Spelprogram - Pojkar Blå Serie 3 Central

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
BK Vålberg Henrik Kjellgren henrik.kjellgren68@gmail.com 072-5404003 Röd, svart, Röd
BKI Sunnanå Andreas Hermansson andreasdci@yahoo.se Gul, Svart, Svart
GS 86 AIF 1 Magnus Dahl magnus.dahl@mail.com 073-9901511 Rosa
Hertzöga BK 1 Fredrik Malmborg fredrik.malmborg@yahoo.se 070-2098686 Gul/grön/gul
Karlstad IBF Ungdom Väst 1 Blå, Svart, Svart
Karlstad IBF Ungdom Öst 2 Simon Holmgren Ess.holmgren@gmail.com 0708 64 43 39 Blå/Svart/Svart
Skattkärrs IK 2 Mikael Westlund mikael@westlund.nu 070-5371031 Blå, Blå, Blå
Skoghalls IBK Utveckling 2 Anders Magnusson hobern96@gmail.com Blå, Blå, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-19 09:30 1 GS 86 AIF 1 - BKI Sunnanå Forshaga Sporthall
2019-10-19 10:00 1 BK Vålberg - Karlstad IBF Ungdom Väst 1 Vålbergs Sporthall
2019-10-19 11:15 1 Karlstad IBF Ungdom Öst 2 - Skoghalls IBK Utveckling 2 Colorama Arena
2019-10-19 13:00 1 Hertzöga BK 1 - Skattkärrs IK 2 Ilandaskolan
Omgång 2
2019-10-26 09:30 2 Skattkärrs IK 2 - GS 86 AIF 1 Colorama Arena
2019-10-26 14:00 2 Skoghalls IBK Utveckling 2 - BK Vålberg Hammarö Arena B
2019-10-27 09:30 2 Karlstad IBF Ungdom Väst 1 - Karlstad IBF Ungdom Öst 2 Colorama Arena
2019-10-27 16:15 2 BKI Sunnanå - Hertzöga BK 1 Sannerudshallen
Omgång 3
2019-11-09 09:00 3 GS 86 AIF 1 - BK Vålberg Forshaga Sporthall
2019-11-09 12:30 3 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Skattkärrs IK 2 Hammarö Arena B
2019-11-09 16:00 3 Karlstad IBF Ungdom Öst 2 - Hertzöga BK 1 Stavdal Hyrcity Arena
2019-11-10 16:30 3 BKI Sunnanå - Karlstad IBF Ungdom Väst 1 Sannerudshallen
Omgång 4
2019-11-16 11:00 4 BK Vålberg - BKI Sunnanå Vålbergs Sporthall
2019-11-16 13:45 4 Karlstad IBF Ungdom Öst 2 - Skattkärrs IK 2 Klubbhuset Arena
2019-11-17 09:30 4 GS 86 AIF 1 - Karlstad IBF Ungdom Väst 1 Forshaga Sporthall
2019-11-17 11:30 4 Hertzöga BK 1 - Skoghalls IBK Utveckling 2 Ilandaskolan
Omgång 5
2019-11-23 09:30 5 Skattkärrs IK 2 - BK Vålberg Stavdal Hyrcity Arena
2019-11-23 11:00 5 Karlstad IBF Ungdom Väst 1 - Hertzöga BK 1 Stavdal Hyrcity Arena
2019-11-24 10:00 5 Skoghalls IBK Utveckling 2 - GS 86 AIF 1 Hammarö Arena
2019-11-24 10:00 5 BKI Sunnanå - Karlstad IBF Ungdom Öst 2 ECG Arena
Omgång 6
2019-12-07 12:15 6 Hertzöga BK 1 - BK Vålberg Ilandaskolan
2019-12-07 13:45 6 Karlstad IBF Ungdom Öst 2 - GS 86 AIF 1 Klubbhuset Arena
2019-12-08 16:00 6 Skoghalls IBK Utveckling 2 - BKI Sunnanå Hammarö Arena B
2019-12-08 17:00 6 Skattkärrs IK 2 - Karlstad IBF Ungdom Väst 1 Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 7
2019-12-14 11:00 7 Karlstad IBF Ungdom Väst 1 - Skoghalls IBK Utveckling 2 Stavdal Hyrcity Arena
2019-12-14 12:00 7 BK Vålberg - Karlstad IBF Ungdom Öst 2 Vålbergs Sporthall
2019-12-15 09:00 7 GS 86 AIF 1 - Hertzöga BK 1 Forshaga Sporthall
2019-12-15 15:00 7 BKI Sunnanå - Skattkärrs IK 2 ECG Arena
Omgång 8
2019-12-21 12:30 8 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Karlstad IBF Ungdom Öst 2 Hammarö Arena
2019-12-22 09:30 8 Karlstad IBF Ungdom Väst 1 - BK Vålberg Colorama Arena
2019-12-22 10:00 8 BKI Sunnanå - GS 86 AIF 1 Sannerudshallen
2019-12-22 10:00 8 Skattkärrs IK 2 - Hertzöga BK 1 Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 9
2020-01-11 09:45 9 Karlstad IBF Ungdom Öst 2 - Karlstad IBF Ungdom Väst 1 Colorama Arena
2020-01-11 12:00 9 BK Vålberg - Skoghalls IBK Utveckling 2 Vålbergs Sporthall
2020-01-11 12:15 9 Hertzöga BK 1 - BKI Sunnanå Ilandaskolan
2020-01-12 10:30 9 GS 86 AIF 1 - Skattkärrs IK 2 Forshaga Sporthall
Omgång 10
2020-01-18 11:00 10 BK Vålberg - GS 86 AIF 1 Vålbergs Sporthall
2020-01-19 11:30 10 Hertzöga BK 1 - Karlstad IBF Ungdom Öst 2 Ilandaskolan
2020-01-19 12:30 10 Skattkärrs IK 2 - Skoghalls IBK Utveckling 2 Stavdal Hyrcity Arena
2020-01-19 14:15 10 Karlstad IBF Ungdom Väst 1 - BKI Sunnanå Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 11
2020-01-25 10:00 11 Karlstad IBF Ungdom Väst 1 - GS 86 AIF 1 Klubbhuset Arena
2020-01-25 11:00 11 Skattkärrs IK 2 - Karlstad IBF Ungdom Öst 2 Stavdal Hyrcity Arena
2020-01-25 12:30 11 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Hertzöga BK 1 Hammarö Arena
2020-01-26 15:00 11 BKI Sunnanå - BK Vålberg Sannerudshallen
Omgång 12
2020-02-01 11:00 12 BK Vålberg - Skattkärrs IK 2 Vålbergs Sporthall
2020-02-01 15:00 12 GS 86 AIF 1 - Skoghalls IBK Utveckling 2 Forshaga Sporthall
2020-02-02 11:00 12 Karlstad IBF Ungdom Öst 2 - BKI Sunnanå Stavdal Hyrcity Arena
2020-02-02 11:30 12 Hertzöga BK 1 - Karlstad IBF Ungdom Väst 1 Ilandaskolan
Omgång 13
2020-02-08 11:00 13 BK Vålberg - Hertzöga BK 1 Vålbergs Sporthall
2020-02-09 09:00 13 GS 86 AIF 1 - Karlstad IBF Ungdom Öst 2 Forshaga Sporthall
2020-02-09 11:00 13 Karlstad IBF Ungdom Väst 1 - Skattkärrs IK 2 Colorama Arena
2020-02-09 11:00 13 BKI Sunnanå - Skoghalls IBK Utveckling 2 ECG Arena
Omgång 14
2020-02-15 14:00 14 Hertzöga BK 1 - GS 86 AIF 1 Ilandaskolan
2020-02-15 15:15 14 Skattkärrs IK 2 - BKI Sunnanå Klubbhuset Arena
2020-02-15 16:00 14 Karlstad IBF Ungdom Öst 2 - BK Vålberg Stavdal Hyrcity Arena
2020-02-16 10:30 14 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Karlstad IBF Ungdom Väst 1 Hammarö Arena
Omgång 15
2020-02-23 10:00 15 Karlstad IBF Ungdom Väst 1 - Skattkärrs IK 2 Klubbhuset Arena
2020-03-07 10:00 15 BK Vålberg - Skoghalls IBK Utveckling 2 Vålbergs Sporthall
2020-03-07 14:00 15 GS 86 AIF 1 - Hertzöga BK 1 Forshaga Sporthall
2020-03-07 15:30 15 BKI Sunnanå - Karlstad IBF Ungdom Öst 2 Sannerudshallen
Omgång 16
2020-03-14 15:45 16 Skattkärrs IK 2 - BK Vålberg Klubbhuset Arena
2020-03-14 16:00 16 Skoghalls IBK Utveckling 2 - GS 86 AIF 1 Hammarö Arena B
2020-03-14 17:00 16 Hertzöga BK 1 - BKI Sunnanå Ilandaskolan
2020-03-15 09:30 16 Karlstad IBF Ungdom Öst 2 - Karlstad IBF Ungdom Väst 1 Klubbhuset Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis