Spelprogram - Träningsmatcher Dam

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF Svart, Vit, Svartgul
FBC Katrineholm Kent Olsson kentolsson61@hotmail.com 0707-530 485 Svart, Svart, Svart
FBC Katrineholm DAM Rickard Björck bjorckrickard@gmail.com Svart, Svart, Svart
FBC Nyköping D1 Limegrön (gul), Svart, Svart
Hammarby IF IBF Allsvenskan Lena Riddervold lena.riddervold@live.se 0723044488 Grön, Vit, Vit
Huddinge IK röd, röd, röd
Hässelby SK IBK Dam Div 1 Lars Hellman lasse@plandokfiber.se 0707653335 Röd, Svart, Svart
IBF Örebro Ungdom Allsvenskan Damer Röd, svart, svarta
IBK Köping Ung (DJ) Magnus Pettersson 070-3104730 Svart, Svart, Svart
IFK Gnesta Damlag Malin Eriksson malin.eriksson@trosa.se Blå
IK Standard Dam Pernilla Söderström Pernilla_Soderstrom@hotmail.com 070-6126962 Svart, Svart, Svart
Katrineholms IBF Damer Ann Öbrink ann@bernt-olofs.se 0733622600 Vit, Svart, Svart
Kungsörs IBK D2 Tenho Tuhkanen tenho8@hotmail.com 0761788002 Svart, Svart , Svart
Linköping IBK Dam A Linnea Edstrand Linneaedstrand@gmail.com 0763282892 Svart, Svart, Svart
Nacka Wallenstam IBK DAM Tova Lindby tova.lindby@icloud.com 0708504749 Vit, Svart, Vit
Nykvarns IBF Ungdom A-lag Tobias Löfvenius tobias.lofvenius@live.com Svart,Svart,Svart
Onyx IBS D2 Björn Göthberg bjorn.gothberg@telia.com 070-2004474 Orange/Svart/Svart
Strängnäs IBK DAM Kristina Levin kristina.levin@me.com 070-26 27 027 Röd, Röd, Röd
Telge SIBK Allsvenskan Henrik Wemmer henrik.wemmer@telgesibk.se 076-7676300 Röd, Röd, Vita
Telge SIBK D1 Peter Nilsson info@vpmkakel.se 0704-438 372 Röd, Röd, Vita
Trosa Edanö IBK Catrin Pihlstål Pihlstal@gmail.com 070-6981434 SVART, SVART, SVART
Täby FC Dam D1 Peder Hägg Aftershaw@gmail.com 0735-426606 Vit, Vit, Vit
Täby FC IBK Robin Andersson robin.andersson@tabyfc.se 0704121065 Vit, Vit, Vit
Västerås IBS Dam Per-Inge Hellman per-inge.hellman@vasteras.se 0765690735 Svart, Svart, Svart
Älvsjö AIK IBF Dam A Annica Möller annica_moller@telia.com 0707168914 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-06-26 19:00 1 Trosa Edanö IBK - IFK Gnesta Damlag Arne Brattehag, Sigge Maurer Hedebyhallen
2019-08-17 14:00 1 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - Täby FC Dam D1 11 - 5 Emil Moberg, Viktor Taavitsainen Björkestahallen 90
2019-08-18 18:00 1 FBC Katrineholm DAM - Strängnäs IBK DAM 16 - 2 Duveholmshallen A
2019-08-24 16:00 1 Onyx IBS D2 - Hässelby SK IBK Dam Div 1 Arne Brattehag, Admir Brkic Ramdalshallen
2019-08-24 16:30 1 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - Västerås IBS Dam 3 - 3 Aarre Hietanen, Göran Karlsson Björkestahallen
2019-08-25 14:00 1 Onyx IBS D2 - Hässelby SK IBK Dam Div 1 Arne Brattehag, Admir Brkic Ramdalshallen
2019-08-25 17:00 1 FBC Katrineholm - AIK IBF 6 - 4 Karl-Gustav Bergström, Anton Carlsson Duveholmshallen A
2019-08-28 19:00 1 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - Hammarby IF IBF Allsvenskan 3 - 4 Mats Jernmo, Mathias Lindvall Björkestahallen
2019-09-07 10:45 1 Linköping IBK Dam A - Nykvarns IBF Ungdom A-lag 5 - 2 Rasmus Widén, Bemir Brkic Ramdalshallen 23
2019-09-08 11:00 1 Linköping IBK Dam A - Älvsjö AIK IBF Dam A Christian Engfors, Göran Karlsson Rosvalla A
2019-09-08 14:30 1 Telge SIBK Allsvenskan - Nacka Wallenstam IBK DAM Arne Brattehag, Aarre Hietanen Västergård Arena A
2019-09-12 19:15 1 FBC Katrineholm - Linköping IBK Dam A 4 - 5 Duveholmshallen A
2019-09-12 20:00 1 FBC Nyköping D1 - Onyx IBS D2 Sigge Maurer, Niclas Andersson Nyköpings Sporthall
2019-09-15 13:00 1 FBC Katrineholm - IBF Örebro Ungdom Allsvenskan Damer 7 - 7 Göran Engfors, Göran Karlsson Duveholmshallen B
2019-09-19 20:15 1 IFK Gnesta Damlag - Strängnäs IBK DAM 11 - 2 Jesper Asplund, Robin Hynninen Frejahallen
2019-09-21 12:30 1 FBC Nyköping D1 - Trosa Edanö IBK Rasmus Widén, Bemir Brkic Nyköpings Sporthall
2019-09-22 16:00 1 Katrineholms IBF Damer - IBK Köping Ung (DJ) Aarre Hietanen, Göran Karlsson Duveholmshallen A
2019-09-24 19:30 1 IK Standard Dam - Kungsörs IBK D2 Göran Karlsson, Filip Broström Stiga Sports Arena C
2020-01-07 19:30 1 FBC Katrineholm DAM - IBF Örebro Ungdom Allsvenskan Damer 4 - 7 Christian Johnsson, Håkan Rask Duveholmshallen A 51
2020-01-08 19:30 1 Onyx IBS D2 - FBC Nyköping D1 5 - 7 Bemir Brkic, Rasmus Widén Ramdalshallen
2020-01-27 19:40 1 Telge SIBK D1 - Huddinge IK Mats Jernmo, Dennis Wagermark Västergård Arena A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis