Spelprogram - JAS Slutspel Åttondelsfinal

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Farsta IBK JAS Svart, Svart, Svart
FC Helsingborg (JAS) Joel Olofsson joel@fch.nu 0734-403683 Blå/Svart, Svart, Svart
Hagfors IBS JAS (HJ18) Thomas Eriksson thomas.eriksson@edu.hagfors.se 073-545 13 23 Röd, vit, röd
Huddinge IBS Röd, Röd, Vita
IBF Dalen (JAS) Claes Forsberg claes@malochvision.se 070-252 68 68 Svart, Svart, Svart
IBK Höllviken (JAS) Orange, Svart, Orange
IBK Lockerud Mariestad (JAS) Tommi Uusitalo tommiuusitalo@icloud.com 0702253021 Röd, Röd, Röd
IBK Runsten (JAS) Marcus Johansson marcus.lars.johansson@stenarecycling.se 070-2720991 Röd, Svart, Svart
Jönköpings IK (JAS)
Lindås IBK (JAS) Anders Mattsson anders.am.mattsson@gmail.com 0765-534155 Korallblå, Svart, Svart
Linköping IBK Ungdom (JAS) Mats Ahnlund mats.bg.ahnlund@gmail.com 0733-66 46 23 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF (JAS) Erik Svensson erik.svensson@delaval.com 0709566741 Svart, Svart, Svart
Partille IBS (JAS) Larsson Rasmus Rasmuslarsson13@hotmail.com 0734281576 Svart, Svart, Svarta
RIG Umeå IBF (JAS) John Edström john.edstrom@umea.se Blå, Blå, Gul/Blå randiga
Skälby IBK (JAS) Mika Kaipainen mika.kaipainen@se.abb.com 0730301773 Svart, Svart, Svart
Åstorp/Kvidinge IBS (JAS) Christer Persson expancel@gmail.com 0765-366337 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2015-02-11 19:30 1 Huddinge IBS - RIG Umeå IBF (JAS) 8 - 6 Tobias Berger, David Berger Huddingehallen 417
2015-02-11 19:30 1 Åstorp/Kvidinge IBS (JAS) - IBK Höllviken (JAS) 3 - 1 Simon Broman, Martin Matti Åstorps Sporthall 262
2015-02-12 19:00 1 Jönköpings IK (JAS) - Hagfors IBS JAS (HJ18) 9 - 4 Jonas Ottosson, Patrik Trofast Arenan - Jönköpings Idrottshus 236
2015-02-14 13:00 1 FC Helsingborg (JAS) - Lindås IBK (JAS) 6 - 7 e.str. Henrik Lundgren, Anders Lindberg Helsingborg Arena B
2015-02-14 18:30 1 Linköping IBK Ungdom (JAS) - Nykvarns IF (JAS) 6 - 3 Elvis Ogresevic, Tomas Edstrand Linköpings Sporthall 150
2015-02-15 14:30 1 IBF Dalen (JAS) - IBK Runsten (JAS) 6 - 7 Mats Öster, Erik Johansson Musköten 1
2015-02-15 15:00 1 Partille IBS (JAS) - IBK Lockerud Mariestad (JAS) 4 - 3 e.förl. Adam Kruse, Minal Landin Ugglumshallen 201
2015-02-18 19:30 1 Skälby IBK (JAS) - Farsta IBK JAS 2 - 3 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan) 328

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis