Spelprogram - Pojkar 13 division 4 F

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Farsta IBK (C) Svart, Svart, Svart
Huddinge IBS (D) Röd, Röd, Vita
Nynäshamns IBK Gunilla Oldenborg goldenborg@hotmail.com 0733-836924 blå/blå/blå
Skogås/Trångsunds IBK (B) Blå, Blå, Blå
Tungelsta IF (A) Orange, Svart, Svart
Tyresö Trollbäcken IBK (B) svart/svart, svart, svart
Vendelsö IK (D) Blå, Blå, Blå
Västerhaninge IBK (B) Blå, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2014-09-21 13:45 1 Huddinge IBS (D) - Vendelsö IK (D) 2 - 4 Erik Rydberg, Marcus Jansson Tomtbergahallen
2014-09-24 19:00 1 Farsta IBK (C) - Tungelsta IF (A) 7 - 5 Aldin Imamovic, Fredrik Hallenberg Tungelsta Sporthall
2014-09-25 19:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Västerhaninge IBK (B) 4 - 3 David Berger, Fredrik Hallenberg Strandhallen - Tyresö
Omgång 2
2014-09-27 12:30 2 Västerhaninge IBK (B) - Farsta IBK (C) 1 - 4 Fredrik Pålsson, Leif Karlsson Ribby Sporthall
2014-09-27 15:45 2 Tungelsta IF (A) - Huddinge IBS (D) 2 - 4 Adam Nikolausson, Johan Engvall Tungelsta Sporthall
2014-09-28 16:15 2 Vendelsö IK (D) - Nynäshamns IBK 6 - 0 Shakir Ahmed, Shabbir Ahmed Torvalla Sporthall
Omgång 3
2014-10-04 11:30 3 Huddinge IBS (D) - Västerhaninge IBK (B) 3 - 1 Jörgen Larsson, Erik Nyman Tomtbergahallen
2014-10-04 11:30 3 Farsta IBK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 6 - 2 Filip Engvall, Malin Holm Farstahallen 1 25
2014-10-04 12:00 3 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Vendelsö IK (D) 3 - 8 Peter Larsson, Heimo Lyly Skogåshallen
2014-10-06 17:30 3 Nynäshamns IBK - Tungelsta IF (A) 2 - 6 Leif Karlsson, Aldin Imamovic Kvarnängshallen 50
Omgång 4
2014-10-11 12:30 4 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Huddinge IBS (D) 3 - 2 Emilia Tuomela, Johan Engvall Strandhallen - Tyresö
2014-10-11 14:00 4 Tungelsta IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK (B) 1 - 8 Simon Ellström Johansson, Martin Tidesten Tungelsta Sporthall
2014-10-11 16:00 4 Västerhaninge IBK (B) - Nynäshamns IBK 3 - 9 Mats Andersson, Johan Engvall Ribby Sporthall 50
Omgång 5
2014-10-19 10:00 5 Vendelsö IK (D) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 2 - 3 Per Sundvall, Johan Engvall Torvalla Sporthall 30
2014-10-24 18:30 5 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Västerhaninge IBK (B) 3 - 5 Johan Hessing, Erik Nyman Skogåshallen
2014-10-25 12:30 5 Huddinge IBS (D) - Farsta IBK (C) 9 - 5 Johan Engvall, Heimo Lyly Tomtbergahallen
Omgång 6
2014-11-05 19:00 6 Tungelsta IF (A) - Vendelsö IK (D) 5 - 8 Leif Karlsson, Marcus Jansson Tungelsta Sporthall
2014-11-08 12:00 6 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) 2 - 3 Mats Andersson, Adam Nikolausson Strandhallen - Tyresö
2014-11-23 15:45 6 Farsta IBK (C) - Nynäshamns IBK 6 - 2 Aarre Hietanen, Mats Andersson Västertorpshallen 28
Omgång 7
2014-11-15 14:00 7 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Farsta IBK (C) 2 - 4 Marcus Blomqvist, Daniel Enkulla Skogåshallen
2014-11-15 14:15 7 Nynäshamns IBK - Huddinge IBS (D) 2 - 6 Leif Karlsson, Fredrik Pålsson Kvarnängshallen
2014-11-16 11:45 7 Vendelsö IK (D) - Västerhaninge IBK (B) 5 - 3 Henrik Sommerville, Emma Husberg Torvalla Träningshall 50
Omgång 8
2014-11-29 12:15 8 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Nynäshamns IBK 1 - 0 Filip Engvall, Madelene Westerberg Strandhallen - Tyresö
2014-11-29 13:15 8 Västerhaninge IBK (B) - Tungelsta IF (A) 1 - 5 Jonas Jatko, Sampo Friberg Ribby Sporthall
2014-11-29 13:30 8 Huddinge IBS (D) - Skogås/Trångsunds IBK (B) 1 - 3 Petra Dynesius, Marcus Blomqvist Tomtbergahallen
Omgång 9
2014-12-06 11:30 9 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Nynäshamns IBK 3 - 4 Shabbir Ahmed, Shakir Ahmed Skogåshallen
2014-12-06 13:15 9 Tungelsta IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 9 - 2 Fredrik Hallenberg, Mats Andersson Tungelsta Sporthall
2014-12-07 11:45 9 Vendelsö IK (D) - Farsta IBK (C) 7 - 7 Mats Andersson, Peter Eriksson Torvalla Träningshall 50
Omgång 10
2014-12-13 14:00 10 Västerhaninge IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 5 - 5 Kari Malmros, Helen Wennström Ribby Sporthall
2014-12-14 09:00 10 Vendelsö IK (D) - Huddinge IBS (D) 10 - 2 Björn Larsson, Daniel Kölborn Torvalla Sporthall 50
2014-12-17 19:00 10 Tungelsta IF (A) - Farsta IBK (C) 3 - 5 Mats Andersson, Thomas Gjutarenäfve Tungelsta Sporthall
Omgång 11
2015-01-10 12:30 11 Farsta IBK (C) - Västerhaninge IBK (B) 7 - 3 Jörgen Larsson, Erik Nyman Farstahallen 3
2015-01-10 14:30 11 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK (D) 0 - 11 Jonas Jatko, Kari Malmros Kvarnängshallen 50
2015-01-10 14:30 11 Huddinge IBS (D) - Tungelsta IF (A) 2 - 5 Thomas Gjutarenäfve, Jesper Wahlund Tomtbergahallen
Omgång 12
2015-01-17 14:00 12 Tungelsta IF (A) - Nynäshamns IBK 5 - 2 Kari Malmros, Johan Hessing Tungelsta Sporthall
2015-01-17 14:15 12 Västerhaninge IBK (B) - Huddinge IBS (D) 2 - 1 Robin Wirström, Ludvig Lindholm Ribby Sporthall
2015-01-17 17:05 12 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Farsta IBK (C) 1 - 10 Casper Forsblad, Tomas Jansson Strandhallen - Tyresö
2015-01-18 10:45 12 Vendelsö IK (D) - Skogås/Trångsunds IBK (B) 0 - 2 Robin Berger, Erik Nyman Torvalla Träningshall
Omgång 13
2015-01-31 10:45 13 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Tungelsta IF (A) 2 - 6 Magnus Westerberg, Mattias Lönnborg Skogåshallen
2015-01-31 12:30 13 Nynäshamns IBK - Västerhaninge IBK (B) 2 - 2 Wilma Mattisson, Michaela Stensveden Kvarnängshallen
2015-01-31 12:30 13 Huddinge IBS (D) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 1 - 4 Martin Tidesten, Simon Ellström Johansson Tomtbergahallen
Omgång 14
2015-02-07 10:30 14 Farsta IBK (C) - Huddinge IBS (D) 4 - 2 Alexander Stjärnekull, Johan Hessing Farstahallen 1
2015-02-07 14:15 14 Västerhaninge IBK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) 4 - 5 Karl-Johan Leijon, David Berger Ribby Sporthall
2015-02-07 14:30 14 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Vendelsö IK (D) 2 - 2 Tomas Jansson, Casper Forsblad Strandhallen - Tyresö
Omgång 15
2015-02-14 09:45 15 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 5 - 6 Marcus Blomqvist, Daniel Enkulla Skogåshallen
2015-02-14 11:45 15 Nynäshamns IBK - Farsta IBK (C) 2 - 12 Wilma Mattisson, Michaela Stensveden Kvarnängshallen
2015-02-15 11:00 15 Vendelsö IK (D) - Tungelsta IF (A) 9 - 3 Johan Engvall, Robin Berger Torvalla Sporthall
Omgång 16
2015-03-07 10:30 16 Farsta IBK (C) - Skogås/Trångsunds IBK (B) 7 - 0 Jonas Robertson, Johan Hessing Farstahallen 1 59
2015-03-07 13:15 16 Västerhaninge IBK (B) - Vendelsö IK (D) 2 - 3 Mats Andersson, Sandhya Karlsson Ribby Sporthall
2015-03-07 14:30 16 Huddinge IBS (D) - Nynäshamns IBK 3 - 2 , Marco Svenström Tomtbergahallen
Omgång 17
2015-03-14 10:30 17 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Huddinge IBS (D) 5 - 5 Marcus Blomqvist, Daniel Enkulla Skogåshallen
2015-03-14 11:45 17 Nynäshamns IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 2 - 0 Michaela Stensveden, Wilma Mattisson Kvarnängshallen 50
2015-03-14 13:15 17 Tungelsta IF (A) - Västerhaninge IBK (B) 2 - 4 Fredrik Pålsson, Jonas Jatko Tungelsta Sporthall
Omgång 18
2015-03-21 12:15 18 Farsta IBK (C) - Vendelsö IK (D) 8 - 3 Kenny Ly, Linus Löfstedt Farstahallen 1
2015-03-21 13:15 18 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Tungelsta IF (A) 2 - 6 Robin Berger, Enya Hasselström Strandhallen - Tyresö
2015-03-21 14:15 18 Nynäshamns IBK - Skogås/Trångsunds IBK (B) 1 - 4 Wilma Mattisson, Michaela Stensveden Kvarnängshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis