Spelprogram - Träningsmatcher 22/23

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bergnäsets AIK H2 Therese Rydström thereserydstrom@gmail.com 0706755545 Grön, Svart, Svart
Gamla Stan IBK Div 1 herrar Robin Söderlund Soderlund_robin@hotmail.com 073-084 19 33 Svart, Svart, Svart
Harstad IBK VIT, VIT, Vitt
IBK Boden Hutv Mikael Marttala mikaelmarttala@gmail.com 0705459573 Svart/svart/svart
IBK Luleå H2 Veronika Boman veronika@silverskatten.se 0702437927 Orange/svart, Svart, Svart
IBK Luleå Herrar Div 1 Norrland Eva Ek Eva.ek65@outlook.com 070-5222125 Orange, Svart, Svart
IBK Luleå JAS Henrik Sundberg henrik.sundberg@ltu.se 070-6194954 Orange/svart/svart
Kiruna AIF H2 Joel Unander joel.unander88@hotmail.com 073-840 92 72 Svart/gul, Svart, Svart
Narvik Wizards VIT, VIT, Vitt
Nikkala Tigers Christoffer Calantsis christoffer.calantsis@hotmail.com 073-8287260 VIT, VIT, Vitt
Skellefteå IBK Herrar Robert Holmberg robertholmberg11@hotmail.com 0764922808 svart, svart, svart
Skellefteå IBK JAS HJ18 Carl Rosenberg carl.rosenberg@hotmail.se 0767973888 svart, svart, svart
Skellefteå IBS F-utv Andreas Hallin hallin39@hotmail.com 0702359822 Svart, Svart, Svart
Wibax IBF Piteå Hutv Conny Björnfot conny.bjornfot@innebandy.se 073 - 814 60 03 VIT/GRÅ, VIT/GRÅ, VIT
Öjebyns IBF H1 Conny Nordmark conny.nordmark69@gmail.com 070-343 14 51 Blå, Blå/Svart, Svart
Öjebyns IBF JAS Tommy Boström thompha@hotmail.com 070-6872902 Blå, Blå/Svart, Svart
Öjebyns IBF/Wibax IBF Piteå Fröd1/2 Pernilla Boman pernilla.boman@pitea.se 070-3802720 Blå, Blå/Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-08-25 19:00 1 Kiruna AIF H2 - Narvik Wizards Inst. Rakethallen Kiruna
2022-08-26 18:30 1 IBK Luleå JAS - Bergnäsets AIK H2 Inst. Kronanhallen
2022-08-27 17:00 1 IBK Luleå Herrar Div 1 Norrland - Gamla Stan IBK Div 1 herrar 6 - 4 Kronanhallen 101
Omgång 2
2022-09-02 18:00 2 IBK Luleå JAS - Öjebyns IBF JAS Inst. Kronanhallen
2022-09-02 19:00 2 IBK Luleå JAS - IBK Luleå H2 3 - 3 e.förl. Kronanhallen 37
2022-09-03 13:00 2 Kiruna AIF H2 - Harstad IBK 7 - 13 Rakethallen Kiruna 55
2022-09-03 17:00 2 Nikkala Tigers - Wibax IBF Piteå Hutv 8 - 13 Idrottshuset Haparanda
2022-09-03 18:00 2 Kiruna AIF H2 - Harstad IBK 9 - 12 Rakethallen Kiruna 67
Omgång 3
2022-09-09 19:00 3 IBK Luleå JAS - IBK Boden Hutv 12 - 3 Örnäsets Sp 62
2022-09-10 13:00 3 IBK Luleå Herrar Div 1 Norrland - Skellefteå IBK Herrar 5 - 3 Örnäsets Sp 62
Omgång 4
2022-09-14 19:30 4 Öjebyns IBF JAS - Skellefteå IBK JAS HJ18 Inst. Norrmalmia Sph
2022-09-14 19:45 4 Wibax IBF Piteå Hutv - Nikkala Tigers 10 - 11 Björklunda Sp
2022-09-18 11:00 4 Öjebyns IBF/Wibax IBF Piteå Fröd1/2 - Skellefteå IBS F-utv 4 - 0 Norrmalmia Sph 50
2022-09-18 14:00 4 Öjebyns IBF H1 - Skellefteå IBK Herrar 4 - 5 Norrmalmia Sph 106

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis