Spelprogram - Pojkar Blå Serie 2 Östra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Degerfors IBK Veronika Törnqvist veronika.tornqvist@metodicum.se 070-5973103 Röd/Svarta/Svarta
Filipstad IBK Daniel Lutman lutmandaniel1@gmail.com 0706120865 svart/svart/svart
Hertzöga BK Grön Fredrik Hildebrand fredrik.hildebrand@lfvarmland.se 0702538750 Gul/Grön/gul
Karlstad IBF Ungdom Öst Niclas Grude 0705 08 66 55 Blå/svart/svart
Kristinehamns IBF Daniel Landmark daniel@dlproduktion.com 070-3336599 Svart/Svart/Svart
SK Örnen Fredrik Gustafsson fredrik.gustafsson78@gmail.com Orange/Svart/Svart
Skattkärrs IK Jonas Kihlman jonas.kihlman@afry.com 070-3871616 blå/blå/blå
Skoghalls IBK Utveckling 2 Krister Gustafsson a02krigu@gmail.com Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-16 10:00 1 Skattkärrs IK - Degerfors IBK Väse Sporthall
2021-10-16 15:30 1 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Filipstad IBK Hammarö Arena B
2021-10-19 18:30 1 Kristinehamns IBF - Karlstad IBF Ungdom Öst Brogårdshallen
Omgång 2
2021-10-23 10:00 2 Filipstad IBK - Skattkärrs IK Spångbergshallen
2021-10-23 11:00 2 SK Örnen - Kristinehamns IBF Molkoms Sporthall
2021-10-23 11:30 2 Karlstad IBF Ungdom Öst - Hertzöga BK Grön Klubbhuset Arena
Omgång 3
2021-10-30 14:45 3 Hertzöga BK Grön - SK Örnen Ilandaskolan
2021-10-31 10:00 3 Degerfors IBK - Filipstad IBK Stora Vallahallen
2021-10-31 10:00 3 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Karlstad IBF Ungdom Öst Hammarö Arena
Omgång 4
2021-11-11 18:00 4 Kristinehamns IBF - Filipstad IBK Brogårdshallen
2021-11-13 10:00 4 SK Örnen - Karlstad IBF Ungdom Öst Molkoms Sporthall
2021-11-13 14:00 4 Hertzöga BK Grön - Skattkärrs IK Ilandaskolan
2021-11-14 13:00 4 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Degerfors IBK Hammarö Arena B
Omgång 5
2021-11-21 10:30 5 Skattkärrs IK - Skoghalls IBK Utveckling 2 Väse Sporthall
2021-11-21 11:00 5 Filipstad IBK - Hertzöga BK Grön Spångbergshallen
2021-11-21 12:00 5 Degerfors IBK - SK Örnen Stora Vallahallen
Omgång 6
2021-11-27 12:00 6 SK Örnen - Filipstad IBK Molkoms Sporthall
2021-11-27 14:00 6 Hertzöga BK Grön - Degerfors IBK Ilandaskolan
2021-11-28 15:00 6 Kristinehamns IBF - Skoghalls IBK Utveckling 2 Brogårdshallen
Omgång 7
2021-12-05 10:30 7 Skattkärrs IK - Kristinehamns IBF Väse Sporthall
2021-12-05 13:30 7 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Hertzöga BK Grön Hammarö Arena
2021-12-05 14:00 7 Degerfors IBK - Karlstad IBF Ungdom Öst Stora Vallahallen
Omgång 8
2021-12-11 10:00 8 SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling 2 Molkoms Sporthall
2021-12-12 09:30 8 Karlstad IBF Ungdom Öst - Skattkärrs IK Colorama Arena
2021-12-12 10:00 8 Kristinehamns IBF - Degerfors IBK Brogårdshallen
Omgång 9
2021-12-18 10:30 9 Filipstad IBK - Karlstad IBF Ungdom Öst Spångbergshallen
2021-12-18 15:45 9 Hertzöga BK Grön - Kristinehamns IBF Ilandaskolan
2021-12-19 10:00 9 Skattkärrs IK - SK Örnen Väse Sporthall
Omgång 10
2022-01-08 14:00 10 Degerfors IBK - Skattkärrs IK Stora Vallahallen
2022-01-08 15:00 10 Karlstad IBF Ungdom Öst - Kristinehamns IBF Stavdal Hyrcity Arena
2022-01-09 11:00 10 Filipstad IBK - Skoghalls IBK Utveckling 2 Spångbergshallen
Omgång 11
2022-01-16 10:00 11 Kristinehamns IBF - SK Örnen Brogårdshallen
2022-01-16 11:15 11 Skattkärrs IK - Filipstad IBK Väse Sporthall
2022-01-16 11:30 11 Hertzöga BK Grön - Karlstad IBF Ungdom Öst Ilandaskolan
Omgång 12
2022-01-29 10:30 12 Filipstad IBK - Degerfors IBK Spångbergshallen
2022-01-29 11:00 12 Karlstad IBF Ungdom Öst - Skoghalls IBK Utveckling 2 Colorama Arena
2022-01-29 12:00 12 SK Örnen - Hertzöga BK Grön Molkoms Sporthall
Omgång 13
2022-02-05 10:00 13 Filipstad IBK - Kristinehamns IBF Spångbergshallen
2022-02-05 10:00 13 Degerfors IBK - Skoghalls IBK Utveckling 2 Stora Vallahallen
2022-02-06 10:30 13 Skattkärrs IK - Hertzöga BK Grön Väse Sporthall
2022-02-06 11:00 13 Karlstad IBF Ungdom Öst - SK Örnen Colorama Arena
Omgång 14
2022-02-12 16:00 14 SK Örnen - Degerfors IBK Molkoms Sporthall
2022-02-13 11:30 14 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Skattkärrs IK Hammarö Arena
2022-02-13 11:30 14 Hertzöga BK Grön - Filipstad IBK Ilandaskolan
Omgång 15
2022-02-19 10:00 15 Filipstad IBK - SK Örnen Spångbergshallen
2022-02-19 14:00 15 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Kristinehamns IBF Hammarö Arena B
2022-02-20 12:00 15 Degerfors IBK - Hertzöga BK Grön Stora Vallahallen
Omgång 16
2022-02-26 09:00 16 Kristinehamns IBF - Skattkärrs IK Brogårdshallen
2022-02-26 14:15 16 Hertzöga BK Grön - Skoghalls IBK Utveckling 2 Ilandaskolan
2022-02-27 14:45 16 Karlstad IBF Ungdom Öst - Degerfors IBK Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 17
2022-03-12 09:30 17 Degerfors IBK - Kristinehamns IBF Stora Vallahallen
2022-03-12 10:00 17 Skattkärrs IK - Karlstad IBF Ungdom Öst Väse Sporthall
2022-03-13 17:00 17 Skoghalls IBK Utveckling 2 - SK Örnen Hammarö Arena
Omgång 18
2022-03-19 10:00 18 SK Örnen - Skattkärrs IK Molkoms Sporthall
2022-03-19 15:15 18 Karlstad IBF Ungdom Öst - Filipstad IBK Colorama Arena
2022-03-19 17:00 18 Kristinehamns IBF - Hertzöga BK Grön Brogårdshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis