Spelprogram - Pojkar Blå Medel

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bua IF P12/14 Orange Orange , Svart, Svart
Falkenbergs IBK P/F 11/13 Staffan Sjöberg falkenbergsibk@gmail.com 072-766 05 16 Svart, Svart, Svart
Frillesås FF P 13 1 Christoffer Eek ibfbp13@gmail.com 0706620010 Grön, Vit, Grön
Halmstads IBK P13 Röd Anton Myte anton.myte@gmail.com 0705506754 Röd, Svart, Svart
Halmstads IBK P13 Svart Anton Myte anton.myte@gmail.com 0705506754 Röd, Svart, Svart
Kustens IF P 13 Orange Henrik Haraldssson Henrik82@hotmail.se 070-2074482 Orange/svart/svart
Kustens IF P13 Svart Henrik Haraldssson Henrik82@hotmail.se 070-2074482 Svart & Orange, Svart, Svart
Onsala IBK P 13 1 Malin Johansson malinjohansson.malin@gmail.com 0739920844 Rosa/Svart, Svart, Svarta
Onsala IBK P 13 2 Malin Johansson malinjohansson.malin@gmail.com 0739920844 Rosa/Svart, Svart, Svarta
Sandö IBK P13 Gul Jesper Andersson p.jesper.andersson@gmail.com 072-2428032 gul/svart/gul
Sandö IBK P13 Svart Jesper Andersson p.jesper.andersson@gmail.com 072-2428032 Gula, Svarta, Gula
Skottorps IF P/F12 Morgan Einarsson Mogge.einarsson@gmail.com Grön, Grön, Grön
Särö IBK P12/13 Fredrik Wiman Fredrik.wiman@outlook.com 0705790222 ljusblå, svart, svart
Tofta GIF P13 Blå Maria Lindquist lindquist.maria9@gmail.com 0709249308 Blå, Vit, Blå
Tofta GIF P13 Vit Maria Lindquist lindquist.maria9@gmail.com 0709249308 Blå, Vit, Blå
Träslövsläge IF P13 Blå Magnus Tornevall magnus.tornevall@telia.com 0730851984 Blå, Blå, Blå
Träslövsläge IF P13 Vit Magnus Tornevall magnus.tornevall@telia.com 0730851984 Blå, Blå, Blå
Tvååkers IBK P13/14 Röd Angela Andersson angela77andersson@gmail.com 070-248 48 49 Röd, Svart, Svart
Warberg IBF P13 Blå Daniel Ryttare 0730-702842 Blå, Blå, Blå
Warberg IBF P13 Svart Daniel Ryttare 0730-702842 Blå, Blå, Blå
Varla IBK P13 Lila 1 Marcus Johansson 0736-271360 Svart/lila, Svart, Svart
Varla IBK P13 Lila 2 Marcus Johansson 0736-271360 Svart/lila, Svart, Svart
Varla IBK P13 Lila 3 Marcus Johansson 0736-271360 Svart/lila, Svart, Svart
Varla IBK P13 Svart 1 Filip Nylander filip.nylander@gmail.com Svart/lila, Svart, Svart
Varla IBK P13 Svart 2 Filip Nylander filip.nylander@gmail.com Svart/lila, Svart, Svart
Varla IBK P13 Svart 3 Filip Nylander filip.nylander@gmail.com Svart/lila, Svart, Svart
Veddige IBK P12/13 Gul Fredrik Fossum sundberg80@hotmail.com 0731-53 52 83 GUL, SVART, SVART
Vinbergs IBS P 13/14 Svart Fredrik Lidebring fiddelid@hotmail.com 0703819565 Blå, Blå, Blå
Vinbergs IBS P 13/14 Vit Fredrik Lidebring fiddelid@hotmail.com 0703819565 Blå, Blå, Blå
Viskadalen IBK P/F 12/13 Hanna Laurén hamalauren@hotmail.com Röd, Svart, Svart
Åsa IF P12 Gul Anders Henriksson anders.henriksson@ymail.com 0725445822 svart/gul, svart, svart
Åsa IF P13 Fredrik Hafsten fhafsten@gmail.com 0733490184 svart/gul, svart, svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-22 09:00 1 Vinbergs IBS P 13/14 Svart - Skottorps IF P/F12 Vinbergs Idrottshall
2023-10-22 09:45 1 Halmstads IBK P13 Röd - Kustens IF P 13 Orange Vinbergs Idrottshall
2023-10-22 10:30 1 Skottorps IF P/F12 - Halmstads IBK P13 Röd Vinbergs Idrottshall
2023-10-22 11:15 1 Kustens IF P 13 Orange - Vinbergs IBS P 13/14 Svart Vinbergs Idrottshall
Omgång 2
2023-10-22 11:00 2 Viskadalen IBK P/F 12/13 - Frillesås FF P 13 1 Daniel Ståhl, Edvard Arnell Horredshallen
2023-10-22 11:45 2 Frillesås FF P 13 1 - Träslövsläge IF P13 Blå Daniel Ståhl, Valdemar Frid Horredshallen
2023-10-22 12:30 2 Träslövsläge IF P13 Blå - Viskadalen IBK P/F 12/13 Edvard Arnell, Valdemar Frid Horredshallen
Omgång 3
2023-10-22 09:30 3 Tofta GIF P13 Blå - Vinbergs IBS P 13/14 Vit Tresteget
2023-10-22 10:15 3 Kustens IF P13 Svart - Varla IBK P13 Lila 3 Tresteget
2023-10-22 11:00 3 Vinbergs IBS P 13/14 Vit - Kustens IF P13 Svart Tresteget
2023-10-22 11:45 3 Varla IBK P13 Lila 3 - Tofta GIF P13 Blå Tresteget
Omgång 4
2023-10-22 09:00 4 Warberg IBF P13 Blå - Falkenbergs IBK P/F 11/13 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-10-22 09:45 4 Falkenbergs IBK P/F 11/13 - Halmstads IBK P13 Svart Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-10-22 10:30 4 Halmstads IBK P13 Svart - Warberg IBF P13 Blå Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Omgång 5
2023-10-21 15:00 5 Åsa IF P13 - Varla IBK P13 Svart 2 Arvid Brundin Åsa Gårdsskola Idrottshall
2023-10-21 15:45 5 Tofta GIF P13 Vit - Tvååkers IBK P13/14 Röd , Arvid Brundin Åsa Gårdsskola Idrottshall
2023-10-21 16:30 5 Varla IBK P13 Svart 2 - Tofta GIF P13 Vit Arvid Brundin Åsa Gårdsskola Idrottshall
2023-10-21 17:15 5 Tvååkers IBK P13/14 Röd - Åsa IF P13 , Arvid Brundin Åsa Gårdsskola Idrottshall
Omgång 6
2023-10-22 09:30 6 Onsala IBK P 13 1 - Varla IBK P13 Svart 1 Axel Backlund, Edvin Gårlin Presse Idrottshall
2023-10-22 10:15 6 Träslövsläge IF P13 Vit - Warberg IBF P13 Svart Alfred Andersson, Leo Kobb Presse Idrottshall
2023-10-22 11:00 6 Varla IBK P13 Svart 1 - Träslövsläge IF P13 Vit Elioth Ryttinger, Erik Ahlström Presse Idrottshall
2023-10-22 11:45 6 Warberg IBF P13 Svart - Onsala IBK P 13 1 Gustav Johansson, Melker Kron Presse Idrottshall
Omgång 7
2023-10-22 12:40 7 Varla IBK P13 Lila 1 - Onsala IBK P 13 2 Sia Svensson, Cayenne Torstensson Fjärås Idrottshall
2023-10-22 13:30 7 Särö IBK P12/13 - Sandö IBK P13 Svart Sia Svensson, Cayenne Torstensson Fjärås Idrottshall
2023-10-22 14:20 7 Onsala IBK P 13 2 - Särö IBK P12/13 Freja Kjellander, Cayenne Torstensson Fjärås Idrottshall
2023-10-22 15:10 7 Sandö IBK P13 Svart - Varla IBK P13 Lila 1 Sia Svensson, Cayenne Torstensson Fjärås Idrottshall
Omgång 8
2023-10-22 10:00 8 Veddige IBK P12/13 Gul - Sandö IBK P13 Gul Vidhögehallen
2023-10-22 10:45 8 Åsa IF P12 Gul - Bua IF P12/14 Orange Vidhögehallen
2023-10-22 11:30 8 Sandö IBK P13 Gul - Åsa IF P12 Gul Vidhögehallen
2023-10-22 12:15 8 Bua IF P12/14 Orange - Veddige IBK P12/13 Gul Vidhögehallen
Omgång 9
2023-11-26 09:00 9 Kustens IF P 13 Orange - Falkenbergs IBK P/F 11/13 Emilia Larvall, Selma Holm Haverdalshallen
2023-11-26 09:45 9 Halmstads IBK P13 Röd - Vinbergs IBS P 13/14 Svart Emilia Larvall, Selma Holm Haverdalshallen
2023-11-26 10:30 9 Falkenbergs IBK P/F 11/13 - Halmstads IBK P13 Röd My Carnegård, Evelina Norberg Haverdalshallen
2023-11-26 11:15 9 Vinbergs IBS P 13/14 Svart - Kustens IF P 13 Orange My Carnegård, Evelina Norberg Haverdalshallen
Omgång 10
2023-11-25 13:00 10 Halmstads IBK P13 Svart - Skottorps IF P/F12 Buster Wickenbergh, Tommie Wickenbergh Örjanshallen
2023-11-25 13:45 10 Kustens IF P13 Svart - Vinbergs IBS P 13/14 Vit Buster Wickenbergh, Tommie Wickenbergh Örjanshallen
2023-11-25 14:30 10 Skottorps IF P/F12 - Kustens IF P13 Svart Buster Wickenbergh, Tommie Wickenbergh Örjanshallen
2023-11-25 15:15 10 Vinbergs IBS P 13/14 Vit - Halmstads IBK P13 Svart Buster Wickenbergh, Tommie Wickenbergh Örjanshallen
Omgång 11
2023-11-26 12:15 11 Tvååkers IBK P13/14 Röd - Tofta GIF P13 Blå Tvååkers Idrottshall
2023-11-26 13:00 11 Frillesås FF P 13 1 - Varla IBK P13 Lila 1 Tvååkers Idrottshall
2023-11-26 13:45 11 Tofta GIF P13 Blå - Frillesås FF P 13 1 Tvååkers Idrottshall
2023-11-26 14:30 11 Varla IBK P13 Lila 1 - Tvååkers IBK P13/14 Röd Tvååkers Idrottshall
Omgång 12
2023-11-26 09:30 12 Särö IBK P12/13 - Sandö IBK P13 Gul Agnes Skoglund, Alva Peterson Kullavikshallen
2023-11-26 10:15 12 Sandö IBK P13 Gul - Viskadalen IBK P/F 12/13 Agnes Skoglund, Olivia Skutberg Kullavikshallen
2023-11-26 11:00 12 Viskadalen IBK P/F 12/13 - Särö IBK P12/13 Agnes Skoglund, Teodor Molund Kullavikshallen
Omgång 13
2023-11-25 13:00 13 Träslövsläge IF P13 Blå - Varla IBK P13 Lila 3 Brearedshallen
2023-11-25 13:45 13 Tofta GIF P13 Vit - Åsa IF P12 Gul Brearedshallen
2023-11-25 14:30 13 Varla IBK P13 Lila 3 - Tofta GIF P13 Vit Brearedshallen
2023-11-25 15:15 13 Åsa IF P12 Gul - Träslövsläge IF P13 Blå Brearedshallen
Omgång 14
2023-11-25 09:00 14 Warberg IBF P13 Svart - Varla IBK P13 Svart 2 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-11-25 09:45 14 Träslövsläge IF P13 Vit - Onsala IBK P 13 2 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-11-25 10:30 14 Varla IBK P13 Svart 2 - Träslövsläge IF P13 Vit Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-11-25 11:15 14 Onsala IBK P 13 2 - Warberg IBF P13 Svart Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Omgång 15
2023-11-26 12:00 15 Varla IBK P13 Svart 1 - Åsa IF P13 Alfred Jönsson, Noah Dellenborg Lindälvshallen
2023-11-26 12:50 15 Onsala IBK P 13 1 - Veddige IBK P12/13 Gul Harry Forsén, Emil Höglund Lindälvshallen
2023-11-26 13:40 15 Åsa IF P13 - Onsala IBK P 13 1 Emil Höglund, John Floberg Lindälvshallen
2023-11-26 14:30 15 Veddige IBK P12/13 Gul - Varla IBK P13 Svart 1 Emil Höglund, Noah Dellenborg Lindälvshallen
Omgång 16
2023-11-26 10:45 16 Sandö IBK P13 Svart - Bua IF P12/14 Orange Max Ström, Oskar Klintbäck Vallda Idrottshall
2023-11-26 11:30 16 Bua IF P12/14 Orange - Warberg IBF P13 Blå Max Ström, Oskar Klintbäck Vallda Idrottshall
2023-11-26 12:15 16 Warberg IBF P13 Blå - Sandö IBK P13 Svart Elliot Cornelius, Wilmer Svensson Vallda Idrottshall
Omgång 17
2023-12-17 14:30 17 Falkenbergs IBK P/F 11/13 - Halmstads IBK P13 Röd Kattegatthallen
2023-12-17 15:15 17 Åsa IF P13 - Kustens IF P 13 Orange Kattegatthallen
2023-12-17 16:00 17 Halmstads IBK P13 Röd - Åsa IF P13 Kattegatthallen
2023-12-17 16:45 17 Kustens IF P 13 Orange - Falkenbergs IBK P/F 11/13 Kattegatthallen
Omgång 18
2023-12-17 13:00 18 Träslövsläge IF P13 Vit - Onsala IBK P 13 2 Ankarhallen
2023-12-17 13:45 18 Onsala IBK P 13 2 - Halmstads IBK P13 Svart Ankarhallen
2023-12-17 14:30 18 Halmstads IBK P13 Svart - Träslövsläge IF P13 Vit Ankarhallen
Omgång 19
2023-12-17 12:30 19 Frillesås FF P 13 1 - Warberg IBF P13 Blå Alvin Eklund, Gustav Ahlmén Frillesåshallen
2023-12-17 13:15 19 Varla IBK P13 Svart 2 - Sandö IBK P13 Svart Alvin Eklund, Gustav Ahlmén Frillesåshallen
2023-12-17 14:00 19 Warberg IBF P13 Blå - Varla IBK P13 Svart 2 Jonathan Jungersten, Alvin Eklund Frillesåshallen
2023-12-17 14:45 19 Sandö IBK P13 Svart - Frillesås FF P 13 1 Jonathan Jungersten, Alvin Eklund Frillesåshallen
Omgång 20
2023-12-17 15:00 20 Sandö IBK P13 Gul - Tvååkers IBK P13/14 Röd Elin Idéhn, Viktoria Wallström Vallda Idrottshall
2023-12-17 15:45 20 Tvååkers IBK P13/14 Röd - Tofta GIF P13 Blå Elin Idéhn, Jonathan Johansson Vallda Idrottshall
2023-12-17 16:30 20 Tofta GIF P13 Blå - Sandö IBK P13 Gul Elin Idéhn, Jonathan Johansson Vallda Idrottshall
Omgång 21
2023-12-17 09:30 21 Tofta GIF P13 Vit - Varla IBK P13 Svart 1 Tresteget
2023-12-17 10:15 21 Vinbergs IBS P 13/14 Svart - Onsala IBK P 13 1 Tresteget
2023-12-17 11:00 21 Varla IBK P13 Svart 1 - Vinbergs IBS P 13/14 Svart Tresteget
2023-12-17 11:45 21 Onsala IBK P 13 1 - Tofta GIF P13 Vit Tresteget
Omgång 22
2023-12-17 10:00 22 Vinbergs IBS P 13/14 Vit - Kustens IF P13 Svart Vinbergs Idrottshall
2023-12-17 10:45 22 Varla IBK P13 Lila 1 - Skottorps IF P/F12 Vinbergs Idrottshall
2023-12-17 11:30 22 Kustens IF P13 Svart - Varla IBK P13 Lila 1 Vinbergs Idrottshall
2023-12-17 12:15 22 Skottorps IF P/F12 - Vinbergs IBS P 13/14 Vit Vinbergs Idrottshall
Omgång 23
2023-12-17 12:40 23 Varla IBK P13 Lila 3 - Veddige IBK P12/13 Gul Emil Höglund, Harry Forsén Fjärås Idrottshall
2023-12-17 13:30 23 Åsa IF P12 Gul - Träslövsläge IF P13 Blå Emil Höglund, Harry Forsén Fjärås Idrottshall
2023-12-17 14:20 23 Veddige IBK P12/13 Gul - Åsa IF P12 Gul Emil Höglund, Harry Forsén Fjärås Idrottshall
2023-12-17 15:10 23 Träslövsläge IF P13 Blå - Varla IBK P13 Lila 3 Emil Höglund Fjärås Idrottshall
Omgång 24
2023-12-17 11:00 24 Viskadalen IBK P/F 12/13 - Särö IBK P12/13 Ludwig Hallberg, Valdemar Frid Horredshallen
2023-12-17 11:45 24 Warberg IBF P13 Svart - Bua IF P12/14 Orange Daniel Ståhl, Ludwig Hallberg Horredshallen
2023-12-17 12:30 24 Särö IBK P12/13 - Warberg IBF P13 Svart Daniel Ståhl, Valdemar Frid Horredshallen
2023-12-17 13:15 24 Bua IF P12/14 Orange - Viskadalen IBK P/F 12/13 Ludwig Hallberg, Valdemar Frid Horredshallen
Omgång 25
2024-01-28 09:30 25 Halmstads IBK P13 Röd - Kustens IF P 13 Orange Björn Ekberg, Love Johansson Preihs Halmstad Arena A 1
2024-01-28 10:15 25 Vinbergs IBS P 13/14 Vit - Skottorps IF P/F12 Björn Ekberg, Love Johansson Preihs Halmstad Arena A 1
2024-01-28 11:00 25 Kustens IF P 13 Orange - Vinbergs IBS P 13/14 Vit Björn Ekberg, Love Johansson Preihs Halmstad Arena A 1
2024-01-28 11:45 25 Skottorps IF P/F12 - Halmstads IBK P13 Röd Björn Ekberg, Love Johansson Preihs Halmstad Arena A 1
Omgång 26
2024-01-28 12:30 26 Tvååkers IBK P13/14 Röd - Åsa IF P13 Tvååkers Idrottshall
2024-01-28 13:15 26 Åsa IF P13 - Kustens IF P13 Svart Tvååkers Idrottshall
2024-01-28 14:00 26 Kustens IF P13 Svart - Tvååkers IBK P13/14 Röd Tvååkers Idrottshall
Omgång 27
2024-01-28 09:00 27 Warberg IBF P13 Blå - Frillesås FF P 13 1 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2024-01-28 09:45 27 Träslövsläge IF P13 Blå - Varla IBK P13 Svart 1 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2024-01-28 10:30 27 Frillesås FF P 13 1 - Träslövsläge IF P13 Blå Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2024-01-28 11:15 27 Varla IBK P13 Svart 1 - Warberg IBF P13 Blå Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Omgång 28
2024-01-28 10:00 28 Vinbergs IBS P 13/14 Svart - Falkenbergs IBK P/F 11/13 Vinbergs Idrottshall
2024-01-28 10:45 28 Halmstads IBK P13 Svart - Varla IBK P13 Lila 1 Vinbergs Idrottshall
2024-01-28 11:30 28 Falkenbergs IBK P/F 11/13 - Halmstads IBK P13 Svart Vinbergs Idrottshall
2024-01-28 12:15 28 Varla IBK P13 Lila 1 - Vinbergs IBS P 13/14 Svart Vinbergs Idrottshall
Omgång 29
2024-01-28 09:30 29 Tofta GIF P13 Blå - Warberg IBF P13 Svart Tresteget
2024-01-28 10:15 29 Warberg IBF P13 Svart - Onsala IBK P 13 2 Tresteget
2024-01-28 11:00 29 Onsala IBK P 13 2 - Tofta GIF P13 Blå Tresteget
Omgång 30
2024-01-28 09:30 30 Särö IBK P12/13 - Varla IBK P13 Lila 3 Alva Peterson, Olivia Skutberg Kullavikshallen
2024-01-28 10:15 30 Sandö IBK P13 Svart - Viskadalen IBK P/F 12/13 Alva Peterson, Olivia Skutberg Kullavikshallen
2024-01-28 11:00 30 Varla IBK P13 Lila 3 - Sandö IBK P13 Svart Hugo Bennis, Axel Schröder Kullavikshallen
2024-01-28 11:45 30 Viskadalen IBK P/F 12/13 - Särö IBK P12/13 Hugo Karlsmarker, Agnes Skoglund Kullavikshallen
Omgång 31
2024-01-27 10:30 31 Varla IBK P13 Svart 2 - Åsa IF P12 Gul Noah Dellenborg, Emil Höglund Tingbergshallen
2024-01-27 11:20 31 Sandö IBK P13 Gul - Tofta GIF P13 Vit Noah Dellenborg, Emil Höglund Tingbergshallen
2024-01-27 12:10 31 Åsa IF P12 Gul - Sandö IBK P13 Gul Emil Höglund, Axel Kläth Tingbergshallen
2024-01-27 13:00 31 Tofta GIF P13 Vit - Varla IBK P13 Svart 2 Emil Höglund, Axel Kläth Tingbergshallen
Omgång 32
2024-01-28 14:30 32 Onsala IBK P 13 1 - Veddige IBK P12/13 Gul William Forsberg, Arvid Nylander Rydets Idrottshall
2024-01-28 15:15 32 Träslövsläge IF P13 Vit - Bua IF P12/14 Orange Gustav Johansson, Arvid Nylander Rydets Idrottshall
2024-01-28 16:00 32 Veddige IBK P12/13 Gul - Träslövsläge IF P13 Vit Alfred Andersson, Eric Cato Rydets Idrottshall
2024-01-28 16:45 32 Bua IF P12/14 Orange - Onsala IBK P 13 1 Elioth Ryttinger, Erik Ahlström Rydets Idrottshall
Omgång 33
2024-03-09 09:00 33 Kustens IF P13 Svart - Skottorps IF P/F12 Haverdalshallen
2024-03-09 09:45 33 Halmstads IBK P13 Svart - Vinbergs IBS P 13/14 Vit Haverdalshallen
2024-03-09 10:30 33 Skottorps IF P/F12 - Halmstads IBK P13 Svart Haverdalshallen
2024-03-09 11:15 33 Vinbergs IBS P 13/14 Vit - Kustens IF P13 Svart Haverdalshallen
Omgång 34
2024-03-02 10:30 34 Falkenbergs IBK P/F 11/13 - Halmstads IBK P13 Röd Kattegatthallen
2024-03-02 11:15 34 Kustens IF P 13 Orange - Veddige IBK P12/13 Gul Kattegatthallen
2024-03-02 12:00 34 Halmstads IBK P13 Röd - Kustens IF P 13 Orange Kattegatthallen
2024-03-02 12:45 34 Veddige IBK P12/13 Gul - Falkenbergs IBK P/F 11/13 Kattegatthallen
Omgång 35
2024-03-03 12:45 35 Träslövsläge IF P13 Blå - Varla IBK P13 Lila 3 Brearedshallen
2024-03-03 13:30 35 Vinbergs IBS P 13/14 Svart - Särö IBK P12/13 Brearedshallen
2024-03-03 14:15 35 Varla IBK P13 Lila 3 - Vinbergs IBS P 13/14 Svart Brearedshallen
2024-03-03 15:00 35 Särö IBK P12/13 - Träslövsläge IF P13 Blå Brearedshallen
Omgång 36
2024-03-02 09:30 36 Onsala IBK P 13 1 - Åsa IF P13 Presse Idrottshall
2024-03-02 10:15 36 Varla IBK P13 Svart 1 - Träslövsläge IF P13 Vit Presse Idrottshall
2024-03-02 11:00 36 Åsa IF P13 - Varla IBK P13 Svart 1 Presse Idrottshall
2024-03-02 11:45 36 Träslövsläge IF P13 Vit - Onsala IBK P 13 1 Presse Idrottshall
Omgång 37
2024-03-09 12:30 37 Sandö IBK P13 Svart - Varla IBK P13 Svart 2 Vallda Idrottshall
2024-03-09 13:15 37 Tofta GIF P13 Vit - Åsa IF P12 Gul Vallda Idrottshall
2024-03-09 14:00 37 Varla IBK P13 Svart 2 - Tofta GIF P13 Vit Vallda Idrottshall
2024-03-09 14:45 37 Åsa IF P12 Gul - Sandö IBK P13 Svart Vallda Idrottshall
Omgång 38
2024-03-02 11:00 38 Frillesås FF P 13 1 - Warberg IBF P13 Svart Frillesåshallen
2024-03-02 11:45 38 Warberg IBF P13 Svart - Onsala IBK P 13 2 Frillesåshallen
2024-03-02 13:15 38 Onsala IBK P 13 2 - Frillesås FF P 13 1 Frillesåshallen
Omgång 39
2024-03-03 12:40 39 Varla IBK P13 Lila 1 - Viskadalen IBK P/F 12/13 Fjärås Idrottshall
2024-03-03 13:30 39 Warberg IBF P13 Blå - Sandö IBK P13 Gul Fjärås Idrottshall
2024-03-03 14:20 39 Viskadalen IBK P/F 12/13 - Warberg IBF P13 Blå Fjärås Idrottshall
2024-03-03 15:10 39 Sandö IBK P13 Gul - Varla IBK P13 Lila 1 Fjärås Idrottshall
Omgång 40
2024-03-03 09:30 40 Bua IF P12/14 Orange - Tofta GIF P13 Blå Bua Idrottshall
2024-03-03 10:15 40 Tofta GIF P13 Blå - Tvååkers IBK P13/14 Röd Bua Idrottshall
2024-03-03 11:00 40 Tvååkers IBK P13/14 Röd - Bua IF P12/14 Orange Bua Idrottshall
Omgång 41
2024-03-16 09:00 41 Halmstads IBK P13 Svart - Falkenbergs IBK P/F 11/13 Halmstad Arena A 2
2024-03-16 09:45 41 Kustens IF P13 Svart - Träslövsläge IF P13 Blå Halmstad Arena A 2
2024-03-16 10:30 41 Falkenbergs IBK P/F 11/13 - Kustens IF P13 Svart Halmstad Arena A 2
2024-03-16 11:15 41 Träslövsläge IF P13 Blå - Halmstads IBK P13 Svart Halmstad Arena A 2
Omgång 42
2024-03-17 09:00 42 Kustens IF P 13 Orange - Vinbergs IBS P 13/14 Svart Haverdalshallen
2024-03-17 09:45 42 Skottorps IF P/F12 - Tvååkers IBK P13/14 Röd Haverdalshallen
2024-03-17 10:30 42 Vinbergs IBS P 13/14 Svart - Skottorps IF P/F12 Haverdalshallen
2024-03-17 11:15 42 Tvååkers IBK P13/14 Röd - Kustens IF P 13 Orange Haverdalshallen
Omgång 43
2024-03-17 09:30 43 Tofta GIF P13 Vit - Varla IBK P13 Lila 1 Tresteget
2024-03-17 10:15 43 Warberg IBF P13 Blå - Sandö IBK P13 Svart Tresteget
2024-03-17 11:00 43 Varla IBK P13 Lila 1 - Warberg IBF P13 Blå Tresteget
2024-03-17 11:45 43 Sandö IBK P13 Svart - Tofta GIF P13 Vit Tresteget
Omgång 44
2024-03-17 10:00 44 Vinbergs IBS P 13/14 Vit - Tofta GIF P13 Blå Vinbergs Idrottshall
2024-03-17 10:45 44 Tofta GIF P13 Blå - Halmstads IBK P13 Röd Vinbergs Idrottshall
2024-03-17 12:15 44 Halmstads IBK P13 Röd - Vinbergs IBS P 13/14 Vit Vinbergs Idrottshall
Omgång 45
2024-03-17 09:30 45 Onsala IBK P 13 2 - Varla IBK P13 Lila 3 Presse Idrottshall
2024-03-17 10:15 45 Åsa IF P13 - Särö IBK P12/13 Presse Idrottshall
2024-03-17 11:00 45 Varla IBK P13 Lila 3 - Åsa IF P13 Presse Idrottshall
2024-03-17 11:45 45 Särö IBK P12/13 - Onsala IBK P 13 2 Presse Idrottshall
Omgång 46
2024-03-17 11:00 46 Viskadalen IBK P/F 12/13 - Sandö IBK P13 Gul Horredshallen
2024-03-17 11:45 46 Varla IBK P13 Svart 1 - Warberg IBF P13 Svart Horredshallen
2024-03-17 12:30 46 Sandö IBK P13 Gul - Varla IBK P13 Svart 1 Horredshallen
2024-03-17 13:15 46 Warberg IBF P13 Svart - Viskadalen IBK P/F 12/13 Horredshallen
Omgång 47
2024-03-16 10:40 47 Varla IBK P13 Svart 2 - Frillesås FF P 13 1 Tingbergshallen
2024-03-16 11:30 47 Åsa IF P12 Gul - Onsala IBK P 13 1 Tingbergshallen
2024-03-16 12:20 47 Frillesås FF P 13 1 - Åsa IF P12 Gul Tingbergshallen
2024-03-16 13:10 47 Onsala IBK P 13 1 - Varla IBK P13 Svart 2 Tingbergshallen
Omgång 48
2024-03-16 13:00 48 Veddige IBK P12/13 Gul - Träslövsläge IF P13 Vit Vidhögehallen
2024-03-16 14:30 48 Träslövsläge IF P13 Vit - Bua IF P12/14 Orange Vidhögehallen
2024-03-16 15:15 48 Bua IF P12/14 Orange - Veddige IBK P12/13 Gul Vidhögehallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis