manna
2020-02-08 14:30 15 IBK Svala P11-12 - FBC Kalmarsund U P11/3 Färjehallen 3-manna
Omgång 16
2020-02-22 13:00 16 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P10-11 - IF Ariel P10-12 Torslundahallen 3-manna
2020-02-22 13:00 16 FBC Kalmarsund P11/1 - Nybro IBK P11-12/2 Torslundahallen 3-manna
2020-02-22 14:00 16 Nybro IBK P11-12/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P10-11 Torslundahallen 3-manna
2020-02-22 14:00 16 IF Ariel P10-12 - FBC Kalmarsund P11/1 Torslundahallen 3-manna
2020-02-22 15:00 16 Nybro IBK P11-12/2 - IF Ariel P10-12 Torslundahallen 3-manna
2020-02-22 15:00 16 FBC Kalmarsund P11/1 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P10-11 Torslundahallen 3-manna
Omgång 17
2020-02-29 10:30 17 Sandbäckshults IBK P11 - FBC Kalmarsund U P11/3 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2020-02-29 11:30 17 FBC Kalmarsund U P11/3 - FBC Drag P09/2 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2020-02-29 12:30 17 Sandbäckshults IBK P11 - FBC Drag P09/2 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
Omgång 18
2020-02-29 11:00 18 IBK Svala P11-12/2 - FBC Drag P09/2 Mörlunda Sporthall 3-manna
2020-02-29 11:00 18 IBK Svala P11-12 - FBC Kalmarsund U P11/1 Mörlunda Sporthall 3-manna
2020-02-29 12:00 18 FBC Kalmarsund U P11/1 - IBK Svala P11-12/2 Mörlunda Sporthall 3-manna
2020-02-29 12:00 18 FBC Drag P09/2 - IBK Svala P11-12 Mörlunda Sporthall 3-manna
2020-02-29 13:00 18 FBC Kalmarsund U P11/1 - FBC Drag P09/2 Mörlunda Sporthall 3-manna
2020-02-29 13:00 18 IBK Svala P11-12 - IBK Svala P11-12/2 Mörlunda Sporthall 3-manna

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis