Spelprogram - Träningsmatcher VIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
BK Halna Martin Olofsson 073-9999055 Blå, Blå, Blå
BK Halna A Blå, Blå, Blå
Falköpings IBK Herr A Emil Martinsson emil.martinsson@hotmail.se 0722093950 Svart, Svart, Svart
Fristads GoIF Dam A Peter Mertala saafmert@hotmail.com 0706-300017 Grön, Svart, Grön
Fritsla IF Utvecklingslag 06/07 Cecilia Bergqvist info@brokk-sindre.com 0707336463 Brandgul, Svart, Svart
Fröjereds IF Dam Allsv Fredrik Svahn fredrik.svahn@osram.se 070-6664432 Blå/vit, Blå, Blå
Fröjereds IF H2 Johan Dahlström johan.dahlstrom@ekedalen.se 0734-619612 Blå/vit, Blå, Blå
IBK Alingsås H1 Pierre Ryhnell p_ryhnell@hotmail.com 0708177448 Blå, Blå, Mörkblå
IBK Alingsås P06/07 VIBF Blå, Blå, Mörkblå
IBK Lidköping Junior (Serie) Håkan Jungslätt hakan.jungslatt@gmail.com 0736206386 Röd, Röd, Vita
Lindome IBK Allsv Joakim Wahlström joakim_wahlstrom@hotmail.com Grön, Vit, Vit
Stöpen IBK Div 2 Jesper Wickman jesperwickman@icloud.com Svart, Svart, Röd
Tibro IBK Herr A Blått, Blått, Blått
Tibro IBK Senior Christopher Uhrbom christopher.uhrbom@gmail.com 0709-309030 Blått, Blått, Blått
Tibro IBK U Alexander Nicklasson Alexander.Nicklasson@hotmail.se Blått, Blått, Blått
Vara IBK A lag Andreas Mellegård andreas-pott@hotmail.com 0707454304 Rosa, Svart, Svart
Vara IBK A lag Andreas Mellegård andreas-pott@hotmail.com 0707454304 Rosa, Svart, Svart
Vara IBK A-lag Jacob Carlgren jacob.carlgren@hotmail.com 0768670068 Rosa, Svart, Svart
Vara IBK Herrjunior Jacob Carlgren jacob.carlgren@hotmail.com 0768670068 Rosa/Svart/Svart
Vara IBK P 10 Marcus Hölmark marcus.holmark7@gmail.com 0761919937 Rosa, Svart, Svart
Veddige IBK P05/06/07 Matilda Andersén matildaandersen@gmail.com 070-949 62 83 GUL, SVART, SVART
Wårgårda IBK 1 (P12/13) Carl-Johan Johansson Carl-Johan.Johansson@gustavsberg.com 0703546306 Vinröd, Svart, Svart
Wårgårda IBK 2 (P12/13) Tomas Bernerek tomas.bernerek@gmail.com 0703-367620 Vinröd, Svart, Svart
Västergötland F 16 Peter Åhling peter.ahling@mariestad.se 0705398337
Västergötland P 16 Frederick Söderblom frederick.soderblom@gmail.com 076-1012404
Örebro F 16 Martin Stockhult 070-9316583
Örebro Läns IBF P16 Jesper Håkansson jesper.hakansson@yahoo.se 072-9027979
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-09-01 19:00 1 Tibro IBK Senior - BK Halna A Baggebohallen, Tibro
2022-09-02 19:30 1 Vara IBK A lag - Fröjereds IF H2 Vara IBK Arena
2022-09-06 19:30 1 Vara IBK A lag - Falköpings IBK Herr A 7 - 4 Vara IBK Arena 50
2022-09-10 11:00 1 Tibro IBK Senior - BK Halna 2 - 6 Baggebohallen, Tibro
2022-09-16 19:30 1 Stöpen IBK Div 2 - Vara IBK A-lag Stöpenhallen, Skövde
2022-10-04 20:15 1 Fritsla IF Utvecklingslag 06/07 - Veddige IBK P05/06/07 5 - 4 Kungabergshallen, Fritsla
2022-10-08 15:00 1 Vara IBK Herrjunior - IBK Lidköping Junior (Serie) 5 - 4 Vara IBK Arena
2022-10-23 10:00 1 Vara IBK P 10 - Wårgårda IBK 1 (P12/13) Vara IBK Arena
2022-10-23 11:15 1 Vara IBK P 10 - Wårgårda IBK 2 (P12/13) Vara IBK Arena
2022-10-30 11:30 1 Västergötland F 16 - Örebro F 16 LF-hallen, Mariestad
2022-10-30 11:30 1 Västergötland P 16 - Örebro Läns IBF P16 UW-Elasthallen, Mariestad
2022-10-30 14:30 1 Västergötland F 16 - Örebro F 16 LF-hallen, Mariestad
2022-10-30 14:30 1 Västergötland P 16 - Örebro Läns IBF P16 UW-Elasthallen, Mariestad
2022-12-20 19:30 1 Västergötland F 16 - Fröjereds IF Dam Allsv Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2022-12-21 19:30 1 Västergötland P 16 - IBK Alingsås H1 3 - 7 Stadsskogshallen, Alingsås
2023-01-07 13:00 1 Fristads GoIF Dam A - Lindome IBK Allsv Nya Fristadshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis