Spelprogram - Klubbhuset F-13 Nalle-Maja Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF F12/13 Blå Nicholas Andersson nick.andersson@icloud.com 0721819107 Marinblå, Marinblå, Vit
FBC Lerum F13 Svart Johan Simm simm.goteborg@gmail.com Röd/Röd/Vit
IBF Backadalen F13 Svart Valentina Gerdin valentinagerdin@gmail.com Röd/Röd/Röd
IBF Älvstranden F12/13 Marcus Johansson marcus.c.johansson@gmail.com Vit/Svart/Svart
IBK Bergum F12/13 Niklas Stehn stehn@telia.com 0706690600 Rosa, Svart, Svart
IBK Göteborg F12-13 Josefin Jakobsson josefin.jakobsson15@gmail.com Vit/Svart, Svart, Svart
Pixbo IBK F13/14 Rödrävar Mattias Johansson kvibackavagen28@gmail.com 0703-869313 Rödvit, Röd, Röd
Utbynäs SK F 12/13 Ulrika Bryngelsson ulrika.bryngelsson@gmail.com 0705240088 Gul/Blå/Gul
Öckerö IBK F13-14 Erik Eriksson erikmasao@gmail.com 0767242879 Blå, Blå, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-14 12:15 1 Pixbo IBK F13/14 Rödrävar - IBF Backadalen F13 Svart Freja Essle, Elvira Flöjner Wallenstam Arena B
2023-10-15 10:00 1 IBK Göteborg F12-13 - FBC Lerum F13 Svart Axel Pauli, Viggo Wallentin Torpahallen
2023-10-15 13:00 1 Ale IBF F12/13 Blå - IBF Älvstranden F12/13 Maja Alenvik-Dahl, Anna-Klara Gidlöf Kronan Älvängen
2023-10-15 13:15 1 IBK Bergum F12/13 - Utbynäs SK F 12/13 Albin Frykholm, Ludvig Majnesjö Bergumsskolan
Omgång 2
2023-10-21 13:30 2 Öckerö IBK F13-14 - IBK Göteborg F12-13 Melvin Stenberg, Philip Tindvall Hedenskolans Idrottshall
2023-10-21 15:00 2 FBC Lerum F13 Svart - IBK Bergum F12/13 Linn Söderblom, Hanna Kenjar Hjällsnäshallen B-hallen
2023-10-22 09:00 2 IBF Älvstranden F12/13 - Utbynäs SK F 12/13 Filippa Wrennfors, Isac Söderlind Löfdahl Santoshallen
2023-10-22 14:00 2 IBF Backadalen F13 Svart - Ale IBF F12/13 Blå Mariah Marcelo, Bailasan Mohammed Tuve Sporthall
Omgång 3
2023-10-28 15:00 3 FBC Lerum F13 Svart - Öckerö IBK F13-14 Alice Engström, Hanna Kenjar Rydsbergshallen
2023-10-29 11:00 3 IBK Göteborg F12-13 - Pixbo IBK F13/14 Rödrävar Axel Aremyr, Samuel Tolland Torpahallen
2023-10-29 12:00 3 Utbynäs SK F 12/13 - IBF Backadalen F13 Svart Lejla Jakic, Freja Linderoth Kviberg Arena B
2023-10-29 12:15 3 IBK Bergum F12/13 - IBF Älvstranden F12/13 Leo Malm, Hugo Ekström Bergumsskolan
Omgång 4
2023-11-11 11:00 4 Pixbo IBK F13/14 Rödrävar - FBC Lerum F13 Svart Freja Essle, Klara Olofsson Wallenstam Arena B
2023-11-11 16:15 4 Öckerö IBK F13-14 - IBK Bergum F12/13 Philip Tindvall, Nova Davidson Ringius Hedenskolans Idrottshall
2023-11-12 12:00 4 IBF Backadalen F13 Svart - IBF Älvstranden F12/13 Tove Hall, August Unander Tuve Sporthall
2023-11-12 12:00 4 Ale IBF F12/13 Blå - IBK Göteborg F12-13 Saga Wallmoberg, Anna-Klara Gidlöf Ale Kulturrum
Omgång 5
2023-11-18 14:30 5 Öckerö IBK F13-14 - Pixbo IBK F13/14 Rödrävar Nova Davidson Ringius, Melvin Stenberg Hedenskolans Idrottshall
2023-11-19 10:00 5 Utbynäs SK F 12/13 - IBK Göteborg F12-13 Olivia Tornberg, Freja Linderoth Kviberg Arena B
2023-11-19 13:20 5 FBC Lerum F13 Svart - Ale IBF F12/13 Blå Noah Mellby, Sander Brenden Lerum Arena B
2023-11-19 16:15 5 IBK Bergum F12/13 - IBF Backadalen F13 Svart Felicia Lundgren Narváez, Linnea Andersson Bergumsskolan
Omgång 6
2023-11-26 09:00 6 Utbynäs SK F 12/13 - FBC Lerum F13 Svart Moa Lundgren, Linus Engman Kviberg Arena B
2023-11-26 10:00 6 IBK Göteborg F12-13 - IBF Älvstranden F12/13 Viggo Wallentin, Axel Pauli Torpahallen
2023-11-26 11:00 6 Pixbo IBK F13/14 Rödrävar - IBK Bergum F12/13 Hilma Samuelsson, Elsa Arvidsson Wallenstam Arena B
2023-11-26 12:00 6 Ale IBF F12/13 Blå - Öckerö IBK F13-14 , Jasmin Dzanic Kronan Älvängen
Omgång 7
2023-12-02 11:00 7 IBF Älvstranden F12/13 - FBC Lerum F13 Svart , Tove Hall Santoshallen
2023-12-02 14:00 7 Pixbo IBK F13/14 Rödrävar - Ale IBF F12/13 Blå Alva Junkell, Casper Nyström Wallenstam Arena B
2023-12-02 14:30 7 Öckerö IBK F13-14 - Utbynäs SK F 12/13 Nova Davidson Ringius, Melvin Stenberg Hedenskolans Idrottshall
2023-12-03 13:30 7 IBF Backadalen F13 Svart - IBK Göteborg F12-13 , Wilma Björk Tuve Sporthall
Omgång 8
2023-12-09 15:00 8 FBC Lerum F13 Svart - IBF Backadalen F13 Svart , Lasse Englund Hjällsnäshallen B-hallen
2023-12-10 09:00 8 IBF Älvstranden F12/13 - Öckerö IBK F13-14 Isac Söderlind Löfdahl, Oliver Pettersson Santoshallen
2023-12-10 11:00 8 Utbynäs SK F 12/13 - Pixbo IBK F13/14 Rödrävar Lejla Jakic, Emil Olsson Kviberg Arena B
2023-12-10 13:00 8 Ale IBF F12/13 Blå - IBK Bergum F12/13 Nellie Hamfeldt-Koppel, Alicia Hurtig Kronan Älvängen
Omgång 9
2023-12-16 12:00 9 IBF Backadalen F13 Svart - Öckerö IBK F13-14 Lisa Borefur, Oliver Pettersson Tuve Sporthall
2023-12-17 09:00 9 IBF Älvstranden F12/13 - Pixbo IBK F13/14 Rödrävar Bailasan Mohammed, Wilma Björk Santoshallen
2023-12-17 10:00 9 Utbynäs SK F 12/13 - Ale IBF F12/13 Blå Linus Engman, Viggo Lundbäck Torpahallen
2023-12-17 12:15 9 IBK Bergum F12/13 - IBK Göteborg F12-13 Albin Frykholm, Leo Malm Bergumsskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis