Spelprogram - Klubbhuset F-14 Teddy Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF F14/15 Björn Jershed jershed81@hotmail.com 073-531 53 01 Marinblå, Marinblå, Vit
FBC Lerum F14 Vit Röd, Röd, Svart
Hindås IBK F13/14 Fredric Milch fredricmilch@hotmail.com Svart, Svart, Svart
IBF Backadalen F14 Röd Karolina Zetterberg karolina81@yahoo.com Röd, Röd, Röd
IBF Älvstranden F14/15/16 Jenny Samuelsson Jenny.h.samuelsson@gmail.com Vit, Svart, Svart
IBK Bergum F14/15 Moa Ekdahl moaekdahl@gmail.com Rosa, Svart, Svart
Lindome IBK F14/15 Grön Cecilia Löwgren cecilia.lowgren@hotmail.se 0727111768 Grön, Vit, Vit
Lindås IBK F14-15 Svart Mikael Barman barre@lindaswaves.se 0703811413 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Öckerö IBK F14/15 Niklas Zackariasson skickatillz@hotmail.com Blå, Blå, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2024-01-13 17:15 1 Öckerö IBK F14/15 - Ale IBF F14/15 , Nova Davidson Ringius Bergagårdshallen
2024-01-14 09:00 1 Lindome IBK F14/15 Grön - IBF Älvstranden F14/15/16 Cornelia Kindblad, Clara Selstam Almåshallen A
2024-01-14 15:00 1 Lindås IBK F14-15 Svart - IBF Backadalen F14 Röd Melker Norin, Jakob Bengtsson Askims Sporthall
2024-01-14 15:00 1 FBC Lerum F14 Vit - Hindås IBK F13/14 Sander Brenden, Noah Mellby Lerum Arena B
Omgång 2
2024-01-20 12:30 2 Hindås IBK F13/14 - Lindås IBK F14-15 Svart Hindås Idrottshall
2024-01-20 15:30 2 IBF Backadalen F14 Röd - IBF Älvstranden F14/15/16 Lisa Borefur, August Unander Tuve Sporthall
2024-01-21 11:00 2 Ale IBF F14/15 - Lindome IBK F14/15 Grön Elin Alfredsson, Anna-Klara Gidlöf Ale Kulturrum
2024-01-21 12:15 2 IBK Bergum F14/15 - Öckerö IBK F14/15 Linnea Andersson, Leo Malm Bergumsskolan
Omgång 3
2024-02-03 13:30 3 Öckerö IBK F14/15 - FBC Lerum F14 Vit Philip Tindvall, Melvin Stenberg Hedenskolans Idrottshall
2024-02-04 10:00 3 Lindome IBK F14/15 Grön - IBF Backadalen F14 Röd Josefin Sannerholm, Matilda Nielsen Almåshallen A
2024-02-04 11:00 3 IBF Älvstranden F14/15/16 - Hindås IBK F13/14 Olle Lejon, August Unander Santoshallen
2024-02-04 11:30 3 Ale IBF F14/15 - IBK Bergum F14/15 Elin Alfredsson, Emelie Boström Kronan Älvängen
Omgång 4
2024-02-23 18:30 4 Hindås IBK F13/14 - IBF Backadalen F14 Röd , Tommy Runhammar Hindås Idrottshall
2024-02-25 11:00 4 FBC Lerum F14 Vit - Ale IBF F14/15 Maja Lomander Schlyter, Vita Crozzoli Rydsbergshallen
2024-02-25 12:15 4 IBK Bergum F14/15 - Lindome IBK F14/15 Grön Ludvig Majnesjö, Leo Malm Bergumsskolan
2024-02-25 13:30 4 Lindås IBK F14-15 Svart - Öckerö IBK F14/15 Oliver Nilzon, Vince Perzon Askims Sporthall
Omgång 5
2024-03-03 09:00 5 Lindome IBK F14/15 Grön - Hindås IBK F13/14 Alexander Forsberg, Konrad Jorpes Almåshallen A
2024-03-03 10:00 5 IBF Älvstranden F14/15/16 - Öckerö IBK F14/15 Oliver Pettersson, Vinnie Eriksson Santoshallen
2024-03-03 12:00 5 Ale IBF F14/15 - Lindås IBK F14-15 Svart Linnea Grönroos, Nellie Hamfeldt-Koppel Ale Kulturrum
2024-03-03 12:15 5 IBK Bergum F14/15 - FBC Lerum F14 Vit Leo Malm, Hugo Ekström Bergumsskolan
Omgång 6
2024-03-09 14:30 6 Öckerö IBK F14/15 - IBF Backadalen F14 Röd Philip Tindvall, Nova Davidson Ringius Hedenskolans Idrottshall
2024-03-10 09:30 6 Lindås IBK F14-15 Svart - IBK Bergum F14/15 Oliver Nilzon, Simon Bengtsson Askims Sporthall
2024-03-10 10:00 6 IBF Älvstranden F14/15/16 - Ale IBF F14/15 Elsa Berg, Mariah Marcelo Santoshallen
2024-03-10 13:00 6 FBC Lerum F14 Vit - Lindome IBK F14/15 Grön Filip Boman, Ella Westerberg Rydsbergshallen
Omgång 7
2024-03-17 10:30 7 IBF Backadalen F14 Röd - Ale IBF F14/15 Lundbyskolans sporthall A-hall
2024-03-17 12:15 7 IBK Bergum F14/15 - IBF Älvstranden F14/15/16 Felicia Lundgren Narváez, Adam Thorén Bergumsskolan
2024-03-17 13:00 7 FBC Lerum F14 Vit - Lindås IBK F14-15 Svart Hanna Kenjar, Linnea Olofsson Rydsbergshallen
2024-03-23 17:00 7 Hindås IBK F13/14 - Öckerö IBK F14/15 , Halina Karnili Hindås Idrottshall
Omgång 8
2024-03-24 10:00 8 IBF Älvstranden F14/15/16 - FBC Lerum F14 Vit Olle Lejon, Malte Rydin Santoshallen
2024-03-24 10:00 8 Ale IBF F14/15 - Hindås IBK F13/14 Alicia Pousette, Maja Alenvik-Dahl Ale Kulturrum
2024-03-24 12:00 8 IBF Backadalen F14 Röd - IBK Bergum F14/15 Gustav Persson, August Unander Tuve Sporthall
2024-03-24 14:00 8 Lindås IBK F14-15 Svart - Lindome IBK F14/15 Grön Vince Perzon, Jakob Bengtsson Askims Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis