Spelprogram - Flickor Grön A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IFK Gnesta Michael Hietala michael.hietala@ssab.com Blå/vit/blå/blå
IFK Gnesta Blå Michael Hietala michael.hietala@ssab.com Blå/vit, blå, blå
Nykvarns IF Lars Dahlström lars.dahlstrom@scania.com 070-6583654 Svart/Svart/Svart
Nykvarns IF Vit Lars Dahlström lars.dahlstrom@scania.com 070-6583654 Svart, Svart, Svart
Onyx IBS Elin Bjurevall Elin.bjurevall@skandiamaklarna.se Orange/Svart/Svart
Onyx IBS Orange Elin Bjurevall Elin.bjurevall@skandiamaklarna.se Orange, Svart, Svart
Onyx IBS Oxelösund Fredrik Gustavsson Fredrik.andreas.gustavsson@hotmail.com Orange/Svart/Svart
Onyx IBS Oxelösund Svart Fredrik Gustavsson Fredrik.andreas.gustavsson@hotmail.com Orange, Svart, Svart
Onyx IBS Svart Elin Bjurevall Elin.bjurevall@skandiamaklarna.se Orange, Svart, Svart
Telge SIBK Josefine Ahtela j0ossan@hotmail.com 070-487 49 94 Röd/Röd/Vita
Torshälla IBK Röd Petter Skarin petterskarin@hotmail.com 070-651 91 23 Röd, Svart, Svart
Trosa Edanö IBK Johanna Österlund osterlund.johanna@gmail.com SVART, SVART, SVART
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-15 09:30 1 IFK Gnesta Blå - Telge SIBK , Kerrellos Findakli Gnesta Sporthall
2022-10-15 09:30 1 IFK Gnesta - Trosa Edanö IBK , Alva Mannström Gnesta Sporthall
2022-10-15 09:55 1 Onyx IBS Oxelösund - Telge SIBK , Alva Mannström Gnesta Sporthall
2022-10-15 09:55 1 Onyx IBS Oxelösund Svart - Trosa Edanö IBK , Kerrellos Findakli Gnesta Sporthall
2022-10-15 10:20 1 Onyx IBS Oxelösund - IFK Gnesta Blå , Kerrellos Findakli Gnesta Sporthall
2022-10-15 10:20 1 Onyx IBS Oxelösund Svart - IFK Gnesta , Alva Mannström Gnesta Sporthall
2022-10-15 10:45 1 Telge SIBK - IFK Gnesta , Alva Mannström Gnesta Sporthall
2022-10-15 10:45 1 Trosa Edanö IBK - IFK Gnesta Blå , Kerrellos Findakli Gnesta Sporthall
2022-10-15 11:25 1 Onyx IBS Oxelösund - Trosa Edanö IBK , Alva Mannström Gnesta Sporthall
2022-10-15 11:25 1 Onyx IBS Oxelösund Svart - Telge SIBK , Kerrellos Findakli Gnesta Sporthall
2022-10-15 11:50 1 IFK Gnesta Blå - Onyx IBS Oxelösund Svart , Alva Mannström Gnesta Sporthall
2022-10-15 11:50 1 IFK Gnesta - Onyx IBS Oxelösund , Kerrellos Findakli Gnesta Sporthall
Omgång 2
2022-11-26 10:00 2 Onyx IBS - Nykvarns IF , Valter Ekroth Rosvalla C-hall
2022-11-26 10:00 2 Onyx IBS Orange - Nykvarns IF Vit , Benjamin Gustafsson Rosvalla C-hall
2022-11-26 10:25 2 Torshälla IBK Röd - Nykvarns IF , Benjamin Gustafsson Rosvalla C-hall
2022-11-26 10:25 2 Onyx IBS Svart - Nykvarns IF Vit , Valter Ekroth Rosvalla C-hall
2022-11-26 10:50 2 Torshälla IBK Röd - Onyx IBS Benjamin Gustafsson Rosvalla C-hall
2022-11-26 10:50 2 Onyx IBS Svart - Onyx IBS Orange , Valter Ekroth Rosvalla C-hall
2022-11-26 11:30 2 Nykvarns IF - Onyx IBS Orange , Benjamin Gustafsson Rosvalla C-hall
2022-11-26 11:30 2 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS , Valter Ekroth Rosvalla C-hall
2022-11-26 11:55 2 Torshälla IBK Röd - Nykvarns IF Vit , Valter Ekroth Rosvalla C-hall
2022-11-26 11:55 2 Onyx IBS Svart - Nykvarns IF , Benjamin Gustafsson Rosvalla C-hall
2022-11-26 12:20 2 Onyx IBS - Onyx IBS Svart Benjamin Gustafsson Rosvalla C-hall
2022-11-26 12:20 2 Onyx IBS Orange - Torshälla IBK Röd , Valter Ekroth Rosvalla C-hall
Omgång 3
2022-12-03 09:30 3 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Orange , Ej offentliggjord Hedebyhallen
2022-12-03 09:30 3 Telge SIBK - Onyx IBS , Theodor Hämäläinen Hedebyhallen
2022-12-03 09:55 3 IFK Gnesta - Onyx IBS Orange , Theodor Hämäläinen Hedebyhallen
2022-12-03 09:55 3 IFK Gnesta Blå - Onyx IBS , Ej offentliggjord Hedebyhallen
2022-12-03 10:20 3 IFK Gnesta - Trosa Edanö IBK , Ej offentliggjord Hedebyhallen
2022-12-03 10:20 3 IFK Gnesta Blå - Telge SIBK , Theodor Hämäläinen Hedebyhallen
2022-12-03 10:45 3 Onyx IBS Orange - Telge SIBK , Ej offentliggjord Hedebyhallen
2022-12-03 10:45 3 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK , Theodor Hämäläinen Hedebyhallen
2022-12-03 11:25 3 IFK Gnesta - Onyx IBS , Theodor Hämäläinen Hedebyhallen
2022-12-03 11:25 3 IFK Gnesta Blå - Onyx IBS Orange , Ej offentliggjord Hedebyhallen
2022-12-03 11:50 3 Trosa Edanö IBK - IFK Gnesta Blå , Ej offentliggjord Hedebyhallen
2022-12-03 11:50 3 Telge SIBK - IFK Gnesta , Theodor Hämäläinen Hedebyhallen
Omgång 4
2022-12-04 10:00 4 Nykvarns IF - Onyx IBS Svart , Jenz Röjehag Björkestahallen
2022-12-04 10:00 4 Nykvarns IF Vit - Torshälla IBK Röd , Joel Löhr Björkestahallen
2022-12-04 10:25 4 Onyx IBS Oxelösund - Onyx IBS Svart , Nelly Klasson-Lindberg Björkestahallen
2022-12-04 10:25 4 Onyx IBS Oxelösund Svart - Torshälla IBK Röd , Evelina Siimes Gladh Björkestahallen
2022-12-04 10:50 4 Onyx IBS Oxelösund - Nykvarns IF , Joel Löhr Björkestahallen
2022-12-04 10:55 4 Onyx IBS Oxelösund Svart - Nykvarns IF Vit , Jenz Röjehag Björkestahallen
2022-12-04 11:15 4 Onyx IBS Svart - Nykvarns IF Vit , Evelina Siimes Gladh Björkestahallen
2022-12-04 11:15 4 Torshälla IBK Röd - Nykvarns IF , Nelly Klasson-Lindberg Björkestahallen
2022-12-04 11:55 4 Onyx IBS Oxelösund - Torshälla IBK Röd , Jenz Röjehag Björkestahallen
2022-12-04 11:55 4 Onyx IBS Oxelösund Svart - Onyx IBS Svart , Joel Löhr Björkestahallen
2022-12-04 12:20 4 Nykvarns IF - Onyx IBS Oxelösund Svart , Joel Löhr Björkestahallen
2022-12-04 12:20 4 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Oxelösund , Nelly Klasson-Lindberg Björkestahallen
Omgång 5
2023-01-21 10:00 5 Telge SIBK - Onyx IBS Västergård Arena A
2023-01-21 10:00 5 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Orange Västergård Arena A
2023-01-21 10:25 5 Nykvarns IF - Onyx IBS Västergård Arena A
2023-01-21 10:25 5 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Orange Västergård Arena A
2023-01-21 10:50 5 Nykvarns IF - Telge SIBK Västergård Arena A
2023-01-21 10:50 5 Nykvarns IF Vit - Trosa Edanö IBK Västergård Arena A
2023-01-21 11:15 5 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK Västergård Arena A
2023-01-21 11:15 5 Onyx IBS Orange - Telge SIBK Västergård Arena A
2023-01-21 11:55 5 Nykvarns IF - Onyx IBS Orange Västergård Arena A
2023-01-21 11:55 5 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Västergård Arena A
2023-01-21 12:20 5 Telge SIBK - Nykvarns IF Vit Västergård Arena A
2023-01-21 12:20 5 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Västergård Arena A
Omgång 6
2023-02-12 10:00 6 Onyx IBS Oxelösund Svart - Torshälla IBK Röd Breviks Sporthall
2023-02-12 10:00 6 Onyx IBS Oxelösund - Onyx IBS Svart Breviks Sporthall
2023-02-12 10:25 6 IFK Gnesta - Torshälla IBK Röd Breviks Sporthall
2023-02-12 10:25 6 IFK Gnesta Blå - Onyx IBS Svart Breviks Sporthall
2023-02-12 10:50 6 IFK Gnesta - Onyx IBS Oxelösund Svart Breviks Sporthall
2023-02-12 10:50 6 IFK Gnesta Blå - Onyx IBS Oxelösund Breviks Sporthall
2023-02-12 11:30 6 Torshälla IBK Röd - Onyx IBS Oxelösund Breviks Sporthall
2023-02-12 11:30 6 Onyx IBS Svart - Onyx IBS Oxelösund Svart Breviks Sporthall
2023-02-12 11:55 6 IFK Gnesta - Onyx IBS Svart Breviks Sporthall
2023-02-12 11:55 6 IFK Gnesta Blå - Torshälla IBK Röd Breviks Sporthall
2023-02-12 12:20 6 Onyx IBS Oxelösund Svart - IFK Gnesta Blå Breviks Sporthall
2023-02-12 12:20 6 Onyx IBS Oxelösund - IFK Gnesta Breviks Sporthall
Omgång 7
2023-03-12 09:00 7 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Skjulstahallen A
2023-03-12 09:00 7 Telge SIBK - Onyx IBS Skjulstahallen A
2023-03-12 09:25 7 Torshälla IBK Röd - Onyx IBS Skjulstahallen A
2023-03-12 09:25 7 Torshälla IBK Röd - Telge SIBK Skjulstahallen A
2023-03-12 09:50 7 Telge SIBK - Onyx IBS Svart Skjulstahallen A
2023-03-12 09:50 7 Onyx IBS - Onyx IBS Svart Skjulstahallen A
2023-03-12 10:15 7 Telge SIBK - Onyx IBS Orange Skjulstahallen A
2023-03-12 10:15 7 Onyx IBS Svart - Trosa Edanö IBK Skjulstahallen A
2023-03-12 10:55 7 Onyx IBS Svart - Onyx IBS Orange Skjulstahallen A
2023-03-12 10:55 7 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Orange Skjulstahallen A
2023-03-12 11:20 7 Trosa Edanö IBK - Torshälla IBK Röd Skjulstahallen A
2023-03-12 11:20 7 Onyx IBS Orange - Torshälla IBK Röd Skjulstahallen A
Omgång 8
2023-03-18 10:00 8 IFK Gnesta - Onyx IBS Oxelösund Svart Gnesta Sporthall
2023-03-18 10:00 8 IFK Gnesta Blå - Onyx IBS Oxelösund Gnesta Sporthall
2023-03-18 10:25 8 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Oxelösund Svart Gnesta Sporthall
2023-03-18 10:25 8 Nykvarns IF - Onyx IBS Oxelösund Gnesta Sporthall
2023-03-18 10:50 8 Nykvarns IF Vit - IFK Gnesta Gnesta Sporthall
2023-03-18 10:50 8 Nykvarns IF - IFK Gnesta Blå Gnesta Sporthall
2023-03-18 11:15 8 Onyx IBS Oxelösund Svart - IFK Gnesta Blå Gnesta Sporthall
2023-03-18 11:15 8 Onyx IBS Oxelösund - IFK Gnesta Gnesta Sporthall
2023-03-18 11:55 8 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Oxelösund Gnesta Sporthall
2023-03-18 11:55 8 Nykvarns IF - Onyx IBS Oxelösund Svart Gnesta Sporthall
2023-03-18 12:20 8 IFK Gnesta - Nykvarns IF Gnesta Sporthall
2023-03-18 12:20 8 IFK Gnesta Blå - Nykvarns IF Vit Gnesta Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis