Spelprogram - Pojkar Blå 4 Gr.3

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Boden PBlå 4 Gr.3 Eva-Marie Fellermark evvisen@gmail.com 0727252370 Svart, Svart, Svart
K 4 IF PBlå 4 Gr.3 Åsa Norberg norberg_asa@hotmail.com 0706425267 Blå/blå/blå
Luleå SK PBlå 4 Gr.3 Per Ekervhen pekervhen@gmail.com Blå, blå, blå
Sunderby SK PBlå 4 Gr.3 Rasmus Appelberg rasmus@appelberg.st 0701752625 Gul , Blå, Blå
Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.3 Therese Vikberg tessanwikberg@hotmail.com 0702623663 Blå, Blå/Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-11-26 10:00 1 K 4 IF PBlå 4 Gr.3 - Sunderby SK PBlå 4 Gr.3 Nelly Nilsson, Edvin Nilsson Camp Gielas
2022-11-26 11:00 1 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.3 - Luleå SK PBlå 4 Gr.3 Edvin Nilsson, Nelly Nilsson Camp Gielas
2022-11-26 12:00 1 Sunderby SK PBlå 4 Gr.3 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.3 Edvin Nilsson, Nelly Nilsson Camp Gielas
2022-11-26 13:00 1 K 4 IF PBlå 4 Gr.3 - Luleå SK PBlå 4 Gr.3 Alfons Sundström, Kevin Söderström Camp Gielas
2022-11-26 14:00 1 Luleå SK PBlå 4 Gr.3 - Sunderby SK PBlå 4 Gr.3 Alfons Sundström, Kevin Söderström Camp Gielas
2022-11-26 15:00 1 K 4 IF PBlå 4 Gr.3 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.3 Alfons Sundström, Kevin Söderström Camp Gielas
Omgång 2
2023-01-21 10:00 2 K 4 IF PBlå 4 Gr.3 - IBK Boden PBlå 4 Gr.3 Elias Isaksson, Melvin Lundström Sunderby Sp
2023-01-21 11:00 2 Sunderby SK PBlå 4 Gr.3 - K 4 IF PBlå 4 Gr.3 Bill Fjällström, Elias Isaksson Sunderby Sp
2023-01-21 12:00 2 IBK Boden PBlå 4 Gr.3 - Luleå SK PBlå 4 Gr.3 Melvin Lundström, Bill Fjällström Sunderby Sp
2023-01-21 13:00 2 Luleå SK PBlå 4 Gr.3 - K 4 IF PBlå 4 Gr.3 Elias Isaksson, Melvin Lundström Sunderby Sp
2023-01-21 14:00 2 Sunderby SK PBlå 4 Gr.3 - IBK Boden PBlå 4 Gr.3 Elias Isaksson, Bill Fjällström Sunderby Sp
2023-01-21 15:00 2 Sunderby SK PBlå 4 Gr.3 - Luleå SK PBlå 4 Gr.3 Bill Fjällström, Melvin Lundström Sunderby Sp
Omgång 3
2023-02-25 10:00 3 IBK Boden PBlå 4 Gr.3 - Sunderby SK PBlå 4 Gr.3 Boden Arena
2023-02-25 10:00 3 K 4 IF PBlå 4 Gr.3 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.3 Boden Arena
2023-02-25 11:00 3 Sunderby SK PBlå 4 Gr.3 - K 4 IF PBlå 4 Gr.3 Boden Arena
2023-02-25 11:00 3 IBK Boden PBlå 4 Gr.3 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.3 Boden Arena
2023-02-25 12:00 3 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.3 - Sunderby SK PBlå 4 Gr.3 Boden Arena
2023-02-25 12:00 3 IBK Boden PBlå 4 Gr.3 - K 4 IF PBlå 4 Gr.3 Boden Arena
Omgång 4
2023-03-18 10:00 4 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.3 - IBK Boden PBlå 4 Gr.3 Björklunda Sp
2023-03-18 11:00 4 K 4 IF PBlå 4 Gr.3 - Luleå SK PBlå 4 Gr.3 Björklunda Sp
2023-03-18 12:00 4 IBK Boden PBlå 4 Gr.3 - K 4 IF PBlå 4 Gr.3 Björklunda Sp
2023-03-18 13:00 4 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.3 - Luleå SK PBlå 4 Gr.3 Björklunda Sp
2023-03-18 14:00 4 Luleå SK PBlå 4 Gr.3 - IBK Boden PBlå 4 Gr.3 Björklunda Sp
2023-03-18 15:00 4 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.3 - K 4 IF PBlå 4 Gr.3 Björklunda Sp
Omgång 5
2023-04-01 09:45 5 Luleå SK PBlå 4 Gr.3 - IBK Boden PBlå 4 Gr.3 Porsöhallen
2023-04-01 10:45 5 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.3 - Sunderby SK PBlå 4 Gr.3 Porsöhallen
2023-04-01 11:45 5 IBK Boden PBlå 4 Gr.3 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.3 Porsöhallen
2023-04-01 12:45 5 Luleå SK PBlå 4 Gr.3 - Sunderby SK PBlå 4 Gr.3 Porsöhallen
2023-04-01 13:45 5 Sunderby SK PBlå 4 Gr.3 - IBK Boden PBlå 4 Gr.3 Porsöhallen
2023-04-01 14:45 5 Luleå SK PBlå 4 Gr.3 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.3 Porsöhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis