Spelprogram - Träningsmatcher Ungdom

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Aneby SK P03/04 Peter Ekwall ekwall38@gmail.com 070-3209287 Blå, Blå, Blå
CL 98 IC P08 Stefan Lindberg lindberg795@gmail.com 0735650020 Blå, Blå, Blå
Craftstadens IBK Oskarshamn P08 Jimmy Magnusson Jag_jimmy1@hotmail.com 0731812706 Röd, Röd, Vit
FBC Kalmarsund U P04 Charlie Karlsson karlsson_charlie@hotmail.com 076-1108043 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
FBC Kalmarsund Ungdom P07 Mathis Svensson mathis.svensson@hotmail.com 070-3159720 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
Gnosjö IBK P04 Svart, Svart, Svart
Gränna AIS P04/05 Vit, Röd, Röd
IBK Husar P04/05 Thomas Atting toa1628@gmail.com 0733-846866 Blå, Svart, Blå
Jönköpings IK P04 Christian Berggren christian@npprod.se 0708-661611
Nybro IBK P04 Roger Wångelid roger.wangelid@gmail.com 070-1976766 Röd (Herr Svart), Svart, Röd (Herr Svart)
Partille IBS P03/04 Svart, Svart, Svarta
Sävsjö IBK/SW2010 F03-04 Mikael Olsson mikaelolsson70@hotmail.se 073-5112922 Röd, Svart, Vit
Värnamo IK F04 Peter Grimstedt grimmevmo@gmail.com 070-5301291 VIT, SVART, VIT
Värnamo IK P04 Mats Königsson blixtenmcqueen@telia.com 0702616594 VIT, SVART, VIT
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-09-01 10:30 1 Partille IBS P03/04 - Jönköpings IK P04 0 - 0 , Jonny Nilsson Ribbahallen A-hall
2019-09-01 10:30 1 Partille IBS P03/04 - Gränna AIS P04/05 0 - 0 , Anders Perman Ribbahallen B-hall
2019-09-14 10:30 1 Värnamo IK P04 - IBK Husar P04/05 0 - 0 Adam Nikolausson, Anders A Nilsson Värnamo Sporthall
2019-09-21 10:30 1 Värnamo IK P04 - Gnosjö IBK P04 0 - 0 Andreas Karlsson, Jan Blohm Värnamo Sporthall
2019-09-26 18:15 1 FBC Kalmarsund U P04 - Nybro IBK P04 1 - -1 Alexia Rasmussen, Ulrika Harrysson Färjehallen
2019-09-26 18:30 1 Sävsjö IBK/SW2010 F03-04 - Värnamo IK F04 0 - 0 Gerhardt Borkowski, Viktor Bringstam Stockaryds Sporthall
2019-09-28 11:00 1 CL 98 IC P08 - Craftstadens IBK Oskarshamn P08 6 - 3 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-09-28 13:00 1 CL 98 IC P08 - FBC Kalmarsund Ungdom P07 5 - 5 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-10-06 12:00 1 Gränna AIS P04/05 - Aneby SK P03/04 0 - 0 Jens Axelsson, Tobias Axelsson Ribbahallen A-hall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis