Spelprogram - Poolspel P 3-3+mv Gr9

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Carlshamns IBK P15* Robin Karlsson Robin_karlsson_89@Hotmail.com 0722170640 Vit, Svart, Vit
CL98IC P15/1 Patrik Lönell info@fbcrinkabyholm.se 076-1487697 Blå, Blå, Blå
CL98IC P15/2 Patrik Lönell info@fbcrinkabyholm.se 076-1487697 Blå, Blå, Blå
Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1 Érik Blomqvist erik.blomqvist@live.se Röd, Röd, Vit
Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 Röd, Röd, Vit
FBC Kalmarsund P15 Martin Austrin austrinmartin@gmail.com Cyanblå, Marinblå, Marinblå
FBC Kalmarsund Ungdom P15/1 Anders Bäckström anders_backstrom@outlook.com Cyanblå, Cyanblå, Mörkblå
FBC Kalmarsund Ungdom P15/2 Anders Bäckström anders_backstrom@outlook.com Cyanblå, Cyanblå, Mörkblå
FBC Kalmarsund Ungdom P15/3 Anders Bäckström anders_backstrom@outlook.com Cyanblå, Cyanblå, Mörkblå
FBC Karlskrona P15/2 Svart, Svart, Svart
Fliseryds IF P14-15 Svart, Svart, Svart
Gantesbo IBK F13* Niklas Karlsson niklas.karlsson.03@gmail.com 072-7025869 Vit (Herr Vinröd), Svart, Svart
Gantesbo IBK P15/1 Johan Therén johan.theren@emmaboda.se 073-350 52 68 Vit (Herr Vinröd), Svart, Svart
Gantesbo IBK P15/2 Johan Therén johan.theren@emmaboda.se 073-350 52 68 Vit (Herr Vinröd), Svart, Svart
Hjältevad Mariannelund IS P15 Blå, Blå, Blå
IBK Husar P15* Blå, Svart, Blå
IBK Svala P15 Gul, Blå, Gul
LEDIG PLATS
Nybro IBK P15 Röd (Herr Svart), Svart, Röd (Herr Svart)
Slätafly/SK IBK P15 Blå, Blå, svarta
Westerviks IBK P14* Rikard Spårö krikard76@gmail.com 070-746 27 82 Röd, Svart, Röd
Westerviks IBK P15/1 Michael Printz printz76@gmail.com 070-854 94 07 Röd, Svart, Röd
Westerviks IBK P15/2 Michael Printz printz76@gmail.com 070-854 94 07 Röd, Svart, Röd
Westerviks IBK P15/3 Michael Printz printz76@gmail.com 070-854 94 07 Röd, Svart, Röd
Westerviks IBK P15/4 Michael Printz printz76@gmail.com 070-854 94 07 Röd, Svart, Röd
Vimmerby IBK P15/1 Magnus Söderholm magnus.soderholm28@gmail.com 073-3124297 Vit, Svart, Vit
Vimmerby IBK P15/2 Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-21 09:30 1 CL98IC P15/2 - CL98IC P15/1 Rinkabyholms Sporthall 3-manna
2023-10-21 09:30 1 Gantesbo IBK P15/1 - FBC Kalmarsund P15 Rinkabyholms Sporthall 3-manna
2023-10-21 10:30 1 CL98IC P15/2 - FBC Kalmarsund P15 Rinkabyholms Sporthall 3-manna
2023-10-21 10:30 1 CL98IC P15/1 - Gantesbo IBK P15/1 Rinkabyholms Sporthall 3-manna
2023-10-21 11:30 1 FBC Kalmarsund P15 - CL98IC P15/1 Rinkabyholms Sporthall 3-manna
2023-10-21 11:30 1 Gantesbo IBK P15/1 - CL98IC P15/2 Rinkabyholms Sporthall 3-manna
Omgång 2
2023-10-14 11:00 2 Slätafly/SK IBK P15 - FBC Karlskrona P15/2 Torsås Sporthall 3-manna
2023-10-14 11:00 2 Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1 - LEDIG PLATS Torsås Sporthall 3-manna
2023-10-14 12:00 2 Slätafly/SK IBK P15 - LEDIG PLATS Torsås Sporthall 3-manna
2023-10-14 12:00 2 FBC Karlskrona P15/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1 Torsås Sporthall 3-manna
2023-10-14 13:00 2 LEDIG PLATS - FBC Karlskrona P15/2 Torsås Sporthall 3-manna
2023-10-14 13:00 2 Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1 - Slätafly/SK IBK P15 Torsås Sporthall 3-manna
Omgång 3
2023-10-15 09:30 3 Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 - Westerviks IBK P15/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-10-15 09:30 3 Westerviks IBK P15/4 - Hjältevad Mariannelund IS P15 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-10-15 10:30 3 Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 - Hjältevad Mariannelund IS P15 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-10-15 10:30 3 Westerviks IBK P15/2 - Westerviks IBK P15/4 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-10-15 11:30 3 Hjältevad Mariannelund IS P15 - Westerviks IBK P15/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-10-15 11:30 3 Westerviks IBK P15/4 - Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
Omgång 4
2023-10-15 12:00 4 Westerviks IBK P15/3 - Westerviks IBK P15/1 Rasmus Jacobsson, Rasmus Hjalmarsson Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2023-10-15 12:00 4 FBC Kalmarsund Ungdom P15/3 - Fliseryds IF P14-15 Adam Lindersson, Sebastian Landström Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2023-10-15 12:50 4 Westerviks IBK P15/3 - Fliseryds IF P14-15 Sebastian Landström, Adam Lindersson Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2023-10-15 12:50 4 Westerviks IBK P15/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/3 Rasmus Jacobsson, Rasmus Hjalmarsson Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2023-10-15 13:40 4 Fliseryds IF P14-15 - Westerviks IBK P15/1 Sebastian Landström, Adam Lindersson Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2023-10-15 13:40 4 FBC Kalmarsund Ungdom P15/3 - Westerviks IBK P15/3 Rasmus Hjalmarsson, Rasmus Jacobsson Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
Omgång 5
2023-10-22 11:00 5 IBK Svala P15 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/1 Mörlunda Sporthall 3-manna
2023-10-22 11:00 5 Vimmerby IBK P15/1 - Vimmerby IBK P15/2 Mörlunda Sporthall 3-manna
2023-10-22 12:15 5 IBK Svala P15 - Vimmerby IBK P15/2 Mörlunda Sporthall 3-manna
2023-10-22 12:15 5 FBC Kalmarsund Ungdom P15/1 - Vimmerby IBK P15/1 Mörlunda Sporthall 3-manna
2023-10-22 13:30 5 Vimmerby IBK P15/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/1 Mörlunda Sporthall 3-manna
2023-10-22 13:30 5 Vimmerby IBK P15/1 - IBK Svala P15 Mörlunda Sporthall 3-manna
Omgång 6
2023-11-04 11:00 6 Gantesbo IBK P15/1 - Gantesbo IBK P15/2 , Eleonora Karlsson Emmaboda Sporthall 3-manna
2023-11-04 11:00 6 Slätafly/SK IBK P15 - Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 , Isak Franzén Emmaboda Sporthall 3-manna
2023-11-04 12:00 6 Gantesbo IBK P15/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 , Eleonora Karlsson Emmaboda Sporthall 3-manna
2023-11-04 12:00 6 Gantesbo IBK P15/2 - Slätafly/SK IBK P15 , Isak Franzén Emmaboda Sporthall 3-manna
2023-11-04 13:00 6 Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 - Gantesbo IBK P15/2 , Eleonora Karlsson Emmaboda Sporthall 3-manna
2023-11-04 13:00 6 Slätafly/SK IBK P15 - Gantesbo IBK P15/1 , Isak Franzén Emmaboda Sporthall 3-manna
Omgång 7
2023-11-19 11:00 7 FBC Kalmarsund P15 - Westerviks IBK P15/3 SBB Arena 3-manna
2023-11-19 11:00 7 Westerviks IBK P15/1 - IBK Svala P15 SBB Arena 3-manna
2023-11-19 12:00 7 FBC Kalmarsund P15 - IBK Svala P15 SBB Arena 3-manna
2023-11-19 12:00 7 Westerviks IBK P15/3 - Westerviks IBK P15/1 SBB Arena 3-manna
2023-11-19 13:00 7 IBK Svala P15 - Westerviks IBK P15/3 SBB Arena 3-manna
2023-11-19 13:00 7 Westerviks IBK P15/1 - FBC Kalmarsund P15 SBB Arena 3-manna
Omgång 8
2023-11-04 12:00 8 FBC Karlskrona P15/2 - CL98IC P15/2 , Olle Sager Vedeby Sporthall A 3-manna
2023-11-04 12:00 8 CL98IC P15/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/1 , Tage Berglund Vedeby Sporthall A 3-manna
2023-11-04 13:00 8 FBC Karlskrona P15/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/1 , Tage Berglund Vedeby Sporthall A 3-manna
2023-11-04 13:00 8 CL98IC P15/2 - CL98IC P15/1 , Benjamin Bohlin Vedeby Sporthall A 3-manna
2023-11-04 14:00 8 FBC Kalmarsund Ungdom P15/1 - CL98IC P15/2 , Benjamin Bohlin Vedeby Sporthall A 3-manna
2023-11-04 14:00 8 CL98IC P15/1 - FBC Karlskrona P15/2 , Olle Sager Vedeby Sporthall A 3-manna
Omgång 9
2023-11-11 09:30 9 Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1 - Hjältevad Mariannelund IS P15 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-11-11 09:30 9 FBC Kalmarsund Ungdom P15/3 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-11-11 10:30 9 Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-11-11 10:30 9 Hjältevad Mariannelund IS P15 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/3 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-11-11 11:30 9 FBC Kalmarsund Ungdom P15/2 - Hjältevad Mariannelund IS P15 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-11-11 11:30 9 FBC Kalmarsund Ungdom P15/3 - Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
Omgång 10
2023-11-19 11:00 10 Vimmerby IBK P15/1 - Fliseryds IF P14-15 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2023-11-19 11:00 10 Westerviks IBK P15/4 - Westerviks IBK P15/2 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2023-11-19 11:45 10 Vimmerby IBK P15/1 - Westerviks IBK P15/2 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2023-11-19 11:45 10 Fliseryds IF P14-15 - Westerviks IBK P15/4 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2023-11-19 12:30 10 Westerviks IBK P15/2 - Fliseryds IF P14-15 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2023-11-19 12:30 10 Westerviks IBK P15/4 - Vimmerby IBK P15/1 Vimmerby Idrottshall 3-manna
Omgång 11
2023-11-25 14:00 11 CL98IC P15/1 - CL98IC P15/2 Rinkabyholms Sporthall 3-manna
2023-11-25 14:00 11 Slätafly/SK IBK P15 - FBC Karlskrona P15/2 Rinkabyholms Sporthall 3-manna
2023-11-25 14:45 11 CL98IC P15/1 - FBC Karlskrona P15/2 Rinkabyholms Sporthall 3-manna
2023-11-25 14:45 11 CL98IC P15/2 - Slätafly/SK IBK P15 Rinkabyholms Sporthall 3-manna
2023-11-25 15:30 11 FBC Karlskrona P15/2 - CL98IC P15/2 Rinkabyholms Sporthall 3-manna
2023-11-25 15:30 11 Slätafly/SK IBK P15 - CL98IC P15/1 Rinkabyholms Sporthall 3-manna
Omgång 12
12 Westerviks IBK P15/2 - IBK Svala P15 Gamleby Sporthall 3-manna
12 Gantesbo IBK P15/1 - Gantesbo IBK P15/2 Gamleby Sporthall 3-manna
12 Westerviks IBK P15/2 - Gantesbo IBK P15/2 Gamleby Sporthall 3-manna
12 IBK Svala P15 - Gantesbo IBK P15/1 Gamleby Sporthall 3-manna
12 Gantesbo IBK P15/2 - IBK Svala P15 Gamleby Sporthall 3-manna
12 Gantesbo IBK P15/1 - Westerviks IBK P15/2 Gamleby Sporthall 3-manna
Omgång 13
2023-11-26 12:00 13 Westerviks IBK P15/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 Sebastian Landström, Herman Helge Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2023-11-26 12:00 13 Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1 - Vimmerby IBK P15/1 Rasmus Hjalmarsson, Noa Lettman Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2023-11-26 12:50 13 Westerviks IBK P15/1 - Vimmerby IBK P15/1 Sebastian Landström, Herman Helge Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2023-11-26 12:50 13 Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1 Noa Lettman, Rasmus Hjalmarsson Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2023-11-26 13:40 13 Vimmerby IBK P15/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 Sebastian Landström, Herman Helge Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2023-11-26 13:40 13 Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1 - Westerviks IBK P15/1 Noa Lettman, Rasmus Hjalmarsson Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
Omgång 14
2023-12-17 10:00 14 Hjältevad Mariannelund IS P15 - FBC Kalmarsund P15 Furulundshallen 3-manna
2023-12-17 10:00 14 Westerviks IBK P15/3 - Vimmerby IBK P15/2 Furulundshallen 3-manna
2023-12-17 11:00 14 Hjältevad Mariannelund IS P15 - Vimmerby IBK P15/2 Furulundshallen 3-manna
2023-12-17 11:00 14 FBC Kalmarsund P15 - Westerviks IBK P15/3 Furulundshallen 3-manna
2023-12-17 12:00 14 Vimmerby IBK P15/2 - FBC Kalmarsund P15 Furulundshallen 3-manna
2023-12-17 12:00 14 Westerviks IBK P15/3 - Hjältevad Mariannelund IS P15 Furulundshallen 3-manna
Omgång 15
2023-11-26 10:00 15 FBC Kalmarsund Ungdom P15/3 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/2 Ölands Bank Center A 3-manna
2023-11-26 10:00 15 Nybro IBK P15 - Fliseryds IF P14-15 Ölands Bank Center A 3-manna
2023-11-26 11:00 15 FBC Kalmarsund Ungdom P15/3 - Fliseryds IF P14-15 Ölands Bank Center A 3-manna
2023-11-26 11:00 15 FBC Kalmarsund Ungdom P15/2 - Nybro IBK P15 Ölands Bank Center A 3-manna
2023-11-26 12:00 15 Fliseryds IF P14-15 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/2 Ölands Bank Center A 3-manna
2023-11-26 12:00 15 Nybro IBK P15 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/3 Ölands Bank Center A 3-manna
Omgång 16
2024-01-13 11:00 16 Fliseryds IF P14-15 - CL98IC P15/2 Fliseryds Sporthall 3-manna
2024-01-13 11:00 16 CL98IC P15/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 Fliseryds Sporthall 3-manna
2024-01-13 12:00 16 Fliseryds IF P14-15 - Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 Fliseryds Sporthall 3-manna
2024-01-13 12:00 16 CL98IC P15/2 - CL98IC P15/1 Fliseryds Sporthall 3-manna
2024-01-13 13:00 16 Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 - CL98IC P15/2 Fliseryds Sporthall 3-manna
2024-01-13 13:00 16 CL98IC P15/1 - Fliseryds IF P14-15 Fliseryds Sporthall 3-manna
Omgång 17
2024-01-13 12:00 17 Westerviks IBK P15/4 - FBC Kalmarsund P15 , Rasmus Bohm Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2024-01-13 12:00 17 Westerviks IBK P15/2 - Slätafly/SK IBK P15 , Isac Graaf Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2024-01-13 12:50 17 Westerviks IBK P15/4 - Westerviks IBK P15/2 , Rasmus Bohm Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2024-01-13 12:50 17 Slätafly/SK IBK P15 - FBC Kalmarsund P15 , Isac Graaf Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2024-01-13 13:40 17 FBC Kalmarsund P15 - Westerviks IBK P15/2 , Isac Graaf Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2024-01-13 13:40 17 Slätafly/SK IBK P15 - Westerviks IBK P15/4 , Rasmus Bohm Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
Omgång 18
2024-01-13 11:00 18 FBC Kalmarsund Ungdom P15/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/2 Ölands Bank Center B - 3-manna
2024-01-13 11:00 18 Westerviks IBK P15/3 - Westerviks IBK P15/1 Ölands Bank Center B - 3-manna
2024-01-13 12:00 18 FBC Kalmarsund Ungdom P15/1 - Westerviks IBK P15/1 Ölands Bank Center B - 3-manna
2024-01-13 12:00 18 FBC Kalmarsund Ungdom P15/2 - Westerviks IBK P15/3 Ölands Bank Center B - 3-manna
2024-01-13 13:00 18 Westerviks IBK P15/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/2 Ölands Bank Center B - 3-manna
2024-01-13 13:00 18 Westerviks IBK P15/3 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/1 Ölands Bank Center B - 3-manna
Omgång 19
2024-01-20 12:00 19 Nybro IBK P15 - Gantesbo IBK P15/1 Lykke-Li Franzén, Axel Stensson OG-Hallen 3-manna
2024-01-20 12:00 19 Gantesbo IBK P15/2 - FBC Karlskrona P15/2 Nellie Andersson, Isabella Olström OG-Hallen 3-manna
2024-01-20 13:00 19 Nybro IBK P15 - FBC Karlskrona P15/2 Isabella Olström, Lykke-Li Franzén OG-Hallen 3-manna
2024-01-20 13:00 19 Gantesbo IBK P15/1 - Gantesbo IBK P15/2 Axel Stensson, Nellie Andersson OG-Hallen 3-manna
2024-01-20 14:00 19 FBC Karlskrona P15/2 - Gantesbo IBK P15/1 Isabella Olström, Axel Stensson OG-Hallen 3-manna
2024-01-20 14:00 19 Gantesbo IBK P15/2 - Nybro IBK P15 Nellie Andersson, Lykke-Li Franzén OG-Hallen 3-manna
Omgång 20
2024-01-13 10:00 20 Vimmerby IBK P15/2 - IBK Svala P15 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2024-01-13 10:00 20 Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1 - Vimmerby IBK P15/1 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2024-01-13 11:00 20 Vimmerby IBK P15/2 - Vimmerby IBK P15/1 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2024-01-13 11:00 20 IBK Svala P15 - Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2024-01-13 12:00 20 Vimmerby IBK P15/1 - IBK Svala P15 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2024-01-13 12:00 20 Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1 - Vimmerby IBK P15/2 Vimmerby Idrottshall 3-manna
Omgång 21
2024-01-28 09:30 21 FBC Kalmarsund Ungdom P15/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/3 Ölands Bank Center A 3-manna
2024-01-28 09:30 21 IBK Svala P15 - FBC Karlskrona P15/2 Ölands Bank Center A 3-manna
2024-01-28 10:30 21 FBC Kalmarsund Ungdom P15/2 - FBC Karlskrona P15/2 Ölands Bank Center A 3-manna
2024-01-28 10:30 21 FBC Kalmarsund Ungdom P15/3 - IBK Svala P15 Ölands Bank Center A 3-manna
2024-01-28 11:30 21 FBC Karlskrona P15/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/3 Ölands Bank Center A 3-manna
2024-01-28 11:30 21 IBK Svala P15 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/2 Ölands Bank Center A 3-manna
Omgång 22
2024-01-27 11:00 22 Gantesbo IBK P15/2 - Gantesbo IBK P15/1 , Lukas Frögren Emmaboda Sporthall 3-manna
2024-01-27 11:00 22 Slätafly/SK IBK P15 - Gantesbo IBK F13* , Isak Franzén Emmaboda Sporthall 3-manna
2024-01-27 12:00 22 Gantesbo IBK P15/2 - Gantesbo IBK F13* , Lukas Frögren Emmaboda Sporthall 3-manna
2024-01-27 12:00 22 Gantesbo IBK P15/1 - Slätafly/SK IBK P15 , Isak Franzén Emmaboda Sporthall 3-manna
2024-01-27 13:00 22 Gantesbo IBK F13* - Gantesbo IBK P15/1 , Lukas Frögren Emmaboda Sporthall 3-manna
2024-01-27 13:00 22 Slätafly/SK IBK P15 - Gantesbo IBK P15/2 , Isak Franzén Emmaboda Sporthall 3-manna
Omgång 23
2024-02-04 11:30 23 CL98IC P15/2 - CL98IC P15/1 Rinkabyholms Sporthall 3-manna
2024-02-04 11:30 23 Vimmerby IBK P15/1 - LEDIG PLATS Rinkabyholms Sporthall 3-manna
2024-02-04 12:15 23 CL98IC P15/2 - LEDIG PLATS Rinkabyholms Sporthall 3-manna
2024-02-04 12:15 23 CL98IC P15/1 - Vimmerby IBK P15/1 Rinkabyholms Sporthall 3-manna
2024-02-04 13:00 23 LEDIG PLATS - CL98IC P15/1 Rinkabyholms Sporthall 3-manna
2024-02-04 13:00 23 Vimmerby IBK P15/1 - CL98IC P15/2 Rinkabyholms Sporthall 3-manna
Omgång 24
2024-02-04 11:00 24 Slätafly/SK IBK P15 - Fliseryds IF P14-15 Torsås Sporthall 3-manna
2024-02-04 11:00 24 Nybro IBK P15 - FBC Kalmarsund P15 Torsås Sporthall 3-manna
2024-02-04 12:00 24 Slätafly/SK IBK P15 - FBC Kalmarsund P15 Torsås Sporthall 3-manna
2024-02-04 12:00 24 Fliseryds IF P14-15 - Nybro IBK P15 Torsås Sporthall 3-manna
2024-02-04 13:00 24 FBC Kalmarsund P15 - Fliseryds IF P14-15 Torsås Sporthall 3-manna
2024-02-04 13:00 24 Nybro IBK P15 - Slätafly/SK IBK P15 Torsås Sporthall 3-manna
Omgång 25
2024-01-27 09:30 25 Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 - Westerviks IBK P15/4 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2024-01-27 09:30 25 LEDIG PLATS - Vimmerby IBK P15/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2024-01-27 10:30 25 Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 - Vimmerby IBK P15/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2024-01-27 10:30 25 Westerviks IBK P15/4 - LEDIG PLATS Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2024-01-27 11:30 25 Vimmerby IBK P15/2 - Westerviks IBK P15/4 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2024-01-27 11:30 25 LEDIG PLATS - Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
Omgång 26
2024-02-18 12:00 26 Westerviks IBK P15/3 - Westerviks IBK P15/1 Rasmus Hjalmarsson, Djersy Gakuba Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2024-02-18 12:00 26 Hjältevad Mariannelund IS P15 - Fliseryds IF P14-15 Sebastian Landström, Noa Lettman Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2024-02-18 12:50 26 Westerviks IBK P15/3 - Fliseryds IF P14-15 Rasmus Hjalmarsson, Djersy Gakuba Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2024-02-18 12:50 26 Westerviks IBK P15/1 - Hjältevad Mariannelund IS P15 Sebastian Landström, Noa Lettman Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2024-02-18 13:40 26 Fliseryds IF P14-15 - Westerviks IBK P15/1 Djersy Gakuba, Rasmus Hjalmarsson Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2024-02-18 13:40 26 Hjältevad Mariannelund IS P15 - Westerviks IBK P15/3 Sebastian Landström, Noa Lettman Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
Omgång 27
2024-02-17 11:00 27 IBK Svala P15 - CL98IC P15/2 Mörlunda Sporthall 3-manna
2024-02-17 11:00 27 Westerviks IBK P15/4 - Westerviks IBK P15/2 Mörlunda Sporthall 3-manna
2024-02-17 12:15 27 IBK Svala P15 - Westerviks IBK P15/2 Mörlunda Sporthall 3-manna
2024-02-17 12:15 27 CL98IC P15/2 - Westerviks IBK P15/4 Mörlunda Sporthall 3-manna
2024-02-17 13:30 27 Westerviks IBK P15/2 - CL98IC P15/2 Mörlunda Sporthall 3-manna
2024-02-17 13:30 27 Westerviks IBK P15/4 - IBK Svala P15 Mörlunda Sporthall 3-manna
Omgång 28
2024-02-17 10:00 28 Gantesbo IBK P15/1 - Gantesbo IBK P15/2 , Eleonora Karlsson Emmaboda Sporthall 3-manna
2024-02-17 10:00 28 FBC Kalmarsund Ungdom P15/3 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/2 , Isak Franzén Emmaboda Sporthall 3-manna
2024-02-17 11:00 28 Gantesbo IBK P15/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/2 , Eleonora Karlsson Emmaboda Sporthall 3-manna
2024-02-17 11:00 28 Gantesbo IBK P15/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/3 , Isak Franzén Emmaboda Sporthall 3-manna
2024-02-17 12:00 28 FBC Kalmarsund Ungdom P15/2 - Gantesbo IBK P15/2 , Eleonora Karlsson Emmaboda Sporthall 3-manna
2024-02-17 12:00 28 FBC Kalmarsund Ungdom P15/3 - Gantesbo IBK P15/1 , Isak Franzén Emmaboda Sporthall 3-manna
Omgång 29
2024-02-17 12:30 29 FBC Kalmarsund P15 - Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 SBB Arena 3-manna
2024-02-17 12:30 29 Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1 - LEDIG PLATS SBB Arena 3-manna
2024-02-17 13:30 29 FBC Kalmarsund P15 - LEDIG PLATS SBB Arena 3-manna
2024-02-17 13:30 29 Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1 SBB Arena 3-manna
2024-02-17 14:30 29 LEDIG PLATS - Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 SBB Arena 3-manna
2024-02-17 14:30 29 Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1 - FBC Kalmarsund P15 SBB Arena 3-manna
Omgång 30
2024-02-17 14:00 30 FBC Karlskrona P15/2 - Slätafly/SK IBK P15 , Sonja Danielsson Vedeby Sporthall A 3-manna
2024-02-17 14:00 30 Nybro IBK P15 - Carlshamns IBK P15* , Ebba Ludvigsson Vedeby Sporthall A 3-manna
2024-02-17 15:00 30 FBC Karlskrona P15/2 - Carlshamns IBK P15* , Sara Blomberg Vedeby Sporthall A 3-manna
2024-02-17 15:00 30 Slätafly/SK IBK P15 - Nybro IBK P15 , Ebba Ludvigsson Vedeby Sporthall A 3-manna
2024-02-17 16:00 30 Carlshamns IBK P15* - Slätafly/SK IBK P15 , Sonja Danielsson Vedeby Sporthall A 3-manna
2024-02-17 16:00 30 Nybro IBK P15 - FBC Karlskrona P15/2 , Sara Blomberg Vedeby Sporthall A 3-manna
Omgång 31
2024-03-02 09:30 31 Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2024-03-02 09:30 31 CL98IC P15/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/3 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2024-03-02 10:30 31 Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/3 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2024-03-02 10:30 31 Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 - CL98IC P15/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2024-03-02 11:30 31 FBC Kalmarsund Ungdom P15/3 - Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2024-03-02 11:30 31 CL98IC P15/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
Omgång 32
2024-03-17 11:00 32 Vimmerby IBK P15/1 - Westerviks IBK P15/3 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2024-03-17 11:00 32 Vimmerby IBK P15/2 - IBK Husar P15* Vimmerby Idrottshall 3-manna
2024-03-17 12:00 32 Vimmerby IBK P15/1 - IBK Husar P15* Vimmerby Idrottshall 3-manna
2024-03-17 12:00 32 Westerviks IBK P15/3 - Vimmerby IBK P15/2 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2024-03-17 13:00 32 IBK Husar P15* - Westerviks IBK P15/3 Vimmerby Idrottshall 3-manna
2024-03-17 13:00 32 Vimmerby IBK P15/2 - Vimmerby IBK P15/1 Vimmerby Idrottshall 3-manna
Omgång 33
2024-03-02 11:30 33 CL98IC P15/1 - IBK Svala P15 Rinkabyholms Sporthall 3-manna
2024-03-02 11:30 33 Slätafly/SK IBK P15 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/1 Rinkabyholms Sporthall 3-manna
2024-03-02 12:15 33 CL98IC P15/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/1 Rinkabyholms Sporthall 3-manna
2024-03-02 12:15 33 IBK Svala P15 - Slätafly/SK IBK P15 Rinkabyholms Sporthall 3-manna
2024-03-02 13:00 33 FBC Kalmarsund Ungdom P15/1 - IBK Svala P15 Rinkabyholms Sporthall 3-manna
2024-03-02 13:00 33 Slätafly/SK IBK P15 - CL98IC P15/1 Rinkabyholms Sporthall 3-manna
Omgång 34
2024-03-02 12:00 34 Westerviks IBK P15/2 - Westerviks IBK P15/4 Gamleby Sporthall 3-manna
2024-03-02 12:00 34 Westerviks IBK P14* - Vimmerby IBK P15/2 Gamleby Sporthall 3-manna
2024-03-02 12:50 34 Westerviks IBK P15/2 - Vimmerby IBK P15/2 Gamleby Sporthall 3-manna
2024-03-02 12:50 34 Westerviks IBK P15/4 - Westerviks IBK P14* Gamleby Sporthall 3-manna
2024-03-02 13:40 34 Vimmerby IBK P15/2 - Westerviks IBK P15/4 Gamleby Sporthall 3-manna
2024-03-02 13:40 34 Westerviks IBK P14* - Westerviks IBK P15/2 Gamleby Sporthall 3-manna
Omgång 35
2024-03-02 12:00 35 Westerviks IBK P15/1 - Hjältevad Mariannelund IS P15 Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2024-03-02 12:00 35 Fliseryds IF P14-15 - Gantesbo IBK P15/2 , Rasmus Bohm Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2024-03-02 12:50 35 Westerviks IBK P15/1 - Gantesbo IBK P15/2 Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2024-03-02 12:50 35 Hjältevad Mariannelund IS P15 - Fliseryds IF P14-15 , Rasmus Bohm Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2024-03-02 13:40 35 Gantesbo IBK P15/2 - Hjältevad Mariannelund IS P15 Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2024-03-02 13:40 35 Fliseryds IF P14-15 - Westerviks IBK P15/1 , Rasmus Bohm Skogshaga Sporthall 3-manna (1)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis