Spelprogram - Pojkar Blå Serie 2 Södra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Dotteviks IF/Arvika IBF Håkan Nykvist hakan.nykvist75@gmail.com 0734147998 Röd, Röd, Röd
Herrhagens IF John Johnsen John@hawksrow.com Orange, Svart, Svart
Hertzöga BK Gul, Grön, Gul
Karlstad IBF Bredd Central 4 Blå , Svart, Svart
Karlstad IBF Bredd Öst 1 Blå , Svart, Svart
Skattkärrs IK 2 Marie Wallentinsson m_stood@hotmail.com 073-0205683 blå, blå, blå
Skoghalls IBK Utveckling Röd Blå, Blå, Blå
Skoghalls IBK Utveckling Svart Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-14 10:30 1 Dotteviks IF/Arvika IBF - Herrhagens IF Klara Andersson, Meja Skoglund Strandhallen Arvika
2023-10-14 16:00 1 Skoghalls IBK Utveckling Svart - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Hammarö Arena B
2023-10-15 10:00 1 Skattkärrs IK 2 - Skoghalls IBK Utveckling Röd Linnéa Johnsson, Alva Johnsson Skattkärrsskolan
2023-10-15 14:00 1 Karlstad IBF Bredd Central 4 - Hertzöga BK ASP Byggmaskiner Arena
Omgång 2
2023-10-21 10:00 2 Herrhagens IF - Skattkärrs IK 2 Sporthallen Gjutaren
2023-10-21 14:30 2 Hertzöga BK - Skoghalls IBK Utveckling Svart Ilandaskolan
2023-10-22 12:30 2 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Karlstad IBF Bredd Central 4 ASP Byggmaskiner Arena
2023-10-22 14:30 2 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Dotteviks IF/Arvika IBF Hammarö Arena B
Omgång 3
2023-10-28 15:00 3 Hertzöga BK - Herrhagens IF Ilandaskolan
2023-10-28 15:00 3 Skattkärrs IK 2 - Skoghalls IBK Utveckling Svart Carl-Johan Bergsten, Oliver Lindmark Skattkärrsskolan
2023-10-29 12:30 3 Karlstad IBF Bredd Central 4 - Dotteviks IF/Arvika IBF ASP Byggmaskiner Arena
2023-10-29 18:30 3 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Hammarö Arena
Omgång 4
2023-11-11 10:30 4 Dotteviks IF/Arvika IBF - Hertzöga BK Klara Andersson, Meja Skoglund Strandhallen Arvika
2023-11-11 11:30 4 Skoghalls IBK Utveckling Svart - Skoghalls IBK Utveckling Röd Hammarö Arena B
2023-11-11 13:30 4 Skattkärrs IK 2 - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Olle Barse, Oliver Lindmark Skattkärrsskolan
2023-11-12 11:00 4 Karlstad IBF Bredd Central 4 - Herrhagens IF ASP Byggmaskiner Arena
Omgång 5
2023-11-18 12:30 5 Hertzöga BK - Skattkärrs IK 2 Ilandaskolan
2023-11-18 14:00 5 Herrhagens IF - Skoghalls IBK Utveckling Svart Sporthallen Gjutaren
2023-11-19 12:30 5 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Dotteviks IF/Arvika IBF ASP Byggmaskiner Arena
2023-11-19 12:30 5 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Karlstad IBF Bredd Central 4 Hammarö Arena B
Omgång 6
2023-12-02 11:30 6 Skattkärrs IK 2 - Karlstad IBF Bredd Central 4 Carl-Johan Bergsten, Olle Barse Skattkärrsskolan
2023-12-02 12:00 6 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Herrhagens IF ASP Byggmaskiner Arena
2023-12-02 17:30 6 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Hertzöga BK Hammarö Arena B
2023-12-27 19:00 6 Skoghalls IBK Utveckling Svart - Dotteviks IF/Arvika IBF Hammarö Arena B
Omgång 7
2023-12-09 10:00 7 Herrhagens IF - Skoghalls IBK Utveckling Röd Sporthallen Gjutaren
2023-12-10 09:30 7 Karlstad IBF Bredd Central 4 - Skoghalls IBK Utveckling Svart ASP Byggmaskiner Arena
2023-12-10 14:00 7 Hertzöga BK - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Ilandaskolan
2024-02-04 12:00 7 Dotteviks IF/Arvika IBF - Skattkärrs IK 2 Nova Östberg, Viktor Bryntesson Strandhallen Arvika
Omgång 8
2023-12-16 10:00 8 Herrhagens IF - Dotteviks IF/Arvika IBF Sporthallen Gjutaren
2023-12-16 14:30 8 Hertzöga BK - Karlstad IBF Bredd Central 4 Ilandahallen
2023-12-16 14:30 8 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Skattkärrs IK 2 Hammarö Arena B
2023-12-16 15:00 8 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Skoghalls IBK Utveckling Svart ASP Byggmaskiner Arena
Omgång 9
2024-01-13 09:30 9 Dotteviks IF/Arvika IBF - Skoghalls IBK Utveckling Röd Oskar Andersson, Nils Larsson Strandhallen Arvika
2024-01-13 11:30 9 Skattkärrs IK 2 - Herrhagens IF Noah Kjell, Viktor Lindgren Skattkärrsskolan
2024-01-13 16:00 9 Skoghalls IBK Utveckling Svart - Hertzöga BK Hammarö Arena B
2024-01-14 12:30 9 Karlstad IBF Bredd Central 4 - Karlstad IBF Bredd Öst 1 ASP Byggmaskiner Arena
Omgång 10
2024-01-20 14:30 10 Herrhagens IF - Hertzöga BK Sporthallen Gjutaren
2024-01-21 12:00 10 Dotteviks IF/Arvika IBF - Karlstad IBF Bredd Central 4 Morgan Wallberg Strandhallen Arvika
2024-01-21 12:30 10 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Skoghalls IBK Utveckling Röd ASP Byggmaskiner Arena
2024-01-21 18:45 10 Skoghalls IBK Utveckling Svart - Skattkärrs IK 2 Hammarö Arena
Omgång 11
2024-01-27 11:30 11 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Skoghalls IBK Utveckling Svart Hammarö Arena B
2024-01-27 15:00 11 Herrhagens IF - Karlstad IBF Bredd Central 4 Sporthallen Gjutaren
2024-01-28 09:30 11 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Skattkärrs IK 2 ASP Byggmaskiner Arena
2024-01-28 14:00 11 Hertzöga BK - Dotteviks IF/Arvika IBF Ilandaskolan
Omgång 12
2024-02-10 10:30 12 Karlstad IBF Bredd Central 4 - Skoghalls IBK Utveckling Röd ASP Byggmaskiner Arena
2024-02-10 11:30 12 Skattkärrs IK 2 - Hertzöga BK Olle Barse, Viktor Lindgren Skattkärrsskolan
2024-02-10 15:00 12 Dotteviks IF/Arvika IBF - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Strandhallen Arvika
2024-02-11 11:30 12 Skoghalls IBK Utveckling Svart - Herrhagens IF Hammarö Arena B
Omgång 13
2024-02-17 10:00 13 Herrhagens IF - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Sporthallen Gjutaren
2024-02-17 14:30 13 Hertzöga BK - Skoghalls IBK Utveckling Röd Ilandaskolan
2024-02-17 14:30 13 Dotteviks IF/Arvika IBF - Skoghalls IBK Utveckling Svart Klara Andersson, Meja Skoglund Strandhallen Arvika
2024-02-18 11:00 13 Karlstad IBF Bredd Central 4 - Skattkärrs IK 2 ASP Byggmaskiner Arena
Omgång 14
2024-03-09 11:30 14 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Herrhagens IF Hammarö Arena B
2024-03-10 11:30 14 Skoghalls IBK Utveckling Svart - Karlstad IBF Bredd Central 4 Hammarö Arena B
2024-03-10 18:30 14 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Hertzöga BK ASP Byggmaskiner Arena
2024-03-23 12:15 14 Skattkärrs IK 2 - Dotteviks IF/Arvika IBF Skattkärrsskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis