Spelprogram - Träningsmatcher Ungdom

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alvesta IBK P05 Anna Bergquist annabergquist123@gmail.com 0768-542 172 röd, svart, svart
Aneby SK P03/04 Daniel Johansson danieljohansson434@gmail.com 0709186981 Blå, Blå, Blå
CL98IC P05 Sofia Johansson fia_johan@hotmail.com 0736440936 Blå, Blå, Blå
CL98IC P08 Stefan Lindberg lindberg795@gmail.com 0735650020 Blå, Blå, Blå
Craftstadens IBK Oskarshamn P08 Jimmy Magnusson Jag_jimmy1@hotmail.com 0731812706 Röd, Röd, Vit
FBC Kalmarsund U P04 Charlie Karlsson karlsson_charlie@hotmail.com 076-1108043 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
FBC Kalmarsund Ungdom P07 Mathis Svensson mathis.svensson@hotmail.com 070-3159720 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
FBC Karlskrona P08 Orange, Svart, Svart
Gnosjö IBK P04 Svart, Svart, Svart
Gränna AIS P04/05 Vit, Röd, Röd
IBK Husar P04/05 Thomas Atting toa1628@gmail.com 0733-846866 Blå, Svart, Blå
Jönköpings IK P04 Röd, Röd, Röd
Ljungby IB F04 Andreas Petersson f04@ljungbyinnebandy.se 0702-104094 Vinröd, Svart, Vinröda
Ljungbyholms GOIF P07-08 Philip Tigerstrand Gul, Röd, Röd
Nybro IBK P04 Mattias Augustsson mattias.augustsson@hotmail.com 0705412487 Röd (Herr Svart), Svart, Röd (Herr Svart)
Partille IBS P03/04 Svart, Svart, Svarta
Skillingaryds IK F04/05/06 Kim Andersson kimharry@live.se 073 2018105 Röd/svart/Svart/Svart
Sävsjö IBK/SW2010 F03-04 Röd, Svart, Vit
Värnamo IK F04 Krister Svensson krister.s68@gmail.com 070-9264876 VIT, SVART, VIT
Värnamo IK P04 Mats Königsson blixtenmcqueen@telia.com 0702616594 VIT, SVART, VIT
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-09-01 10:30 1 Partille IBS P03/04 - Jönköpings IK P04 0 - 0 , Jonny Nilsson Ribbahallen A-hall
2019-09-01 10:30 1 Partille IBS P03/04 - Gränna AIS P04/05 0 - 0 , Anders Perman Ribbahallen B-hall
2019-09-14 10:30 1 Värnamo IK P04 - IBK Husar P04/05 0 - 0 Anders A Nilsson, Adam Nikolausson Värnamo Sporthall
2019-09-21 10:30 1 Värnamo IK P04 - Gnosjö IBK P04 0 - 0 Jan Blohm, Andreas Karlsson Värnamo Sporthall
2019-09-26 18:15 1 FBC Kalmarsund U P04 - Nybro IBK P04 1 - -1 Alexia Rasmussen, Ulrika Harrysson Färjehallen
2019-09-26 18:30 1 Sävsjö IBK/SW2010 F03-04 - Värnamo IK F04 0 - 0 Gerhardt Borkowski, Viktor Bringstam Stockaryds Sporthall
2019-09-28 11:00 1 CL98IC P08 - Craftstadens IBK Oskarshamn P08 6 - 3 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-09-28 13:00 1 CL98IC P08 - FBC Kalmarsund Ungdom P07 5 - 5 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-10-06 12:00 1 Gränna AIS P04/05 - Aneby SK P03/04 0 - 0 Jens Axelsson, Tobias Axelsson Ribbahallen A-hall
2020-02-08 12:00 1 Skillingaryds IK F04/05/06 - Ljungby IB F04 5 - 4 Skillingaryds Arena 20
2020-02-16 13:00 1 CL98IC P08 - Ljungbyholms GOIF P07-08 11 - 1 KIFAB Arena
2020-02-23 13:00 1 CL98IC P08 - FBC Kalmarsund Ungdom P07 3 - 5 KIFAB Arena
2020-03-29 00:00 1 Alvesta IBK P05 - CL98IC P05 Alvesta Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis