Spelprogram - Pojkar Grön B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FM 2021 Röd Oscar Gill oscar_16_fotboll@hotmail.com 0733709465 Svart/röd, Svart/Röd , Svart/Röd
FM 2021 Svart Oscar Gill oscar_16_fotboll@hotmail.com 0733709465 Svart/röd, Svart/Röd , Svart/Röd
Hölö-Mörkö IF Rickard Skog rickardskoog80@gmail.com 070-4577496 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Hölö-Mörkö IF Blå Rickard Skog rickardskoog80@gmail.com 070-4577496 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Hölö-Mörkö IF Blå/Vit Rickard Skog rickardskoog80@gmail.com 070-4577496 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Hölö-Mörkö IF Vit/Blå Rickard Skog rickardskoog80@gmail.com 070-4577496 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
IFK Gnesta Blå Matilda Höglund hoglundmatilda14@gmail.com 0738180647 Blå/vit, blå, blå
IFK Gnesta Blå/Vit Matilda Höglund hoglundmatilda14@gmail.com 0738180647 Blå/vit, blå, blå
IFK Mariefred Patrik Danielson patrik.danielson44@gmail.com 0761151376 blå, vit, blå
Järna SK 1 Lina Gonzalez lina.angela.gonzalez@gmail.com 070-2140721 Röd, Röd, Röd
Järna SK 2 Lina Gonzalez lina.angela.gonzalez@gmail.com 070-2140721 Röd, Röd, Röd
Nykvarns IF Sofia Åkermark sofia_akermark@hotmail.com 0738731107 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF Svart Sofia Åkermark sofia_akermark@hotmail.com 0738731107 Svart, Svart, Svart
Onyx IBS Nyköping Andreaz Nordlie Noordlie@hotmail.com Orange, Svart, Svart
Onyx IBS Nyköping Orange Andreaz Nordlie Noordlie@hotmail.com Orange, Svart, Svart
Strängnäs IBK Eva-Sara Beckman eva-sara.beckman@outlook.com 0707320233 Röd, Röd, Röd
Strängnäs IBK Röd Eva-Sara Beckman eva-sara.beckman@outlook.com 0707320233 Röd, Röd, Röd
Telge SIBK Blå 1 Rose-Marie Bergk Rosemarie.bergk@gmail.com 0730357155 Röd, Röd, Vita
Telge SIBK Blå 2 Rose-Marie Bergk Rosemarie.bergk@gmail.com 0730357155 Röd, Röd, Vita
Telge SIBK Gul 1 Olivia Törqvist olivia.torqvist@hotmail.com 0700541000 Röd, Röd, Vita
Telge SIBK Röd 1 Kristina Johander Kristina.johander@live.se Röd, Röd, Vita
Telge SIBK Röd 2 Kristina Johander Kristina.johander@live.se Röd, Röd, Vita
Torshälla IBK Marcus Gustafsson mgustafsson37@gmail.com Röd, Svart, Svart
Trosa Edanö IBK Oskar Hansson oskarhansson78@gmail.com SVART, SVART, SVART
Trosa Edanö IBK Svart Oskar Hansson oskarhansson78@gmail.com SVART, SVART, SVART
Vakant plats
Vakant plats 2
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-11-12 10:00 1 IFK Gnesta Blå - Onyx IBS Nyköping Loke Nilsson, Gabriel Marklund Hermansson Gnesta Sporthall
2023-11-12 10:00 1 IFK Gnesta Blå/Vit - Järna SK 1 Alvin Wikström, William Norris Gnesta Sporthall
2023-11-12 10:25 1 Onyx IBS Nyköping - FM 2021 Svart Alvin Wikström, William Norris Gnesta Sporthall
2023-11-12 10:25 1 Järna SK 1 - FM 2021 Röd Loke Nilsson, Gabriel Marklund Hermansson Gnesta Sporthall
2023-11-12 10:50 1 FM 2021 Svart - IFK Gnesta Blå William Norris, Alvin Wikström Gnesta Sporthall
2023-11-12 10:50 1 FM 2021 Röd - IFK Gnesta Blå/Vit Loke Nilsson, Gabriel Marklund Hermansson Gnesta Sporthall
2023-11-12 11:15 1 IFK Gnesta Blå - Järna SK 1 Alice Taengh, Alvin Wikström Gnesta Sporthall
2023-11-12 11:15 1 IFK Gnesta Blå/Vit - Onyx IBS Nyköping Casper Brunzell, Gabriel Marklund Hermansson Gnesta Sporthall
2023-11-12 11:40 1 Onyx IBS Nyköping - FM 2021 Röd Casper Brunzell, Gabriel Marklund Hermansson Gnesta Sporthall
2023-11-12 11:40 1 Järna SK 1 - FM 2021 Svart Alice Taengh, Alvin Wikström Gnesta Sporthall
2023-11-12 12:05 1 FM 2021 Röd - IFK Gnesta Blå Casper Brunzell, Gabriel Marklund Hermansson Gnesta Sporthall
2023-11-12 12:05 1 FM 2021 Svart - IFK Gnesta Blå/Vit Alice Taengh, Loke Nilsson Gnesta Sporthall
Omgång 2
2023-11-12 08:45 2 Telge SIBK Röd 2 - Trosa Edanö IBK Svart , Simon Ahlström Västergård Arena A
2023-11-12 08:45 2 Telge SIBK Röd 1 - Trosa Edanö IBK , Leo Lord Västergård Arena A
2023-11-12 09:10 2 Trosa Edanö IBK Svart - Strängnäs IBK , Felix Rogstam Västergård Arena A
2023-11-12 09:10 2 Trosa Edanö IBK - Strängnäs IBK Röd , Simon Ahlström Västergård Arena A
2023-11-12 09:35 2 Strängnäs IBK - Telge SIBK Röd 2 , Leo Lord Västergård Arena A
2023-11-12 09:35 2 Strängnäs IBK Röd - Telge SIBK Röd 1 , Felix Rogstam Västergård Arena A
2023-11-12 10:00 2 Telge SIBK Röd 2 - Trosa Edanö IBK , Simon Ahlström Västergård Arena A
2023-11-12 10:00 2 Telge SIBK Röd 1 - Trosa Edanö IBK Svart , Leo Lord Västergård Arena A
2023-11-12 10:25 2 Trosa Edanö IBK Svart - Strängnäs IBK Röd , Simon Ahlström Västergård Arena A
2023-11-12 10:25 2 Trosa Edanö IBK - Strängnäs IBK , Felix Rogstam Västergård Arena A
2023-11-12 10:50 2 Strängnäs IBK Röd - Telge SIBK Röd 2 , Felix Rogstam Västergård Arena A
2023-11-12 10:50 2 Strängnäs IBK - Telge SIBK Röd 1 , Leo Lord Västergård Arena A
Omgång 3
2023-11-04 12:00 3 IFK Mariefred - Telge SIBK Blå 1 Jehad Ziedan, Theo Malmberg Hammarens IP
2023-11-04 12:00 3 Torshälla IBK - Telge SIBK Blå 2 Jack Freij, Alice Nordgren Hammarens IP
2023-11-04 12:25 3 Telge SIBK Blå 1 - Nykvarns IF Jehad Ziedan, Ivar Lundholm Hammarens IP
2023-11-04 12:25 3 Telge SIBK Blå 2 - Nykvarns IF Svart Axel Lundberg, Jack Freij Hammarens IP
2023-11-04 12:50 3 Torshälla IBK - Nykvarns IF Svart Alice Nordgren, Jehad Ziedan Hammarens IP
2023-11-04 12:50 3 IFK Mariefred - Nykvarns IF Gustav Nordgren, Jack Freij Hammarens IP
2023-11-04 13:15 3 IFK Mariefred - Telge SIBK Blå 2 Ivar Lundholm, Gustav Nordgren Hammarens IP
2023-11-04 13:15 3 Torshälla IBK - Telge SIBK Blå 1 Theo Malmberg, Axel Lundberg Hammarens IP
2023-11-04 13:40 3 Telge SIBK Blå 1 - Nykvarns IF Svart Theo Malmberg, Jack Freij Hammarens IP
2023-11-04 13:40 3 Telge SIBK Blå 2 - Nykvarns IF Alice Nordgren, Gustav Nordgren Hammarens IP
2023-11-04 14:05 3 Nykvarns IF Svart - IFK Mariefred Jehad Ziedan, Axel Lundberg Hammarens IP
2023-11-04 14:05 3 Torshälla IBK - Nykvarns IF Jack Freij, Ivar Lundholm Hammarens IP
Omgång 4
2023-11-12 09:30 4 Hölö-Mörkö IF - Onyx IBS Nyköping Orange , Kevin Wahlberg Hölö Allaktivitetshall
2023-11-12 09:30 4 Hölö-Mörkö IF Blå - Onyx IBS Nyköping Orange , Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2023-11-12 09:55 4 Hölö-Mörkö IF Blå - Onyx IBS Nyköping , Kevin Wahlberg Hölö Allaktivitetshall
2023-11-12 09:55 4 Hölö-Mörkö IF - Onyx IBS Nyköping , Kjell Rolin Hölö Allaktivitetshall
2023-11-12 10:20 4 Onyx IBS Nyköping - Nykvarns IF , Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2023-11-12 10:20 4 Onyx IBS Nyköping Orange - Nykvarns IF Svart , Kjell Rolin Hölö Allaktivitetshall
2023-11-12 10:45 4 Onyx IBS Nyköping - Nykvarns IF Svart , Kevin Wahlberg Hölö Allaktivitetshall
2023-11-12 10:45 4 Onyx IBS Nyköping Orange - Nykvarns IF , Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2023-11-12 11:10 4 Nykvarns IF - Hölö-Mörkö IF Blå , Kjell Rolin Hölö Allaktivitetshall
2023-11-12 11:10 4 Nykvarns IF Svart - Hölö-Mörkö IF , Kevin Wahlberg Hölö Allaktivitetshall
2023-11-12 11:35 4 Nykvarns IF Svart - Hölö-Mörkö IF Blå , Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2023-11-12 11:35 4 Nykvarns IF - Hölö-Mörkö IF , Kjell Rolin Hölö Allaktivitetshall
Omgång 5
2023-12-03 10:00 5 FM 2021 Röd - Strängnäs IBK Hammarvallen
2023-12-03 10:00 5 FM 2021 Svart - Strängnäs IBK Röd Hammarvallen
2023-12-03 10:25 5 Strängnäs IBK - Nykvarns IF Svart Hammarvallen
2023-12-03 10:25 5 Strängnäs IBK Röd - Nykvarns IF Hammarvallen
2023-12-03 10:50 5 Nykvarns IF Svart - FM 2021 Röd Hammarvallen
2023-12-03 10:50 5 Nykvarns IF - FM 2021 Svart Hammarvallen
2023-12-03 11:15 5 FM 2021 Röd - Strängnäs IBK Röd Hammarvallen
2023-12-03 11:15 5 FM 2021 Svart - Strängnäs IBK Hammarvallen
2023-12-03 11:40 5 Strängnäs IBK - Nykvarns IF Hammarvallen
2023-12-03 11:40 5 Strängnäs IBK Röd - Nykvarns IF Svart Hammarvallen
2023-12-03 12:05 5 Nykvarns IF - FM 2021 Röd Hammarvallen
2023-12-03 12:05 5 Nykvarns IF Svart - FM 2021 Svart Hammarvallen
Omgång 6
2023-12-17 09:30 6 Järna SK 2 - Hölö-Mörkö IF Vit/Blå , Tobias Ahtela Anglered Hölö Allaktivitetshall
2023-12-17 09:30 6 IFK Mariefred - Hölö-Mörkö IF Blå/Vit , Leo Lord Hölö Allaktivitetshall
2023-12-17 09:55 6 Hölö-Mörkö IF Vit/Blå - Nykvarns IF Svart , Tobias Ahtela Anglered Hölö Allaktivitetshall
2023-12-17 09:55 6 Hölö-Mörkö IF Blå/Vit - Nykvarns IF , Leo Lord Hölö Allaktivitetshall
2023-12-17 10:20 6 Nykvarns IF Svart - Järna SK 2 , Tobias Ahtela Anglered Hölö Allaktivitetshall
2023-12-17 10:20 6 Nykvarns IF - IFK Mariefred , Leo Lord Hölö Allaktivitetshall
2023-12-17 10:45 6 Järna SK 2 - Hölö-Mörkö IF Blå/Vit , Tobias Ahtela Anglered Hölö Allaktivitetshall
2023-12-17 10:45 6 IFK Mariefred - Hölö-Mörkö IF Vit/Blå , Leo Lord Hölö Allaktivitetshall
2023-12-17 11:10 6 Hölö-Mörkö IF Vit/Blå - Nykvarns IF , Tobias Ahtela Anglered Hölö Allaktivitetshall
2023-12-17 11:10 6 Hölö-Mörkö IF Blå/Vit - Nykvarns IF Svart , Leo Lord Hölö Allaktivitetshall
2023-12-17 11:35 6 Nykvarns IF - Järna SK 2 , Tobias Ahtela Anglered Hölö Allaktivitetshall
2023-12-17 11:35 6 Nykvarns IF Svart - IFK Mariefred , Leo Lord Hölö Allaktivitetshall
Omgång 7
2023-12-02 10:00 7 Telge SIBK Blå 2 - Trosa Edanö IBK , William Bektas Västergård Arena A
2023-12-02 10:00 7 Telge SIBK Blå 1 - Trosa Edanö IBK Svart , Lucas Bektas Västergård Arena A
2023-12-02 10:25 7 Trosa Edanö IBK - Hölö-Mörkö IF Blå , Lucas Bektas Västergård Arena A
2023-12-02 10:25 7 Trosa Edanö IBK Svart - Hölö-Mörkö IF , William Bektas Västergård Arena A
2023-12-02 10:50 7 Hölö-Mörkö IF Blå - Telge SIBK Blå 2 , William Bektas Västergård Arena A
2023-12-02 10:50 7 Hölö-Mörkö IF - Telge SIBK Blå 1 , Lucas Bektas Västergård Arena A
2023-12-02 11:15 7 Telge SIBK Blå 2 - Trosa Edanö IBK Svart , William Bektas Västergård Arena A
2023-12-02 11:15 7 Telge SIBK Blå 1 - Trosa Edanö IBK , Lucas Bektas Västergård Arena A
2023-12-02 11:40 7 Trosa Edanö IBK - Hölö-Mörkö IF , William Bektas Västergård Arena A
2023-12-02 11:40 7 Trosa Edanö IBK Svart - Hölö-Mörkö IF Blå , Lucas Bektas Västergård Arena A
2023-12-02 12:05 7 Hölö-Mörkö IF - Telge SIBK Blå 2 , Lucas Bektas Västergård Arena A
2023-12-02 12:05 7 Hölö-Mörkö IF Blå - Telge SIBK Blå 1 , William Bektas Västergård Arena A
Omgång 8
2023-12-10 10:00 8 Torshälla IBK - IFK Gnesta Blå Alexander Thunebro, Oscar Löving Skjulstahallen A
2023-12-10 10:00 8 IFK Mariefred - IFK Gnesta Blå/Vit Arvid Karlsson, Alex Rengdell Skjulstahallen A
2023-12-10 10:25 8 IFK Gnesta Blå - Onyx IBS Nyköping Oscar Löving, Alexander Thunebro Skjulstahallen A
2023-12-10 10:25 8 IFK Gnesta Blå/Vit - Onyx IBS Nyköping Orange Alex Rengdell, Arvid Karlsson Skjulstahallen A
2023-12-10 10:50 8 Onyx IBS Nyköping - Torshälla IBK Arvid Karlsson, Alex Rengdell Skjulstahallen A
2023-12-10 10:50 8 Onyx IBS Nyköping Orange - IFK Mariefred Alexander Thunebro, Oscar Löving Skjulstahallen A
2023-12-10 11:15 8 Torshälla IBK - IFK Gnesta Blå/Vit Alexander Thunebro, Oscar Löving Skjulstahallen A
2023-12-10 11:15 8 IFK Mariefred - IFK Gnesta Blå Arvid Karlsson, Alex Rengdell Skjulstahallen A
2023-12-10 11:40 8 IFK Gnesta Blå - Onyx IBS Nyköping Orange Oscar Löving, Alexander Thunebro Skjulstahallen A
2023-12-10 11:40 8 IFK Gnesta Blå/Vit - Onyx IBS Nyköping Alex Rengdell, Arvid Karlsson Skjulstahallen A
2023-12-10 12:05 8 Onyx IBS Nyköping Orange - Torshälla IBK Arvid Karlsson, Alex Rengdell Skjulstahallen A
2023-12-10 12:05 8 Onyx IBS Nyköping - IFK Mariefred Alexander Thunebro, Oscar Löving Skjulstahallen A
Omgång 9
2024-01-13 09:30 9 Telge SIBK Röd 1 - FM 2021 Röd , Lucas Bektas Västergård Arena A
2024-01-13 09:30 9 Telge SIBK Röd 2 - Telge SIBK Gul 1 , William Bektas Västergård Arena A
2024-01-13 09:55 9 FM 2021 Röd - Onyx IBS Nyköping Orange , William Bektas Västergård Arena A
2024-01-13 09:55 9 Telge SIBK Gul 1 - Onyx IBS Nyköping , Kerrellos Findakli Västergård Arena A
2024-01-13 10:20 9 Onyx IBS Nyköping Orange - Telge SIBK Röd 1 , Lucas Bektas Västergård Arena A
2024-01-13 10:20 9 Onyx IBS Nyköping - Telge SIBK Röd 2 , Kerrellos Findakli Västergård Arena A
2024-01-13 10:45 9 Telge SIBK Röd 1 - Telge SIBK Gul 1 , William Bektas Västergård Arena A
2024-01-13 10:45 9 Telge SIBK Röd 2 - FM 2021 Röd , Lucas Bektas Västergård Arena A
2024-01-13 11:10 9 FM 2021 Röd - Onyx IBS Nyköping , William Bektas Västergård Arena A
2024-01-13 11:10 9 Telge SIBK Gul 1 - Onyx IBS Nyköping Orange , Kerrellos Findakli Västergård Arena A
2024-01-13 11:35 9 Onyx IBS Nyköping - Telge SIBK Röd 1 , Lucas Bektas Västergård Arena A
2024-01-13 11:35 9 Onyx IBS Nyköping Orange - Telge SIBK Röd 2 , Kerrellos Findakli Västergård Arena A
Omgång 10
2024-01-14 10:00 10 Trosa Edanö IBK Svart - Nykvarns IF , Milla Vildelin Hedebyhallen
2024-01-14 10:00 10 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Svart , Ronja Vildelin Hedebyhallen
2024-01-14 10:25 10 Nykvarns IF - Vakant plats 2 , Julia Lundin Hedebyhallen
2024-01-14 10:25 10 Nykvarns IF Svart - Torshälla IBK , Ella Lidström Hedebyhallen
2024-01-14 10:50 10 Vakant plats 2 - Trosa Edanö IBK Svart , Milla Vildelin Hedebyhallen
2024-01-14 10:50 10 Torshälla IBK - Trosa Edanö IBK , Ronja Vildelin Hedebyhallen
2024-01-14 11:15 10 Trosa Edanö IBK Svart - Nykvarns IF Svart , Ella Lidström Hedebyhallen
2024-01-14 11:15 10 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF , Julia Lundin Hedebyhallen
2024-01-14 11:40 10 Nykvarns IF - Torshälla IBK , Milla Vildelin Hedebyhallen
2024-01-14 11:40 10 Nykvarns IF Svart - Vakant plats 2 , Ronja Vildelin Hedebyhallen
2024-01-14 12:05 10 Torshälla IBK - Trosa Edanö IBK Svart , Ella Lidström Hedebyhallen
2024-01-14 12:05 10 Vakant plats 2 - Trosa Edanö IBK , Julia Lundin Hedebyhallen
Omgång 11
2024-01-20 12:10 11 Hölö-Mörkö IF Vit/Blå - IFK Gnesta Blå , Alva Mannström Hölö Allaktivitetshall
2024-01-20 12:10 11 Hölö-Mörkö IF Blå/Vit - IFK Gnesta Blå/Vit , Kevin Wahlberg Hölö Allaktivitetshall
2024-01-20 12:35 11 IFK Gnesta Blå - IFK Mariefred , Alva Mannström Hölö Allaktivitetshall
2024-01-20 12:35 11 IFK Gnesta Blå/Vit - Vakant plats , Kevin Wahlberg Hölö Allaktivitetshall
2024-01-20 13:00 11 IFK Mariefred - Hölö-Mörkö IF Vit/Blå , Alva Mannström Hölö Allaktivitetshall
2024-01-20 13:00 11 Vakant plats - Hölö-Mörkö IF Blå/Vit , Kevin Wahlberg Hölö Allaktivitetshall
2024-01-20 13:25 11 Hölö-Mörkö IF Vit/Blå - IFK Gnesta Blå/Vit , Alva Mannström Hölö Allaktivitetshall
2024-01-20 13:25 11 Hölö-Mörkö IF Blå/Vit - IFK Gnesta Blå , Kevin Wahlberg Hölö Allaktivitetshall
2024-01-20 13:50 11 IFK Gnesta Blå - Vakant plats , Alva Mannström Hölö Allaktivitetshall
2024-01-20 13:50 11 IFK Gnesta Blå/Vit - IFK Mariefred , Kevin Wahlberg Hölö Allaktivitetshall
2024-01-20 14:15 11 Vakant plats - Hölö-Mörkö IF Vit/Blå , Alva Mannström Hölö Allaktivitetshall
2024-01-20 14:15 11 IFK Mariefred - Hölö-Mörkö IF Blå/Vit , Kevin Wahlberg Hölö Allaktivitetshall
Omgång 12
2024-01-14 10:00 12 Strängnäs IBK - Telge SIBK Blå 1 , Maya Johansson Thomas Arena
2024-01-14 10:00 12 Strängnäs IBK Röd - Telge SIBK Blå 2 , August Blomkvist Thomas Arena
2024-01-14 10:25 12 Telge SIBK Blå 1 - Järna SK 2 , Maya Johansson Thomas Arena
2024-01-14 10:25 12 Telge SIBK Blå 2 - Vakant plats , August Blomkvist Thomas Arena
2024-01-14 10:50 12 Järna SK 2 - Strängnäs IBK , August Blomkvist Thomas Arena
2024-01-14 10:50 12 Vakant plats - Strängnäs IBK Röd , Maya Johansson Thomas Arena
2024-01-14 11:15 12 Strängnäs IBK - Telge SIBK Blå 2 , Liam Almersund Thomas Arena
2024-01-14 11:15 12 Strängnäs IBK Röd - Telge SIBK Blå 1 , Alexander Werleskog Thomas Arena
2024-01-14 11:40 12 Telge SIBK Blå 1 - Vakant plats , Liam Almersund Thomas Arena
2024-01-14 11:40 12 Telge SIBK Blå 2 - Järna SK 2 , Alexander Werleskog Thomas Arena
2024-01-14 12:05 12 Vakant plats - Strängnäs IBK , Liam Almersund Thomas Arena
2024-01-14 12:05 12 Järna SK 2 - Strängnäs IBK Röd , Alexander Werleskog Thomas Arena
Omgång 13
2024-02-11 10:00 13 FM 2021 Svart - Hölö-Mörkö IF Hammarvallen
2024-02-11 10:00 13 FM 2021 Röd - Hölö-Mörkö IF Blå Hammarvallen
2024-02-11 10:25 13 Hölö-Mörkö IF - Strängnäs IBK Röd Hammarvallen
2024-02-11 10:25 13 Hölö-Mörkö IF Blå - Strängnäs IBK Hammarvallen
2024-02-11 10:50 13 Strängnäs IBK Röd - FM 2021 Svart Hammarvallen
2024-02-11 10:50 13 Strängnäs IBK - FM 2021 Röd Hammarvallen
2024-02-11 11:15 13 FM 2021 Svart - Hölö-Mörkö IF Blå Hammarvallen
2024-02-11 11:15 13 FM 2021 Röd - Hölö-Mörkö IF Hammarvallen
2024-02-11 11:40 13 Hölö-Mörkö IF - Strängnäs IBK Hammarvallen
2024-02-11 11:40 13 Hölö-Mörkö IF Blå - Strängnäs IBK Röd Hammarvallen
2024-02-11 12:05 13 Strängnäs IBK - FM 2021 Svart Hammarvallen
2024-02-11 12:05 13 Strängnäs IBK Röd - FM 2021 Röd Hammarvallen
Omgång 14
2024-02-18 09:30 14 Nykvarns IF - Telge SIBK Röd 1 , Lucas Jansson Björkestahallen
2024-02-18 09:30 14 Nykvarns IF Svart - Telge SIBK Röd 2 , Filip Lindvall Björkestahallen
2024-02-18 09:55 14 Telge SIBK Röd 1 - Järna SK 2 , Lucas Jansson Björkestahallen
2024-02-18 09:55 14 Telge SIBK Röd 2 - Torshälla IBK , Filip Lindvall Björkestahallen
2024-02-18 10:20 14 Järna SK 2 - Nykvarns IF , Filip Lindvall Björkestahallen
2024-02-18 10:20 14 Torshälla IBK - Nykvarns IF Svart , Lucas Jansson Björkestahallen
2024-02-18 10:45 14 Nykvarns IF - Telge SIBK Röd 2 , Lucas Jansson Björkestahallen
2024-02-18 10:45 14 Nykvarns IF Svart - Telge SIBK Röd 1 , Filip Lindvall Björkestahallen
2024-02-18 11:10 14 Telge SIBK Röd 1 - Torshälla IBK , Lucas Jansson Björkestahallen
2024-02-18 11:10 14 Telge SIBK Röd 2 - Järna SK 2 , Filip Lindvall Björkestahallen
2024-02-18 11:35 14 Torshälla IBK - Nykvarns IF , Lucas Jansson Björkestahallen
2024-02-18 11:35 14 Järna SK 2 - Nykvarns IF Svart , Filip Lindvall Björkestahallen
Omgång 15
2024-02-18 12:00 15 Onyx IBS Nyköping - Hölö-Mörkö IF Vit/Blå , Oliver Persson Gripenskolan
2024-02-18 12:00 15 Onyx IBS Nyköping Orange - Hölö-Mörkö IF Blå/Vit , Neo Nyström Gripenskolan
2024-02-18 12:25 15 Hölö-Mörkö IF Vit/Blå - Telge SIBK Blå 1 , Oliver Persson Gripenskolan
2024-02-18 12:25 15 Hölö-Mörkö IF Blå/Vit - IFK Gnesta Blå , Neo Nyström Gripenskolan
2024-02-18 12:50 15 Telge SIBK Blå 1 - Onyx IBS Nyköping , Oliver Persson Gripenskolan
2024-02-18 12:50 15 IFK Gnesta Blå - Onyx IBS Nyköping Orange , Neo Nyström Gripenskolan
2024-02-18 13:15 15 Onyx IBS Nyköping - Hölö-Mörkö IF Blå/Vit , Oliver Persson Gripenskolan
2024-02-18 13:15 15 Onyx IBS Nyköping Orange - Hölö-Mörkö IF Vit/Blå , Neo Nyström Gripenskolan
2024-02-18 13:40 15 Hölö-Mörkö IF Vit/Blå - IFK Gnesta Blå , Oliver Persson Gripenskolan
2024-02-18 13:40 15 Hölö-Mörkö IF Blå/Vit - Telge SIBK Blå 1 , Neo Nyström Gripenskolan
2024-02-18 14:05 15 IFK Gnesta Blå - Onyx IBS Nyköping , Oliver Persson Gripenskolan
2024-02-18 14:05 15 Telge SIBK Blå 1 - Onyx IBS Nyköping Orange , Neo Nyström Gripenskolan
Omgång 16
2024-02-11 09:30 16 Järna SK 1 - Trosa Edanö IBK , Kevin Wahlberg Hölö Allaktivitetshall
2024-02-11 09:30 16 Onyx IBS Nyköping - Trosa Edanö IBK Svart , Alva Mannström Hölö Allaktivitetshall
2024-02-11 09:55 16 Trosa Edanö IBK - IFK Gnesta Blå , Kevin Wahlberg Hölö Allaktivitetshall
2024-02-11 09:55 16 Trosa Edanö IBK Svart - IFK Gnesta Blå/Vit , Alva Mannström Hölö Allaktivitetshall
2024-02-11 10:20 16 IFK Gnesta Blå - Järna SK 1 , Kevin Wahlberg Hölö Allaktivitetshall
2024-02-11 10:20 16 IFK Gnesta Blå/Vit - Onyx IBS Nyköping , Alva Mannström Hölö Allaktivitetshall
2024-02-11 10:45 16 Järna SK 1 - Trosa Edanö IBK Svart , Kevin Wahlberg Hölö Allaktivitetshall
2024-02-11 10:45 16 Onyx IBS Nyköping - Trosa Edanö IBK , Alva Mannström Hölö Allaktivitetshall
2024-02-11 11:10 16 Trosa Edanö IBK - IFK Gnesta Blå/Vit , Kevin Wahlberg Hölö Allaktivitetshall
2024-02-11 11:10 16 Trosa Edanö IBK Svart - IFK Gnesta Blå , Alva Mannström Hölö Allaktivitetshall
2024-02-11 11:35 16 IFK Gnesta Blå/Vit - Järna SK 1 , Kevin Wahlberg Hölö Allaktivitetshall
2024-02-11 11:35 16 IFK Gnesta Blå - Onyx IBS Nyköping , Alva Mannström Hölö Allaktivitetshall
Omgång 17
2024-03-10 09:30 17 Nykvarns IF Svart - IFK Mariefred , Filip Lindvall Björkestahallen
2024-03-10 09:30 17 Nykvarns IF - Vakant plats , Lucas Jansson Björkestahallen
2024-03-10 09:55 17 IFK Mariefred - IFK Gnesta Blå , Filip Lindvall Björkestahallen
2024-03-10 09:55 17 Vakant plats - IFK Gnesta Blå/Vit , Lucas Jansson Björkestahallen
2024-03-10 10:20 17 IFK Gnesta Blå - Nykvarns IF Svart , Lucas Jansson Björkestahallen
2024-03-10 10:20 17 IFK Gnesta Blå/Vit - Nykvarns IF , Filip Lindvall Björkestahallen
2024-03-10 10:45 17 Nykvarns IF Svart - Vakant plats , Lucas Jansson Björkestahallen
2024-03-10 10:45 17 Nykvarns IF - IFK Mariefred , Filip Lindvall Björkestahallen
2024-03-10 11:10 17 IFK Mariefred - IFK Gnesta Blå/Vit , Filip Lindvall Björkestahallen
2024-03-10 11:10 17 Vakant plats - IFK Gnesta Blå , Lucas Jansson Björkestahallen
2024-03-10 11:35 17 IFK Gnesta Blå/Vit - Nykvarns IF Svart , Filip Lindvall Björkestahallen
2024-03-10 11:35 17 IFK Gnesta Blå - Nykvarns IF , Lucas Jansson Björkestahallen
Omgång 18
2024-03-10 10:00 18 Trosa Edanö IBK - Hölö-Mörkö IF Vit/Blå , Ella Lidström Hedebyhallen
2024-03-10 10:00 18 Trosa Edanö IBK Svart - Hölö-Mörkö IF Blå/Vit , Nathalie Jönsson Hedebyhallen
2024-03-10 10:25 18 Hölö-Mörkö IF Vit/Blå - Onyx IBS Nyköping , Ronja Vildelin Hedebyhallen
2024-03-10 10:25 18 Hölö-Mörkö IF Blå/Vit - Onyx IBS Nyköping Orange , My Bengtsson Hedebyhallen
2024-03-10 10:50 18 Onyx IBS Nyköping - Trosa Edanö IBK , Nathalie Jönsson Hedebyhallen
2024-03-10 10:50 18 Onyx IBS Nyköping Orange - Trosa Edanö IBK Svart , Ella Lidström Hedebyhallen
2024-03-10 11:15 18 Trosa Edanö IBK - Hölö-Mörkö IF Blå/Vit , Ronja Vildelin Hedebyhallen
2024-03-10 11:15 18 Trosa Edanö IBK Svart - Hölö-Mörkö IF Vit/Blå , My Bengtsson Hedebyhallen
2024-03-10 11:40 18 Hölö-Mörkö IF Vit/Blå - Onyx IBS Nyköping Orange , Nathalie Jönsson Hedebyhallen
2024-03-10 11:40 18 Hölö-Mörkö IF Blå/Vit - Onyx IBS Nyköping , Ella Lidström Hedebyhallen
2024-03-10 12:05 18 Onyx IBS Nyköping Orange - Trosa Edanö IBK , Ronja Vildelin Hedebyhallen
2024-03-10 12:05 18 Onyx IBS Nyköping - Trosa Edanö IBK Svart , My Bengtsson Hedebyhallen
Omgång 19
2024-03-10 10:00 19 Torshälla IBK - Järna SK 1 Arvid Karlsson, Isak Aren Skjulstahallen A
2024-03-10 10:00 19 Vakant plats - Järna SK 2 William Jansson, Alex Rengdell Skjulstahallen A
2024-03-10 10:25 19 Järna SK 1 - Vakant plats 2 Isak Aren, Arvid Karlsson Skjulstahallen A
2024-03-10 10:25 19 Järna SK 2 - FM 2021 Svart William Jansson, Alex Rengdell Skjulstahallen A
2024-03-10 10:50 19 Vakant plats 2 - Torshälla IBK Isak Aren, Arvid Karlsson Skjulstahallen A
2024-03-10 10:50 19 FM 2021 Svart - Vakant plats Alexander Thunebro, Alex Rengdell Skjulstahallen A
2024-03-10 11:15 19 Torshälla IBK - Järna SK 2 William Jansson, Alexander Thunebro Skjulstahallen A
2024-03-10 11:15 19 Vakant plats - Järna SK 1 Isak Aren, Arvid Karlsson Skjulstahallen A
2024-03-10 11:40 19 Järna SK 1 - FM 2021 Svart Isak Aren, Arvid Karlsson Skjulstahallen A
2024-03-10 11:40 19 Järna SK 2 - Vakant plats 2 Alexander Thunebro, William Jansson Skjulstahallen A
2024-03-10 12:05 19 FM 2021 Svart - Torshälla IBK Arvid Karlsson, Isak Aren Skjulstahallen A
2024-03-10 12:05 19 Vakant plats 2 - Vakant plats Alexander Thunebro, William Jansson Skjulstahallen A
Omgång 20
2024-03-23 10:30 20 Strängnäs IBK Röd - Telge SIBK Röd 1 Thomas Arena
2024-03-23 10:30 20 Strängnäs IBK - Telge SIBK Röd 2 Thomas Arena
2024-03-23 10:55 20 Telge SIBK Röd 1 - Hölö-Mörkö IF Thomas Arena
2024-03-23 10:55 20 Telge SIBK Röd 2 - Hölö-Mörkö IF Blå Thomas Arena
2024-03-23 11:20 20 Hölö-Mörkö IF - Strängnäs IBK Röd Thomas Arena
2024-03-23 11:20 20 Hölö-Mörkö IF Blå - Strängnäs IBK Thomas Arena
2024-03-23 11:45 20 Strängnäs IBK Röd - Telge SIBK Röd 2 Thomas Arena
2024-03-23 11:45 20 Strängnäs IBK - Telge SIBK Röd 1 Thomas Arena
2024-03-23 12:10 20 Telge SIBK Röd 1 - Hölö-Mörkö IF Blå Thomas Arena
2024-03-23 12:10 20 Telge SIBK Röd 2 - Hölö-Mörkö IF Thomas Arena
2024-03-23 12:35 20 Hölö-Mörkö IF Blå - Strängnäs IBK Röd Thomas Arena
2024-03-23 12:35 20 Hölö-Mörkö IF - Strängnäs IBK Thomas Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis