Spelprogram - Pantamera P N Blå Gr6 (-13)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bankeryds Skid o MK P13/1 Patrik Lundberg p_lundberg84@hotmail.com 0702005518 Blå, Blå, Blå
Bankeryds Skid o MK P13/2 Patrik Lundberg p_lundberg84@hotmail.com 0702005518 Blå, Blå, Blå
Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/3 Magnus Stangdell magnus.stangdell@nordiqgroup.com 0706516857 Röd, Svarta, Svarta
Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/4 Jonas Tellbom jonastellbom@gmail.com Röd, Svarta, Svarta
Forserums IF P13 Erik Kylberg erik@flit.se 0768646000 Grön, Vit, Vit
Husqvarna IK P13/2 Christina Fredenvall tinniz@hotmail.com Svart, Svart, Svart
IBK Husar P13/2 Johan Hof johan-samuelsson@hotmail.com 073-545 88 87 Blå, Svart, Blå
LEDIG PLATS
Sävsjö IBK P13 Rasmus Nilsson rasmusnilsson89@live.se 0734335322 Röd, Svart, Vit
Tenhults IF P13/2 Jan Fransson jan.fransson@gmail.com 076-1198257 Svart, Svart, Svart
Vetlanda IBF P13 Tobias Berntsson Tobias_berntsson87@hotmail.com 0702738663 Blå, Blå, Blå
Ölmstads IS P13 Christofer Kvarnefors christofer4@hotmail.com 0730893693 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Bankeryds Skid o MK P13/1 - LEDIG PLATS
1 LEDIG PLATS - Forserums IF P13
2023-10-14 14:30 1 Forserums IF P13 - Bankeryds Skid o MK P13/1 Torpshallen
Omgång 2
2023-10-15 13:15 2 Husqvarna IK P13/2 - IBK Husar P13/2 Ebbe Almgren, Fredrik Tell Fagerslätt Idrottshall
2023-10-15 14:30 2 IBK Husar P13/2 - Sävsjö IBK P13 Ebbe Almgren, Kalle Alenius Fagerslätt Idrottshall
2023-10-15 15:45 2 Sävsjö IBK P13 - Husqvarna IK P13/2 Fredrik Tell, Kalle Alenius Fagerslätt Idrottshall
Omgång 3
2023-10-08 13:30 3 Ölmstads IS P13 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/3 Eric Hultberg, Anders Björklund Ribbahallen A-hall
2023-10-08 14:30 3 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/3 - Tenhults IF P13/2 Ribbahallen A-hall
2023-10-08 15:30 3 Tenhults IF P13/2 - Ölmstads IS P13 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Ribbahallen A-hall
Omgång 4
2023-10-07 13:00 4 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/4 - Vetlanda IBF P13 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2023-10-07 14:00 4 Vetlanda IBF P13 - Bankeryds Skid o MK P13/2 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2023-10-07 15:00 4 Bankeryds Skid o MK P13/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/4 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
Omgång 5
5 LEDIG PLATS - Husqvarna IK P13/2
5 Husqvarna IK P13/2 - Ölmstads IS P13
5 Ölmstads IS P13 - LEDIG PLATS
Omgång 6
2023-10-21 14:00 6 Forserums IF P13 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/4 Forserums Sporthall
2023-10-21 14:50 6 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/4 - Tenhults IF P13/2 Forserums Sporthall 3-manna
2023-10-21 15:40 6 Tenhults IF P13/2 - Forserums IF P13 Forserums Sporthall
Omgång 7
2023-10-22 13:30 7 IBK Husar P13/2 - Bankeryds Skid o MK P13/1 Olsbergs Arena
2023-10-22 14:30 7 Bankeryds Skid o MK P13/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/3 Olsbergs Arena
2023-10-22 15:30 7 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/3 - IBK Husar P13/2 Olsbergs Arena
Omgång 8
2023-10-21 09:45 8 Sävsjö IBK P13 - Vetlanda IBF P13 Hofgårdshallen
2023-10-21 11:00 8 Vetlanda IBF P13 - Bankeryds Skid o MK P13/2 Hofgårdshallen
2023-10-21 12:15 8 Bankeryds Skid o MK P13/2 - Sävsjö IBK P13 Hofgårdshallen
Omgång 9
2023-11-18 12:00 9 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/3 - Husqvarna IK P13/2 Filip Darmark, Emil Bergklint Fagerhus, Fagerhult
2023-11-18 13:00 9 Husqvarna IK P13/2 - Forserums IF P13 Filip Darmark, Emil Bergklint Fagerhus, Fagerhult
2023-11-18 14:00 9 Forserums IF P13 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/3 Filip Darmark, Emil Bergklint Fagerhus, Fagerhult
Omgång 10
2023-11-19 10:30 10 Tenhults IF P13/2 - Bankeryds Skid o MK P13/1 Tenhults Sporthall
2023-11-19 11:30 10 Bankeryds Skid o MK P13/1 - Sävsjö IBK P13 Tenhults Sporthall
2023-11-19 12:30 10 Sävsjö IBK P13 - Tenhults IF P13/2 Tenhults Sporthall
Omgång 11
2023-11-11 14:30 11 Vetlanda IBF P13 - Ölmstads IS P13 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2023-11-11 16:00 11 Ölmstads IS P13 - IBK Husar P13/2 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2023-11-11 17:30 11 IBK Husar P13/2 - Vetlanda IBF P13 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
Omgång 12
2023-11-11 11:45 12 Bankeryds Skid o MK P13/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/4 Torpshallen
2023-11-11 13:00 12 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/4 - Forserums IF P13 Torpshallen
2023-11-11 14:15 12 Forserums IF P13 - Bankeryds Skid o MK P13/2 Torpshallen
Omgång 13
2023-12-02 12:15 13 Bankeryds Skid o MK P13/1 - Vetlanda IBF P13 Torpshallen
2023-12-02 13:30 13 Vetlanda IBF P13 - Forserums IF P13 Torpshallen
2023-12-02 14:45 13 Forserums IF P13 - Bankeryds Skid o MK P13/1 Torpshallen
Omgång 14
2023-11-26 13:00 14 Husqvarna IK P13/2 - Tenhults IF P13/2 Fagerslätt Idrottshall
2023-11-26 14:15 14 Tenhults IF P13/2 - Bankeryds Skid o MK P13/2 Fagerslätt Idrottshall
2023-11-26 15:30 14 Bankeryds Skid o MK P13/2 - Husqvarna IK P13/2 Fagerslätt Idrottshall
Omgång 15
2023-11-25 10:30 15 Ölmstads IS P13 - Forserums IF P13 Selma Fransson, Julia Blomster Ribbahallen A-hall
2023-11-25 11:30 15 Forserums IF P13 - Sävsjö IBK P13 Selma Fransson, Julia Blomster Ribbahallen A-hall
2023-11-25 12:30 15 Sävsjö IBK P13 - Ölmstads IS P13 Julia Blomster, Selma Fransson Ribbahallen A-hall
Omgång 16
2023-11-26 13:00 16 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/4 - IBK Husar P13/2 Josef Löfvenmark, Dante Lehner Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2023-11-26 14:00 16 IBK Husar P13/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/3 Josef Löfvenmark, Dante Lehner Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2023-11-26 15:00 16 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/3 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/4 Josef Löfvenmark, Dante Lehner Fagerhus, Fagerhult 3-manna
Omgång 17
2023-12-16 13:30 17 LEDIG PLATS - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/3 Kålgårdshallen
2023-12-16 14:30 17 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/3 - Tenhults IF P13/2 Kålgårdshallen
2023-12-16 15:30 17 Tenhults IF P13/2 - LEDIG PLATS Kålgårdshallen
Omgång 18
2023-12-16 10:00 18 Forserums IF P13 - Vetlanda IBF P13 Forserums Sporthall
2023-12-16 10:50 18 Vetlanda IBF P13 - Husqvarna IK P13/2 Forserums Sporthall 3-manna
2023-12-16 11:40 18 Husqvarna IK P13/2 - Forserums IF P13 Forserums Sporthall
Omgång 19
2023-12-10 09:30 19 IBK Husar P13/2 - Bankeryds Skid o MK P13/2 Prästängshallen
2023-12-10 10:30 19 Bankeryds Skid o MK P13/2 - Ölmstads IS P13 Prästängshallen
2023-12-10 11:30 19 Ölmstads IS P13 - IBK Husar P13/2 Prästängshallen
Omgång 20
2023-12-16 10:30 20 Sävsjö IBK P13 - Bankeryds Skid o MK P13/1 Hofgårdshallen
2023-12-16 11:45 20 Bankeryds Skid o MK P13/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/4 Hofgårdshallen
2023-12-16 13:00 20 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/4 - Sävsjö IBK P13 Hofgårdshallen
Omgång 21
2024-01-20 12:00 21 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/3 - Sävsjö IBK P13 Fagerhus, Fagerhult
2024-01-20 13:00 21 Sävsjö IBK P13 - Bankeryds Skid o MK P13/1 Fagerhus, Fagerhult
2024-01-20 14:00 21 Bankeryds Skid o MK P13/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/3 Fagerhus, Fagerhult
Omgång 22
2024-01-14 10:30 22 Tenhults IF P13/2 - IBK Husar P13/2 Tenhults Sporthall
2024-01-14 11:30 22 IBK Husar P13/2 - Forserums IF P13 Tenhults Sporthall
2024-01-14 12:30 22 Forserums IF P13 - Tenhults IF P13/2 Tenhults Sporthall
Omgång 23
2024-01-13 14:00 23 Vetlanda IBF P13 - Bankeryds Skid o MK P13/1 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2024-01-13 15:30 23 Bankeryds Skid o MK P13/1 - Husqvarna IK P13/2 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2024-01-13 17:00 23 Husqvarna IK P13/2 - Vetlanda IBF P13 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
Omgång 24
2024-01-14 12:15 24 Bankeryds Skid o MK P13/2 - Ölmstads IS P13 Torpshallen
2024-01-14 13:30 24 Ölmstads IS P13 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/4 Torpshallen
2024-01-14 14:45 24 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/4 - Bankeryds Skid o MK P13/2 Torpshallen
Omgång 25
2024-02-04 13:45 25 Bankeryds Skid o MK P13/1 - Forserums IF P13 Torpshallen
2024-02-04 15:00 25 Forserums IF P13 - IBK Husar P13/2 Torpshallen
2024-02-04 16:15 25 IBK Husar P13/2 - Bankeryds Skid o MK P13/1 Torpshallen
Omgång 26
2024-02-10 09:30 26 Husqvarna IK P13/2 - Ölmstads IS P13 Fagerslätt Idrottshall
2024-02-10 10:45 26 Ölmstads IS P13 - Sävsjö IBK P13 Fagerslätt Idrottshall
2024-02-10 12:00 26 Sävsjö IBK P13 - Husqvarna IK P13/2 Fagerslätt Idrottshall
Omgång 27
2024-01-28 13:30 27 Ölmstads IS P13 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/3 Ribbahallen A-hall
2024-01-28 14:30 27 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/3 - Vetlanda IBF P13 Ribbahallen A-hall
2024-01-28 15:30 27 Vetlanda IBF P13 - Ölmstads IS P13 Ribbahallen A-hall
Omgång 28
2024-02-03 14:00 28 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/4 - Tenhults IF P13/2 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2024-02-03 15:00 28 Tenhults IF P13/2 - Bankeryds Skid o MK P13/2 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2024-02-03 16:00 28 Bankeryds Skid o MK P13/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/4 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
Omgång 29
2024-03-02 13:30 29 LEDIG PLATS - Ölmstads IS P13 Kålgårdshallen
2024-03-02 14:30 29 Ölmstads IS P13 - Bankeryds Skid o MK P13/1 Kålgårdshallen
2024-03-02 15:30 29 Bankeryds Skid o MK P13/1 - LEDIG PLATS Kålgårdshallen
Omgång 30
2024-02-24 14:00 30 Forserums IF P13 - Bankeryds Skid o MK P13/2 Forserums Sporthall
2024-02-24 14:50 30 Bankeryds Skid o MK P13/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/3 Forserums Sporthall 3-manna
2024-02-24 15:40 30 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/3 - Forserums IF P13 Forserums Sporthall
Omgång 31
2024-02-17 12:30 31 IBK Husar P13/2 - Husqvarna IK P13/2 Olsbergs Arena
2024-02-17 13:15 31 Husqvarna IK P13/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/4 Olsbergs Arena
2024-02-17 14:00 31 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/4 - IBK Husar P13/2 Olsbergs Arena
Omgång 32
2024-03-03 10:00 32 Sävsjö IBK P13 - Tenhults IF P13/2 Hofgårdshallen
2024-03-03 11:15 32 Tenhults IF P13/2 - Vetlanda IBF P13 Hofgårdshallen
2024-03-03 12:30 32 Vetlanda IBF P13 - Sävsjö IBK P13 Hofgårdshallen
Omgång 33
2024-03-09 12:00 33 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/3 - Bankeryds Skid o MK P13/1 Fagerhus, Fagerhult
2024-03-09 13:00 33 Bankeryds Skid o MK P13/1 - LEDIG PLATS Fagerhus, Fagerhult
2024-03-09 14:00 33 LEDIG PLATS - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/3 Fagerhus, Fagerhult
Omgång 34
34 Tenhults IF P13/2 - Husqvarna IK P13/2 Tenhults Sporthall
34 Husqvarna IK P13/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/4 Tenhults Sporthall
34 Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/4 - Tenhults IF P13/2 Tenhults Sporthall
Omgång 35
35 Vetlanda IBF P13 - IBK Husar P13/2 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
35 IBK Husar P13/2 - Sävsjö IBK P13 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
35 Sävsjö IBK P13 - Vetlanda IBF P13 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
Omgång 36
36 Bankeryds Skid o MK P13/2 - Forserums IF P13 Torpshallen
36 Forserums IF P13 - Ölmstads IS P13 Torpshallen
36 Ölmstads IS P13 - Bankeryds Skid o MK P13/2 Torpshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis