Spelprogram - JAS HJ18 Play Off 3

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Farsta IBK Maximilian Hermundstad maxi.hermundstad@farstaibk.se Svart/Svart/Svart
IBK Genarp Andreas Skog andreas.skog4@gmail.com 070-2790239 Svart/Svart/Svart
IBK Kungälv Anders Nilsson anders.nilsson2@skola.kungalv.se 0706-392045 Vit/Svart/Svart
Lindås Rasta IBK Stefan Sundström p04lindas@gmail.com 0709-63 07 71 Turkosblå/Svart/Turkosblå
Nykvarns IF Ann-Sofie Persson annsofie.persson@astrazeneca.com 0768-129932 Svart/Svart/Svart
Skoghalls IBK Utveckling Martin Olander martin.olander@brandskyddslaget.se 070-6215505 Blå/Blå/Blå
Storvreta IBK Peter Furubrand 073-0387700 Röd/Svart/Röd
Sundsvall FBC Ungdom Kristoffer Asp Aspkristoffer@gmail.com 073-8491907 Svart/Svart/Svart
Täby FC Johan Karlsson johan@emarin.se 0706-110529 Vit/Vit/Vit
Växjö IBK Utveckling Adam Linderson adam.linderson02@gmail.com 0730618396 Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-04-14 19:00 1 Sundsvall FBC Ungdom - Storvreta IBK 6 - 7 Sundsvalls Sporthall-A
2022-04-15 14:00 1 Skoghalls IBK Utveckling - Täby FC 4 - 8 Hammarö Arena
2022-04-15 15:00 1 Växjö IBK Utveckling - Lindås Rasta IBK 9 - 2 Fortnox Arena A-hall
2022-04-17 13:00 1 IBK Kungälv - IBK Genarp 5 - 6 Kastellegårdshallen 103
2022-04-17 18:00 1 Farsta IBK - Nykvarns IF 8 - 5 Farstahallen 1

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis