Spelprogram - Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 5

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gransholms IF P11-12/2 Grön, Vit, Grön
Hovshaga AIF P12/1 Blå, Blå, Blå
Hovshaga AIF P12/2 Blå, Blå, Blå
Ingelstad IBK P12/1 Röd, Svart, Röd
Olofströms IBK P11-12 vit, svart, vit
Rottne IF P11-12/1 Charlotta Malmqvist charlottamalmqvist@hotmail.com 0702861910 Blå, Blå, Blå
Rottne IF P11-12/2 Charlotta Malmqvist charlottamalmqvist@hotmail.com 0702861910 Blå, Blå, Blå
Växjö IBK U P11/4 Marie Hedberg marie.hedberg@lnu.se Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK U P11/5 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK U P12/2 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Öjaby Sport IBK P12/1 Vit, Svart, Svart
Öjaby Sport IBK P12/2 Vit, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-27 10:00 1 Rottne IF P11-12/1 - Hovshaga AIF P12/2 Rottne Sporthall
2019-10-27 10:00 1 Öjaby Sport IBK P12/2 - Gransholms IF P11-12/2 Rottne Sporthall 3-manna
2019-10-27 10:45 1 Gransholms IF P11-12/2 - Rottne IF P11-12/1 Rottne Sporthall 3-manna
2019-10-27 10:45 1 Hovshaga AIF P12/2 - Öjaby Sport IBK P12/2 Rottne Sporthall
2019-10-27 11:30 1 Gransholms IF P11-12/2 - Hovshaga AIF P12/2 Rottne Sporthall
2019-10-27 11:30 1 Öjaby Sport IBK P12/2 - Rottne IF P11-12/1 Rottne Sporthall 3-manna
Omgång 2
2019-10-13 09:45 2 Växjö IBK U P11/4 - Växjö IBK U P12/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-10-13 09:45 2 Öjaby Sport IBK P12/1 - Hovshaga AIF P12/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-10-13 10:30 2 Hovshaga AIF P12/1 - Växjö IBK U P11/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-10-13 10:30 2 Växjö IBK U P12/2 - Öjaby Sport IBK P12/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-10-13 11:45 2 Hovshaga AIF P12/1 - Växjö IBK U P12/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-10-13 11:45 2 Öjaby Sport IBK P12/1 - Växjö IBK U P11/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 3
2019-10-26 10:45 3 Växjö IBK U P11/5 - Ingelstad IBK P12/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-10-26 10:45 3 Rottne IF P11-12/2 - Olofströms IBK P11-12 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-10-26 11:30 3 Olofströms IBK P11-12 - Växjö IBK U P11/5 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-10-26 11:30 3 Ingelstad IBK P12/1 - Rottne IF P11-12/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-10-26 12:15 3 Olofströms IBK P11-12 - Ingelstad IBK P12/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-10-26 12:15 3 Rottne IF P11-12/2 - Växjö IBK U P11/5 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 4
2019-11-09 10:00 4 Hovshaga AIF P12/2 - Växjö IBK U P11/4 Hovshaga Sporthall
2019-11-09 10:00 4 Växjö IBK U P11/5 - Rottne IF P11-12/1 Hovshaga Sporthall 3-manna
2019-11-09 10:45 4 Rottne IF P11-12/1 - Hovshaga AIF P12/2 Hovshaga Sporthall
2019-11-09 10:45 4 Växjö IBK U P11/4 - Växjö IBK U P11/5 Hovshaga Sporthall 3-manna
2019-11-09 11:30 4 Rottne IF P11-12/1 - Växjö IBK U P11/4 Hovshaga Sporthall
2019-11-09 11:30 4 Växjö IBK U P11/5 - Hovshaga AIF P12/2 Hovshaga Sporthall 3-manna
Omgång 5
2019-11-16 13:00 5 Öjaby Sport IBK P12/2 - Växjö IBK U P12/2 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2019-11-16 13:00 5 Ingelstad IBK P12/1 - Rottne IF P11-12/2 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2019-11-16 14:00 5 Rottne IF P11-12/2 - Öjaby Sport IBK P12/2 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2019-11-16 14:00 5 Växjö IBK U P12/2 - Ingelstad IBK P12/1 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2019-11-16 15:00 5 Rottne IF P11-12/2 - Växjö IBK U P12/2 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2019-11-16 15:00 5 Ingelstad IBK P12/1 - Öjaby Sport IBK P12/2 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
Omgång 6
6 Olofströms IBK P11-12 - Hovshaga AIF P12/1 Gemla Sporthall
6 Öjaby Sport IBK P12/1 - Olofströms IBK P11-12 Gemla Sporthall
6 Olofströms IBK P11-12 - Gransholms IF P11-12/2 Gemla Sporthall
2019-11-09 11:00 6 Gransholms IF P11-12/2 - Öjaby Sport IBK P12/1 Gemla Sporthall
2019-11-09 11:45 6 Hovshaga AIF P12/1 - Gransholms IF P11-12/2 Gemla Sporthall
2019-11-09 12:30 6 Hovshaga AIF P12/1 - Öjaby Sport IBK P12/1 Gemla Sporthall
Omgång 7
2019-12-07 10:45 7 Växjö IBK U P12/2 - Rottne IF P11-12/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-12-07 10:45 7 Olofströms IBK P11-12 - Ingelstad IBK P12/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-12-07 11:30 7 Ingelstad IBK P12/1 - Växjö IBK U P12/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-12-07 11:30 7 Rottne IF P11-12/1 - Olofströms IBK P11-12 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-12-07 12:15 7 Ingelstad IBK P12/1 - Rottne IF P11-12/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-12-07 12:15 7 Olofströms IBK P11-12 - Växjö IBK U P12/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 8
2019-12-14 13:00 8 Öjaby Sport IBK P12/1 - Växjö IBK U P11/5 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2019-12-14 13:00 8 Öjaby Sport IBK P12/2 - Gransholms IF P11-12/2 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2019-12-14 14:00 8 Gransholms IF P11-12/2 - Öjaby Sport IBK P12/1 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2019-12-14 14:00 8 Växjö IBK U P11/5 - Öjaby Sport IBK P12/2 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2019-12-14 15:00 8 Gransholms IF P11-12/2 - Växjö IBK U P11/5 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2019-12-14 15:00 8 Öjaby Sport IBK P12/2 - Öjaby Sport IBK P12/1 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
Omgång 9
2019-12-07 10:00 9 Hovshaga AIF P12/1 - Hovshaga AIF P12/2 Hovshaga Sporthall
2019-12-07 10:00 9 Rottne IF P11-12/2 - Växjö IBK U P11/4 Hovshaga Sporthall 3-manna
2019-12-07 10:45 9 Växjö IBK U P11/4 - Hovshaga AIF P12/1 Hovshaga Sporthall
2019-12-07 10:45 9 Hovshaga AIF P12/2 - Rottne IF P11-12/2 Hovshaga Sporthall 3-manna
2019-12-07 11:30 9 Växjö IBK U P11/4 - Hovshaga AIF P12/2 Hovshaga Sporthall
2019-12-07 11:30 9 Rottne IF P11-12/2 - Hovshaga AIF P12/1 Hovshaga Sporthall 3-manna
Omgång 10
2020-01-11 11:30 10 Ingelstad IBK P12/1 - Växjö IBK U P11/4 Ingelstads Sporthall 3-manna
2020-01-11 11:30 10 Gransholms IF P11-12/2 - Öjaby Sport IBK P12/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
2020-01-11 12:25 10 Öjaby Sport IBK P12/2 - Ingelstad IBK P12/1 Ingelstads Sporthall 3-manna
2020-01-11 12:25 10 Växjö IBK U P11/4 - Gransholms IF P11-12/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
2020-01-11 13:20 10 Öjaby Sport IBK P12/2 - Växjö IBK U P11/4 Ingelstads Sporthall 3-manna
2020-01-11 13:20 10 Gransholms IF P11-12/2 - Ingelstad IBK P12/1 Ingelstads Sporthall 3-manna
Omgång 11
2020-01-19 10:00 11 Rottne IF P11-12/2 - Rottne IF P11-12/1 Rottne Sporthall
2020-01-19 10:00 11 Öjaby Sport IBK P12/1 - Hovshaga AIF P12/1 Rottne Sporthall 3-manna
2020-01-19 10:45 11 Hovshaga AIF P12/1 - Rottne IF P11-12/2 Rottne Sporthall
2020-01-19 10:45 11 Rottne IF P11-12/1 - Öjaby Sport IBK P12/1 Rottne Sporthall 3-manna
2020-01-19 11:30 11 Hovshaga AIF P12/1 - Rottne IF P11-12/1 Rottne Sporthall 3-manna
2020-01-19 11:30 11 Öjaby Sport IBK P12/1 - Rottne IF P11-12/2 Rottne Sporthall
Omgång 12
2020-01-26 10:00 12 Olofströms IBK P11-12 - Hovshaga AIF P12/2 Olofströms Sporthall 3-manna
2020-01-26 10:45 12 Växjö IBK U P12/2 - Växjö IBK U P11/5 Olofströms Sporthall 3-manna
2020-01-26 11:30 12 Växjö IBK U P11/5 - Olofströms IBK P11-12 Olofströms Sporthall 3-manna
2020-01-26 12:15 12 Hovshaga AIF P12/2 - Växjö IBK U P12/2 Olofströms Sporthall 3-manna
2020-01-26 13:00 12 Växjö IBK U P11/5 - Hovshaga AIF P12/2 Olofströms Sporthall 3-manna
2020-01-26 13:45 12 Växjö IBK U P12/2 - Olofströms IBK P11-12 Olofströms Sporthall 3-manna
Omgång 13
13 Rottne IF P11-12/1 - Öjaby Sport IBK P12/2 Rottne Sporthall
13 Hovshaga AIF P12/1 - Olofströms IBK P11-12 Rottne Sporthall
13 Olofströms IBK P11-12 - Rottne IF P11-12/1 Rottne Sporthall
13 Öjaby Sport IBK P12/2 - Hovshaga AIF P12/1 Rottne Sporthall
13 Olofströms IBK P11-12 - Öjaby Sport IBK P12/2 Rottne Sporthall
13 Hovshaga AIF P12/1 - Rottne IF P11-12/1 Rottne Sporthall
Omgång 14
2020-02-02 09:45 14 Växjö IBK U P11/4 - Gransholms IF P11-12/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-02 09:45 14 Växjö IBK U P12/2 - Rottne IF P11-12/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-02 10:30 14 Rottne IF P11-12/2 - Växjö IBK U P11/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-02 10:30 14 Gransholms IF P11-12/2 - Växjö IBK U P12/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-02 11:15 14 Växjö IBK U P12/2 - Växjö IBK U P11/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-02 11:45 14 Rottne IF P11-12/2 - Gransholms IF P11-12/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 15
2020-02-09 09:45 15 Växjö IBK U P11/5 - Öjaby Sport IBK P12/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-09 09:45 15 Ingelstad IBK P12/1 - Hovshaga AIF P12/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-09 10:30 15 Hovshaga AIF P12/2 - Växjö IBK U P11/5 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-09 10:30 15 Öjaby Sport IBK P12/1 - Ingelstad IBK P12/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-09 11:15 15 Hovshaga AIF P12/2 - Öjaby Sport IBK P12/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-09 11:15 15 Ingelstad IBK P12/1 - Växjö IBK U P11/5 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 16
2020-03-08 10:00 16 Hovshaga AIF P12/2 - Växjö IBK U P12/2 Hovshaga Sporthall
2020-03-08 10:00 16 Öjaby Sport IBK P12/1 - Rottne IF P11-12/1 Hovshaga Sporthall 3-manna
2020-03-08 10:45 16 Rottne IF P11-12/1 - Hovshaga AIF P12/2 Hovshaga Sporthall
2020-03-08 10:45 16 Växjö IBK U P12/2 - Öjaby Sport IBK P12/1 Hovshaga Sporthall 3-manna
2020-03-08 11:30 16 Rottne IF P11-12/1 - Växjö IBK U P12/2 Hovshaga Sporthall
2020-03-08 11:30 16 Öjaby Sport IBK P12/1 - Hovshaga AIF P12/2 Hovshaga Sporthall 3-manna
Omgång 17
2020-03-01 11:00 17 Öjaby Sport IBK P12/2 - Växjö IBK U P11/4 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2020-03-01 11:00 17 Olofströms IBK P11-12 - Växjö IBK U P11/5 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2020-03-01 12:00 17 Växjö IBK U P11/5 - Öjaby Sport IBK P12/2 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2020-03-01 12:00 17 Växjö IBK U P11/4 - Olofströms IBK P11-12 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2020-03-01 13:00 17 Växjö IBK U P11/5 - Växjö IBK U P11/4 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2020-03-01 13:00 17 Olofströms IBK P11-12 - Öjaby Sport IBK P12/2 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
Omgång 18
18 Ingelstad IBK P12/1 - Rottne IF P11-12/2 Gemla Sporthall
18 Hovshaga AIF P12/1 - Ingelstad IBK P12/1 Gemla Sporthall
18 Ingelstad IBK P12/1 - Gransholms IF P11-12/2 Gemla Sporthall
2020-03-07 13:30 18 Gransholms IF P11-12/2 - Hovshaga AIF P12/1 Gemla Sporthall
2020-03-07 14:15 18 Rottne IF P11-12/2 - Gransholms IF P11-12/2 Gemla Sporthall
2020-03-07 15:00 18 Rottne IF P11-12/2 - Hovshaga AIF P12/1 Gemla Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis