Spelprogram - Flickor Östra (02/03/04) Röd Grupp 2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Böda IK/Högby Niklas Strömbeck niklas@strombeckconsulting.se 0708-509669 Vit/Röd, Svart, Svart
Craftstadens IBK Oskarshamn (04) Jessica Petersson 049119785@telia.com 070-5619785 röd, röd, Vit
Craftstadens IBK Oskarshamn (03) Mattias Sundberg mattias.sundberg@hotmail.com 0736839790 röd, röd, Vit
Färjestadens IBK Ungdom 1
Färjestadens IBK Ungdom 2
IBK Svala gul, blå, Gul
Slätafly/SK IBK Kent Lindqvist linkan838@hotmail.com 0708953883 Blå, blå, blå
Stenåsa-Sandby-Gårdby IF Niklas Olsson nicke.olsson@live.se 0708482475 Röd/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2015-10-10 11:00 1 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF - Slätafly/SK IBK 2 - 3 Gårdby Sporthall 30
2015-10-10 11:30 1 Craftstadens IBK Oskarshamn (04) - Böda IK/Högby 2 - 3 Oskarshamns Sporthall B-hall
2015-10-11 12:00 1 IBK Svala - Färjestadens IBK Ungdom 2 4 - 8 Mörlunda Sporthall 63
Omgång 2
2015-10-17 12:30 2 Färjestadens IBK Ungdom 2 - Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 8 - 2 Färjehallen 61
2015-10-18 11:00 2 Slätafly/SK IBK - Craftstadens IBK Oskarshamn (03) 0 - 13 Torsås Sporthall 56
2015-11-08 13:00 2 Böda IK/Högby - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF 4 - 2 Åkerbohallen
Omgång 3
2015-10-10 14:30 3 Craftstadens IBK Oskarshamn (03) - Böda IK/Högby 11 - 1 Oskarshamns Sporthall B-hall
2015-10-23 18:30 3 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF - Färjestadens IBK Ungdom 2 5 - 7 Gårdby Sporthall 42
2015-10-24 12:30 3 Färjestadens IBK Ungdom 1 - IBK Svala 6 - 1 Färjehallen 51
Omgång 4
2015-10-28 19:15 4 Craftstadens IBK Oskarshamn (04) - Craftstadens IBK Oskarshamn (03) 1 - 2 Oskarshamns Sporthall A-hall
2015-10-31 12:30 4 Färjestadens IBK Ungdom 1 - Böda IK/Högby 10 - 2 Färjestadens Sporthall 55
2015-11-01 15:00 4 IBK Svala - Slätafly/SK IBK 4 - 1 Mörlunda Sporthall 65
Omgång 5
2015-11-13 17:00 5 Färjestadens IBK Ungdom 2 - Färjestadens IBK Ungdom 1 0 - 6 Färjehallen 67
2015-11-15 13:00 5 Böda IK/Högby - IBK Svala 2 - 3 Åkerbohallen
2015-11-15 13:00 5 Slätafly/SK IBK - Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 2 - 12 Torsås Sporthall
2015-12-20 13:30 5 Craftstadens IBK Oskarshamn (03) - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF 8 - 2 Oskarshamns Sporthall B-hall 40
Omgång 6
2015-11-21 12:30 6 Färjestadens IBK Ungdom 2 - Böda IK/Högby 5 - 0 Färjehallen 75
2015-11-22 14:15 6 Färjestadens IBK Ungdom 1 - Craftstadens IBK Oskarshamn (03) 6 - 3 Färjehallen 51
2015-11-22 14:30 6 IBK Svala - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF 1 - 1 Mörlunda Sporthall
Omgång 7
2015-12-05 11:00 7 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF - Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 2 - 3 Gårdby Sporthall 35
2015-12-05 12:00 7 Craftstadens IBK Oskarshamn (03) - IBK Svala 6 - 3 Oskarshamns Sporthall A-hall 43
2015-12-06 12:00 7 Slätafly/SK IBK - Färjestadens IBK Ungdom 1 3 - 10 Torsås Sporthall
Omgång 8
2015-12-12 12:30 8 Färjestadens IBK Ungdom 1 - Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 4 - 4 Färjehallen 45
2015-12-12 14:15 8 Färjestadens IBK Ungdom 2 - Craftstadens IBK Oskarshamn (03) 1 - 3 Färjehallen 74
2015-12-13 11:00 8 Böda IK/Högby - Slätafly/SK IBK 2 - 6 Åkerbohallen
Omgång 9
2015-12-18 18:30 9 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF - Färjestadens IBK Ungdom 1 2 - 4 Gårdby Sporthall 38
2015-12-20 11:00 9 Slätafly/SK IBK - Färjestadens IBK Ungdom 2 1 - 7 Torsås Sporthall 32
2015-12-20 15:00 9 Craftstadens IBK Oskarshamn (04) - IBK Svala 1 - 5 Oskarshamns Sporthall B-hall
Omgång 10
2016-01-10 11:00 10 Böda IK/Högby - Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 0 - 7 Åkerbohallen
2016-01-10 13:00 10 Slätafly/SK IBK - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF 3 - 3 Torsås Sporthall
2016-01-10 16:45 10 Färjestadens IBK Ungdom 2 - IBK Svala 5 - 4 Färjehallen
Omgång 11
2016-01-16 11:00 11 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF - Böda IK/Högby 8 - 4 Gårdby Sporthall 38
2016-01-17 17:30 11 Craftstadens IBK Oskarshamn (03) - Slätafly/SK IBK 8 - 2 Oskarshamns Sporthall A-hall
2016-01-17 17:30 11 Craftstadens IBK Oskarshamn (04) - Färjestadens IBK Ungdom 2 1 - 4 Oskarshamns Sporthall B-hall
Omgång 12
2016-01-10 13:15 12 Böda IK/Högby - Craftstadens IBK Oskarshamn (03) 2 - 9 Åkerbohallen
2016-01-24 12:30 12 Färjestadens IBK Ungdom 2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF 14 - 0 Färjehallen 65
2016-01-24 14:30 12 IBK Svala - Färjestadens IBK Ungdom 1 4 - 4 Mörlunda Sporthall 49
Omgång 13
2016-02-03 19:15 13 Craftstadens IBK Oskarshamn (03) - Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 6 - 1 Oskarshamns Sporthall A-hall
2016-02-07 11:00 13 Böda IK/Högby - Färjestadens IBK Ungdom 1 2 - 2 Åkerbohallen
2016-02-07 13:00 13 Slätafly/SK IBK - IBK Svala 2 - 5 Torsås Sporthall 40
Omgång 14
2016-02-12 17:15 14 Färjestadens IBK Ungdom 1 - Färjestadens IBK Ungdom 2 5 - 1 Färjehallen 59
2016-02-13 11:00 14 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF - Craftstadens IBK Oskarshamn (03) 1 - 8 Gårdby Sporthall 45
2016-02-14 11:30 14 Craftstadens IBK Oskarshamn (04) - Slätafly/SK IBK 2 - 5 Oskarshamns Sporthall A-hall
2016-02-14 12:00 14 IBK Svala - Böda IK/Högby 6 - 5 Stefan Karlsson, Daniel Gyllander Mörlunda Sporthall 74
Omgång 15
2016-02-14 13:30 15 Craftstadens IBK Oskarshamn (03) - Färjestadens IBK Ungdom 1 2 - 4 Oskarshamns Sporthall B-hall
2016-02-20 14:00 15 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF - IBK Svala 1 - 2 Gårdby Sporthall 46
2016-03-05 13:00 15 Böda IK/Högby - Färjestadens IBK Ungdom 2 3 - 7 Åkerbohallen
Omgång 16
2016-03-06 12:00 16 IBK Svala - Craftstadens IBK Oskarshamn (03) 2 - 10 Mörlunda Sporthall 58
2016-03-06 12:30 16 Färjestadens IBK Ungdom 1 - Slätafly/SK IBK 7 - 1 Färjehallen 46
2016-03-06 14:00 16 Craftstadens IBK Oskarshamn (04) - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF 2 - 4 Oskarshamns Sporthall A-hall
Omgång 17
2016-03-12 14:30 17 Slätafly/SK IBK - Böda IK/Högby 3 - 2 Torsås Sporthall
2016-03-13 14:00 17 Craftstadens IBK Oskarshamn (03) - Färjestadens IBK Ungdom 2 0 - 3 Oskarshamns Sporthall A-hall
2016-03-13 16:00 17 Craftstadens IBK Oskarshamn (04) - Färjestadens IBK Ungdom 1 2 - 2 Oskarshamns Sporthall A-hall
Omgång 18
2016-03-20 12:30 18 Färjestadens IBK Ungdom 1 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF 8 - 1 Torslundahallen 61
2016-03-20 14:15 18 Färjestadens IBK Ungdom 2 - Slätafly/SK IBK 13 - 2 Torslundahallen 58
2016-03-20 14:30 18 IBK Svala - Craftstadens IBK Oskarshamn (04) 6 - 1 Anders Stenberg, Stefan Karlsson Mörlunda Sporthall 60

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis