Spelprogram - Flickor Blå Division 3 (10)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Digers BK Joakim Ribby joakim.ribby@scanmast.se 0707250113 Röd/Svart/Svart
Envikens IF Eva Fogd eva.fogd80@gmail.com 0702747777 vit, vit, vit
Hälsinggårdens AIK Erik Stenman erikstenman79@gmail.com 070-5494727 Röd/svart/röd eller svart
IBF Falun Ungdom och Barn Dan Hvitman dan.hvitman@ibffalunub.se Rosa/svart/svart
IBF Gagnef Mattias Eriksson mattias.eriksson@atea.se 070-5352740 Orange/Svart/Svart
IBF Hedemora Pernilla Bergfeldt pbergfeldt@hotmail.com 073-6374312 Röd/Röd/Röd
KFUM Falun Tina Näs tinanas@live.se 0739537996 röd/svart/svart
LI20 IBF Samuel Park breakbap@gmail.com 076-256 77 71 Svart/Svart/Svart
Söderbärke Goif Simon Jon Erik Johansson erik.johansson@hiak.se VIT/BLÅ/VIT
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-24 13:15 1 Hälsinggårdens AIK - KFUM Falun 6 - 0 Eric Johansson, Alfred Pettersson Haraldsbo Sporthall
2020-10-24 14:00 1 Envikens IF - Söderbärke Goif 1 - 3 Maja Staffas, Nova Pettersson Envikens Sporthall
2020-10-25 09:30 1 IBF Gagnef - IBF Hedemora 0 - 2 Simon Karlsson, Tea Karlsson Mockfjärds Sporthall
2020-10-25 10:15 1 IBF Falun Ungdom och Barn - LI20 IBF 3 - 4 , Daniel Pettersson Guide Arena 1
Omgång 2
2020-10-31 09:30 2 IBF Hedemora - Hälsinggårdens AIK 5 - 2 Ida Berglund, Jennifer Karlsson Vasahallen
2020-10-31 14:00 2 Söderbärke Goif - Digers BK 6 - 1 Nils Eriksson, Malte Sander Söderbärke Sporthall
2020-11-01 14:00 2 LI20 IBF - Envikens IF 1 - 1 Håkan Aspman, Jonatan Åcerclinth Insjöns Sporthall
2020-11-08 10:30 2 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Gagnef 6 - 0 Noah Von Sicard, Alfred Pettersson Guide Arena 1
Omgång 3
3 Digers BK - KFUM Falun
3 Söderbärke Goif - LI20 IBF
3 Envikens IF - IBF Gagnef
3 Hälsinggårdens AIK - IBF Falun Ungdom och Barn
Omgång 4
2021-03-28 00:00 4 IBF Hedemora - KFUM Falun Jennifer Karlsson, Ida Berglund
2021-03-28 00:00 4 IBF Gagnef - Söderbärke Goif
2021-03-28 00:00 4 Hälsinggårdens AIK - Envikens IF Simon Holmqvist, Linus Idre
2021-03-28 14:30 4 LI20 IBF - Digers BK Vilma Linden, Alice Liss Insjöns Sporthall
Omgång 5
2021-04-04 5 Digers BK - IBF Hedemora Gustav Glad, William Grudd
2021-04-04 5 KFUM Falun - IBF Falun Ungdom och Barn
2021-04-04 5 Söderbärke Goif - Hälsinggårdens AIK Nils Eriksson, Malte Sander
2021-04-04 17:00 5 LI20 IBF - IBF Gagnef Vilma Linden, Alice Liss Insjöns Sporthall
Omgång 6
2021-04-10 15:00 6 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Hedemora Guide Arena 1
2021-04-11 6 IBF Gagnef - Digers BK
2021-04-11 6 Envikens IF - KFUM Falun
2021-04-11 15:30 6 LI20 IBF - Hälsinggårdens AIK Insjöns Sporthall
2021-04-17 13:00 6 LI20 IBF - Digers BK Insjöns Sporthall
2021-04-18 6 IBF Hedemora - Söderbärke Goif
Omgång 7
7 Digers BK - IBF Falun Ungdom och Barn
7 IBF Gagnef - Hälsinggårdens AIK
7 IBF Hedemora - Envikens IF
7 KFUM Falun - Söderbärke Goif
Omgång 8
8 Hälsinggårdens AIK - Digers BK
8 Envikens IF - IBF Falun Ungdom och Barn
8 Söderbärke Goif - IBF Hedemora
8 KFUM Falun - LI20 IBF
Omgång 9
9 Digers BK - Envikens IF
9 IBF Falun Ungdom och Barn - Söderbärke Goif
9 KFUM Falun - IBF Gagnef
9 IBF Hedemora - LI20 IBF
Omgång 10
10 Envikens IF - Hälsinggårdens AIK
10 KFUM Falun - Söderbärke Goif
10 IBF Hedemora - IBF Gagnef
10 Digers BK - IBF Falun Ungdom och Barn
Omgång 11
11 Hälsinggårdens AIK - KFUM Falun
11 Söderbärke Goif - Envikens IF
11 IBF Gagnef - LI20 IBF
11 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Hedemora
Omgång 12
2021-02-27 10:00 12 Söderbärke Goif - IBF Falun Ungdom och Barn Söderbärke Sporthall
2021-02-27 12:00 12 Envikens IF - IBF Gagnef
2021-02-27 12:15 12 KFUM Falun - Digers BK Lugnet C
2021-02-28 15:30 12 LI20 IBF - Hälsinggårdens AIK Insjöns Sporthall
Omgång 13
13 Digers BK - Envikens IF
13 IBF Gagnef - KFUM Falun
13 Hälsinggårdens AIK - IBF Hedemora
13 IBF Falun Ungdom och Barn - LI20 IBF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis