Spelprogram - Träningsmatcher Herrar

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Eslövs IBF H2 Robert Andersson robert.j.andersson22@gmail.com 0702-832227 Röd, Svart, Svart
FBC Karlskrona H2 Per Karlsson limpan68@me.com 0768-843443 Svart, Svart, Svart
Hovshaga AIF Mikael Friberg mikael.friberg75@gmail.com 076-7688646 Blå, Blå, Blå
Höllvikens IBF Herr Stefan Prim prim@hibf.se Orange, Vit, Vit
IBK Lund Elit H1 Christer Sölve christer@solve.se 070-6783196 Svart-grön, Svart-grön, Svart
IBS Svedala H 4 Niclas Anderberg niclas760525@gmail.com 070-849 48 69 Gul, Gul-Sen,Svart-Jun, Gul-Sen,Svart-Jun
Lönsboda IBK Patric Johansson patricjohansson71@gmail.com 0733-100071 Röd, Svart, Svart
Malmö FBC Herr A Mikael Jeppsson mikael.jeppsson@malmofbc.se 070-364 51 01 Magenta, Magenta, Vit
Willands IBK H4 Kristoffer Wittenberg Kristoffer-wittenberg@hotmail.se 072-201 34 91 Neongrön, Svart, Svart
Åstorp/Kvidinge IBS A Conny Camper connycamper@hotmail.com 0706-566888 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-08-26 19:30 1 Lönsboda IBK - Hovshaga AIF Lönsboda Sporthall
2020-09-12 13:00 1 IBK Lund Elit H1 - Malmö FBC Herr A Lerbäckshallen A 42
2020-09-13 15:00 1 Lönsboda IBK - FBC Karlskrona H2 7 - 5 Lönsboda Sporthall
2020-09-16 19:30 1 IBK Lund Elit H1 - Åstorp/Kvidinge IBS A 5 - 4 Lerbäckshallen A 50
2020-09-19 13:00 1 IBK Lund Elit H1 - Eslövs IBF H2 13 - 3 Lerbäckshallen A 50
2020-09-20 15:00 1 Willands IBK H4 - IBS Svedala H 4 Nosabyhallen
2020-09-23 19:30 1 Malmö FBC Herr A - Höllvikens IBF Herr 5 - 6 Baltiska Hallen A 50

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis