Spelprogram - Pantamera PK6 BLÅ 2012 VIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Köping 2012 PK6 Kristoffer Johansson Kristoffer83johansson@gmail.com 0702986091 Svart, Svart, Svart
Rönnby Västerås IBK Ung 12/13 PK6 Magnus Söderholtz m.soderholtz@gmail.com 0707341518 Orange, Svart, Vit
Skogsgymnastikens IBS 12/13 PK6 Sara Eklind sararuotsalainen@hotmail.com Blå, Blå, Blå
Surahammars IBF 2012 PK6 Janne Vineld janne.vineld@gmail.com 070-896 53 50 Svart, Svart, Gul
Tillberga IK Ung 2012 PK6 Gabriel Brandberg gabriel.brandberg@hotmail.se 0733640842 Grön, Svart, Svart
Ullvi SK 11/12 PK6 Mats Kjellström matskjel@gmail.com 073-6424958 Lila, Svart, Lila
Västerås IBS Ung 12/13 PK6 Micke Björkbacka bjorkbacka.micke@gmail.com Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-21 13:00 1 Surahammars IBF 2012 PK6 - Skogsgymnastikens IBS 12/13 PK6 Ellen Trollvad, Theodore Tindervik Mälarenergi Arena Surahammar
2023-10-21 16:15 1 Tillberga IK Ung 2012 PK6 - IBK Köping 2012 PK6 Tillberga Sporthall
2023-10-22 13:00 1 Västerås IBS Ung 12/13 PK6 - Rönnby Västerås IBK Ung 12/13 PK6 Hampus Yderfors, Sixten Björk Klövernhallen Plan 1
Omgång 2
2023-10-28 11:30 2 Ullvi SK 11/12 PK6 - Rönnby Västerås IBK Ung 12/13 PK6 Irstahallen
2023-10-28 11:30 2 IBK Köping 2012 PK6 - Surahammars IBF 2012 PK6 Edenis Peshku, Albin Trygg Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2023-10-29 16:00 2 Skogsgymnastikens IBS 12/13 PK6 - Västerås IBS Ung 12/13 PK6 Frida Hansdotter Arena
Omgång 3
2023-11-11 12:15 3 Rönnby Västerås IBK Ung 12/13 PK6 - Tillberga IK Ung 2012 PK6 William Illikainen Sandberg, Valdemar Herrfall Önsta Skolan
2023-11-11 13:00 3 Västerås IBS Ung 12/13 PK6 - Ullvi SK 11/12 PK6 Teodor Glas, Leon Björkbacka Zethtraeus Klövernhallen Plan 1
2023-11-12 12:00 3 Skogsgymnastikens IBS 12/13 PK6 - IBK Köping 2012 PK6 Frida Hansdotter Arena
Omgång 4
2023-11-18 17:00 4 Surahammars IBF 2012 PK6 - Rönnby Västerås IBK Ung 12/13 PK6 Theodore Tindervik, Edvin Ronnebring Mälarenergi Arena Surahammar
2023-11-18 17:45 4 Tillberga IK Ung 2012 PK6 - Ullvi SK 11/12 PK6 , Colin Hjelm Tillberga Sporthall
2023-11-19 15:30 4 IBK Köping 2012 PK6 - Västerås IBS Ung 12/13 PK6 Teo Liverpool Karlsson, Justin Åhlander Köpings bad & sport (Nya Arenan)
Omgång 5
2023-11-26 10:00 5 Skogsgymnastikens IBS 12/13 PK6 - Rönnby Västerås IBK Ung 12/13 PK6 Frida Hansdotter Arena
2023-11-26 12:30 5 Ullvi SK 11/12 PK6 - Surahammars IBF 2012 PK6 Irstahallen
2023-11-26 16:30 5 Västerås IBS Ung 12/13 PK6 - Tillberga IK Ung 2012 PK6 Elliot Melen Nordin, Max Melen Nordin Klövernhallen Plan 1
Omgång 6
2023-12-02 09:30 6 Surahammars IBF 2012 PK6 - Tillberga IK Ung 2012 PK6 Theodore Tindervik, Edvin Ronnebring Mälarenergi Arena Surahammar
2023-12-02 10:45 6 Rönnby Västerås IBK Ung 12/13 PK6 - IBK Köping 2012 PK6 Emelie McLaren, Leia Lundkvist Önsta Skolan
2023-12-03 13:00 6 Skogsgymnastikens IBS 12/13 PK6 - Ullvi SK 11/12 PK6 Frida Hansdotter Arena
Omgång 7
2023-12-09 12:15 7 Tillberga IK Ung 2012 PK6 - Skogsgymnastikens IBS 12/13 PK6 Alexander German, Philip German Tillberga Sporthall
2023-12-10 11:30 7 IBK Köping 2012 PK6 - Ullvi SK 11/12 PK6 Edenis Peshku, Edvin Culum Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2023-12-10 15:00 7 Västerås IBS Ung 12/13 PK6 - Surahammars IBF 2012 PK6 Hugo Moström, Leon Björkbacka Zethtraeus Klövernhallen Plan 1
Omgång 8
2023-12-16 09:15 8 Rönnby Västerås IBK Ung 12/13 PK6 - Västerås IBS Ung 12/13 PK6 Tilde Larsson, Nelly Andersson Önsta Skolan
2023-12-16 11:30 8 IBK Köping 2012 PK6 - Tillberga IK Ung 2012 PK6 Dani Zakidan, Erik Gravelie Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2023-12-17 14:00 8 Skogsgymnastikens IBS 12/13 PK6 - Surahammars IBF 2012 PK6 Frida Hansdotter Arena
Omgång 9
2024-01-06 11:00 9 Surahammars IBF 2012 PK6 - IBK Köping 2012 PK6 Ellen Trollvad, Zaga Stålarv Mälarenergi Arena Surahammar
2024-01-07 10:45 9 Rönnby Västerås IBK Ung 12/13 PK6 - Ullvi SK 11/12 PK6 Casper Klemets, Leia Lundkvist Önsta Skolan
2024-01-07 14:00 9 Västerås IBS Ung 12/13 PK6 - Skogsgymnastikens IBS 12/13 PK6 Niko Ludvigsson, Albin Gustafsson Klövernhallen Plan 1
Omgång 10
2024-01-12 18:00 10 Tillberga IK Ung 2012 PK6 - Rönnby Västerås IBK Ung 12/13 PK6 Leo Ullberg Tillberga Sporthall
2024-01-14 12:30 10 Ullvi SK 11/12 PK6 - Västerås IBS Ung 12/13 PK6 Irstahallen
2024-01-14 13:30 10 IBK Köping 2012 PK6 - Skogsgymnastikens IBS 12/13 PK6 Albin Trygg, Gabriel Rimsten Köpings bad & sport (Nya Arenan)
Omgång 11
2024-01-20 10:00 11 Västerås IBS Ung 12/13 PK6 - IBK Köping 2012 PK6 Hugo Moström, Niko Ludvigsson Klövernhallen Plan 1
2024-01-20 13:45 11 Rönnby Västerås IBK Ung 12/13 PK6 - Surahammars IBF 2012 PK6 Elsa Eriksson, Piotr Malawski Önsta Skolan
2024-01-21 12:30 11 Ullvi SK 11/12 PK6 - Tillberga IK Ung 2012 PK6 Irstahallen
Omgång 12
2024-01-27 10:45 12 Rönnby Västerås IBK Ung 12/13 PK6 - Skogsgymnastikens IBS 12/13 PK6 Emelie McLaren, Lilly Söderberg Önsta Skolan
2024-01-27 16:30 12 Tillberga IK Ung 2012 PK6 - Västerås IBS Ung 12/13 PK6 Alva Carlsson, Gustav Löfberg Tillberga Sporthall
2024-01-28 12:00 12 Surahammars IBF 2012 PK6 - Ullvi SK 11/12 PK6 Theo Jansson, Rasmus Söderberg Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 13
2024-02-10 13:30 13 IBK Köping 2012 PK6 - Rönnby Västerås IBK Ung 12/13 PK6 Justin Åhlander, Dani Zakidan Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2024-02-10 17:45 13 Tillberga IK Ung 2012 PK6 - Surahammars IBF 2012 PK6 Erik Röder, Jimmy Petersson Tillberga Sporthall
2024-02-11 12:30 13 Ullvi SK 11/12 PK6 - Skogsgymnastikens IBS 12/13 PK6 Irstahallen
Omgång 14
2024-02-17 09:30 14 Surahammars IBF 2012 PK6 - Västerås IBS Ung 12/13 PK6 Theodore Tindervik, Edvin Ronnebring Mälarenergi Arena Surahammar
2024-02-18 10:00 14 Skogsgymnastikens IBS 12/13 PK6 - Tillberga IK Ung 2012 PK6 Frida Hansdotter Arena
2024-02-18 12:30 14 Ullvi SK 11/12 PK6 - IBK Köping 2012 PK6 Irstahallen
Omgång 15
2024-02-21 18:30 15 Västerås IBS Ung 12/13 PK6 - Rönnby Västerås IBK Ung 12/13 PK6 Niko Ludvigsson, Lucas Voxberg Klövernhallen Plan 1
2024-02-23 18:30 15 Tillberga IK Ung 2012 PK6 - IBK Köping 2012 PK6 Leo Ullberg, Viktor Ericsson Tillberga Sporthall
2024-02-25 12:00 15 Surahammars IBF 2012 PK6 - Skogsgymnastikens IBS 12/13 PK6 Rasmus Söderberg, Edvin Ronnebring Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 16
2024-03-09 12:00 16 IBK Köping 2012 PK6 - Surahammars IBF 2012 PK6 Ullvihallen
2024-03-10 12:30 16 Ullvi SK 11/12 PK6 - Rönnby Västerås IBK Ung 12/13 PK6 Irstahallen
2024-03-10 14:00 16 Skogsgymnastikens IBS 12/13 PK6 - Västerås IBS Ung 12/13 PK6 Frida Hansdotter Arena
Omgång 17
2024-03-17 09:15 17 Rönnby Västerås IBK Ung 12/13 PK6 - Tillberga IK Ung 2012 PK6 Önsta Skolan
2024-03-17 14:00 17 Skogsgymnastikens IBS 12/13 PK6 - IBK Köping 2012 PK6 Frida Hansdotter Arena
2024-03-17 14:30 17 Västerås IBS Ung 12/13 PK6 - Ullvi SK 11/12 PK6 Kevin Bruggeman, Albin Gustafsson Klövernhallen Plan 1
Omgång 18
2024-03-23 11:30 18 IBK Köping 2012 PK6 - Västerås IBS Ung 12/13 PK6 Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2024-03-23 13:00 18 Surahammars IBF 2012 PK6 - Rönnby Västerås IBK Ung 12/13 PK6 Mälarenergi Arena Surahammar
2024-03-23 15:00 18 Tillberga IK Ung 2012 PK6 - Ullvi SK 11/12 PK6 Tillberga Sporthall
Omgång 19
2024-03-31 12:00 19 Västerås IBS Ung 12/13 PK6 - Tillberga IK Ung 2012 PK6 Hugo Moström, William Zeijlon Klövernhallen Plan 1
2024-03-31 12:30 19 Ullvi SK 11/12 PK6 - Surahammars IBF 2012 PK6 Irstahallen
2024-03-31 13:00 19 Skogsgymnastikens IBS 12/13 PK6 - Rönnby Västerås IBK Ung 12/13 PK6 Frida Hansdotter Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis