Spelprogram - Klubbhuset F-14 Teddy Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF F14/15 Björn Jershed jershed81@hotmail.com 073-531 53 01 Marinblå, Marinblå, Vit
Dingle AIK F12-14 Robert Tander roberttander@hotmail.se 0723191855 Blå, Blå, Blå
FBC Lerum F14 Vit Röd, Röd, Svart
IBF Backadalen F14 Röd Karolina Zetterberg karolina81@yahoo.com Röd, Röd, Röd
IBF Älvstranden F14/15/16 Jenny Samuelsson Jenny.h.samuelsson@gmail.com Vit, Svart, Svart
IBK Bergum F14/15 Moa Ekdahl moaekdahl@gmail.com Rosa, Svart, Svart
Lindome IBK F14/15 Grön Cecilia Löwgren cecilia.lowgren@hotmail.se 0727111768 Grön, Vit, Vit
Lindås IBK F14-15 Svart Mikael Barman barre@lindaswaves.se 0703811413 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Öckerö IBK F14/15 Niklas Zackariasson skickatillz@hotmail.com Blå, Blå, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-14 13:15 1 Öckerö IBK F14/15 - Lindome IBK F14/15 Grön Melvin Stenberg, Philip Tindvall Hedenskolans Idrottshall
2023-10-15 11:00 1 IBF Älvstranden F14/15/16 - IBF Backadalen F14 Röd Oliver Pettersson, Malte Rydin Santoshallen
2023-10-15 12:30 1 Dingle AIK F12-14 - IBK Bergum F14/15 Max Bryntesson, Martin Andersson Munkedals Idrottshall
2023-10-15 17:15 1 Lindås IBK F14-15 Svart - Ale IBF F14/15 Melker Norin, Felix Wallberg Askims Sporthall
Omgång 2
2023-10-21 09:00 2 Lindome IBK F14/15 Grön - FBC Lerum F14 Vit Alexander Forsberg, Emelie Blomqvist Almåshallen A
2023-10-22 10:00 2 IBF Älvstranden F14/15/16 - Öckerö IBK F14/15 Isac Söderlind Löfdahl, Filippa Wrennfors Santoshallen
2023-10-22 11:00 2 Ale IBF F14/15 - IBK Bergum F14/15 Maja Alenvik-Dahl, Emelie Boström Ale Kulturrum
2023-10-22 15:00 2 IBF Backadalen F14 Röd - Lindås IBK F14-15 Svart Emil Lejon, Filippa Wrennfors Tuve Sporthall
Omgång 3
2023-10-29 09:00 3 FBC Lerum F14 Vit - IBF Älvstranden F14/15/16 Charlie Eriksson, Sander Brenden Rydsbergshallen
2023-10-29 12:00 3 Dingle AIK F12-14 - Ale IBF F14/15 Liam Larsson, Erik Heggenes Munkedals Idrottshall
2023-10-29 15:15 3 IBK Bergum F14/15 - IBF Backadalen F14 Röd Linnea Andersson, Felicia Lundgren Narváez Bergumsskolan
2023-10-29 15:30 3 Lindås IBK F14-15 Svart - Öckerö IBK F14/15 Simon Bengtsson, Felix Wallberg Askims Sporthall
Omgång 4
2023-11-11 13:15 4 Öckerö IBK F14/15 - IBK Bergum F14/15 Nova Davidson Ringius, Melvin Stenberg Hedenskolans Idrottshall
2023-11-12 10:30 4 Lindås IBK F14-15 Svart - FBC Lerum F14 Vit Jakob Bengtsson, Tage Nyström Askims Sporthall
2023-11-12 11:00 4 IBF Backadalen F14 Röd - Ale IBF F14/15 Tove Hall, August Unander Tuve Sporthall
2023-11-12 13:00 4 Lindome IBK F14/15 Grön - Dingle AIK F12-14 Cornelia Kindblad, Sofia Andersson Almåshallen B
Omgång 5
2023-11-18 09:00 5 Lindome IBK F14/15 Grön - IBF Älvstranden F14/15/16 Clara Selstam, Josefin Sannerholm Almåshallen A
2023-11-18 11:15 5 Dingle AIK F12-14 - IBF Backadalen F14 Röd Max Bryntesson, Liam Larsson Munkedals Idrottshall
2023-11-19 12:00 5 Ale IBF F14/15 - Öckerö IBK F14/15 Maja Alenvik-Dahl, Agnes Boge Kronan Älvängen
2023-11-19 15:15 5 IBK Bergum F14/15 - FBC Lerum F14 Vit Johannes Lunde, Leo Malm Bergumsskolan
Omgång 6
2023-11-26 09:00 6 IBF Älvstranden F14/15/16 - Dingle AIK F12-14 Malte Rydin, Isac Söderlind Löfdahl Santoshallen
2023-11-26 10:00 6 FBC Lerum F14 Vit - Ale IBF F14/15 Hanna Kenjar, Kasper Waborg Rydsbergshallen
2023-11-26 14:15 6 Öckerö IBK F14/15 - IBF Backadalen F14 Röd Maja Hansson, Philip Tindvall Hedenskolans Idrottshall
2023-11-26 17:00 6 Lindås IBK F14-15 Svart - Lindome IBK F14/15 Grön Melker Norin, Felix Wallberg Lindås Waves Arena
Omgång 7
2023-12-02 11:30 7 Dingle AIK F12-14 - Öckerö IBK F14/15 Munkedals Idrottshall
2023-12-03 09:00 7 Lindome IBK F14/15 Grön - IBK Bergum F14/15 Cornelia Kindblad, Matilda Litzell Almåshallen B
2023-12-03 10:00 7 IBF Älvstranden F14/15/16 - Lindås IBK F14-15 Svart Oliver Pettersson, Isac Söderlind Löfdahl Santoshallen
2023-12-03 12:30 7 IBF Backadalen F14 Röd - FBC Lerum F14 Vit Emil Lejon, August Unander Tuve Sporthall
Omgång 8
2023-12-10 11:00 8 FBC Lerum F14 Vit - Öckerö IBK F14/15 Filip Boman, Alice Engström Rydsbergshallen
2023-12-10 12:30 8 Lindås IBK F14-15 Svart - Dingle AIK F12-14 Jakob Bengtsson, Vince Perzon Askims Sporthall
2023-12-10 14:00 8 Ale IBF F14/15 - Lindome IBK F14/15 Grön Nellie Hamfeldt-Koppel, Alicia Hurtig Kronan Älvängen
2023-12-10 14:15 8 IBK Bergum F14/15 - IBF Älvstranden F14/15/16 Felicia Lundgren Narváez, Linnea Andersson Bergumsskolan
Omgång 9
2023-12-16 11:15 9 Dingle AIK F12-14 - FBC Lerum F14 Vit Liam Larsson, Max Bryntesson Munkedals Idrottshall
2023-12-16 13:00 9 IBF Backadalen F14 Röd - Lindome IBK F14/15 Grön Filippa Wrennfors, Bailasan Mohammed Tuve Sporthall
2023-12-17 10:00 9 Ale IBF F14/15 - IBF Älvstranden F14/15/16 , Anna-Klara Gidlöf Kronan Älvängen
2023-12-17 13:15 9 IBK Bergum F14/15 - Lindås IBK F14-15 Svart Albin Frykholm, Hugo Ekström Bergumsskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis