Spelprogram - Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 6

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
CL 98 IC P12/1 Martin Nordén mnorden@hotmail.com 070-527 23 34 Blå/Blå/Blå
CL 98 IC P12/2 Martin Nordén mnorden@hotmail.com 070-527 23 34 Blå/Blå/Blå
FBC Kalmarsund P11/2 Sara Nyström sara@salongmalmen.se 0708-375238 Cyanblå, Marinblå, Marinblå
FBC Karlskrona P11/1 Orange, Svart, Svart
FBC Karlskrona P11/2 Orange, Svart, Svart
Ingelstad IBK P10-11 Johan Lönn j30.svensson@gmail.com Röd, Svart, Röd
Växjö IBK U P11/3 Olof Johansson olof.johansson82@hotmail.com 0708-577796 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK U P12/4 Marika Sengoltz sengoltz@hotmail.com Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK Utv. P11/6 Blå Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK Utveckling P12/6 Blå Marika Sengoltz sengoltz@hotmail.com Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-12 10:00 1 CL 98 IC P12/1 - FBC Karlskrona P11/2 Lindsdals Sporthall 3-manna
2019-10-12 11:00 1 FBC Karlskrona P11/2 - FBC Kalmarsund P11/2 Lindsdals Sporthall 3-manna
2019-10-12 12:00 1 FBC Kalmarsund P11/2 - CL 98 IC P12/1 Lindsdals Sporthall 3-manna
Omgång 2
2019-11-02 14:15 2 Växjö IBK Utv. P11/6 Blå - CL 98 IC P12/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-11-02 15:00 2 CL 98 IC P12/2 - Växjö IBK U P12/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-11-02 15:45 2 Växjö IBK U P12/4 - Växjö IBK Utv. P11/6 Blå Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 3
2019-10-19 10:45 3 Växjö IBK U P11/3 - Växjö IBK U P12/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-10-19 11:30 3 FBC Karlskrona P11/1 - Växjö IBK U P11/3 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-10-19 12:15 3 FBC Karlskrona P11/1 - Växjö IBK U P12/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 4
2019-11-16 10:00 4 FBC Karlskrona P11/2 - Växjö IBK Utv. P11/6 Blå , Nellie Skarpsvärd Vedeby Sporthall B 3-manna
2019-11-16 10:00 4 Växjö IBK U P11/3 - CL 98 IC P12/1 , Annie Sköldin Vedeby Sporthall B 3-manna
2019-11-16 11:00 4 CL 98 IC P12/1 - FBC Karlskrona P11/2 , Nellie Skarpsvärd Vedeby Sporthall B 3-manna
2019-11-16 11:00 4 Växjö IBK Utv. P11/6 Blå - Växjö IBK U P11/3 , Annie Sköldin Vedeby Sporthall B 3-manna
2019-11-16 12:00 4 CL 98 IC P12/1 - Växjö IBK Utv. P11/6 Blå , Annie Sköldin Vedeby Sporthall B 3-manna
2019-11-16 12:00 4 Växjö IBK U P11/3 - FBC Karlskrona P11/2 , Nellie Skarpsvärd Vedeby Sporthall B 3-manna
Omgång 5
2019-11-24 10:30 5 FBC Kalmarsund P11/2 - CL 98 IC P12/2 Kalmar Sporthall A-hall 3-manna
2019-11-24 11:30 5 CL 98 IC P12/2 - Ingelstad IBK P10-11 Kalmar Sporthall A-hall 3-manna
2019-11-24 12:30 5 Ingelstad IBK P10-11 - FBC Kalmarsund P11/2 Kalmar Sporthall A-hall
Omgång 6
6 Växjö IBK U P12/4 - FBC Karlskrona P11/1
Omgång 7
2019-11-30 13:00 7 CL 98 IC P12/2 - CL 98 IC P12/1 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2019-11-30 13:00 7 FBC Karlskrona P11/1 - Ingelstad IBK P10-11 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2019-11-30 13:45 7 Ingelstad IBK P10-11 - CL 98 IC P12/2 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2019-11-30 13:45 7 CL 98 IC P12/1 - FBC Karlskrona P11/1 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2019-11-30 14:30 7 Ingelstad IBK P10-11 - CL 98 IC P12/1 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2019-11-30 14:30 7 FBC Karlskrona P11/1 - CL 98 IC P12/2 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
Omgång 8
2019-12-08 10:45 8 Växjö IBK U P12/4 - Växjö IBK U P11/3 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-12-08 11:30 8 Växjö IBK U P11/3 - FBC Kalmarsund P11/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-12-08 12:15 8 FBC Kalmarsund P11/2 - Växjö IBK U P12/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 9
9 Växjö IBK Utv. P11/6 Blå - FBC Karlskrona P11/2
Omgång 10
10 FBC Kalmarsund P11/2 - Växjö IBK Utv. P11/6 Blå Färjehallen 3-manna
Omgång 11
2020-01-11 13:30 11 CL 98 IC P12/1 - Växjö IBK U P12/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 12
2020-01-18 10:00 12 FBC Karlskrona P11/1 - FBC Karlskrona P11/2 Anton Norrby Vedeby Sporthall B 3-manna
2020-01-18 10:00 12 CL 98 IC P12/2 - Växjö IBK U P11/3 Vedeby Sporthall B 3-manna
2020-01-18 11:00 12 Växjö IBK U P11/3 - FBC Karlskrona P11/1 Anton Norrby Vedeby Sporthall B 3-manna
2020-01-18 11:00 12 FBC Karlskrona P11/2 - CL 98 IC P12/2 Vedeby Sporthall B 3-manna
2020-01-18 12:00 12 Växjö IBK U P11/3 - FBC Karlskrona P11/2 Anton Norrby Vedeby Sporthall B 3-manna
2020-01-18 12:00 12 CL 98 IC P12/2 - FBC Karlskrona P11/1 Vedeby Sporthall B 3-manna
Omgång 13
2020-02-01 13:00 13 CL 98 IC P12/1 - FBC Kalmarsund P11/2 Kalmar Sporthall/Arena
2020-02-01 13:45 13 FBC Karlskrona P11/1 - FBC Kalmarsund P11/2 Kalmar Sporthall/Arena
2020-02-01 14:30 13 FBC Karlskrona P11/1 - CL 98 IC P12/1 Kalmar Sporthall/Arena
Omgång 14
2020-02-15 14:15 14 Växjö IBK Utv. P11/6 Blå - Växjö IBK U P12/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-15 14:15 14 CL 98 IC P12/2 - Växjö IBK Utveckling P12/6 Blå Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-15 15:00 14 Växjö IBK Utveckling P12/6 Blå - Växjö IBK Utv. P11/6 Blå Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-15 15:00 14 Växjö IBK U P12/4 - CL 98 IC P12/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-15 15:45 14 Växjö IBK Utveckling P12/6 Blå - Växjö IBK U P12/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-15 15:45 14 Växjö IBK Utv. P11/6 Blå - CL 98 IC P12/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 15
2020-02-08 10:45 15 Växjö IBK U P11/3 - Växjö IBK U P12/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-08 10:45 15 Växjö IBK Utveckling P12/6 Blå - FBC Karlskrona P11/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-08 11:30 15 FBC Karlskrona P11/2 - Växjö IBK U P11/3 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-08 11:30 15 Växjö IBK U P12/4 - Växjö IBK Utveckling P12/6 Blå Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-08 12:15 15 FBC Karlskrona P11/2 - Växjö IBK U P12/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-08 12:15 15 Växjö IBK Utveckling P12/6 Blå - Växjö IBK U P11/3 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 16
2020-03-01 10:00 16 FBC Karlskrona P11/2 - CL 98 IC P12/2 Ella Gerdstigen Vedeby Sporthall B 3-manna
2020-03-01 10:00 16 Växjö IBK U P12/4 - CL 98 IC P12/1 Vera Carlsson Vedeby Sporthall B 3-manna
2020-03-01 11:00 16 CL 98 IC P12/1 - FBC Karlskrona P11/2 Anna Schlyter Vedeby Sporthall B 3-manna
2020-03-01 11:00 16 CL 98 IC P12/2 - Växjö IBK U P12/4 Ella Gerdstigen Vedeby Sporthall B 3-manna
2020-03-01 12:00 16 CL 98 IC P12/1 - CL 98 IC P12/2 Vera Carlsson Vedeby Sporthall B 3-manna
2020-03-01 12:00 16 Växjö IBK U P12/4 - FBC Karlskrona P11/2 Anna Schlyter Vedeby Sporthall B 3-manna
Omgång 17
2020-03-08 12:00 17 FBC Kalmarsund P11/2 - Växjö IBK Utv. P11/6 Blå KIFAB Arena 3-manna
2020-03-08 12:00 17 FBC Karlskrona P11/1 - Växjö IBK U P11/3 KIFAB Arena 3-manna
2020-03-08 13:00 17 Växjö IBK U P11/3 - FBC Kalmarsund P11/2 KIFAB Arena 3-manna
2020-03-08 13:00 17 Växjö IBK Utv. P11/6 Blå - FBC Karlskrona P11/1 KIFAB Arena 3-manna
2020-03-08 14:00 17 Växjö IBK U P11/3 - Växjö IBK Utv. P11/6 Blå KIFAB Arena 3-manna
2020-03-08 14:00 17 FBC Karlskrona P11/1 - FBC Kalmarsund P11/2 KIFAB Arena 3-manna

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis