Spelprogram - Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gårdarike IBK Annika Zaar annikazaar82@hotmail.com 0708-700806 Marinblå, Vit, Marinblå
Hofterups IBF P16-17 -3 Mikael Moser mikaelmoser@gmail.com 0737-096781 Svart, Svart, Svart
Hofterups IBF P16-17 -4 Mikael Moser mikaelmoser@gmail.com 0737-096781 Svart, Svart, Svart
Höllvikens IBF P15 Svart Johan Sandahl johan.sandahl1984@gmail.com Orange, Vit, Vit
Höllvikens IBF P15 Vit Johan Sandahl johan.sandahl1984@gmail.com Orange, Vit, Vit
IBK Lund P2015 NV Andreas Carnheimer andreas.carnheimer@gmail.com 073-536 43 66 Svart-grön, Svart, Svart
Kävlinge IBK PF15 Jannice Enqvist jannice.enqvist@hotmail.com Röd, Svart, Svart
Malmö FBC 15-17 Riseberga Caroline Jonsson caroline.cjoh@gmail.com 076-571 85 96 Magenta, Magenta, Vita
Malmö FBC Mix 15-16 Västra Hamnen Magenta, Magenta, Vita
Tygelsjö IK PF15/16 Svart Mikael Winqvist M.Winqvist@gmail.com 0702807473 Vit, Svart, Vit
Tygelsjö IK PF15/16 Vit Mikael Winqvist M.Winqvist@gmail.com 0702807473 Vit, Svart, Vit
Västra Ingelstad IS PF15/16 Marcus Redebjörk redebjork@gmail.com 0703743152 Gul, Svart, Gul
Åkarps IBK P16/17-1 Mikael Nilsson mickenilsson20@hotmail.com Blå, Svart, Svart
Åkarps IBK P16/17-2 Mikael Nilsson mickenilsson20@hotmail.com Blå, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-14 11:00 1 Kävlinge IBK PF15 - Malmö FBC 15-17 Riseberga Oliver Johansson Knudsen Korsbackahallen
2023-10-14 11:00 1 Tygelsjö IK PF15/16 Svart - Västra Ingelstad IS PF15/16 Tim Rius Korsbackahallen
2023-10-14 11:45 1 Malmö FBC Mix 15-16 Västra Hamnen - Tygelsjö IK PF15/16 Vit Oliver Johansson Knudsen Korsbackahallen
2023-10-14 11:45 1 Västra Ingelstad IS PF15/16 - Gårdarike IBK Joel Ström Korsbackahallen
2023-10-14 12:30 1 Malmö FBC 15-17 Riseberga - Tygelsjö IK PF15/16 Svart Tim Rius Korsbackahallen
2023-10-14 12:30 1 Tygelsjö IK PF15/16 Vit - Kävlinge IBK PF15 Joel Ström Korsbackahallen
2023-10-14 13:15 1 Gårdarike IBK - Malmö FBC Mix 15-16 Västra Hamnen Joel Ström Korsbackahallen
Omgång 2
2023-10-22 12:00 2 Höllvikens IBF P15 Svart - Åkarps IBK P16/17-1 Gyahallen
2023-10-22 12:00 2 Höllvikens IBF P15 Vit - Hofterups IBF P16-17 -3 Gyahallen
2023-10-22 12:45 2 Åkarps IBK P16/17-1 - Hofterups IBF P16-17 -4 Gyahallen
2023-10-22 12:45 2 Hofterups IBF P16-17 -3 - Åkarps IBK P16/17-2 Gyahallen
2023-10-22 13:30 2 Hofterups IBF P16-17 -4 - Höllvikens IBF P15 Svart Gyahallen
2023-10-22 13:30 2 Åkarps IBK P16/17-2 - Höllvikens IBF P15 Vit Gyahallen
Omgång 3
2023-11-25 13:00 3 Hofterups IBF P16-17 -3 - Tygelsjö IK PF15/16 Svart Pilbäckshallen
2023-11-25 13:00 3 Höllvikens IBF P15 Svart - Västra Ingelstad IS PF15/16 Pilbäckshallen
2023-11-25 13:45 3 Tygelsjö IK PF15/16 Vit - Höllvikens IBF P15 Vit Pilbäckshallen
2023-11-25 13:45 3 Västra Ingelstad IS PF15/16 - Hofterups IBF P16-17 -4 Pilbäckshallen
2023-11-25 14:30 3 Tygelsjö IK PF15/16 Svart - Höllvikens IBF P15 Svart Pilbäckshallen
2023-11-25 14:30 3 Höllvikens IBF P15 Vit - Hofterups IBF P16-17 -3 Pilbäckshallen
2023-11-25 15:15 3 Hofterups IBF P16-17 -4 - Tygelsjö IK PF15/16 Vit Pilbäckshallen
Omgång 4
2023-11-25 12:00 4 Malmö FBC 15-17 Riseberga - Kävlinge IBK PF15 Ellen Magnusson Kirsebergs Sporthall
2023-11-25 12:00 4 Malmö FBC Mix 15-16 Västra Hamnen - Åkarps IBK P16/17-1 Isabel Henge Kirsebergs Sporthall
2023-11-25 12:45 4 Kävlinge IBK PF15 - Åkarps IBK P16/17-2 Ellen Magnusson Kirsebergs Sporthall
2023-11-25 12:45 4 Åkarps IBK P16/17-1 - IBK Lund P2015 NV Isabel Henge Kirsebergs Sporthall
2023-11-25 13:30 4 Åkarps IBK P16/17-2 - Malmö FBC Mix 15-16 Västra Hamnen Ellen Magnusson Kirsebergs Sporthall
2023-11-25 13:30 4 IBK Lund P2015 NV - Malmö FBC 15-17 Riseberga Isabel Henge Kirsebergs Sporthall
Omgång 5
2023-12-16 10:00 5 Åkarps IBK P16/17-1 - Kävlinge IBK PF15 Burlövs Sporthall
2023-12-16 10:00 5 Hofterups IBF P16-17 -3 - Västra Ingelstad IS PF15/16 Burlövs Sporthall
2023-12-16 10:45 5 IBK Lund P2015 NV - Hofterups IBF P16-17 -4 Burlövs Sporthall
2023-12-16 10:45 5 Västra Ingelstad IS PF15/16 - Åkarps IBK P16/17-2 Burlövs Sporthall
2023-12-16 11:30 5 Kävlinge IBK PF15 - Hofterups IBF P16-17 -3 Burlövs Sporthall
2023-12-16 11:30 5 Hofterups IBF P16-17 -4 - Åkarps IBK P16/17-1 Burlövs Sporthall
2023-12-16 12:15 5 Åkarps IBK P16/17-2 - IBK Lund P2015 NV Burlövs Sporthall
Omgång 6
2023-12-09 11:15 6 Tygelsjö IK PF15/16 Svart - Malmö FBC 15-17 Riseberga Halörhallen
2023-12-09 11:15 6 Tygelsjö IK PF15/16 Vit - Höllvikens IBF P15 Svart Halörhallen
2023-12-09 12:00 6 Malmö FBC 15-17 Riseberga - Höllvikens IBF P15 Vit Halörhallen
2023-12-09 12:00 6 Höllvikens IBF P15 Svart - Malmö FBC Mix 15-16 Västra Hamnen Halörhallen
2023-12-09 12:45 6 Höllvikens IBF P15 Vit - Tygelsjö IK PF15/16 Svart Halörhallen
2023-12-09 12:45 6 Malmö FBC Mix 15-16 Västra Hamnen - Tygelsjö IK PF15/16 Vit Halörhallen
Omgång 7
2024-01-13 13:00 7 Höllvikens IBF P15 Vit - Åkarps IBK P16/17-2 Västra Ingelstad Sporthall
2024-01-13 13:00 7 Malmö FBC Mix 15-16 Västra Hamnen - Västra Ingelstad IS PF15/16 Västra Ingelstad Sporthall
2024-01-13 13:45 7 Åkarps IBK P16/17-1 - Malmö FBC 15-17 Riseberga Västra Ingelstad Sporthall
2024-01-13 13:45 7 Västra Ingelstad IS PF15/16 - Höllvikens IBF P15 Svart Västra Ingelstad Sporthall
2024-01-13 14:30 7 Åkarps IBK P16/17-2 - Malmö FBC Mix 15-16 Västra Hamnen Västra Ingelstad Sporthall
2024-01-13 14:30 7 Malmö FBC 15-17 Riseberga - Höllvikens IBF P15 Vit Västra Ingelstad Sporthall
2024-01-13 15:15 7 Höllvikens IBF P15 Svart - Åkarps IBK P16/17-1 Västra Ingelstad Sporthall
Omgång 8
2024-01-20 11:00 8 Hofterups IBF P16-17 -3 - Kävlinge IBK PF15 Yian Cao Tolvåkershallen B
2024-01-20 11:00 8 Hofterups IBF P16-17 -4 - Tygelsjö IK PF15/16 Svart Julius Hansson Tolvåkershallen B
2024-01-20 11:45 8 Kävlinge IBK PF15 - Tygelsjö IK PF15/16 Vit Julius Hansson Tolvåkershallen B
2024-01-20 11:45 8 Tygelsjö IK PF15/16 Svart - IBK Lund P2015 NV Yian Cao Tolvåkershallen B
2024-01-20 12:30 8 Tygelsjö IK PF15/16 Vit - Hofterups IBF P16-17 -3 Yian Cao Tolvåkershallen B
2024-01-20 12:30 8 IBK Lund P2015 NV - Hofterups IBF P16-17 -4 Julius Hansson Tolvåkershallen B
Omgång 9
2024-02-03 11:30 9 Kävlinge IBK PF15 - Höllvikens IBF P15 Svart Vipeholmshallen
2024-02-03 11:30 9 Tygelsjö IK PF15/16 Svart - Västra Ingelstad IS PF15/16 Vipeholmshallen
2024-02-03 12:15 9 Höllvikens IBF P15 Vit - Tygelsjö IK PF15/16 Vit Vipeholmshallen
2024-02-03 12:15 9 Västra Ingelstad IS PF15/16 - IBK Lund P2015 NV Vipeholmshallen
2024-02-03 13:00 9 Höllvikens IBF P15 Svart - Tygelsjö IK PF15/16 Vit Vipeholmshallen
2024-02-03 13:00 9 Tygelsjö IK PF15/16 Svart - Kävlinge IBK PF15 Vipeholmshallen
2024-02-03 13:45 9 IBK Lund P2015 NV - Höllvikens IBF P15 Vit Vipeholmshallen
Omgång 10
2024-02-11 13:00 10 Malmö FBC Mix 15-16 Västra Hamnen - Åkarps IBK P16/17-1 Thea Hansson Toftanäs Sporthall
2024-02-11 13:00 10 Malmö FBC 15-17 Riseberga - Hofterups IBF P16-17 -3 Ellen Magnusson Toftanäs Sporthall
2024-02-11 13:45 10 Åkarps IBK P16/17-1 - Hofterups IBF P16-17 -3 Thea Hansson Toftanäs Sporthall
2024-02-11 13:45 10 Hofterups IBF P16-17 -4 - Åkarps IBK P16/17-2 Ellen Magnusson Toftanäs Sporthall
2024-02-11 14:30 10 Hofterups IBF P16-17 -4 - Malmö FBC Mix 15-16 Västra Hamnen Thea Hansson Toftanäs Sporthall
2024-02-11 14:30 10 Åkarps IBK P16/17-2 - Malmö FBC 15-17 Riseberga Ellen Magnusson Toftanäs Sporthall
Omgång 11
2024-03-09 12:00 11 Hofterups IBF P16-17 -4 - Kävlinge IBK PF15 Tolvåkershallen A
2024-03-09 12:00 11 Malmö FBC 15-17 Riseberga - Västra Ingelstad IS PF15/16 Tolvåkershallen A
2024-03-09 12:45 11 IBK Lund P2015 NV - Malmö FBC Mix 15-16 Västra Hamnen Tolvåkershallen A
2024-03-09 12:45 11 Västra Ingelstad IS PF15/16 - Hofterups IBF P16-17 -3 Tolvåkershallen A
2024-03-09 13:30 11 Kävlinge IBK PF15 - Malmö FBC Mix 15-16 Västra Hamnen Tolvåkershallen A
2024-03-09 13:30 11 Malmö FBC 15-17 Riseberga - Hofterups IBF P16-17 -4 Tolvåkershallen A
2024-03-09 14:15 11 Hofterups IBF P16-17 -3 - IBK Lund P2015 NV Tolvåkershallen A
Omgång 12
2024-03-02 13:00 12 Tygelsjö IK PF15/16 Svart - Höllvikens IBF P15 Svart Pilbäckshallen
2024-03-02 13:00 12 Tygelsjö IK PF15/16 Vit - Åkarps IBK P16/17-1 Pilbäckshallen
2024-03-02 13:45 12 Höllvikens IBF P15 Svart - Åkarps IBK P16/17-2 Pilbäckshallen
2024-03-02 13:45 12 Åkarps IBK P16/17-1 - Höllvikens IBF P15 Vit Pilbäckshallen
2024-03-02 14:30 12 Åkarps IBK P16/17-2 - Tygelsjö IK PF15/16 Vit Pilbäckshallen
2024-03-02 14:30 12 Höllvikens IBF P15 Vit - Tygelsjö IK PF15/16 Svart Pilbäckshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis