Spelprogram - JAS Slutspel Åttondelsfinal

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Farsta IBK JAS Svart, Svart, Svart
FC Helsingborg (JAS) Vidar Jonsson-Wallin vidarjonsson@hotmail.com 0708-35 69 35 Blå/svart, Svart, Svart
Hagfors IBS JAS (HJ18) Jan Westerlund jan@nestas.se 0705387394 Röd, vit, röd
Huddinge IBS Röd, Röd, Vita
IBF Dalen (JAS) Svart, Svart, Svart
IBK Höllviken (JAS) Orange, Svart, Orange
IBK Lockerud Mariestad (JAS) Röd, Röd, Röd
IBK Runsten (JAS) Röd, Svart, Svart
Jönköpings IK (JAS) Röd, Röd, Röd
Lindås IBK (JAS) Peter Fredriksson peter.fredriksson@live.se 0793372358 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Linköping IBK Ungdom (JAS) Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF (JAS) Ann-Sofie Persson annsofie.persson@astrazeneca.com 0768-129932 Svart, Svart, Svart
Partille IBS (JAS) Svart, Svart, Svarta
RIG Umeå IBF (JAS) John Edström john.edstrom@umea.se 0702345455 Blå, Blå, Blå
Skälby IBK (JAS) Svart, Svart, Svart
Åstorp/Kvidinge IBS (JAS) Joakim Nordstedt joakim.nordstedt@hotmail.com 0708725004 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2015-02-11 19:30 1 Huddinge IBS - RIG Umeå IBF (JAS) 8 - 6 Huddingehallen 417
2015-02-11 19:30 1 Åstorp/Kvidinge IBS (JAS) - IBK Höllviken (JAS) 3 - 1 Åstorps Sporthall 262
2015-02-12 19:00 1 Jönköpings IK (JAS) - Hagfors IBS JAS (HJ18) 9 - 4 Arenan - Jönköpings Idrottshus 236
2015-02-14 13:00 1 FC Helsingborg (JAS) - Lindås IBK (JAS) 6 - 7 e.str. Helsingborg Arena B
2015-02-14 18:30 1 Linköping IBK Ungdom (JAS) - Nykvarns IF (JAS) 6 - 3 Linköpings Sporthall 150
2015-02-15 14:30 1 IBF Dalen (JAS) - IBK Runsten (JAS) 6 - 7 Musköten 1
2015-02-15 15:00 1 Partille IBS (JAS) - IBK Lockerud Mariestad (JAS) 4 - 3 e.förl. Ugglumshallen 201
2015-02-18 19:30 1 Skälby IBK (JAS) - Farsta IBK JAS 2 - 3 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan) 328

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis