Spelprogram - Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Burlöv HIBF Kathrine Stenild Matthesen kstenild@hotmail.com Svart, Svart, Svart
FBC Ystad 12-14-1 Andreas Wedin wedin_83@hotmail.com 0708157057 Limegrön/Svart/Svart
FBC Ystad 12-14-2 Andreas Wedin wedin_83@hotmail.com 0708157057 Limegrön/Svart/Svart
FC Cimrishamn P/F12-14 Andreas Edlund magic_man_77@hotmail.com 073-1506094 Ljusblå/Svart/Ljusblå
IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13-1 Patrik Cronqvist P.cronqvist@home.se 0736985941 Röd/Svart/Röd
IBF Veberöd/Blentarp 97 P12/13-2 Patrik Cronqvist P.cronqvist@home.se 0736985941 Röd/Svart/Röd
IBS Svedala P12 Freddie Övegard freddie.ovegard@gmail.com 073-682 51 35 Gul/Gul-Sen,Svart-Jun/Gul-Sen,Svart-Jun
IK Stanstad P13 Jacek Izdebski jacizd@gmail.com 070-489 80 09 blå , svart , svart
Palmstaden IK P13 Benny Wendel bennywendel@hotmail.com 0722-200579 Svart/Svart/Svart
Skurups IBK PF12-13/1 Paulina Larsson paulina@msmsoulotions.se 0739-106699 Blå/Blå/Blå
Skurups IBK PF12-13/2 Paulina Larsson paulina@msmsoulotions.se 0739-106699 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-23 09:30 1 Skurups IBK PF12-13/1 - Burlöv HIBF Skurups Sparbank Arena
2021-10-23 09:30 1 FBC Ystad 12-14-1 - IBS Svedala P12 Skurups Sparbank Arena
2021-10-23 10:15 1 Burlöv HIBF - FBC Ystad 12-14-2 Skurups Sparbank Arena
2021-10-23 10:15 1 IBS Svedala P12 - Skurups IBK PF12-13/2 Skurups Sparbank Arena
2021-10-23 11:00 1 FBC Ystad 12-14-2 - Skurups IBK PF12-13/1 Skurups Sparbank Arena
2021-10-23 11:00 1 Skurups IBK PF12-13/2 - FBC Ystad 12-14-1 Skurups Sparbank Arena
Omgång 2
2021-10-23 10:00 2 FC Cimrishamn P/F12-14 - IBF Veberöd/Blentarp 97 P12/13-2 Jonebergshallen
2021-10-23 10:00 2 IK Stanstad P13 - IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13-1 Jonebergshallen
2021-10-23 10:45 2 IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13-1 - FC Cimrishamn P/F12-14 Jonebergshallen
2021-10-23 10:45 2 IBF Veberöd/Blentarp 97 P12/13-2 - Palmstaden IK P13 Jonebergshallen
2021-10-23 11:30 2 Palmstaden IK P13 - IK Stanstad P13 Jonebergshallen
Omgång 3
2021-11-13 09:00 3 IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13-1 - FBC Ystad 12-14-1 Aggarpshallen
2021-11-13 09:00 3 FC Cimrishamn P/F12-14 - IBS Svedala P12 Aggarpshallen
2021-11-13 09:45 3 FBC Ystad 12-14-2 - IK Stanstad P13 Aggarpshallen
2021-11-13 09:45 3 IBS Svedala P12 - IBF Veberöd/Blentarp 97 P12/13-2 Aggarpshallen
2021-11-13 10:30 3 FBC Ystad 12-14-1 - FC Cimrishamn P/F12-14 Aggarpshallen
2021-11-13 10:30 3 IK Stanstad P13 - IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13-1 Aggarpshallen
2021-11-13 11:15 3 IBF Veberöd/Blentarp 97 P12/13-2 - FBC Ystad 12-14-2 Aggarpshallen
Omgång 4
2021-11-20 09:00 4 Burlöv HIBF - Skurups IBK PF12-13/1 Burlövs Sporthall
2021-11-20 09:00 4 Palmstaden IK P13 - Skurups IBK PF12-13/2 Burlövs Sporthall
2021-11-20 09:45 4 Skurups IBK PF12-13/1 - Palmstaden IK P13 Burlövs Sporthall
2021-11-20 09:45 4 Skurups IBK PF12-13/2 - Burlöv HIBF Burlövs Sporthall
Omgång 5
2021-12-04 10:00 5 Palmstaden IK P13 - Skurups IBK PF12-13/1 Liljeskolan
2021-12-04 10:00 5 IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13-1 - IBS Svedala P12 Liljeskolan
2021-12-04 10:45 5 Skurups IBK PF12-13/1 - IBF Veberöd/Blentarp 97 P12/13-2 Liljeskolan
2021-12-04 10:45 5 IBS Svedala P12 - Skurups IBK PF12-13/2 Liljeskolan
2021-12-04 11:30 5 IBF Veberöd/Blentarp 97 P12/13-2 - Palmstaden IK P13 Liljeskolan
2021-12-04 11:30 5 Skurups IBK PF12-13/2 - IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13-1 Liljeskolan
Omgång 6
2021-12-04 09:30 6 FBC Ystad 12-14-1 - FC Cimrishamn P/F12-14 Västervånghallen
2021-12-04 09:30 6 FBC Ystad 12-14-2 - IK Stanstad P13 Västervånghallen
2021-12-04 10:15 6 FBC Ystad 12-14-2 - FC Cimrishamn P/F12-14 Västervånghallen
2021-12-04 10:15 6 IK Stanstad P13 - FBC Ystad 12-14-1 Västervånghallen
2021-12-04 11:00 6 IK Stanstad P13 - FC Cimrishamn P/F12-14 Västervånghallen
Omgång 7
2022-01-23 14:00 7 IK Stanstad P13 - IBS Svedala P12 Bråhögshallen
2022-01-23 14:00 7 FC Cimrishamn P/F12-14 - Burlöv HIBF Bråhögshallen
2022-01-23 14:45 7 Burlöv HIBF - IK Stanstad P13 Bråhögshallen
2022-01-23 14:45 7 IBS Svedala P12 - FC Cimrishamn P/F12-14 Bråhögshallen
Omgång 8
2022-04-10 10:15 8 IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13-1 - Skurups IBK PF12-13/1 Svaleboskolan
2022-04-10 10:15 8 IBF Veberöd/Blentarp 97 P12/13-2 - FBC Ystad 12-14-1 Svaleboskolan
2022-04-10 11:00 8 Skurups IBK PF12-13/1 - FBC Ystad 12-14-2 Svaleboskolan
2022-04-10 11:00 8 FBC Ystad 12-14-1 - Skurups IBK PF12-13/2 Svaleboskolan
2022-04-10 11:45 8 FBC Ystad 12-14-2 - IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13-1 Svaleboskolan
2022-04-10 11:45 8 Skurups IBK PF12-13/2 - IBF Veberöd/Blentarp 97 P12/13-2 Svaleboskolan
Omgång 9
2022-01-29 09:30 9 Skurups IBK PF12-13/1 - FC Cimrishamn P/F12-14 Skurups Sparbank Arena
2022-01-29 09:30 9 FBC Ystad 12-14-1 - IBS Svedala P12 Skurups Sparbank Arena
2022-01-29 10:15 9 IK Stanstad P13 - FBC Ystad 12-14-2 Skurups Sparbank Arena
2022-01-29 10:15 9 IBS Svedala P12 - Skurups IBK PF12-13/2 Skurups Sparbank Arena
2022-01-29 11:00 9 FC Cimrishamn P/F12-14 - FBC Ystad 12-14-2 Skurups Sparbank Arena
2022-01-29 11:00 9 FBC Ystad 12-14-1 - Skurups IBK PF12-13/1 Skurups Sparbank Arena
2022-01-29 11:45 9 Skurups IBK PF12-13/2 - IK Stanstad P13 Skurups Sparbank Arena
Omgång 10
10 IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13-1 - Palmstaden IK P13
10 IBF Veberöd/Blentarp 97 P12/13-2 - Burlöv HIBF
10 Palmstaden IK P13 - IBF Veberöd/Blentarp 97 P12/13-2
10 Burlöv HIBF - IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13-1
Omgång 11
2022-03-20 11:30 11 IBF Veberöd/Blentarp 97 P12/13-2 - Skurups IBK PF12-13/1 Svaleboskolan
2022-03-20 11:30 11 Burlöv HIBF - IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13-1 Svaleboskolan
2022-03-20 12:15 11 Skurups IBK PF12-13/1 - IBS Svedala P12 Svaleboskolan
2022-03-20 12:15 11 IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13-1 - Skurups IBK PF12-13/2 Svaleboskolan
2022-03-20 13:00 11 IBS Svedala P12 - IBF Veberöd/Blentarp 97 P12/13-2 Svaleboskolan
2022-03-20 13:00 11 Skurups IBK PF12-13/2 - Burlöv HIBF Svaleboskolan
Omgång 12
2022-03-05 09:30 12 FBC Ystad 12-14-1 - FC Cimrishamn P/F12-14 Västervånghallen
2022-03-05 09:30 12 FBC Ystad 12-14-2 - IK Stanstad P13 Västervånghallen
2022-03-05 10:15 12 FC Cimrishamn P/F12-14 - Palmstaden IK P13 Västervånghallen
2022-03-05 10:15 12 IK Stanstad P13 - FBC Ystad 12-14-1 Västervånghallen
2022-03-05 11:00 12 Palmstaden IK P13 - FBC Ystad 12-14-2 Västervånghallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis