Spelprogram - Pojkar Blå 4 Gr.2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bensby UFF PBlå 4 Gr.2 Andreas Lantto andreas.lantto@gmail.com 0703494482 Grön
Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 Helena Traeldal helena-aberg@hotmail.com 070-205 25 52 Grön, Svart, Svart
Team Kalix IBK PBlå 4 Gr.2 Marcus Innala marcus.innala@gmail.com 0706515174 Röd, Svart, Svart
Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 Therese Vikberg tessanwikberg@hotmail.com 0702623663 Blå, Blå/Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-11-27 08:30 1 Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 Zackarias Ellingsson Lundström, Ville Kemi Bergskolan
2022-11-27 09:30 1 Team Kalix IBK PBlå 4 Gr.2 - Bensby UFF PBlå 4 Gr.2 Zackarias Ellingsson Lundström, Ville Kemi Bergskolan
2022-11-27 10:30 1 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 - Team Kalix IBK PBlå 4 Gr.2 Ville Kemi, Zackarias Ellingsson Lundström Bergskolan
2022-11-27 11:30 1 Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 - Bensby UFF PBlå 4 Gr.2 Zackarias Ellingsson Lundström, Ville Kemi Bergskolan
2022-11-27 12:30 1 Bensby UFF PBlå 4 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 Ville Kemi, Zackarias Ellingsson Lundström Bergskolan
2022-11-27 13:30 1 Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 - Team Kalix IBK PBlå 4 Gr.2 Zackarias Ellingsson Lundström, Ville Kemi Bergskolan
Omgång 2
2023-01-22 10:00 2 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 - Team Kalix IBK PBlå 4 Gr.2 Vilma Nyberg, Kerstin Öhlund Björklunda Sp
2023-01-22 11:00 2 Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 - Bensby UFF PBlå 4 Gr.2 Vilma Nyberg, Kerstin Öhlund Björklunda Sp
2023-01-22 12:00 2 Team Kalix IBK PBlå 4 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 Vilma Nyberg, Kerstin Öhlund Björklunda Sp
2023-01-22 13:00 2 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 - Bensby UFF PBlå 4 Gr.2 , Edith Enberg Björklunda Sp
2023-01-22 14:00 2 Bensby UFF PBlå 4 Gr.2 - Team Kalix IBK PBlå 4 Gr.2 Edith Enberg, Alicia Myrestam Björklunda Sp
2023-01-22 15:00 2 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 Alicia Myrestam, Edith Enberg Björklunda Sp
Omgång 3
2023-01-21 09:45 3 Bensby UFF PBlå 4 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 Zackarias Ellingsson Lundström, Melker Lundberg Porsöhallen
2023-01-21 10:45 3 Team Kalix IBK PBlå 4 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 Melker Lundberg, Zackarias Ellingsson Lundström Porsöhallen
2023-01-21 11:45 3 Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 - Team Kalix IBK PBlå 4 Gr.2 Melker Lundberg, Zackarias Ellingsson Lundström Porsöhallen
2023-01-21 12:45 3 Bensby UFF PBlå 4 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 Melker Lundberg, Zackarias Ellingsson Lundström Porsöhallen
2023-01-21 13:45 3 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 Zackarias Ellingsson Lundström, Melker Lundberg Porsöhallen
2023-01-21 14:45 3 Bensby UFF PBlå 4 Gr.2 - Team Kalix IBK PBlå 4 Gr.2 Zackarias Ellingsson Lundström, Melker Lundberg Porsöhallen
Omgång 4
2023-02-26 10:00 4 Team Kalix IBK PBlå 4 Gr.2 - Bensby UFF PBlå 4 Gr.2 Sportcity Kalix
2023-02-26 11:00 4 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 Sportcity Kalix
2023-02-26 12:00 4 Bensby UFF PBlå 4 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 Sportcity Kalix
2023-02-26 13:00 4 Team Kalix IBK PBlå 4 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 Sportcity Kalix
2023-02-26 14:00 4 Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 - Bensby UFF PBlå 4 Gr.2 Sportcity Kalix
2023-02-26 15:00 4 Team Kalix IBK PBlå 4 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 Sportcity Kalix

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis