Spelprogram - Pojkar Blå Serie 3 Västra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Arvika IBF 1 Henrik Lundberg henrik.lundberg@hotmail.com 070-6897876 Svart/svart/svart
Billingsfors IBK Thommy Johansson 6693the@gmail.com 073-4174154 Svart/röd, Svart/röd, Svart
Hertzöga BK 2 Fredrik Malmborg fredrik.malmborg@yahoo.se 070-2098686
Karlstad IBF Ungdom Central Blå, Svart, Svart
Mangskog SK/Dotteviks IF Robert Edvardsson Röd, Vit, Röd
SK Sifhälla Jonas Askås jonasaskas@hotmail.com 070-6060890 Blå, Blå, Blå
Skattkärrs IK 1 Mikael Westlund mikael@westlund.nu 070-5371031 Blå, Blå, Blå
Skoghalls IBK Utveckling 1 Anders Magnusson hobern96@gmail.com Blå, Blå, Vit
Åmåls IBK Magnus Nilsson mail.magnusnilsson@gmail.com 0708211347 orange/svart/svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-19 11:00 1 Skattkärrs IK 1 - Karlstad IBF Ungdom Central Klubbhuset Arena
2019-10-19 15:30 1 Mangskog SK/Dotteviks IF - Åmåls IBK Strandhallen
2019-10-20 10:30 1 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Billingsfors IBK Hammarö Arena
2019-10-20 13:00 1 SK Sifhälla - Hertzöga BK 2 Tegnérhallen
Omgång 2
2019-10-26 11:00 2 Åmåls IBK - Skoghalls IBK Utveckling 1 Karlbergshallen Åmål
2019-10-27 09:30 2 Hertzöga BK 2 - Mangskog SK/Dotteviks IF Hultsbergshallen
2019-10-27 11:00 2 Karlstad IBF Ungdom Central - SK Sifhälla Colorama Arena
2019-10-27 15:00 2 Arvika IBF 1 - Skattkärrs IK 1 Strandhallen
Omgång 3
2019-11-09 11:00 3 SK Sifhälla - Mangskog SK/Dotteviks IF Tegnérhallen
2019-11-10 10:00 3 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Hertzöga BK 2 Hammarö Arena B
2019-11-10 13:00 3 Skattkärrs IK 1 - Billingsfors IBK Stavdal Hyrcity Arena
2019-11-10 16:00 3 Karlstad IBF Ungdom Central - Arvika IBF 1 Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 4
2019-11-16 11:00 4 SK Sifhälla - Billingsfors IBK Tegnérhallen
2019-11-16 17:30 4 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Skattkärrs IK 1 Hammarö Arena
2019-11-17 09:30 4 Mangskog SK/Dotteviks IF - Arvika IBF 1 Strandhallen
2019-11-17 13:00 4 Hertzöga BK 2 - Åmåls IBK Ilandaskolan
Omgång 5
2019-11-23 10:00 5 Åmåls IBK - SK Sifhälla Karlbergshallen Åmål
2019-11-23 12:30 5 Billingsfors IBK - Mangskog SK/Dotteviks IF Billingsfors Bollhall
2019-11-24 11:00 5 Karlstad IBF Ungdom Central - Hertzöga BK 2 Hultsbergshallen
2019-11-24 13:30 5 Arvika IBF 1 - Skoghalls IBK Utveckling 1 Strandhallen
Omgång 6
2019-11-30 09:30 6 Åmåls IBK - Billingsfors IBK Karlbergshallen Åmål
2019-11-30 17:00 6 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Karlstad IBF Ungdom Central Hammarö Arena
2019-12-01 11:30 6 Hertzöga BK 2 - Arvika IBF 1 Ilandaskolan
2019-12-01 13:00 6 SK Sifhälla - Skattkärrs IK 1 Tegnérhallen
Omgång 7
2019-12-07 15:30 7 Arvika IBF 1 - SK Sifhälla Strandhallen
2019-12-08 10:00 7 Skattkärrs IK 1 - Mangskog SK/Dotteviks IF Stavdal Hyrcity Arena
2019-12-08 13:00 7 Karlstad IBF Ungdom Central - Åmåls IBK Stavdal Hyrcity Arena
2019-12-08 14:00 7 Billingsfors IBK - Hertzöga BK 2 Billingsfors Bollhall
Omgång 8
2019-12-12 19:00 8 SK Sifhälla - Skoghalls IBK Utveckling 1 Tegnérhallen
2019-12-14 11:30 8 Mangskog SK/Dotteviks IF - Karlstad IBF Ungdom Central Strandhallen
2019-12-14 13:00 8 Billingsfors IBK - Arvika IBF 1 Billingsfors Bollhall
2019-12-14 13:30 8 Åmåls IBK - Skattkärrs IK 1 Karlbergshallen Åmål
Omgång 9
2019-12-21 10:00 9 Skattkärrs IK 1 - Hertzöga BK 2 Colorama Arena
2019-12-21 14:15 9 Karlstad IBF Ungdom Central - Billingsfors IBK Stavdal Hyrcity Arena
2019-12-22 10:30 9 Arvika IBF 1 - Åmåls IBK Strandhallen
2019-12-22 15:30 9 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Mangskog SK/Dotteviks IF Hammarö Arena
Omgång 10
2020-01-11 11:15 10 Karlstad IBF Ungdom Central - Skattkärrs IK 1 Colorama Arena
2020-01-11 12:15 10 Åmåls IBK - Mangskog SK/Dotteviks IF Karlbergshallen Åmål
2020-01-11 13:00 10 Billingsfors IBK - Skoghalls IBK Utveckling 1 Billingsfors Bollhall
2020-01-11 13:45 10 Hertzöga BK 2 - SK Sifhälla Ilandaskolan
Omgång 11
2020-01-18 12:30 11 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Åmåls IBK Hammarö Arena B
2020-01-18 13:00 11 SK Sifhälla - Karlstad IBF Ungdom Central Tegnérhallen
2020-01-18 14:00 11 Mangskog SK/Dotteviks IF - Hertzöga BK 2 Strandhallen
2020-01-19 11:00 11 Skattkärrs IK 1 - Arvika IBF 1 Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 12
12 Mangskog SK/Dotteviks IF - SK Sifhälla Strandhallen
2020-01-25 15:30 12 Hertzöga BK 2 - Skoghalls IBK Utveckling 1 Ilandaskolan
2020-01-26 13:00 12 Billingsfors IBK - Skattkärrs IK 1 Billingsfors Bollhall
2020-01-26 13:30 12 Arvika IBF 1 - Karlstad IBF Ungdom Central Strandhallen
Omgång 13
2020-02-01 10:00 13 Åmåls IBK - Hertzöga BK 2 Karlbergshallen Åmål
2020-02-01 14:30 13 Billingsfors IBK - SK Sifhälla Billingsfors Bollhall
2020-02-02 09:30 13 Skattkärrs IK 1 - Skoghalls IBK Utveckling 1 Stavdal Hyrcity Arena
2020-02-02 11:00 13 Arvika IBF 1 - Mangskog SK/Dotteviks IF Strandhallen
Omgång 14
2020-02-08 11:00 14 SK Sifhälla - Åmåls IBK Tegnérhallen
2020-02-09 13:00 14 Hertzöga BK 2 - Karlstad IBF Ungdom Central Ilandaskolan
2020-02-09 15:30 14 Mangskog SK/Dotteviks IF - Billingsfors IBK Strandhallen
2020-02-09 16:00 14 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Arvika IBF 1 Hammarö Arena B
Omgång 15
2020-02-15 13:45 15 Skattkärrs IK 1 - SK Sifhälla Klubbhuset Arena
2020-02-15 16:45 15 Karlstad IBF Ungdom Central - Skoghalls IBK Utveckling 1 Klubbhuset Arena
2020-02-16 11:00 15 Arvika IBF 1 - Hertzöga BK 2 Strandhallen
2020-02-16 13:30 15 Billingsfors IBK - Åmåls IBK Billingsfors Bollhall
Omgång 16
16 Mangskog SK/Dotteviks IF - Skattkärrs IK 1 Strandhallen
2020-02-22 11:00 16 SK Sifhälla - Arvika IBF 1 Tegnérhallen
2020-02-22 11:45 16 Åmåls IBK - Karlstad IBF Ungdom Central Karlbergshallen Åmål
2020-02-23 13:00 16 Hertzöga BK 2 - Billingsfors IBK Ilandaskolan
Omgång 17
2020-03-07 09:45 17 Karlstad IBF Ungdom Central - Mangskog SK/Dotteviks IF Stavdal Hyrcity Arena
2020-03-07 17:00 17 Skoghalls IBK Utveckling 1 - SK Sifhälla Hammarö Arena B
2020-03-08 12:30 17 Skattkärrs IK 1 - Åmåls IBK Colorama Arena
2020-03-08 14:00 17 Arvika IBF 1 - Billingsfors IBK Strandhallen
Omgång 18
2020-03-14 13:00 18 Billingsfors IBK - Karlstad IBF Ungdom Central Billingsfors Bollhall
2020-03-14 15:15 18 Hertzöga BK 2 - Skattkärrs IK 1 Ilandaskolan
2020-03-15 13:15 18 Åmåls IBK - Arvika IBF 1 Karlbergshallen Åmål
2020-03-15 17:30 18 Mangskog SK/Dotteviks IF - Skoghalls IBK Utveckling 1 Strandhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis