Spelprogram - Grön Nivå Flickor B Knatteligan

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Hofterups IBF F12-13 Linda Andersson linda.andersson5863@gmail.com 0704382659 Svart/Svart/Svart
IBK Lund F12/13 D Lovisa Sundin sundin.lovisa@gmail.com 070-569 84 25 Svart-grön/Svart-grön/Svart
IBK Lund F12/13 S Grön Robert Klein Robban.klein@gmail.com Svart-grön, Svart, Svart
IBK Lund F12/13 S Svart Robert Klein Robban.klein@gmail.com Svart-grön/Svart-grön/Svart
Malmhaug IBF F12 Mari Andersson marieriksson81@gmail.com 0739-780581 Svart/Svart/Svart
Malmö FBC F12-13 Erik Pierrou eapierrou@gmail.com Magenta/Svart/Svart
Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen Håkan Andersson hakan.andersson@mkbfastighet.se Magenta/Svart/Svart
Palmstaden IK F12/13 Daniel Jönsson Dj@svarlifescience.com Svart/Svart/Svart
Tygelsjö IK F12-13-1 Fredrik Vestergård Fv@autologik.se 0706621621 Vit/Svart/Vit
Tygelsjö IK F12-13-2 Fredrik Vestergård Fv@autologik.se 0706621621 Vit/Svart/Vit
Åkarps IBK F12/13 Cecilia Leijon cecilia.magnusson@gmail.com 0704-732299 Blå/Svart/Svart
Åstorp/Kvidinge IBS F12 Svart Per Käck per@kack.nu 070-001 97 39 Svart/Svart/Svart
Åstorp/Kvidinge IBS F12 Vit Per Käck per@kack.nu 070-001 97 39 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-17 10:00 1 Åstorp/Kvidinge IBS F12 Svart - Åkarps IBK F12/13 Åstorps Sporthall
2021-10-17 10:00 1 Åstorp/Kvidinge IBS F12 Vit - Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen Åstorps Sporthall
2021-10-17 11:00 1 Åkarps IBK F12/13 - Malmö FBC F12-13 Åstorps Sporthall
2021-10-17 11:00 1 Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen - Hofterups IBF F12-13 Åstorps Sporthall
2021-10-17 12:00 1 Malmö FBC F12-13 - Åstorp/Kvidinge IBS F12 Svart Åstorps Sporthall
2021-10-17 12:00 1 Hofterups IBF F12-13 - Åstorp/Kvidinge IBS F12 Vit Åstorps Sporthall
Omgång 2
2021-10-17 09:00 2 Malmhaug IBF F12 - Tygelsjö IK F12-13-1 Kulladals Sporthall
2021-10-17 09:00 2 Palmstaden IK F12/13 - IBK Lund F12/13 S Svart Kulladals Sporthall
2021-10-17 09:45 2 Tygelsjö IK F12-13-1 - IBK Lund F12/13 D Kulladals Sporthall
2021-10-17 09:45 2 IBK Lund F12/13 S Svart - Tygelsjö IK F12-13-2 Kulladals Sporthall
2021-10-17 10:30 2 IBK Lund F12/13 D - Malmhaug IBF F12 Kulladals Sporthall
2021-10-17 10:30 2 Tygelsjö IK F12-13-2 - Palmstaden IK F12/13 Kulladals Sporthall
Omgång 3
2021-11-27 14:30 3 Hofterups IBF F12-13 - IBK Lund F12/13 D Lödde Idrottshall
2021-11-27 14:30 3 Åkarps IBK F12/13 - Åstorp/Kvidinge IBS F12 Vit Lödde Idrottshall
2021-11-27 15:15 3 IBK Lund F12/13 D - Åstorp/Kvidinge IBS F12 Svart Lödde Idrottshall
2021-11-27 15:15 3 Åstorp/Kvidinge IBS F12 Vit - IBK Lund F12/13 S Svart Lödde Idrottshall
2021-11-27 16:00 3 Åstorp/Kvidinge IBS F12 Svart - Hofterups IBF F12-13 Lödde Idrottshall
2021-11-27 16:00 3 IBK Lund F12/13 S Svart - Åkarps IBK F12/13 Lödde Idrottshall
Omgång 4
2021-11-14 13:00 4 Tygelsjö IK F12-13-2 - Malmhaug IBF F12 Pilbäckshallen
2021-11-14 13:00 4 Tygelsjö IK F12-13-1 - Palmstaden IK F12/13 Pilbäckshallen
2021-11-14 13:45 4 Malmhaug IBF F12 - Tygelsjö IK F12-13-1 Pilbäckshallen
2021-11-14 13:45 4 Palmstaden IK F12/13 - Malmö FBC F12-13 Pilbäckshallen
2021-11-14 14:30 4 Malmö FBC F12-13 - Tygelsjö IK F12-13-2 Pilbäckshallen
Omgång 5
2021-12-12 14:00 5 Malmö FBC F12-13 - Palmstaden IK F12/13 Stadions Sporthall
2021-12-12 14:00 5 IBK Lund F12/13 S Grön - Hofterups IBF F12-13 Stadions Sporthall
2021-12-12 14:45 5 Palmstaden IK F12/13 - Åkarps IBK F12/13 Stadions Sporthall
2021-12-12 14:45 5 Hofterups IBF F12-13 - Malmhaug IBF F12 Stadions Sporthall
2021-12-12 15:30 5 Åkarps IBK F12/13 - Malmö FBC F12-13 Stadions Sporthall
2021-12-12 15:30 5 Malmhaug IBF F12 - IBK Lund F12/13 S Grön Stadions Sporthall
Omgång 6
2021-12-12 10:00 6 IBK Lund F12/13 D - Tygelsjö IK F12-13-2 Lerbäckshallen A
2021-12-12 10:00 6 IBK Lund F12/13 S Svart - Åstorp/Kvidinge IBS F12 Svart Lerbäckshallen A
2021-12-12 10:45 6 Tygelsjö IK F12-13-2 - Åstorp/Kvidinge IBS F12 Vit Lerbäckshallen A
2021-12-12 10:45 6 Åstorp/Kvidinge IBS F12 Svart - Tygelsjö IK F12-13-1 Lerbäckshallen A
2021-12-12 11:30 6 Åstorp/Kvidinge IBS F12 Vit - IBK Lund F12/13 D Lerbäckshallen A
2021-12-12 11:30 6 Tygelsjö IK F12-13-1 - IBK Lund F12/13 S Svart Lerbäckshallen A
Omgång 7
2022-01-15 10:00 7 Åstorp/Kvidinge IBS F12 Vit - Malmö FBC F12-13 Åstorps Sporthall
2022-01-15 10:00 7 Åstorp/Kvidinge IBS F12 Svart - IBK Lund F12/13 S Grön Åstorps Sporthall
2022-01-15 11:00 7 Malmö FBC F12-13 - IBK Lund F12/13 S Svart Åstorps Sporthall
2022-01-15 11:00 7 IBK Lund F12/13 S Grön - IBK Lund F12/13 D Åstorps Sporthall
2022-01-15 12:00 7 IBK Lund F12/13 S Svart - Åstorp/Kvidinge IBS F12 Vit Åstorps Sporthall
2022-01-15 12:00 7 IBK Lund F12/13 D - Åstorp/Kvidinge IBS F12 Svart Åstorps Sporthall
Omgång 8
2022-01-16 13:45 8 Palmstaden IK F12/13 - Hofterups IBF F12-13 Söderslättshallen B
2022-01-16 13:45 8 Malmhaug IBF F12 - Tygelsjö IK F12-13-2 Söderslättshallen B
2022-01-16 14:30 8 Hofterups IBF F12-13 - Tygelsjö IK F12-13-1 Söderslättshallen B
2022-01-16 14:30 8 Tygelsjö IK F12-13-2 - Åkarps IBK F12/13 Söderslättshallen B
2022-01-16 15:15 8 Tygelsjö IK F12-13-1 - Palmstaden IK F12/13 Söderslättshallen B
2022-01-16 15:15 8 Åkarps IBK F12/13 - Malmhaug IBF F12 Söderslättshallen B
Omgång 9
2022-02-06 10:00 9 Åkarps IBK F12/13 - Palmstaden IK F12/13 Burlövs Sporthall
2022-02-06 10:00 9 Hofterups IBF F12-13 - Åstorp/Kvidinge IBS F12 Svart Burlövs Sporthall
2022-02-06 10:45 9 Palmstaden IK F12/13 - Åstorp/Kvidinge IBS F12 Vit Burlövs Sporthall
2022-02-06 10:45 9 Åstorp/Kvidinge IBS F12 Svart - Malmhaug IBF F12 Burlövs Sporthall
2022-02-06 11:30 9 Åstorp/Kvidinge IBS F12 Vit - Åkarps IBK F12/13 Burlövs Sporthall
2022-02-06 11:30 9 Malmhaug IBF F12 - Hofterups IBF F12-13 Burlövs Sporthall
Omgång 10
2022-02-06 13:00 10 Tygelsjö IK F12-13-1 - Malmö FBC F12-13 Pilbäckshallen
2022-02-06 13:00 10 Tygelsjö IK F12-13-2 - IBK Lund F12/13 S Svart Pilbäckshallen
2022-02-06 13:45 10 Malmö FBC F12-13 - IBK Lund F12/13 D Pilbäckshallen
2022-02-06 13:45 10 IBK Lund F12/13 S Svart - IBK Lund F12/13 S Grön Pilbäckshallen
2022-02-06 14:30 10 IBK Lund F12/13 D - Tygelsjö IK F12-13-1 Pilbäckshallen
2022-02-06 14:30 10 IBK Lund F12/13 S Grön - Tygelsjö IK F12-13-2 Pilbäckshallen
Omgång 11
2022-03-19 11:30 11 IBK Lund F12/13 S Grön - Åstorp/Kvidinge IBS F12 Vit Stadions Sporthall
2022-03-19 11:30 11 Malmö FBC F12-13 - Tygelsjö IK F12-13-2 Stadions Sporthall
2022-03-19 12:15 11 Åstorp/Kvidinge IBS F12 Vit - Tygelsjö IK F12-13-1 Stadions Sporthall
2022-03-19 12:15 11 Tygelsjö IK F12-13-2 - Åstorp/Kvidinge IBS F12 Svart Stadions Sporthall
2022-03-19 13:00 11 Tygelsjö IK F12-13-1 - IBK Lund F12/13 S Grön Stadions Sporthall
2022-03-19 13:00 11 Åstorp/Kvidinge IBS F12 Svart - Malmö FBC F12-13 Stadions Sporthall
Omgång 12
2022-03-20 12:40 12 IBK Lund F12/13 S Svart - Hofterups IBF F12-13 Vipeholmshallen
2022-03-20 12:40 12 IBK Lund F12/13 D - Malmhaug IBF F12 Vipeholmshallen
2022-03-20 13:30 12 Hofterups IBF F12-13 - Palmstaden IK F12/13 Vipeholmshallen
2022-03-20 13:30 12 Malmhaug IBF F12 - Åkarps IBK F12/13 Vipeholmshallen
2022-03-20 14:20 12 Palmstaden IK F12/13 - IBK Lund F12/13 S Svart Vipeholmshallen
2022-03-20 14:20 12 Åkarps IBK F12/13 - IBK Lund F12/13 D Vipeholmshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis