Spelprogram - Pojkar Blå Serie 3 Central

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Dotteviks IF/Arvika IBF Martin Löfvenholm m.lofvenholm@gmail.com 073-067 37 97 Röd, Röd, Röd
Hultsberg IBF Mikael Höglund m.hog@live.se 072-4441676 Grå, svart, svart
Karlstad IBF Bredd Syd Martin Suserud martin.suserud@gmail.com 0705660886 Blå , Svart, Svart
Karlstad IBF Bredd Öst 2 Bernhard Eriksson bernharderiksson@gmail.com Blå , Svart, Svart
Lekvattnets BK Maria Andersson maria.andersson87@hotmail.com 073-8454966 Svart, Svart, svart
Skattkärrs IK 2 Jonas Kihlman jonas.kihlman@afry.com 070-3871616 blå, blå, blå
Skoghalls IBK Utveckling Röd Fredrik Gustafsson fredrik.gustafsson@corona-control.se Blå, Blå, Blå
Säffle SK 1 Jonas Askås jonasaskas@hotmail.com 070-6060890 Orange , Marinblå , Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-14 12:00 1 Dotteviks IF/Arvika IBF - Karlstad IBF Bredd Syd Klara Andersson, Meja Skoglund Strandhallen Arvika
2023-10-14 14:00 1 Skattkärrs IK 2 - Säffle SK 1 , Oliver Lindmark Skattkärrsskolan
2023-10-15 13:00 1 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Lekvattnets BK Hammarö Arena B
Omgång 2
2023-10-20 19:30 2 Karlstad IBF Bredd Syd - Skoghalls IBK Utveckling Röd Klubbhuset Arena
2023-10-22 09:30 2 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Hultsberg IBF Ramirent Arena
2023-10-22 16:00 2 Lekvattnets BK - Skattkärrs IK 2 Stjernehallen
Omgång 3
2023-10-28 12:00 3 Dotteviks IF/Arvika IBF - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Gustav Falkevik, Nova Östberg Strandhallen Arvika
2023-10-28 13:30 3 Hultsberg IBF - Säffle SK 1 Hultsbergshallen
2023-10-29 17:00 3 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Skattkärrs IK 2 Hammarö Arena
Omgång 4
2023-11-12 11:30 4 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Hammarö Arena B
2023-11-12 12:00 4 Lekvattnets BK - Säffle SK 1 Stjernehallen
2023-12-02 10:30 4 Hultsberg IBF - Karlstad IBF Bredd Syd Ramirent Arena
Omgång 5
2023-11-18 10:30 5 Dotteviks IF/Arvika IBF - Hultsberg IBF Klara Andersson, Nova Östberg Strandhallen Arvika
2023-11-19 09:30 5 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Skattkärrs IK 2 Ramirent Arena
2023-12-09 12:00 5 Karlstad IBF Bredd Syd - Lekvattnets BK Klubbhuset Arena
2023-12-10 10:00 5 Säffle SK 1 - Skoghalls IBK Utveckling Röd Tegnérhallen
Omgång 6
2023-11-25 11:30 6 Skattkärrs IK 2 - Hultsberg IBF Olle Barse, Carl-Johan Bergsten Skattkärrsskolan
2023-11-26 13:00 6 Säffle SK 1 - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Tegnérhallen
2023-11-26 18:00 6 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Dotteviks IF/Arvika IBF Hammarö Arena B
Omgång 7
7 Karlstad IBF Bredd Syd - Säffle SK 1
2023-12-02 11:30 7 Dotteviks IF/Arvika IBF - Skattkärrs IK 2 Jenny Bäckman, Ayla Östberg Strandhallen Arvika
2023-12-03 12:30 7 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Lekvattnets BK Ramirent Arena
Omgång 8
8 Skattkärrs IK 2 - Karlstad IBF Bredd Syd Skattkärrsskolan
2023-12-17 11:00 8 Lekvattnets BK - Hultsberg IBF Stjernehallen
2023-12-17 13:00 8 Säffle SK 1 - Dotteviks IF/Arvika IBF Tegnérhallen
Omgång 9
2023-10-15   Uppskj. 9 Karlstad IBF Bredd Syd - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Klubbhuset Arena
2024-01-13 11:00 9 Dotteviks IF/Arvika IBF - Lekvattnets BK Oskar Andersson, Nils Larsson Strandhallen Arvika
2024-01-14 09:30 9 Hultsberg IBF - Skoghalls IBK Utveckling Röd Ramirent Arena
Omgång 10
2024-01-20 14:45 10 Karlstad IBF Bredd Syd - Dotteviks IF/Arvika IBF Ramirent Arena
2024-01-21 11:00 10 Säffle SK 1 - Skattkärrs IK 2 Tegnérhallen
2024-02-25   Uppskj. 10 Lekvattnets BK - Skoghalls IBK Utveckling Röd Stjernehallen
Omgång 11
2024-02-03 14:00 11 Skattkärrs IK 2 - Lekvattnets BK Oliver Lindmark, Oliver Lindmark Skattkärrsskolan
2024-02-03 17:30 11 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Karlstad IBF Bredd Syd Hammarö Arena
2024-02-04 09:30 11 Hultsberg IBF - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Ramirent Arena
Omgång 12
2024-02-10 12:00 12 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Dotteviks IF/Arvika IBF Ramirent Arena
2024-02-10 13:15 12 Skattkärrs IK 2 - Skoghalls IBK Utveckling Röd Olle Barse, Noah Kjell Skattkärrsskolan
2024-02-11 11:00 12 Säffle SK 1 - Hultsberg IBF Tegnérhallen
Omgång 13
2024-02-17 17:30 13 Karlstad IBF Bredd Syd - Hultsberg IBF Klubbhuset Arena
2024-02-18 09:30 13 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Skoghalls IBK Utveckling Röd Ramirent Arena
2024-02-18 11:00 13 Säffle SK 1 - Lekvattnets BK Tegnérhallen
Omgång 14
2024-02-11 16:00 14 Lekvattnets BK - Karlstad IBF Bredd Syd Stjernehallen
2024-02-24 10:30 14 Hultsberg IBF - Dotteviks IF/Arvika IBF Ramirent Arena
2024-02-24 11:30 14 Skattkärrs IK 2 - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Linus Westman, Elis Tibell Skattkärrsskolan
2024-02-24 15:00 14 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Säffle SK 1 Hammarö Arena
Omgång 15
2024-03-09 11:30 15 Dotteviks IF/Arvika IBF - Skoghalls IBK Utveckling Röd Strandhallen Arvika
2024-03-10 09:30 15 Hultsberg IBF - Skattkärrs IK 2 Ramirent Arena
2024-03-10 14:00 15 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Säffle SK 1 Ramirent Arena
Omgång 16
16 Skattkärrs IK 2 - Dotteviks IF/Arvika IBF Väse Sporthall
2024-03-16 10:30 16 Säffle SK 1 - Karlstad IBF Bredd Syd Tegnérhallen
2024-03-17 12:00 16 Lekvattnets BK - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Stjernehallen
Omgång 17
17 Dotteviks IF/Arvika IBF - Lekvattnets BK Strandhallen Arvika
17 Hultsberg IBF - Karlstad IBF Bredd Syd Ramirent Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis