Spelprogram - Träningsmatcher Dalarna

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Envikens IF Div 3 Herrar Rolf Jansson jansson_rolf@telia.com 0702454018 Grön, Vit, Grön
Envikens IF Flickor Röd Div 2 Grön, Vit, Grön
Hofors IBK Herr Magnus Hammarlund Magnus.hammarlund@enerco.se Svart, Svart, Svart
Hosjö IBK Anton Mårtensson anton030404@gmail.com 0709573760 Ljusblå, Vit, Vit
Hälsinggårdens AIK Div 1 Joel Nordström nordstromjoel@hotmail.com 0706483142 Röd, svart, röd eller svart
Hälsinggårdens AIK Innebandy F0506 Röd Div 2 Rickard Malteskog rickard.malteskog@hotmail.com 0705549729 Röd, svart, röd eller svart
Hälsinggårdens AIK Innebandy P16 GUD Mathias Wahlström mathias.wahlstrom@telia.com Röd, svart, röd eller svart
IBF Borlänge Blå F08/10 Blå Div2 Jenny Fritz h05jenfr@gmail.com 0704604161 Blå, Svart, Svart
IBF Borlänge DJ GUD Christer Hammarström christer.hammarstrom@gmail.com 072-5145153 Blå, Svart, Svart
IBF Borlänge F06/07 Röd Div2 Carolina Johansson bebban_69@hotmail.com 070-418 58 06 Blå, Svart, Svart
IBF Borlänge F07 Röd Div3 Jörgen Bertals jorgen.bertals@hotmail.com 070-2533463 Blå, Svart, Svart
IBF Borlänge H3 Micael Gustafsson Morelius micael.morelius@gmail.com 0702701136 Blå, Svart, Svart
IBF Borlänge JAS Pär Lidström par.lidstrom@aspira.se Blå, Svart, Svart
IBF Borlänge P09 Blå Div2 Susanne Kolseth sussiekolseth@hotmail.com 070-4478214 Blå, Svart, Svart
IBF Borlänge P16 GUD Daniel Sjöö 0762198353 Blå, Svart, Svart
IBF Falun Ungdom Rosa, Rosa, Svart
IBF Falun Ungdom Dam Div 2 Rosa, Rosa, Svart
IBF Falun Ungdom Div 4 Rosa, Rosa, Svart
IBF Falun Ungdom HJ 03 Ciya Hajo ciya.hajo@hagstromska.se Rosa, Rosa, Svart
IBF Falun Ungdom och Barn Flickor 16 GUD Rosa, Svart, Svart
IBF Falun Ungdom och Barn Flickor Blå Divsion 2 lag 2 Rosa, Svart, Svart
IBF Falun Ungdom och Barn Pojkar Röd Div 2 Norra Rosa, Svart, Svart
IBF Falun Utveckling DJ-SM Magnus Röhnisch magnus.rohnisch70@gmail.com 070-731 64 98 Rosa, Rosa, Svart
IBF Falun Utveckling USM-16 Joacim Svensson Joacim@ibffalun.com 070-6761778 Rosa, Rosa, Svart
IBF Gagnef Div 2 Kennedy Gharabi Ghaken@live.se 0736935006 Orange, Svart, Svart
IBF Hedemora Damjuniorer Röd, Röd, Röd
IBF Hedemora DJ 2021 Andreas Karlsson ante822@hotmail.com 070-2312953 Röd, Röd, Röd
IBF Hedemora H4 Roger Pettersson roggap69@gmail.com 070-2164498 Röd, Röd, Röd
IBF Hedemora Herr div. 2 Röd, Röd, Röd
IBF Hedemora JAS Röd, Röd, Röd
IBF Hedemora P 05/06 Röd, Röd, Röd
IBF Hedemora P 09 x Daniel Erlandsson daniel.erlandsson@elon.se 0706459217 Röd, Röd, Röd
IBF Lokomotiv Avesta Vit, Vit, Vit
IBF Lokomotiv Avesta 2 Vit, Vit, Vit
IBF Ludvika Div 2 Damer 20-21 Dan Boström-Fors dan.bostrom-fors@hitachienergy.com 070-636 82 42 Svart, Svart, Svart
IBF Ludvika Div 3 Herrar 20-21 Magnus Johansson magnusjoh71@gmail.com 072 - 735 62 03 Svart, Svart, Svart
IBF Ludvika Flickor Röd Div 3 06-07 Svart, Svart, Svart
IBK Hedemora Borg Division 2 Damer Kent Hedin hedin.kent62@gmail.com 070 - 697 25 25 Gul/svart, Svart, Gul
IBK Sala H3 Hasse Eriksson hasse1.eriksson@icloud.com 070-847 99 79 Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
IBK Sala PK2 Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
Insjöns BK Div 1 Herrar Lars Andersson lars@dalaartist.se 070-471 33 26 Blå, Svart, Svart
KAIS Mora IF H1 Peter Wallin peter.wallin@kaismora.se 070-687 48 66 Röd, Svart, Svart
KAIS Mora UIF DJ GUD Röd, Svart, Svart
KAIS Mora UIF JAS-tjejer Markus Eriksson mackan.e.19@hotmail.com 070 - 655 26 26 Röd, Svart, Svart
KAIS Mora UIF P 04 GUD Röd, Svart, Svart
KAIS Mora UIF P16 Stefan Glad Gladstefan11@gmail.com 073 - 928 88 94 Röd, Svart, Svart
KFUM Falun A-laget Mattias Rokka mattias.rokka@innovitaskolan.se 073-6524440 röd,svart,svart
KFUM Falun F-03/04 röd, svart, svart
KFUM Falun F-03/04 x Helena Lundqvist helena@truehr.se röd, svart, svart
Kopparbergs BK H3 Andreas Rosenborg andreasrosenborg@hotmail.com 0706822664 Vit, svart, Svart
LI20 Div 2 Damer Blå, Svart, Svart
LI20 DJ GUD Blå, Svart, Svart
LI20 HJ Div 1 GUD Blå, Svart, Svart
LI20 Röd Div 2 Blå, Svart, Svart
Långshyttans IBK Herrar Div.5 Felix Ranta felixranta@outlook.com 076-1624527 Mörkgrå/gul, Mörkgrå, Svart
Nora IBK (H3) Röd, Svart, Svart
Nora IBK D2 Niko Makkonen niko.makkonen83@gmail.com 076-0346455 Röd, Svart, Svart
Per-Ols IBF H2 Pasi Leinonen pasi@psl.nu 070-735 22 46 Röd, Svart, Svart
Sala Silverstaden IBK H4 (B) Svart, Svart, Svart
Sandvikens AIK DJ Stefan Broman Stbrom69@gmail.com 070-218 02 01 Svart, Svart, Svart
Storviks IF P05/06 Mikael Andersson mikael.j.andersson@granitor.se 070-3289784 Grön, Svart, Svart
Strömsbro IF DJ Carina Hedström cina1968@hotmail.com 073-981 67 67 Orange, Blå, Vit
Sundborns GOIF Div 2 damer Mattias Sandmark mattias.sandmark@mavacon.se 070-6116377 Röd, Röd, röd
Surahammars IBF DJ Linus Tengvall Linus.Tengvall@gmail.com 073-029 19 75 Svart, Svart, Gul
Vakant lag
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-09-17 19:30 1 IBF Ludvika Div 3 Herrar 20-21 - Kopparbergs BK H3 Ludvika Sporthall
2020-09-18 19:00 1 IBF Falun Ungdom - Sandvikens AIK DJ 3 - 5 Guide Arena 1
2020-09-18 19:45 1 Insjöns BK Div 1 Herrar - Hälsinggårdens AIK Div 1 6 - 6 Mockfjärds Sporthall 1
2020-09-19 10:00 1 IBF Falun Utveckling USM-16 - Hälsinggårdens AIK Innebandy P16 GUD Guide Arena 1
2020-09-20 11:00 1 IBF Ludvika Div 3 Herrar 20-21 - IBF Borlänge JAS Ludvika Sporthall
2020-09-20 12:00 1 IBF Falun Ungdom - KAIS Mora UIF DJ GUD 1 - 2 Guide Arena 1
2020-09-20 14:00 1 IBF Ludvika Div 2 Damer 20-21 - Nora IBK D2 Ludvika Sporthall
2020-09-20 15:00 1 KAIS Mora IF H1 - Per-Ols IBF H2 7 - 4 Idre Fjäll Arena
2020-09-21 20:10 1 IBF Falun Ungdom HJ 03 - LI20 HJ Div 1 GUD Guide Arena 1
2020-09-23 19:30 1 IBF Lokomotiv Avesta 2 - Långshyttans IBK Herrar Div.5 Kopparhallen
2020-09-24 20:10 1 IBF Falun Ungdom Div 4 - Envikens IF Div 3 Herrar 6 - 4 Guide Arena 1
2020-09-26 11:00 1 IBF Lokomotiv Avesta 2 - Sala Silverstaden IBK H4 (B) Kopparhallen
2020-09-26 14:00 1 LI20 DJ GUD - Strömsbro IF DJ 5 - 5 Leksandshallen B
2020-09-27 10:00 1 Hälsinggårdens AIK Innebandy P16 GUD - IBF Borlänge P16 GUD Haraldsbo Sporthall
2020-09-27 11:00 1 IBF Hedemora P 09 x - IBF Borlänge P09 Blå Div2 7 - 21 Vasahallen
2020-09-27 14:00 1 LI20 Div 2 Damer - IBF Ludvika Div 2 Damer 20-21 8 - 1 Leksandshallen B
2020-09-27 17:30 1 IBF Falun Ungdom och Barn Pojkar Röd Div 2 Norra - Storviks IF P05/06 Guide Arena 1
2020-09-29 20:00 1 IBF Falun Ungdom Dam Div 2 - Sundborns GOIF Div 2 damer Guide Arena 2
2020-10-02 19:30 1 IBF Lokomotiv Avesta - IBK Sala H3 10 - 6 Kopparhallen
2020-10-03 11:00 1 IBF Falun Utveckling USM-16 - KAIS Mora UIF P16 Guide Arena 1
2020-10-04 10:20 1 IBF Falun Ungdom och Barn Flickor 16 GUD - KFUM Falun F-03/04 x 3 - 7 Guide Arena 2
2020-10-04 13:00 1 KFUM Falun A-laget - Hofors IBK Herr 5 - 4 Lugnet D
2020-10-04 14:30 1 IBF Falun Ungdom och Barn Flickor 16 GUD - Hälsinggårdens AIK Innebandy F0506 Röd Div 2 12 - 1 Guide Arena 2
2020-10-04 18:30 1 IBF Lokomotiv Avesta 2 - IBF Hedemora H4 Kopparhallen
2020-10-05 17:45 1 IBF Hedemora P 05/06 - IBK Sala PK2 WW (-5 - -5) Vasahallen
2020-10-10 13:00 1 Envikens IF Flickor Röd Div 2 - Hälsinggårdens AIK Innebandy F0506 Röd Div 2 Envikens Sporthall
2020-10-10 13:50 1 IBF Falun Ungdom och Barn Flickor Blå Divsion 2 lag 2 - IBF Borlänge Blå F08/10 Blå Div2 Guide Arena 1
2020-10-10 13:50 1 IBF Falun Ungdom och Barn Flickor Blå Divsion 2 lag 2 - IBF Borlänge Blå F08/10 Blå Div2 Guide Arena 2
2020-10-10 15:45 1 IBF Ludvika Flickor Röd Div 3 06-07 - IBF Borlänge F07 Röd Div3 Lorensbergaskolan
2020-11-03 19:50 1 KFUM Falun A-laget - Hosjö IBK Lugnet C
2020-11-07 16:00 1 IBF Hedemora Herr div. 2 - IBF Hedemora H4 13 - 5 Vasahallen
2021-04-15 00:00 1 IBF Falun Utveckling USM-16 - KAIS Mora UIF P 04 GUD

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis