Spelprogram - Newbody Flick Svår A Vår -22

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Partille F10/11 Mattias Ljunggren mattias.ljunggren@heda-skandinavien.se 0708226177 Svart/Svart/Svart
IBF Älvstranden F10 Svart Anna Mårtén anna.marten42@gmail.com 0707556155 Vit/Svart/Svart
Pixbo Wallenstam IBK F10 Röd Magnus Berggren mangan_s1@hotmail.com 0733-907600 Rödvit/Röd/Röd
Pixbo Wallenstam IBK F10 Vit Magnus Berggren mangan_s1@hotmail.com 0733-907600 Rödvit/Röd/Röd
Utbynäs SK F 09/11 Pär Linderoth par.linderoth@gmail.com Gul/Blå/Gul
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-01-15 13:10 1 Pixbo Wallenstam IBK F10 Röd - Utbynäs SK F 09/11 Axel Eriksson, Malvin Larsson Wallenstam Arena B
2022-01-16 10:10 1 IBF Älvstranden F10 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F10 Vit Wilma Björk, Fillippa Cabaj Santoshallen
Omgång 2
2022-02-06 15:30 2 FBC Partille F10/11 - Pixbo Wallenstam IBK F10 Vit Rasmus Jarnestål, Karolina Lindeberg Partillebohallen
2022-03-26 16:00 2 Utbynäs SK F 09/11 - IBF Älvstranden F10 Svart Rasmus Ahlgren, William Axell Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
Omgång 3
2022-01-30 3 Pixbo Wallenstam IBK F10 Vit - Pixbo Wallenstam IBK F10 Röd Mölnlycke Idrottshall B
2022-01-30 09:00 3 IBF Älvstranden F10 Svart - FBC Partille F10/11 Wilma Björk, Mariah Marcelo Santoshallen
Omgång 4
2022-02-05 10:10 4 Pixbo Wallenstam IBK F10 Vit - Utbynäs SK F 09/11 Linus Bolmstedt, Emil Samuelsson Wallenstam Arena B
2022-02-05 12:10 4 Pixbo Wallenstam IBK F10 Röd - FBC Partille F10/11 Malvin Larsson, Emil Samuelsson Wallenstam Arena B
Omgång 5
2022-02-26 13:20 5 FBC Partille F10/11 - Utbynäs SK F 09/11 Elvira Palmer, Klara Öhrn Qvisthallen
2022-02-27 09:00 5 IBF Älvstranden F10 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F10 Röd Wilma Björk, Bailasan Mohammed Santoshallen
Omgång 6
2022-03-05 10:00 6 Pixbo Wallenstam IBK F10 Vit - IBF Älvstranden F10 Svart Axel Eriksson, Arvid Westhed Wallenstam Arena B
2022-03-06 11:15 6 Utbynäs SK F 09/11 - Pixbo Wallenstam IBK F10 Röd Amer Mehanovic, Rasmus Ahlgren Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
Omgång 7
2022-03-12 09:00 7 Pixbo Wallenstam IBK F10 Vit - FBC Partille F10/11 Wilma Neldemo Magnusson, Ida Hildeborn Wallenstam Arena B
2022-03-13 12:20 7 IBF Älvstranden F10 Svart - Utbynäs SK F 09/11 Bailasan Mohammed, Mariah Marcelo Santoshallen
Omgång 8
2022-03-19 14:20 8 FBC Partille F10/11 - IBF Älvstranden F10 Svart Oscar Fränberg, Måns Bartilson Qvisthallen
2022-03-20 8 Pixbo Wallenstam IBK F10 Röd - Pixbo Wallenstam IBK F10 Vit Mölnlycke Idrottshall B
Omgång 9
2022-03-27 11:20 9 Utbynäs SK F 09/11 - Pixbo Wallenstam IBK F10 Vit Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-04-03 15:15 9 FBC Partille F10/11 - Pixbo Wallenstam IBK F10 Röd , Hampus Thornblad Partillebohallen
Omgång 10
2022-04-10 10:00 10 Utbynäs SK F 09/11 - FBC Partille F10/11 Rasmus Ahlgren, William Axell Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-04-22 19:00 10 Pixbo Wallenstam IBK F10 Röd - IBF Älvstranden F10 Svart Arvid Westhed, Linus Bolmstedt Wallenstam Arena A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis