Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Serie 1

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Degerfors IBK Marie Karlsson majzan9@hotmail.se Röd, Svart, Svart
Fagerås BK Malin Ekberg malin@ekbergs.net 0703145776 Gul, svart, svart
Filipstad IBK Elisabeth Falk elisabethfalk51@gmail.com 0722071185 svart,svart,svart
Grums IBK Ann-Charlotte Karlsson a-c.n@telia.com 073-632 90 22 Orange/svart/svart
GS 86 AIF Peter Falck falck76.pf@gmail.com 0707983434 Rosa, Svart, Svart
Hagfors IF Uddeholm Per Nordwall per_nordwall_zyd@hotmail.com 070-2025301 Blå/blå/blå
Hertzöga BK Magnus Karpe magnus.karpe@gmail.com 0707620705 Gul/grön/grön
Karlstad IBF Nicolas Wilbourn nichowilbourn@live.se 0706 67 76 20 Blå/Svart/Svart
Skoghalls IBK Utveckling Margareta Nilsson maggannilsson71@gmail.com Blå, Blå, Vit
Åmåls IBK Henrik Blomqvist blonkan@hotmail.com 0704860901 Orange/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-12 09:30 1 GS 86 AIF - Filipstad IBK Forshaga Sporthall
2019-10-12 09:30 1 Karlstad IBF - Skoghalls IBK Utveckling Stavdal Arena
2019-10-12 12:00 1 Åmåls IBK - Fagerås BK Karlbergshallen Åmål
2019-10-12 12:30 1 Hertzöga BK - Degerfors IBK Ilandaskolan
2019-10-13 14:30 1 Hagfors IF Uddeholm - Grums IBK Uddeholm Arena
Omgång 2
2019-10-19 13:30 2 Grums IBK - GS 86 AIF Grums Sporthall
2019-10-19 14:30 2 Filipstad IBK - Hertzöga BK Spångbergshallen
2019-10-20 13:30 2 Degerfors IBK - Karlstad IBF Stora Vallahallen
2019-10-20 17:00 2 Fagerås BK - Hagfors IF Uddeholm Fageråshallen
2019-10-27 14:30 2 Skoghalls IBK Utveckling - Åmåls IBK Hammarö Arena B
Omgång 3
2019-10-26 09:30 3 GS 86 AIF - Fagerås BK Forshaga Sporthall
2019-10-26 12:45 3 Hertzöga BK - Grums IBK Ilandaskolan
2019-10-26 12:45 3 Karlstad IBF - Åmåls IBK Stavdal Arena
2019-10-26 13:00 3 Degerfors IBK - Filipstad IBK Stora Vallahallen
2019-10-27 11:45 3 Hagfors IF Uddeholm - Skoghalls IBK Utveckling Uddeholm Arena
Omgång 4
2019-11-03 13:00 4 Skoghalls IBK Utveckling - Fagerås BK Hammarö Arena B
2019-11-06 19:20 4 Hagfors IF Uddeholm - Hertzöga BK Uddeholm Arena
2019-11-09 11:00 4 Karlstad IBF - Grums IBK Stavdal Arena
2019-11-09 13:30 4 Åmåls IBK - Filipstad IBK Karlbergshallen Åmål
2019-11-09 16:30 4 GS 86 AIF - Degerfors IBK Forshaga Sporthall
Omgång 5
2019-11-16 12:15 5 Hertzöga BK - GS 86 AIF Ilandaskolan
2019-11-16 15:00 5 Grums IBK - Åmåls IBK Grums Sporthall
2019-11-17 10:00 5 Filipstad IBK - Hagfors IF Uddeholm Spångbergshallen
2019-11-17 13:00 5 Degerfors IBK - Skoghalls IBK Utveckling Stora Vallahallen
2019-11-17 16:00 5 Fagerås BK - Karlstad IBF Fageråshallen
Omgång 6
2019-11-23 09:30 6 Karlstad IBF - Hertzöga BK Colorama Arena
2019-11-23 13:30 6 Åmåls IBK - GS 86 AIF Karlbergshallen Åmål
2019-11-24 11:00 6 Hagfors IF Uddeholm - Degerfors IBK Uddeholm Arena
2019-11-24 13:00 6 Skoghalls IBK Utveckling - Filipstad IBK Hammarö Arena B
2019-11-24 16:00 6 Fagerås BK - Grums IBK Fageråshallen
Omgång 7
2019-11-30 12:30 7 Hertzöga BK - Åmåls IBK Ilandaskolan
2019-11-30 15:00 7 Grums IBK - Skoghalls IBK Utveckling Grums Sporthall
2019-11-30 16:30 7 GS 86 AIF - Hagfors IF Uddeholm Forshaga Sporthall
2019-12-01 12:30 7 Filipstad IBK - Karlstad IBF Spångbergshallen
2019-12-01 14:30 7 Degerfors IBK - Fagerås BK Stora Vallahallen
Omgång 8
2019-12-06 19:30 8 Skoghalls IBK Utveckling - GS 86 AIF Hammarö Arena B
2019-12-07 11:45 8 Åmåls IBK - Degerfors IBK Karlbergshallen Åmål
2019-12-07 13:30 8 Grums IBK - Filipstad IBK Grums Sporthall
2019-12-08 12:30 8 Karlstad IBF - Hagfors IF Uddeholm Colorama Arena
2019-12-08 16:00 8 Fagerås BK - Hertzöga BK Fageråshallen
Omgång 9
2019-12-14 12:30 9 Filipstad IBK - Fagerås BK Spångbergshallen
2019-12-14 13:00 9 Hagfors IF Uddeholm - Åmåls IBK Uddeholm Arena
2019-12-14 16:00 9 Hertzöga BK - Skoghalls IBK Utveckling Ilandaskolan
2019-12-15 13:00 9 Degerfors IBK - Grums IBK Stora Vallahallen
2019-12-15 13:30 9 GS 86 AIF - Karlstad IBF Forshaga Sporthall
Omgång 10
2020-01-10 19:30 10 Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Hammarö Arena B
2020-01-11 10:00 10 Filipstad IBK - GS 86 AIF Spångbergshallen
2020-01-12 11:00 10 Grums IBK - Hagfors IF Uddeholm Grums Sporthall
2020-01-12 14:30 10 Degerfors IBK - Hertzöga BK Stora Vallahallen
2020-01-12 16:00 10 Fagerås BK - Åmåls IBK Fageråshallen
Omgång 11
2020-01-18 10:00 11 Hagfors IF Uddeholm - Fagerås BK Uddeholm Arena
2020-01-18 10:30 11 GS 86 AIF - Grums IBK Forshaga Sporthall
2020-01-18 12:30 11 Hertzöga BK - Filipstad IBK Ilandaskolan
2020-01-18 13:30 11 Åmåls IBK - Skoghalls IBK Utveckling Karlbergshallen Åmål
2020-01-26 12:30 11 Karlstad IBF - Degerfors IBK Colorama Arena
Omgång 12
2020-02-01 12:15 12 Filipstad IBK - Degerfors IBK Spångbergshallen
2020-02-01 13:30 12 Åmåls IBK - Karlstad IBF Karlbergshallen Åmål
2020-02-01 13:30 12 Grums IBK - Hertzöga BK Grums Sporthall
2020-02-02 16:00 12 Skoghalls IBK Utveckling - Hagfors IF Uddeholm Hammarö Arena
2020-02-02 16:00 12 Fagerås BK - GS 86 AIF Fageråshallen
Omgång 13
2020-02-08 12:15 13 Hertzöga BK - Hagfors IF Uddeholm Ilandaskolan
2020-02-08 15:00 13 Grums IBK - Karlstad IBF Grums Sporthall
2020-02-09 12:30 13 Degerfors IBK - GS 86 AIF Stora Vallahallen
2020-02-09 13:30 13 Filipstad IBK - Åmåls IBK Spångbergshallen
2020-02-09 17:00 13 Fagerås BK - Skoghalls IBK Utveckling Fageråshallen
Omgång 14
2020-02-15 09:00 14 GS 86 AIF - Hertzöga BK Forshaga Sporthall
2020-02-15 10:00 14 Åmåls IBK - Grums IBK Karlbergshallen Åmål
2020-02-15 11:00 14 Karlstad IBF - Fagerås BK Stavdal Arena
2020-02-15 11:40 14 Hagfors IF Uddeholm - Filipstad IBK Uddeholm Arena
2020-02-15 14:00 14 Skoghalls IBK Utveckling - Degerfors IBK Hammarö Arena B
Omgång 15
2020-03-07 11:30 15 Degerfors IBK - Hagfors IF Uddeholm Stora Vallahallen
2020-03-07 12:15 15 Filipstad IBK - Skoghalls IBK Utveckling Spångbergshallen
2020-03-07 12:30 15 GS 86 AIF - Åmåls IBK Forshaga Sporthall
2020-03-07 13:30 15 Grums IBK - Fagerås BK Grums Sporthall
2020-03-08 11:30 15 Hertzöga BK - Karlstad IBF Ilandaskolan
Omgång 16
2020-03-13 19:30 16 Skoghalls IBK Utveckling - Grums IBK Hammarö Arena B
2020-03-14 11:00 16 Karlstad IBF - Filipstad IBK Stavdal Arena
2020-03-14 13:15 16 Åmåls IBK - Hertzöga BK Karlbergshallen Åmål
2020-03-15 13:15 16 Hagfors IF Uddeholm - GS 86 AIF Uddeholm Arena
2020-03-15 16:00 16 Fagerås BK - Degerfors IBK Fageråshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis