Spelprogram - Grön Nivå Pojkar B Nordöstra Knatteligan

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Emmaljunga GOIF P11/12 Mikael Jönsson mikael.jonsson@wittsjogk.se 0736490930 Grön/Svart/Svart
IBK Osby P12/13 Svart Markus Kristensson markus88888@outlook.com 072-4548778 Svart/Svart/Svart
IBK Osby P12/13 Vit Markus Kristensson markus88888@outlook.com 072-4548778 Svart/Svart/Svart
Lönsboda IBK P/F12-13 Röd Camilla Levin Camilla.jonsson89@live.se röd/svart/svart
Lönsboda IBK P/F12-13 Svart Camilla Levin Camilla.jonsson89@live.se röd/svart/svart
Perstorp Bälinge IK F/P11 Pirkko Jokikokko kansli@pbik.se Marinblå/Marinblå/Marinblå
Röke IBK Pojkar 11-12 Magnus Rasmusson m.ras@live.se 0733909372 Vinrött/Svart/Svart
Urdraget lag (Frosta) Thomas Skoglund t.skoglund83@gmail.com 073-368 95 07 Röd/Röd/Röd
Willands IBK PF12 A Ida Rengman ida.rengman@hotmail.com 070-949 93 88 Neongrön/Svart/Svart
Willands IBK PF12 B Ida Rengman ida.rengman@hotmail.com 070-949 93 88 Neongrön/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-10 10:00 1 IBK Osby P12/13 Svart - Willands IBK PF12 A Osby Sporthall
2020-10-10 10:00 1 IBK Osby P12/13 Vit - Lönsboda IBK P/F12-13 Svart Osby Sporthall
2020-10-10 10:45 1 Willands IBK PF12 A - Lönsboda IBK P/F12-13 Röd Osby Sporthall
2020-10-10 10:45 1 Lönsboda IBK P/F12-13 Svart - Willands IBK PF12 B Osby Sporthall
2020-10-10 11:30 1 Lönsboda IBK P/F12-13 Röd - IBK Osby P12/13 Svart Osby Sporthall
2020-10-10 11:30 1 Willands IBK PF12 B - IBK Osby P12/13 Vit Osby Sporthall
Omgång 2
2020-10-17 10:00 2 Perstorp Bälinge IK F/P11 - Röke IBK Pojkar 11-12 Ugglehallen
2020-10-17 10:45 2 Röke IBK Pojkar 11-12 - Emmaljunga GOIF P11/12 Ugglehallen
2020-10-17 11:30 2 Emmaljunga GOIF P11/12 - Perstorp Bälinge IK F/P11 Ugglehallen
Omgång 3
2020-11-21 3 Willands IBK PF12 B - IBK Osby P12/13 Svart
2020-11-21 3 Willands IBK PF12 A - IBK Osby P12/13 Vit
2020-11-21 3 IBK Osby P12/13 Svart - Willands IBK PF12 A
2020-11-21 3 IBK Osby P12/13 Vit - Willands IBK PF12 B
2020-11-21 3 IBK Osby P12/13 Svart - IBK Osby P12/13 Vit
2020-11-21 3 Willands IBK PF12 A - Willands IBK PF12 B
Omgång 4
2020-11-22 4 Emmaljunga GOIF P11/12 - Perstorp Bälinge IK F/P11
2020-11-22 4 Röke IBK Pojkar 11-12 - Lönsboda IBK P/F12-13 Röd
2020-11-22 4 Lönsboda IBK P/F12-13 Röd - Perstorp Bälinge IK F/P11
2020-11-22 4 Lönsboda IBK P/F12-13 Svart - Röke IBK Pojkar 11-12
2020-11-22 4 Emmaljunga GOIF P11/12 - Lönsboda IBK P/F12-13 Svart
Omgång 5
2020-11-29 5 Lönsboda IBK P/F12-13 Röd - Willands IBK PF12 A
2020-11-29 5 Lönsboda IBK P/F12-13 Svart - Willands IBK PF12 B
2020-11-29 5 Willands IBK PF12 A - Perstorp Bälinge IK F/P11
2020-11-29 5 Willands IBK PF12 B - Lönsboda IBK P/F12-13 Röd
2020-11-29 5 Perstorp Bälinge IK F/P11 - Lönsboda IBK P/F12-13 Svart
Omgång 6
2020-12-12 6 IBK Osby P12/13 Vit - Emmaljunga GOIF P11/12
2020-12-12 6 IBK Osby P12/13 Svart - Röke IBK Pojkar 11-12
2020-12-12 6 Emmaljunga GOIF P11/12 - IBK Osby P12/13 Svart
2020-12-12 6 Röke IBK Pojkar 11-12 - IBK Osby P12/13 Vit
2020-12-12 6 IBK Osby P12/13 Svart - IBK Osby P12/13 Vit
2020-12-12 6 Röke IBK Pojkar 11-12 - Emmaljunga GOIF P11/12
Omgång 7
2021-01-16 15:30 7 IBK Osby P12/13 Vit - Lönsboda IBK P/F12-13 Röd Osby Sporthall
2021-01-16 15:30 7 IBK Osby P12/13 Svart - Lönsboda IBK P/F12-13 Svart Osby Sporthall
2021-01-16 16:15 7 Lönsboda IBK P/F12-13 Röd - IBK Osby P12/13 Svart Osby Sporthall
2021-01-16 16:15 7 Lönsboda IBK P/F12-13 Svart - IBK Osby P12/13 Vit Osby Sporthall
2021-01-16 17:00 7 IBK Osby P12/13 Svart - IBK Osby P12/13 Vit Osby Sporthall
2021-01-16 17:00 7 Lönsboda IBK P/F12-13 Röd - Lönsboda IBK P/F12-13 Svart Osby Sporthall
Omgång 8
8 Röke IBK Pojkar 11-12 - Willands IBK PF12 B
8 Perstorp Bälinge IK F/P11 - Emmaljunga GOIF P11/12
8 Willands IBK PF12 B - Perstorp Bälinge IK F/P11
8 Emmaljunga GOIF P11/12 - Willands IBK PF12 A
8 Willands IBK PF12 A - Röke IBK Pojkar 11-12
Omgång 9
2021-02-06 10:00 9 Willands IBK PF12 A - IBK Osby P12/13 Vit Nosabyhallen
2021-02-06 10:00 9 Willands IBK PF12 B - IBK Osby P12/13 Svart Nosabyhallen
2021-02-06 10:45 9 IBK Osby P12/13 Vit - Willands IBK PF12 B Nosabyhallen
2021-02-06 10:45 9 IBK Osby P12/13 Svart - Perstorp Bälinge IK F/P11 Nosabyhallen
2021-02-06 11:30 9 Perstorp Bälinge IK F/P11 - Willands IBK PF12 A Nosabyhallen
Omgång 10
2021-02-06 10:00 10 Röke IBK Pojkar 11-12 - Lönsboda IBK P/F12-13 Röd T4 Sporthall
2021-02-06 10:00 10 Emmaljunga GOIF P11/12 - Lönsboda IBK P/F12-13 Svart T4 Sporthall
2021-02-06 10:45 10 Lönsboda IBK P/F12-13 Röd - Emmaljunga GOIF P11/12 T4 Sporthall
2021-02-06 10:45 10 Lönsboda IBK P/F12-13 Svart - Röke IBK Pojkar 11-12 T4 Sporthall
2021-02-06 11:30 10 Lönsboda IBK P/F12-13 Röd - Lönsboda IBK P/F12-13 Svart T4 Sporthall
2021-02-06 11:30 10 Röke IBK Pojkar 11-12 - Emmaljunga GOIF P11/12 T4 Sporthall
Omgång 11
2021-03-07 10:00 11 Lönsboda IBK P/F12-13 Svart - IBK Osby P12/13 Vit Lönsboda Sporthall
2021-03-07 10:00 11 Lönsboda IBK P/F12-13 Röd - Emmaljunga GOIF P11/12 Lönsboda Sporthall
2021-03-07 10:45 11 IBK Osby P12/13 Vit - Röke IBK Pojkar 11-12 Lönsboda Sporthall
2021-03-07 10:45 11 Emmaljunga GOIF P11/12 - IBK Osby P12/13 Svart Lönsboda Sporthall
2021-03-07 11:30 11 Röke IBK Pojkar 11-12 - Lönsboda IBK P/F12-13 Svart Lönsboda Sporthall
2021-03-07 11:30 11 IBK Osby P12/13 Svart - Lönsboda IBK P/F12-13 Röd Lönsboda Sporthall
Omgång 12
2021-03-06 10:00 12 Perstorp Bälinge IK F/P11 - Willands IBK PF12 B Ugglehallen
2021-03-06 10:45 12 Willands IBK PF12 B - Willands IBK PF12 A Ugglehallen
2021-03-06 11:30 12 Willands IBK PF12 A - Perstorp Bälinge IK F/P11 Ugglehallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis