Spelprogram - Grön Nivå Pojkar C Nordöstra Knatteligan

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bromölla IBK 12/13 Richard Håkansson richardhakansson@hotmail.com 073-445 46 05 Blå/Blå/Vit
FBC Viljan PF12 Marinblå, Svart, Svart
Frosta IBF P13 Johan Rosell olsson348@hotmail.com 070-638 35 11 Röd/Röd/Röd
Frosta P12 Thomas Skoglund t.skoglund83@gmail.com 073-368 95 07 Röd/Röd/Röd
Röke IBK P13 Röd Vinröd, Svarta, Svarta
Röke IBK P13 Svart Vinröd, Svarta, Svarta
Willands IBK PF13 A Fredric Persson fredricpersson81@hotmail.com Neongrön/Svart/Svart
Willands IBK PF13 B Fredric Persson fredricpersson81@hotmail.com Neongrön/Svart/Svart
Örkelljunga IF P12/14 Thomas Thorén thomas@vattenblastringsyd.se Svart/Svart/svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-17 09:30 1 Bromölla IBK 12/13 - Röke IBK P13 Svart Tianshallen
2020-10-17 09:30 1 Örkelljunga IF P12/14 - Willands IBK PF13 A Tianshallen
2020-10-17 10:15 1 Röke IBK P13 Svart - Willands IBK PF13 B Tianshallen
2020-10-17 10:15 1 Willands IBK PF13 A - Röke IBK P13 Röd Tianshallen
2020-10-17 11:00 1 Willands IBK PF13 B - Bromölla IBK 12/13 Tianshallen
2020-10-17 11:00 1 Röke IBK P13 Röd - Örkelljunga IF P12/14 Tianshallen
Omgång 2
2020-10-10 11:30 2 Frosta IBF P13 - FBC Viljan PF12 Höörs Idrottshall
2020-10-10 12:15 2 FBC Viljan PF12 - Frosta P12 Höörs Idrottshall
2020-10-10 13:00 2 Frosta P12 - Frosta IBF P13 Höörs Idrottshall
Omgång 3
2020-11-08 3 Frosta P12 - Willands IBK PF13 B
2020-11-08 3 Frosta IBF P13 - Bromölla IBK 12/13
2020-11-08 3 Willands IBK PF13 B - FBC Viljan PF12
2020-11-08 3 Bromölla IBK 12/13 - Willands IBK PF13 A
2020-11-08 3 FBC Viljan PF12 - Frosta P12
2020-11-08 3 Willands IBK PF13 A - Frosta IBF P13
Omgång 4
2020-11-14 4 Röke IBK P13 Svart - Röke IBK P13 Röd
2020-11-14 4 Örkelljunga IF P12/14 - Röke IBK P13 Svart
2020-11-14 4 Röke IBK P13 Röd - Örkelljunga IF P12/14
Omgång 5
2020-11-28 5 Willands IBK PF13 B - Frosta IBF P13
2020-11-28 5 Willands IBK PF13 A - Röke IBK P13 Svart
2020-11-28 5 Frosta IBF P13 - Röke IBK P13 Röd
2020-11-28 5 Röke IBK P13 Svart - Frosta P12
2020-11-28 5 Röke IBK P13 Röd - Willands IBK PF13 B
2020-11-28 5 Frosta P12 - Willands IBK PF13 A
Omgång 6
2020-12-12 6 Örkelljunga IF P12/14 - FBC Viljan PF12
2020-12-12 6 FBC Viljan PF12 - Bromölla IBK 12/13
2020-12-12 6 Bromölla IBK 12/13 - Örkelljunga IF P12/14
Omgång 7
2021-01-24 10:00 7 Frosta P12 - Bromölla IBK 12/13 Nosabyhallen
2021-01-24 10:00 7 Frosta IBF P13 - Willands IBK PF13 B Nosabyhallen
2021-01-24 10:45 7 Bromölla IBK 12/13 - Willands IBK PF13 A Nosabyhallen
2021-01-24 10:45 7 Willands IBK PF13 B - Örkelljunga IF P12/14 Nosabyhallen
2021-01-24 11:30 7 Willands IBK PF13 A - Frosta P12 Nosabyhallen
2021-01-24 11:30 7 Örkelljunga IF P12/14 - Frosta IBF P13 Nosabyhallen
Omgång 8
2021-01-17 15:00 8 FBC Viljan PF12 - Röke IBK P13 Röd Ljungbyheds Idrottshall
2021-01-17 15:45 8 Röke IBK P13 Röd - Röke IBK P13 Svart Ljungbyheds Idrottshall
2021-01-17 16:30 8 Röke IBK P13 Svart - FBC Viljan PF12 Ljungbyheds Idrottshall
Omgång 9
2021-01-30 10:00 9 Röke IBK P13 Röd - Frosta P12 T4 Sporthall
2021-01-30 10:00 9 Röke IBK P13 Svart - Bromölla IBK 12/13 T4 Sporthall
2021-01-30 10:45 9 Frosta P12 - FBC Viljan PF12 T4 Sporthall
2021-01-30 10:45 9 Bromölla IBK 12/13 - Frosta IBF P13 T4 Sporthall
2021-01-30 11:30 9 FBC Viljan PF12 - Röke IBK P13 Röd T4 Sporthall
2021-01-30 11:30 9 Frosta IBF P13 - Röke IBK P13 Svart T4 Sporthall
Omgång 10
2021-02-14 13:00 10 Willands IBK PF13 A - Örkelljunga IF P12/14 FORUM Örkelljunga
2021-02-14 14:00 10 Willands IBK PF13 B - Willands IBK PF13 A FORUM Örkelljunga
2021-02-14 15:00 10 Örkelljunga IF P12/14 - Willands IBK PF13 B FORUM Örkelljunga
Omgång 11
2021-03-06 10:00 11 Röke IBK P13 Svart - Willands IBK PF13 A Nosabyhallen
2021-03-06 10:00 11 Röke IBK P13 Röd - Örkelljunga IF P12/14 Nosabyhallen
2021-03-06 10:45 11 Willands IBK PF13 A - FBC Viljan PF12 Nosabyhallen
2021-03-06 10:45 11 Örkelljunga IF P12/14 - Willands IBK PF13 B Nosabyhallen
2021-03-06 11:30 11 FBC Viljan PF12 - Röke IBK P13 Svart Nosabyhallen
2021-03-06 11:30 11 Willands IBK PF13 B - Röke IBK P13 Röd Nosabyhallen
Omgång 12
2021-03-06 09:30 12 Bromölla IBK 12/13 - Frosta IBF P13 Tianshallen
2021-03-06 10:15 12 Frosta IBF P13 - Frosta P12 Tianshallen
2021-03-06 11:00 12 Frosta P12 - Bromölla IBK 12/13 Tianshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis